Fitness Thread!

Slytherin

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Slytherin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 1,116 μηνύματα.
στα lunges? Λιγα δεν ειναι;

Οχι δεν είναι καθόλου λίγα.

Κάνω 100 επαναλήψεις λυγίζοντας τον αγκώνα και 3 σέτ 20 επαναλήψεις τεντώνοντας τα χέρια αριστερά και δεξιά και ανεβοκατεβαζοντάς τα πάνω κάτω.
 

Gaspar

Περιβόητο μέλος

Ο Gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,101 μηνύματα.
Οχι δεν είναι καθόλου λίγα.

Κάνω 100 επαναλήψεις λυγίζοντας τον αγκώνα και 3 σέτ 20 επαναλήψεις τεντώνοντας τα χέρια αριστερά και δεξιά και ανεβοκατεβαζοντάς τα πάνω κάτω.
Για να δεις αποτέλεσμα πρέπει να βάλεις πολλά κιλά και λίγες επαναλήψεις.
Στο 4ο σετ τα δίνεις όλα μέχρι αποτυχία

+Πολύ (σωστο) φαγητό
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,793 μηνύματα.
Θάλασσα σήμερα.... Μετά την δουλειά απευθείας για μπλουμ.....
 

Συνημμένα

  • IMG_20210609_033958.jpg
    IMG_20210609_033958.jpg
    6.8 MB · Εμφανίσεις: 87

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,793 μηνύματα.
Η φέτα με το κοτόπουλο παει γάμησέτα....
 

Συνημμένα

  • IMG_20210609_042318.jpg
    IMG_20210609_042318.jpg
    4.7 MB · Εμφανίσεις: 89

SOx

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο SOx αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,242 μηνύματα.
Πλάτη
Άσκηση 1
  • Έλξεις στο μονόζυγο, ανοιχτή λαβή: 2 sets x 10 reps, 2 sets x 8 reps
Άσκηση 2
  • Κωπηλατική με μπάρα, σκυφτός: 2 sets x 8 reps (50 kg), 2 sets x 6 reps (60 kg)
Άσκηση 3
  • Kωπηλατική με μπάρα σε επικλινή πάγκο, ανάστροφη λαβή: 2 sets x 8 reps (50 kg), 2 sets x 6 reps (60 kg)
Άσκηση 4
  • Kωπηλατική με μπάρα σε επικλινή πάγκο, τύπου Τ: 2 sets x 8 reps (50 kg), 2 sets x 6 reps (60 kg)
Άσκηση 5
  • Χαμηλή κωπηλατική με λάστιχα: 2 sets x 8 reps (54.5 kg), 2 sets x 6 reps (68.1 kg)
Superset 1
  • Pullover με λάστιχα: 2 sets x 8 reps (40.8 kg) , 2 sets x 6 reps (49.9 kg)
  • Deadlifts με ίσια μπάρα: 2 sets x 10 reps (60 kg), 2 sets x 8 reps (70 kg)
Tri-set 1
  • Upright rows με EZ bar: 2 sets x 8 reps (26 kg), 2 sets x 6 reps (30 kg)
  • Trap shruggs με ίσια μπάρα, μπροστινή θέση: 4 sets x 15 reps (50 kg)
  • Trap shruggs με αλτήρες στα πλάγια : 4 sets x 10 reps (22.5 kg/χέρι)
Δικέφαλα
Άσκηση 1
  • Κάμψεις αυτοσυγκέντρωσης με αλτήρα, καθιστός σε πάγκο : 2 sets x 8 reps (12 kg), 2 sets x 6 reps (15 kg)
Άσκηση 2
  • Κάμψεις δικεφάλων με ΕΖ bar, μπρούμυτα στον επικλινή, ανοιχτή λαβή: 2 sets x 8 reps (30 kg), 2 sets x 6 reps (35 kg)
Άσκηση 3
  • Κάμψεις δικεφάλων με ΕΖ bar, μπρούμυτα στον επικλινή, ανάστροφη λαβή: 2 sets x 8 reps (25 kg), 2 sets x 6 reps (30 kg)
Άσκηση 4
  • Κάμψεις δικεφάλων με λάστιχο από υψηλή θέση : 4 sets x 12 reps (9.1 kg/χέρι), 4 sets x 10 reps (15.1 kg/χέρι)
Abs
Superset 1
  • Ροκανίσματα στο στρώμα με λάστιχα από υψηλή θέση: 4 sets x 15 reps (45.3 kg)
  • 'Αρσεις λεκάνης σε ίσιο πάγκο : 4 sets x 15 reps
Superset 2
  • Ροκανίσματα στο στρώμα: 4 sets x 15 reps
  • Ψαλιδάκια στο στρώμα : 4 sets x 15 sec
F58AD334-876A-4E1F-A5D8-69464C62338E_1_201_a.jpeg
Μεταπροπονητικό γεύμα : 250 g φιλέτο στήθος κοτόπουλο + 150 g πέννες ολικής αλέσεως. --> 939 kCal : 100.5 g C/ 95.5 g P/ 15.3 g F


Κούραση παίδες, κι είναι ακόμη αρχές Ιουνίου.:ermm:
 

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.
Πλάτη
Άσκηση 1
  • Έλξεις στο μονόζυγο, ανοιχτή λαβή: 2 sets x 10 reps, 2 sets x 8 reps
Άσκηση 2
  • Κωπηλατική με μπάρα, σκυφτός: 2 sets x 8 reps (50 kg), 2 sets x 6 reps (60 kg)
Άσκηση 3
  • Kωπηλατική με μπάρα σε επικλινή πάγκο, ανάστροφη λαβή: 2 sets x 8 reps (50 kg), 2 sets x 6 reps (60 kg)
Άσκηση 4
  • Kωπηλατική με μπάρα σε επικλινή πάγκο, τύπου Τ: 2 sets x 8 reps (50 kg), 2 sets x 6 reps (60 kg)
Άσκηση 5
  • Χαμηλή κωπηλατική με λάστιχα: 2 sets x 8 reps (54.5 kg), 2 sets x 6 reps (68.1 kg)
Superset 1
  • Pullover με λάστιχα: 2 sets x 8 reps (40.8 kg) , 2 sets x 6 reps (49.9 kg)
  • Deadlifts με ίσια μπάρα: 2 sets x 10 reps (60 kg), 2 sets x 8 reps (70 kg)
Tri-set 1
  • Upright rows με EZ bar: 2 sets x 8 reps (26 kg), 2 sets x 6 reps (30 kg)
  • Trap shruggs με ίσια μπάρα, μπροστινή θέση: 4 sets x 15 reps (50 kg)
  • Trap shruggs με αλτήρες στα πλάγια : 4 sets x 10 reps (22.5 kg/χέρι)
Δικέφαλα
Άσκηση 1
  • Κάμψεις αυτοσυγκέντρωσης με αλτήρα, καθιστός σε πάγκο : 2 sets x 8 reps (12 kg), 2 sets x 6 reps (15 kg)
Άσκηση 2
  • Κάμψεις δικεφάλων με ΕΖ bar, μπρούμυτα στον επικλινή, ανοιχτή λαβή: 2 sets x 8 reps (30 kg), 2 sets x 6 reps (35 kg)
Άσκηση 3
  • Κάμψεις δικεφάλων με ΕΖ bar, μπρούμυτα στον επικλινή, ανάστροφη λαβή: 2 sets x 8 reps (25 kg), 2 sets x 6 reps (30 kg)
Άσκηση 4
  • Κάμψεις δικεφάλων με λάστιχο από υψηλή θέση : 4 sets x 12 reps (9.1 kg/χέρι), 4 sets x 10 reps (15.1 kg/χέρι)
Abs
Superset 1
  • Ροκανίσματα στο στρώμα με λάστιχα από υψηλή θέση: 4 sets x 15 reps (45.3 kg)
  • 'Αρσεις λεκάνης σε ίσιο πάγκο : 4 sets x 15 reps
Superset 2
  • Ροκανίσματα στο στρώμα: 4 sets x 15 reps
  • Ψαλιδάκια στο στρώμα : 4 sets x 15 sec
View attachment 82139
Μεταπροπονητικό γεύμα : 250 g φιλέτο στήθος κοτόπουλο + 150 g πέννες ολικής αλέσεως. --> 939 kCal : 100.5 g C/ 95.5 g P/ 15.3 g F


Κούραση παίδες, κι είναι ακόμη αρχές Ιουνίου.:ermm:
Τις ασκησεις τις χωριζεις καθολου ανα μηνα ας πουμε ? Δηλαδη να κανεις καποιες συγκερκιμενες ασκησεις 3 μηνες και μετα στην θεση αυτων των ασκησεων να τις αντικαταστησεις με αλλες και ξανα 3 μηνες ? ή απλα οτι κατσει εκεινη την στιγμη ?
 

SOx

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο SOx αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,242 μηνύματα.
Τις ασκησεις τις χωριζεις καθολου ανα μηνα ας πουμε ? Δηλαδη να κανεις καποιες συγκερκιμενες ασκησεις 3 μηνες και μετα στην θεση αυτων των ασκησεων να τις αντικαταστησεις με αλλες και ξανα 3 μηνες ? ή απλα οτι κατσει εκεινη την στιγμη ?
Ναι, ανά 4 μήνες αλλάζω ριζικά όλες τις ασκήσεις, προσπαθώντας ταυτόχρονα να χτυπάω ακριβώς το ίδιο τις μυϊκές ομάδες, χωρισμένες σε P/P/L.
 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,862 μηνύματα.
IMG_20201110_152921.jpg

Μπλουμ στο μπριαμ. Μαμ!
IMG_20201114_152344.jpg

Σημερινό πρωινό με σπανάκι κ αυγό.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,793 μηνύματα.
Σημερινή προπόνηση PUSH

ΠΡΟΘΕΡΜΑΝΣΗ

ΣΤΡΟΦΙΚΟ ΠΕΤΑΛΟ


εξω στροφή Υπακάνθιος + ελάσσων στρογγυλός

έσω στροφή Υποπλάτιος

απαγωγές - πιέσεις ώμων μέσος , προσθιος δελτοειδης , τρικεφαλος , υπερακάνθιος.



ΚΥΡΙΑ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ( 2 λεπτά διάλειμα αναμεσα στα σέτ)

ΣΤΗΘΟΣ - ΠΡΟΣΘΙΟΣ ΔΕΛΤΟΕΙΔΗΣ - ΤΡΙΚΕΦΑΛΟΙ

1) PUSH UPS (ΜΕΣΑΙΑ ΜΟΙΡΑ) ME BAΡΟΣ


1o σέτ 9 ΕΠΑΝ. ζέσταμα χωρις βάρος

2ο σέτ 20 επαν. με 10 κιλά βάρος. (70sec διάρκεια )

3ο σέτ 15 επαν. με 5 κιλά βάρος

4o σέτ 12 επαν. χωρις βάρος

Πρόοδος -> Σταθερά τεχνική στα +10 κιλά με 20 επαν.



2) ΕΠΙΚΛΗΝΗΣ ΠΑΓΚΟΣ ΜΕ ΑΛΤΗΡΕΣ (ΑΝΩ ΜΟΙΡΑ)


1ο σέτ 12 επαν. Με 15 κιλά

2ο σέτ 10 επαν. Με 18 κιλά

3ο σέτ 13 επαν. Με 15 κιλά (αποτυχία)

Πρόοδος -> -



3) ΑΝΟΙΓΜΑΤΑ ΣΤΗΘΟΥΣ ΚΑΤΩ ΜΟΙΡΑ


1ο σέτ 11 ΕΠΑΝ. με λάστιχο (27)

2o σέτ 10 επαν. το ίδιο.

3ο σέτ με μαύρο (18) 15 επαναληψεις καλύτερη τεχνική- μεγαλυτερο εύρος κίνησης

Προοδος -> Σταθερά.



4) ΠΛΑΓΙΕΣ ΕΚΤΑΣΕΙΣ ΩΜΩΝ ΜΕ ΑΛΤΗΡΕΣ (ΜΕΣΑΙΑ ΜΟΙΡΑ)


1ο σέτ 12 επαναλήψεις με 7 κιλά

2ο σέτ 15 επαναληψεις με 9 κιλά σε κάθε χέρι

3ο σέτ 12 επαναλήψεις με 8 κιλά

Προοδος -> +3 επαναλήψεις στα 9 κιλά.



5) LYING FACE PULLS ΣΤΟ ΕΔΑΦΟΣ (ΟΠΙΣΘΙΑ ΜΟΙΡΑ )


1Ο σέτ 15 επαναληψεις με 10 κιλά

2ο σέτ 13 επαν. Με 15 κιλά

3ο σέτ 12 επαν. Με 20 κιλα

4ο σέτ 15 επαν. Με 15 κιλά.

Προοδος -> -



ΣΤΗΘΟΣ -> 10 σετ

ΩΜΟΙ -> 13 σετ (ΚΑΙ οι 3 μοιρες)

ΤΡΙΚΕΦΑΛΟΙ -> 7 σετ


Ξεχωριστη άσκηση για πιέσεις ωμων δεν χρειάστηκε , πιεσα τους ώμους μου σε πάγκο και κάμψεις.
Κάμψεις και πάγκο τα δουλεψα γυρω απο την αποτυχια. Τα ιδια και στις εκτάσεις ωμων. Αλλη μια προπονηση PUSH χωρις να αλλαξω κάτι.... οπως την βλέπετε εδω θα ειναι η επομενη. Και μετά ξεκουραση 10 ημέρες το στήθος.

Χρονος προπόνησης 1 ωρα και 15 λεπτά μαζι με τα διαλειματα.
 

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.
Σημερινή προπόνηση PUSH

ΠΡΟΘΕΡΜΑΝΣΗ

ΣΤΡΟΦΙΚΟ ΠΕΤΑΛΟ


εξω στροφή Υπακάνθιος + ελάσσων στρογγυλός

έσω στροφή Υποπλάτιος

απαγωγές - πιέσεις ώμων μέσος , προσθιος δελτοειδης , τρικεφαλος , υπερακάνθιος.



ΚΥΡΙΑ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ( 2 λεπτά διάλειμα αναμεσα στα σέτ)

ΣΤΗΘΟΣ - ΠΡΟΣΘΙΟΣ ΔΕΛΤΟΕΙΔΗΣ - ΤΡΙΚΕΦΑΛΟΙ

1) PUSH UPS (ΜΕΣΑΙΑ ΜΟΙΡΑ) ME BAΡΟΣ


1o σέτ 9 ΕΠΑΝ. ζέσταμα χωρις βάρος

2ο σέτ 20 επαν. με 10 κιλά βάρος. (70sec διάρκεια )

3ο σέτ 15 επαν. με 5 κιλά βάρος

4o σέτ 12 επαν. χωρις βάρος

Πρόοδος -> Σταθερά τεχνική στα +10 κιλά με 20 επαν.



2) ΕΠΙΚΛΗΝΗΣ ΠΑΓΚΟΣ ΜΕ ΑΛΤΗΡΕΣ (ΑΝΩ ΜΟΙΡΑ)


1ο σέτ 12 επαν. Με 15 κιλά

2ο σέτ 10 επαν. Με 18 κιλά

3ο σέτ 13 επαν. Με 15 κιλά (αποτυχία)

Πρόοδος -> -



3) ΑΝΟΙΓΜΑΤΑ ΣΤΗΘΟΥΣ ΚΑΤΩ ΜΟΙΡΑ


1ο σέτ 11 ΕΠΑΝ. με λάστιχο (27)

2o σέτ 10 επαν. το ίδιο.

3ο σέτ με μαύρο (18) 15 επαναληψεις καλύτερη τεχνική- μεγαλυτερο εύρος κίνησης

Προοδος -> Σταθερά.



4) ΠΛΑΓΙΕΣ ΕΚΤΑΣΕΙΣ ΩΜΩΝ ΜΕ ΑΛΤΗΡΕΣ (ΜΕΣΑΙΑ ΜΟΙΡΑ)


1ο σέτ 12 επαναλήψεις με 7 κιλά

2ο σέτ 15 επαναληψεις με 9 κιλά σε κάθε χέρι

3ο σέτ 12 επαναλήψεις με 8 κιλά

Προοδος -> +3 επαναλήψεις στα 9 κιλά.



5) LYING FACE PULLS ΣΤΟ ΕΔΑΦΟΣ (ΟΠΙΣΘΙΑ ΜΟΙΡΑ )


1Ο σέτ 15 επαναληψεις με 10 κιλά

2ο σέτ 13 επαν. Με 15 κιλά

3ο σέτ 12 επαν. Με 20 κιλα

4ο σέτ 15 επαν. Με 15 κιλά.

Προοδος -> -



ΣΤΗΘΟΣ -> 10 σετ

ΩΜΟΙ -> 13 σετ (ΚΑΙ οι 3 μοιρες)

ΤΡΙΚΕΦΑΛΟΙ -> 7 σετ


Ξεχωριστη άσκηση για πιέσεις ωμων δεν χρειάστηκε , πιεσα τους ώμους μου σε πάγκο και κάμψεις.
Κάμψεις και πάγκο τα δουλεψα γυρω απο την αποτυχια. Τα ιδια και στις εκτάσεις ωμων. Αλλη μια προπονηση PUSH χωρις να αλλαξω κάτι.... οπως την βλέπετε εδω θα ειναι η επομενη. Και μετά ξεκουραση 10 ημέρες το στήθος.

Χρονος προπόνησης 1 ωρα και 15 λεπτά μαζι με τα διαλειματα.
Αυτο που μου αρεσει σε αυτο το θρεντ ειναι οτι δεν κουραζομαστε και τα παραταμε ετσι απλα .Δυστυχως λιγοι ειναι πειθαρχημενοι
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,793 μηνύματα.

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,793 μηνύματα.
Ανηκουμε στο 10% που δεν τα παραταμε για να κοιταξουμε να περναμε καλα....το υπολοιπο 90% δυστυχως υπαρχει και επικρατει


Εγω μια χαρά περνάω ! Ειμαι ο μοναδικος στο σιδεράδικο που χρησιμοποιώ τιγρέ πετσετάκι ! -.-

gym.jpg
 

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,793 μηνύματα.

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,793 μηνύματα.
Ε νταξ δεν μπορεις να διακρινεις και πολλα οπτικα .Αλλα κανει μπαμ το ανοιγμα στους ωμους που ερχεται σαν V

Γαμάει το V και μενα μ αρεσουν πολυ οι ωμοι μου αλλα ειμαι επισης και αρκετα ευχαριστημενος με το αποτελεσμα που χω φτιαξει στο στήθος. Παλια δεν ειχα καθόλου στήθος τωρα έχω κοψιματα. Στη μπλουζα αμα δεις πανω δεξιά φαινεται το ξεκινημα-κοψιμο του ώμου αμα την έβγαζα θα έβλεπες μηλαράκια! :P

Οι ωμοι μαζι με τα χέρια ειναι οι πιο μεγαλοι εργατες του σωματος γιατι τους χρησιμοποιεις σε ολες σχεδον τις ασκησεις. Ειναι κρισιμης σημασιας επισης να δουλευεις την μεσαια μοιρα του ώμου. Αυτη δινει καλο σχημα V.

Δηλαδη εκτασεις ωμων με αλτήρες. Γενικα μια ομορφια να χεις γυμνασμενους ώμους. Να ξεκιναει η προσθια μοιρα απο το στηθος και να κοβει στην μεσαια !!!

Ποδια τι να γυμνάσω .... αμα παρουν κ αλλο ογκο κάηκα.

ΥΓ Δεν χρειάζονται πολλά κιλά.
 

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.
Γαμάει το V και μενα μ αρεσουν πολυ οι ωμοι μου αλλα ειμαι επισης και αρκετα ευχαριστημενος με το αποτελεσμα που χω φτιαξει στο στήθος. Παλια δεν ειχα καθόλου στήθος τωρα έχω κοψιματα. Στη μπλουζα αμα δεις πανω δεξιά φαινεται το ξεκινημα-κοψιμο του ώμου αμα την έβγαζα θα έβλεπες μηλαράκια! :P

Οι ωμοι μαζι με τα χέρια ειναι οι πιο μεγαλοι εργατες του σωματος γιατι τους χρησιμοποιεις σε ολες σχεδον τις ασκησεις. Ειναι κρισιμης σημασιας επισης να δουλευεις την μεσαια μοιρα του ώμου. Αυτη δινει καλο σχημα V.

Δηλαδη εκτασεις ωμων με αλτήρες. Γενικα μια ομορφια να χεις γυμνασμενους ώμους. Να ξεκιναει η προσθια μοιρα απο το στηθος και να κοβει στην μεσαια !!!

Ποδια τι να γυμνάσω .... αμα παρουν κ αλλο ογκο κάηκα.

ΥΓ Δεν χρειάζονται πολλά κιλά.
Εμενα με ενοχλει καπως το κοψιμο που λες στο στηθος διοτι η ανω μοιρα δεν εχει αναπτυχθει τοσο (ισως φταινε οι gym influencers και για αυτο γιατι το εχω πολυ εμμονη;) )


Εν τω μεταξυ αυτο που κανεις εχω θεσει ενα challenege στον εαυτο μου που θα δειξει αν κανω προοδο .Φοραω 1-2 νουμερα πιο πανω σε μπλουζα ....οταν θα δειχνω γεμισμενος στην φαρδια μπλουζα τοτε θα ξερω οτι εχω κανει καλη δουλεια:P
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,793 μηνύματα.
Εμενα με ενοχλει καπως το κοψιμο που λες στο στηθος διοτι η ανω μοιρα δεν εχει αναπτυχθει τοσο (ισως φταινε οι gym influencers και για αυτο γιατι το εχω πολυ εμμονη;) )


Εν τω μεταξυ αυτο που κανεις εχω θεσει ενα challenege στον εαυτο μου που θα δειξει αν κανω προοδο .Φοραω 1-2 νουμερα πιο πανω σε μπλουζα ....οταν θα δειχνω γεμισμενος στην φαρδια μπλουζα τοτε θα ξερω οτι εχω κανει καλη δουλεια:P

Την δουλευεις την ανω μοιρα ;
 

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top