Fitness Thread!

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Ώρα για χαζοσειρά με ένα ωραιότατο υγιεινό ρόφημα:

IMG_20210613_120137.jpg


2 κ.γ. Κακάο
2 κ.γ. Whey isolate με γεύση cookies and cream
Λίγο αλάτι για έξτρα γεύση
Παγάκια, γάλα (εγώ χρησιμοποίησα εβαπορέ αραιωμένο γιατί μου χει τελειώσει το φρέσκο)

Και βγαίνει μια ωραιότατη κρύα σοκολάτα χωρίς καθόλου ζάχαρη.
 

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,805 μηνύματα.
Και βγαίνει μια ωραιότατη κρύα σοκολάτα χωρίς καθόλου ζάχαρη
Έχει το κακάο ....εκτός και αν δεν έχει ούτε αυτο απ' την συσκευασία που έχεις

(Τις προ άλλες είχα δει εγώ για κακάο και απ ότι είδα ήταν κάπου στα 70γρ/100)
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Πόσες θερμίδες σου βγήκε αυτό ? Γιατί φαίνεται λιγότερο σε σχέση με τις άλλες φορες
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Έχει το κακάο ....εκτός και αν δεν έχει ούτε αυτο απ' την συσκευασία που έχεις

(Τις προ άλλες είχα δει εγώ για κακάο και απ ότι είδα ήταν κάπου στα 70γρ/100)

Όταν λέω κακάο εννοώ σκέτο κακάο, όχι ρόφημα σοκολάτας σε σκόνη :P Άμα το πιεις σκέτο είναι πιο πικρό κι από καφέ
 

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,805 μηνύματα.

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,805 μηνύματα.

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,565 μηνύματα.
Προπονησουλα.... Έτοιμος για παγκο !
 

Συνημμένα

  • IMG_20210614_010533.jpg
    IMG_20210614_010533.jpg
    824.2 KB · Εμφανίσεις: 107

Guest 712911

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Και εχει γευση ή απλα το πηρες για να δωσει χρωμα ?

Το κακάο έχει πολύ πικρή γεύση μόνο του. Αλλά το καλό είναι ότι έχει πολύ λίγες θερμίδες. Γι' αυτό συνδυάζεται με κάτι που είναι πιο γλυκό, για να σπάει την πικρίλα του.
 

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,805 μηνύματα.
Το κακάο έχει πολύ πικρή γεύση μόνο του. Αλλά το καλό είναι ότι έχει πολύ λίγες θερμίδες. Γι' αυτό συνδυάζεται με κάτι που είναι πιο γλυκό, για να σπάει την πικρίλα του.
Αρα για το χρωμα το βαζουμε
 

Guest 712911

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Και εχει γευση ή απλα το πηρες για να δωσει χρωμα ?

Έχει γεύση κακάο, σαν πάρα πολύ πικρή σοκολάτα. Με τη whey μαζί (η οποία είναι πάρα πολύ γλυκιά) βγαίνει ακριβώς σαν την κρύα σοκολάτα της καφετέριας!
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,565 μηνύματα.
Μετά το παγκο .... Έτοιμος και για βουτιά...

Μετά μου λέγατε χθες στο τσατ για Αθήνα... Ποια Αθήνα να πουμε... Αυτή είναι για Οκτώβριο έως Απρίλιο αυστηρά και τρως και τη ζωή σου στους δρόμους. Εδώ όλα δίπλα.
 

Συνημμένα

  • IMG_20210614_024749.jpg
    IMG_20210614_024749.jpg
    7.1 MB · Εμφανίσεις: 96

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,805 μηνύματα.
Μετά μου λέγατε χθες στο τσατ για Αθήνα... Ποια Αθήνα να πουμε... Αυτή είναι για Οκτώβριο έως Απρίλιο αυστηρά και τρως και τη ζωή σου στους δρόμους. Εδώ όλα δίπλα.
Ποια αθηνα ρε , απο εκει βρισκεις τιποτα περιεργα στην αμμο :P

Ελα βολτα εδω κατω και μετα θα λες οτι εισαι στις μαλδιβες
 

SOx

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο SOx αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,242 μηνύματα.
Μη με μπριζώνετε ρε και κλείσω για Μαλδίβες εδώ και τώρα. :bleh:
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,565 μηνύματα.
Πόσες θερμίδες σου βγήκε αυτό ? Γιατί φαίνεται λιγότερο σε σχέση με τις άλλες φορες

Κάπου 800... Φαε ρε Νίκο και άσε τις θερμίδες 8% λίπος είσαι!!!!
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Φαε και κάνε προπονηση ! Εγώ σήμερα πηγα κ πιεστηκα λίγο περισσοτερο απο τη προηφουμενη φορά εν τω μεταξυ χθες είχα φυσιοθεραπεια χαχαχα 😂😂😂
 

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,805 μηνύματα.
Κάπου 800... Φαε ρε Νίκο και άσε τις θερμίδες 8% λίπος είσαι!!!!
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Φαε και κάνε προπονηση ! Εγώ σήμερα πηγα κ πιεστηκα λίγο περισσοτερο απο τη προηφουμενη φορά εν τω μεταξυ χθες είχα φυσιοθεραπεια χαχαχα 😂😂😂
τι λες maingain :P
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,565 μηνύματα.

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,805 μηνύματα.
Το maingain είναι αν εισαι στο 12-15% εσυ έχεις περιθωρειο να παρεις μάζα και να αυξήσεις λίγο το λίπος σου. Μετά αμα θες το ρίχνεις.
Νομιζω εχω βρει την ισορροπια στο φαγητο που χρειαζομαι και οι προπονησεις βγαινουν κομπλε , δηλαδη εχω ενεργεια παρολο που δεν εχω τοσο λιπος

Αυτο το 12% μονο το χειμωνα το πιανω που δεν κινουμαι για τρεξιμο :P
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Τελευταίο γεύμα της ημέρας γιατί αύριο το πρωί πάω για εξετάσεις αίματος:

IMG_20210613_195444.jpg


Γιαούρτι με ακτινίδιο, ροδάκινο, βρώμη, αποξηραμένα raspberries, blueberries, goji berries, chia seeds και λίγο παπαρουνόσπορο.

Για κυρίως γεύμα έφαγα μια μοσχαρίσια μπριζόλα (με το αιματάκι της ofc) και κριθαρενια παξιμάδια.
 

Guest 890013

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Τελευταίο γεύμα της ημέρας γιατί αύριο το πρωί πάω για εξετάσεις αίματος:

View attachment 82322

Γιαούρτι με ακτινίδιο, ροδάκινο, βρώμη, αποξηραμένα raspberries, blueberries, goji berries, chia seeds και λίγο παπαρουνόσπορο.

Για κυρίως γεύμα έφαγα μια μοσχαρίσια μπριζόλα (με το αιματάκι της ofc) και κριθαρενια παξιμάδια.
ουάο
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top