Fitness Thread!

yorkie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η yorkie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,468 μηνύματα.
More often than not τα wod έχουν και ασκήσεις αεροβικής μέσα, υποθέτω για αυτό.

Μιας που το είπε η yorkie, κι εμείς απολυαιμουμε όλα τα όργανα αφότου τελειώσουμε. Τωρα αγχώθηκα να πάω να κλείσω κι εγώ όλα τα sessions της εβδομάδας 😅
Σωστή!
Το ξέχασα αυτό, έχουμε και λιγη αεροβική μέσα, είναι ένας επιπλέον λόγος.

Αχχαχαχα ωχ ελπίζω να μην σε άγχωσα, απλώς με επιασε ο ενθουσιασμός και δεν κρατιόμουν.

Καλές προπονήσεις σε όλους :weak:
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Αχ και άλλη για CrossFit.
Πολύ χαίρομαι!
Ίσως ανεβάζω κανα wok τώρα.

Και σε εμας με τον ίδιο τρόπο λειτουργεί: ραντεβού, απόσταση, απολύμανση σε ο,τι εξοπλισμό χρησιμοποιούμε και χωρίς μάσκες.
Εντωμεταξύ σαν παρανοϊκή έχω προλάβει και έχω κλείσει τα ραντεβού όλης της βδομάδας για να σιγουρευτώ ότι θα μαι σε ώρες που με βολεύει και με τον γυμναστή που θέλω.

υγ: καλή μας αρχή ❤️

——————————————-

Στα ομαδικά τέτοιου τύπου υπάρχει έλεγχος με ονοματεπώνυμο ποιος έρχεται και φεύγει και γίνεται σε διαφορετικό χώρο όπου συνήθως παίζουν και παράθυρα εκτός από εξαερισμό και πολλή απόσταση. Συν ότι μένει κάποιες ώρες κενή για απολύμανση πριν το επόμενο γκρουπ. Το δικό μου γυμναστήριο τουλάχιστον έτσι λειτουργεί.
Και όταν λέμε ομαδικά εννοουνε γκρουπ 3-4 ατόμων μαξ.
Σήμερα ήμουν με άλλον έναν μόνο, σχεδόν περσοναλ.

Αυτο στην κανονική αίθουσα γυμναστηρίου δεν παίζει συνήθως(εύκολη ιχνηλάτηση κτλ), όπως δεν παίζει και συνεχής απολύμανση παρά μόνο κάποια-ες φορές μέσα στη μέρα.


ναι η ffp2 είναι πολύ καλύτερη και από άποψη αναπνοής και από άποψη σταθερότητας. Φαντάζομαι η απλή χειρουργική θα κουνιέται όλη την ώρα και θα πρέπει να την φτιάχνεις.

Τσέκαρε και για μάσκες που έχουν φτιαχτεί αποκλειστικά για γυμναστική, είναι ακριβές αλλά βολεύουν.

Δεν είχα ιδέα ότι υπάρχουν τέτοιες μάσκες, τώρα τις είδα. Απλώς βλέπω ότι έχουν όλες βαλβίδες πάνω, αυτό δεν απαγορεύεται επειδή περνά ο κορωνοιος και κάτι τέτοια; Γιατί αλλιώς έχει κι ο πατέρας μου μία με βαλβίδα για τα μαστορέματά του και θα με βόλευε να τη χρησιμοποιήσω.
 

yorkie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η yorkie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,468 μηνύματα.
Δεν είχα ιδέα ότι υπάρχουν τέτοιες μάσκες, τώρα τις είδα. Απλώς βλέπω ότι έχουν όλες βαλβίδες πάνω, αυτό δεν απαγορεύεται επειδή περνά ο κορωνοιος και κάτι τέτοια; Γιατί αλλιώς έχει κι ο πατέρας μου μία με βαλβίδα για τα μαστορέματά του και θα με βόλευε να τη χρησιμοποιήσω.
Για τις ffp2 εννοούσα αυτές που δεν έχουν βαλβίδα, τις απλές.
https://www.to-farmakion.gr/index.php?route=product/product&product_id=8018

Όντως αυτές με τη βαλβίδα απαγορεύονται γιατί διαχέεις τον ιό σε περίπτωση που νοσείς.

Και για γυμναστική πάλι χωρίς βαλβίδα εννοούσα. Οι καλές είναι τσιμπημένες, αλλά πιθανό να βρεις και σε χαμηλότερες τιμές (ανάλογα και τη μάρκα κτλ).
Σου αφήνω ενδεικτικά μια που ξέρω πως είναι καλή

Αφού θες να τη χρησιμοποιείς συχνά, σε βάθος χρόνου πιστεύω κάνεις απόσβεση.

ΥΓ: Αγάπη θα ρωτήσω το βραδακι μια φίλη που πρόσφατα αγόρασε μια άλλη πιο φτηνή και θα σου στείλω και νέα πρόταση αν είναι (που να να κάπως δοκιμασμένη)
 

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.
Απλα πάρτε μια μάσκα 50 λεπτά :P
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Για τις ffp2 εννοούσα αυτές που δεν έχουν βαλβίδα, τις απλές.
https://www.to-farmakion.gr/index.php?route=product/product&product_id=8018

Όντως αυτές με τη βαλβίδα απαγορεύονται γιατί διαχέεις τον ιό σε περίπτωση που νοσείς.

Και για γυμναστική πάλι χωρίς βαλβίδα εννοούσα. Οι καλές είναι τσιμπημένες, αλλά πιθανό να βρεις και σε χαμηλότερες τιμές (ανάλογα και τη μάρκα κτλ).
Σου αφήνω ενδεικτικά μια που ξέρω πως είναι καλή

Αφού θες να τη χρησιμοποιείς συχνά, σε βάθος χρόνου πιστεύω κάνεις απόσβεση.

ΥΓ: Αγάπη θα ρωτήσω το βραδακι μια φίλη που πρόσφατα αγόρασε μια άλλη πιο φτηνή και θα σου στείλω και νέα πρόταση αν είναι (που να να κάπως δοκιμασμένη)

Σ ευχαριστώ πάρα πολύ αλλά μόλις γύρισα από γυμναστήριο και την είχαν όλοι στο σαγόνι, οπότε όπως καταλαβαίνεις υπέκυψα κι εγώ στον πειρασμό...

Αχ ήταν πάρα πολύ ωραία, μου είχε λείψει και το κατευχαριστηθηκα!
 

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Σ ευχαριστώ πάρα πολύ αλλά μόλις γύρισα από γυμναστήριο και την είχαν όλοι στο σαγόνι, οπότε όπως καταλαβαίνεις υπέκυψα κι εγώ στον πειρασμό...

Αχ ήταν πάρα πολύ ωραία, μου είχε λείψει και το κατευχαριστηθηκα!
Για να μην φαίνεται το double chin.
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,830 μηνύματα.
Προχθεσινή PUSH.

ΚΥΡΙΑ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ( 2 λεπτά διάλειμα αναμεσα στα σέτ)
ΣΤΗΘΟΣ - ΠΡΟΣΘΙΟΣ ΔΕΛΤΟΕΙΔΗΣ - ΤΡΙΚΕΦΑΛΟΙ
1) PUSH UPS (ΜΕΣΑΙΑ ΜΟΙΡΑ) ME BAΡΟΣ
1o σέτ 8 ΕΠΑΝ. ζέσταμα χωρις βάρος
2ο σέτ 25 επαν. με 7.5 κιλά βάρος. (80sec διάρκεια )
3ο σέτ 15 επαν. με 5 κιλά βάρος
4o σέτ 12 επαν. χωρις βάρος μέχρι αποτυχίας. (13η αποτυχία)
Πρόοδος -> Σταθερά.

2) ΑΝΟΙΓΜΑΤΑ ΣΤΗΘΟΥΣ ΜΕ ΛΑΣΤΙΧΑ (ΑΝΩ ΜΟΙΡΑ)
1ο σέτ με μαυρο λάστιχο 12 επαν.
2o σέτ επαν. 15ΕΠΑΝ. με κόκκινο (18)
3o σετ επαν. 14 επαν. με το κόκκινο. (Ενα βημα πιο μπροστά να μεγαλώσει η αντίσταση)
Πρόοδος -> 3 επαναληψεις παραπανω με μαυρο λάστιχο.

3) ΑΝΟΙΓΜΑΤΑ ΣΤΗΘΟΥΣ ΚΑΤΩ ΜΟΙΡΑ
1ο σέτ 17 ΕΠΑΝ. μαυρο (18)
2o σέτ 16 επαν. με κόκκινο super band (23)
3ο σέτ 15 επαν. με κόκκινο super band (23)
Προοδος -> Σταθερά.

4) ΠΙΕΣΕΙΣ ΩΜΩΝ
1ο σέτ 12 επαν. Με το κόκκινο λάστιχο (9 κιλά σε κάθε χέρι) (ζέσταμα)
2ο σέτ 20 επαναλήψεις με 12 κιλά.
3ο σέτ 17 επαν. 10 κιλά. (18η αποτυχία)
Προοδος -> 4 επαναληψεις παραπανω στα 12 κιλά.

5) ΠΛΑΓΙΕΣ ΕΚΤΑΣΕΙΣ ΩΜΩΝ ΜΕ ΑΛΤΗΡΕΣ (ΜΕΣΑΙΑ ΜΟΙΡΑ)
1ο σέτ 17 επαναλήψεις με 7 κιλά
2ο σέτ 12 επαναληψεις με 9 κιλά
3ο σέτ 13 επαναλήψεις με 8.5 κιλά
Προοδος -> +1 κιλό αύξηση στην μεσαία μοίρα.

6) ΚΑΜΨΕΙΣ ΔΙΚΕΦΑΛΩΝ
1ο σέτ 13 επαναληψεις με (7 κιλά σε κάθε χέρι)
2ο σέτ 15 επαναλήψεις με 10 κιλά
3ο σέτ 12 επαναληψεις με 9 κιλά
Προοδος -> Σταθερά 15 επαν. 10 κιλά.

ΣΤΗΘΟΣ -> 10 σετ
ΩΜΟΙ -> 10 σετ
ΤΡΙΚΕΦΑΛΟΙ -> 7 σετ
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,830 μηνύματα.
Νίκο ποιος είναι παλι αυτός ο τρελός;;;;δεν τι χω ανοίξει ακόμη το βίντεο!
 

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.
Νίκο ποιος είναι παλι αυτός ο τρελός;;;;δεν τι χω ανοίξει ακόμη το βίντεο!
Όταν το ανοίξεις σφύρα μου να μου πεις .......τελικά τα push up που κάνουμε εμείς με βάρος και χωρίς είναι για μωρά απέναντι σε αυτόν
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,830 μηνύματα.
Όταν το ανοίξεις σφύρα μου να μου πεις .......τελικά τα push up που κάνουμε εμείς με βάρος και χωρίς είναι για μωρά απέναντι σε αυτόν

Τον είδα.... Πες του να στείλει αίτηση σε κανα τσιρκο για ζογκλέρ.
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,830 μηνύματα.
Ayto poy κανει δεν ειναι προπονηση. Ζογκλεριλικια ειναι.

Σοβαρη προπονηση σημαινει πιάνω κάποια απο τις βασικές ασκησεις - δεν αλλαζω καθε λιγο προγραμμα κ προσπαθω να γινω καλός σε αυτές. Προοδος αυτο σημαινει....

Ιανουαριος 2020 1 ελξη

Δεκεμβριος 2020 12 έλξεις.

Ιανουαριος 2021 80 κιλα deadlift

Δεκεμβριος 2021 100 kila deadlift

Martios 2021 10 καμψεις με το ζόρι

Ιούλιος 2021 10 κάμψεις εύκολα.

Αυτα ειναι προοδος. Οχι να κάνεις τον ζογκλερ.

Τρια διαφορετικα παραδειγματα προοδευτικης επιβαρυνσης.

Προοδος ως προς τον αριθμο των επαναληψεων
Προοδος ως προς τον αριθμο των κιλών
και ως προς την εκτελεση - τεχνική.

Μετρουμενη συστηματική προπονηση. Και αν κανεις και διατροφη σωστή δινοντας στον οργανισμο ακριβως αυτα που χρειάζεται και οχι τα σκουπιδια που μας ταιζουν εκτος σπιτιου. Θα μεγαλώσεις , θα γεμισουν οι ωμοι σου , θα ανοιξει το στήθος κτλπ κτλπ. θα ανεβεις πάνω απο τον μέσο ορο.

Απλά πράγματα. Θέλεις μια τυροπιτα... φτιαξε τη δική σου εκδοχη. Και τρωγε την κάθε μερα. Θα σε ρωτησει ο αλλος πως και γεμισαν τα μανικια σου με μπράτσα.... θα του πεις τρωω ωραιες τυροπιτες. η συνταγη ειναι μυστική.
 

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,830 μηνύματα.

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.
Γιατι στη καλισθενικη δεν σε ενδιαφερει η υπερτροφια ;
Γιατι νομιζω συμφερει να εχεις δυναμη ενω δεν εχεις τοσο ογκο για να εχεις ευελιξια να κανεις ολα αυτα που εκανε ο τυπος :P
 

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,790 μηνύματα.
WOD
20' emom με 1' echo bike, 1' burpees strict pull ups (εγώ δεν μπορώ ακόμα να κάνω pull ups οπότε έκανα ring rows), tuck L-sit σε κουτί, 1' διαλειμμα.
Πριν από αυτό κάναμε και tabata hollow hold και arch hold για 8 γύρους το κάθε ένα και 3 γύρους Romanian deadlift, squats, ring rows.
Πέθανα αλλά ήταν γλυκός ο θάνατος 🤗
 

SOx

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο SOx αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,242 μηνύματα.
Καλή αρχή σε όσους ξεκινήσατε ξανά το γυμναστήριο και χωρίς τραυματισμούς εύχομαι. :D
Στο θέμα μας τώρα, πρώτη προπόνηση του Ιουνίου :

Στήθος
Άσκηση 1
  • Πιέσεις με αλτήρες σε οριζόντιο πάγκο: 1 set x 15 reps (20 kg/χέρι) 2 set x 8 reps (24 kg/χέρι), 2 set x 6 (26 kg/χέρι)
Άσκηση 2
  • Πιέσεις με αλτήρες σε επικλινή πάγκο (30º): 2 set x 8 reps (24kg/χέρι), 2 set x 6 (26 kg/χέρι)
Άσκηση 3
  • Πιέσεις με αλτήρες σε κατακλινή πάγκο: 2 set x 8 reps (24 kg/χέρι), 2 set x 6 (26 kg/χέρι)
Άσκηση 4
  • Πιέσεις με ΕΖ bar σε επικλινή πάγκο (60º): 2 set x 8 reps (40 kg), 2 set x 6 (50 kg)
Άσκηση 5
  • Flys σε οριζόντιο πάγκο: 1 set x 15 reps (7.5 kg/χέρι), 2 set x 8 reps (15 kg/χέρι) , 2 set x 6 reps(18 kg/χέρι)
Άσκηση 6
  • Flys σε επικλινή πάγκο: 2 set x 8 reps (15 kg/χέρι) , 2 set x 6 reps(18 kg/χέρι)
Άσκηση 7
  • Pullover με EZ bar σε οριζόντιο πάγκο: 2 set x 8 reps (30 kg), 2 set x 6 reps (35 kg)
Ώμοι
Άσκηση 1
  • Πιέσεις ώμων, καθιστός σε πάγκο : 1 set x 15 reps (15 kg/χέρι), 2 set x 8 reps (20 kg/χέρι), 2 set x 6 reps (22 kg/χέρι)
Άσκηση 2
  • Προτάσεις με EZ bar, όρθιος: 2 set x 8 reps (25 kg), 2 set x 6 reps (28 kg)
Άσκηση 3
  • Πλάγιες εκτάσεις με αλτήρες, καθιστός σε πάγκο: 2 set x 8 reps (10 kg/χέρι), 2 set x 6 reps (12 kg/χέρι)
Άσκηση 4
  • Εκτάσεις με αλτήρες, μπρούμυτα σε επικλινή πάγκο (για την πίσω μοίρα των ώμων) : 2 set x 8 reps (10 kg/χέρι), 2 set x 6 reps (12 kg/χέρι)
Τρικέφαλα
Άσκηση 1
  • Γαλλικές πιέσεις σε επικλινή πάγκο με EZ bar : 2 set x 8 reps (30 kg), 2 set x 6 reps (35 kg)
Άσκηση 2
  • Πιέσεις με ίσια μπάρα, κλειστή λαβή, σε οριζόντιο πάγκο: 2 set x 8 reps (40 kg), 2 set x 6 reps (50 kg)
Άσκηση 3
  • Skull Crushers πλάγιο με αλτήρα σε οριζόντιο πάγκο : 2 set x 8 reps (10 kg), 2 set x 6 reps (12 kg)
Abs
Superset 1
  • Άρσεις λεκάνης σε ίσιο πάγκο : 4 sets x 15 reps
  • Ροκανίσματα με λάστιχα από ψηλή θέση, σκυφτός : 4 sets x 15 reps (54,5 kg)
Superset 2
  • Ψαλιδάκια, στο στρώμα : 4 sets x 15 secs
  • Ροκανίσματα με δίσκο, στο στρώμα : 4 sets x 15 reps (5 kg)
02.06.2021.jpeg


Overall στατιστικά για το Μάη 2021 : 23 προπονήσεις, 43 ώρες και 13 λεπτά, 17197 active kCal

overall.May.jpeg
Fair enough θα έλεγα, όμως ο στόχος ήταν 25-27 προπονήσεις στις 31 μέρες. Η πειθαρχία μου σηκώνει βελτίωση όπως φαίνεται, γιατί από κίνητρο 0 στις σπιτικές προπονήσεις.
Το θετικό είναι ότι μέχρι στιγμής, αν εξαιρέσουμε την κούραση, δεν έχω ούτε έναν τραυματισμό.
Κρατάμε λοιπόν τα θετικά και μπαίνουμε δυναμικά στον Ιούνιο.
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,830 μηνύματα.
Σημερινη PULL

1) ΕΛΞΕΙΣ ΣΕ ΜΟΝΟΖΥΓΟ NEUTRAL POSITION
1o σέτ 7 επαναλήψεις
2ο σέτ 6 επαναλήψεις
3ο σέτ 5 επαναλήψεις
4ο σέτ 10 επαναλήψεις (με λάστιχο)
5ο σέτ 8 επαναληψεις (με λάστιχο)
6o σετ 4 επαναληψεις με λάστιχο.
Προοδος -> Καλύτερη τεχνική.

2) ONE SINGLE ARM ROW

1o σέτ 13 κιλά (σε κάθε χέρι) 15 επαν. Κανονική ένταση
2ο σετ 20 κιλά 14 επαν. δύσκολο
3ο σετ 18.5 κιλά 11 επαν.
Προοδος -> Σέτ με 20 κιλά σταθερά - καλυτερη τεχνική.

3) ΑΡΣΕΙΣ ΤΡΑΠΕΖΟΕΙΔΟΥΣ

1ο σέτ 12 κιλά 15 επαν.
2ο σέτ 13 κιλά 14 επαν.
3ο σέτ 12 κιλά 15 επαν.
Προοδος -> 3 επαναληψεις παραπάνω.

4) ΚΑΘΙΣΜΑΤΑ ΜΕ ΑΛΤΗΡΕΣ

1ο σέτ 12 κιλά για 15 επαναλήψεις
2ο σέτ 29 κιλά σύνολο για 10 επαναλήψεις
3ο σέτ 29 κιλά για 9 επαναλήψεις
4ο σέτ 25 επαν. προβολες χωρις βάρος σε κάθε ποδι ( αερόβιο)
Πρόοδος -> -

5) ΗΙP THRUSTERS
1ο σέτ 20 επαναληψεις με ενα ποδι.
2ο σέτ 15 επαναληψεις με 13 κιλά βάρος στη τσάντα
3ο σέτ το ίδιο για 12

6) ΓΑΜΠΕΣ
1ο σέτ 30 χωρις βάρος
2ο σέτ 20 με 12 κιλα σε κάθε χέρι
3ο σέτ 35 χωρις βάρος

ΠΛΑΤΗ -> 12
ΠΟΔΙΑ-> 10
ΓΛΟΥΤΟΙ -> 10
ΔΙΚΕΦΑΛΟΙ -> 12

Ειχα να κάνω μονόζυγο 2 εβδομάδες σχεδόν.... κρατηθηκα στις 7 επαναλήψεις.

Κωπηλατική με αλτηρα σεκάθε χερι ξεχωριστα πιαστηκε λιγο η μέση μου αλλα οκ. Παρολο που διατηρουσα neutral position με ελαφρα λορδωση. Μυς ειναι και οι ραχιαιοι λογικο να σε κάψουν.

Σε γενικές γραμμές ηταν μια καλή προπόνηση. Στο μονοζυγο θέλω να φτάσω τις 15 έλξεις (χωρις προσθετο βάρος).
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,830 μηνύματα.
Μου εδωσε σημερα την κάρτα ενος τοπικου γυμναστηριου ενας φιλος αλλα δε θα πάω στην επομενη προπονηση. Θα κανω τα δικα μου σπιτι. Θα πάω στην επομενη πλάτης. Θελω να παιξω λιγο άρσεις θανάτου ή και κανα κάθισμα με μπάρα.
 

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.
Μου εδωσε σημερα την κάρτα ενος τοπικου γυμναστηριου ενας φιλος αλλα δε θα πάω στην επομενη προπονηση. Θα κανω τα δικα μου σπιτι. Θα πάω στην επομενη πλάτης. Θελω να παιξω λιγο άρσεις θανάτου ή και κανα κάθισμα με μπάρα.
Δεν θα πει τίποτα το γυμναστήριο που το χρησιμοποιούν δύο άτομα?

--------------

Θα ακολουθήσει δυνατή προπόνηση push σήμερα (η πρόοδος στο πάγκο είναι να σηκώνω την μπάρα 20 κιλά με το ένα χέρι ,λογικά θα φτιάξει η μη συμμετρία που είχα )
IMG_20210603_141044.jpg


ΥΓ.ναι τα γεμιστά μου χάλασαν την οπτική του πιάτου καθώς έσπασε στην μέση το γεμιστό
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top