Fitness Thread!

yorkie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η yorkie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,468 μηνύματα.
Παιδιά εγώ ήμουν κουρασμένη σήμερα λόγω μαθημάτων και τελικά δεν πήα κροσφιτ. Θα κάνω αύριο HIIT στο σπίτι για να μειώσω τις τύψεις.
Συγχρονιστήκαμε!
Σήμερα σκιπαρα κι εγώ προπόνηση για τον ίδιο λόγο.


I stand with you comrade
 

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.

yorkie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η yorkie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,468 μηνύματα.
Πως την παλεύετε με τη ζέστη;
Ειδικά εσυ @Nelliel .
Αλλά και οι υπόλοιποι... ειδικά σήμερα όχι μόνο προπόνηση δεν σκέφτηκα αλλά έχω μια υπνηλία άλλο πραγμα.
Δεν μπορώ και να φάω το ίδιο επισης. Ξεκινησα σμουθις για να συμπληρώνω θερμίδες.

Σκέφτομαι στο εξής να βάζω τις προπονήσεις πολύ πολύ πρωί πριν ξεκινήσω τις δουλειές μου
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,798 μηνύματα.
Εγώ έχω ξαναπεί πως η προπονηση με έχει βοηθήσει να γίνω καλυτερος και ψυχολογικά. Και αυτές τις ημέρες δεν έχω κ πολυ όρεξη οπότε βρίσκω εκεί διέξοδο.

Γενικά είναι άνθρωπος της προοδου δεν θα μπορουσα να κάθομαι και να σαπίσω στο καναπέ τρώγοντας ότι να ναι και χωρίς να κάνω γυμναστική.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Οπότε πηρα 3 μπλουζιτσες και πήγα γυμναστήριο ήμουν κ μόνος οπότε.... Δεν είχε κλιματισμό είχα ανοίξει όλα τα παράθυρα κ έκανε ρευμα.
 

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.
Εγώ έχω ξαναπεί πως η προπονηση με έχει βοηθήσει να γίνω καλυτερος και ψυχολογικά. Και αυτές τις ημέρες δεν έχω κ πολυ όρεξη οπότε βρίσκω εκεί διέξοδο.

Γενικά είναι άνθρωπος της προοδου δεν θα μπορουσα να κάθομαι και να σαπίσω στο καναπέ τρώγοντας ότι να ναι και χωρίς να κάνω γυμναστική.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Οπότε πηρα 3 μπλουζιτσες και πήγα γυμναστήριο ήμουν κ μόνος οπότε.... Δεν είχε κλιματισμό είχα ανοίξει όλα τα παράθυρα κ έκανε ρευμα.
Εγώ τέλος , το χαζολογαω τώρα 2 εβδομάδες αλλά δεν έχω καθόλου ενέργεια ...αύριο έχω πόδια και τέλος για λίγο ....από Φλεβάρη έχω να κάνω ξεκούραση
 

Nelliel

Περιβόητο μέλος

Η Nelliel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,061 μηνύματα.
Πως την παλεύετε με τη ζέστη;
Ειδικά εσυ @Nelliel .
Αλλά και οι υπόλοιποι... ειδικά σήμερα όχι μόνο προπόνηση δεν σκέφτηκα αλλά έχω μια υπνηλία άλλο πραγμα.
Δεν μπορώ και να φάω το ίδιο επισης. Ξεκινησα σμουθις για να συμπληρώνω θερμίδες.

Σκέφτομαι στο εξής να βάζω τις προπονήσεις πολύ πολύ πρωί πριν ξεκινήσω τις δουλειές μου
Τελεια. Πεσαμε στους 24 ανωτερη οποτε δροσισε αρκετα και κανω και παλι γυμναστικη! Εχασα ομως κιλα και πρεπει να αυξησω πρωτεινη. Δεν μπορεις να κανεις γυμναστικη με την ζεστη. Με την καμια. Εγω εκανα διαλειμμα 1 βδομαδα γιατι δεν παλευοταν. Καλο κουραγιο με την ζεστη.
 

SOx

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο SOx αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,242 μηνύματα.
Ο σοχ που είναι ? Έχω να τον ακούσω από τότε που έκανε το εμβόλιο
O SOx, πλέον δεν έχει χρόνο και διάθεση να ασχοληθεί ιδιαίτερα με το φόρουμ. Θεωρεί πως ότι ήταν να προσφέρει, το προσέφερε ήδη, οπότε δεν έχει και λόγο να συμμετέχει.
Σας καμαρώνει από μακριά, όσο μπορεί.
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,798 μηνύματα.
O SOx, πλέον δεν έχει χρόνο και διάθεση να ασχοληθεί ιδιαίτερα με το φόρουμ. Θεωρεί πως ότι ήταν να προσφέρει, το προσέφερε ήδη, οπότε δεν έχει και λόγο να συμμετέχει.
Σας καμαρώνει από μακριά, όσο μπορεί.

Μας καμαρώνεις από τις Μαλβίδες ; σε κόβω τώρα θα είσαι με κανα γκομενακι σε κανα ξενοδοχείο.... Και τώρα στο διάλειμμα.... Ξέρεις... Λες δεν μπαινω κ εκει να δω τι γίνεται...
 

SOx

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο SOx αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,242 μηνύματα.
Μας καμαρώνεις από τις Μαλβίδες ; σε κόβω τώρα θα είσαι με κανα γκομενακι σε κανα ξενοδοχείο.... Και τώρα στο διάλειμμα.... Ξέρεις... Λες δεν μπαινω κ εκει να δω τι γίνεται...
Κοντά έπεσες αλλά έχω κάτι καλύτερο. Πριν 10΄ ανακοίνωσε το γυμναστήριο που πηγαίνω εδώ στο Szolnok ότι θα δέχεται και ανθρώπους χωρίς πιστοποιητικό εμβολιασμού.

Άρα, από αύριο, αν προλάβω με το εργοστάσιο, πίσω στα σίδερα.
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,798 μηνύματα.
Κοντά έπεσες αλλά έχω κάτι καλύτερο. Πριν 10΄ ανακοίνωσε το γυμναστήριο που πηγαίνω εδώ στο Szolnok ότι θα δέχεται και ανθρώπους χωρίς πιστοποιητικό εμβολιασμού.

Άρα, από αύριο, αν προλάβω με το εργοστάσιο, πίσω στα σίδερα.

Κοντά είμαι φίλε... Ο θείος δεν είναι χθεσινος είναι χρόνια στη πιατσα.
 

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.
Κοντά έπεσες αλλά έχω κάτι καλύτερο. Πριν 10΄ ανακοίνωσε το γυμναστήριο που πηγαίνω εδώ στο Szolnok ότι θα δέχεται και ανθρώπους χωρίς πιστοποιητικό εμβολιασμού.

Άρα, από αύριο, αν προλάβω με το εργοστάσιο, πίσω στα σίδερα.
Δεν θα πετάξει στην Ελλάδα για 2η δόση μάλλον ο Σούπερμαν :P
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,798 μηνύματα.
Αυριο παω εγώ για την 1η δόση. Λέτε να παθω τίποτα ;
 

yorkie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η yorkie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,468 μηνύματα.
Αυριο παω εγώ για την 1η δόση. Λέτε να παθω τίποτα ;
Με τι εμβολιάζεσαι;
Εγώ τη Δευτέρα με φάιζερ.
Γενικά πάντως οι επιπλοκές που προκαλούν δεν είναι συχνές, ειδικά της φάιζερ.
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,798 μηνύματα.
Με τι εμβολιάζεσαι;
Εγώ τη Δευτέρα με φάιζερ.
Γενικά πάντως οι επιπλοκές που προκαλούν δεν είναι συχνές, ειδικά της φάιζερ.

Phizer...

Ε νταξει ότι και να γίνει. Αναλαμβάνω το ρίσκο.
 

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.
Τι να πούμε και εμείς που αναλαμβάνουμε διπλό ρίσκο 😂
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,798 μηνύματα.
Εχω ενοχλησεις στον απιοειδη. Πρέπει να ξεκινήσω καμψεις ισχίου με μπάρα γιατί μάλλον δεν πιάνεται καλά με αρσεις θανατου. Είναι πολυ βαθυς μυς μέσα στους γλου τους.

Τα ίδια και ο βραχιονιος είναι μυς πίσω και κάτω από τον δικέφαλο στη γαστερα που είναι η μυοτενοντιος συνδεση.

Σε κάτι τέτοιες μαλακίες σημεία είχα ενοχλήσουλες.
 

Guest 699855

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
O SOx, πλέον δεν έχει χρόνο και διάθεση να ασχοληθεί ιδιαίτερα με το φόρουμ. Θεωρεί πως ότι ήταν να προσφέρει, το προσέφερε ήδη, οπότε δεν έχει και λόγο να συμμετέχει.
Σας καμαρώνει από μακριά, όσο μπορεί.
Ο @SOx πολύ καλά θα κάνει, να βρει τη διάθεση και τον χρόνο και να συνεχίσει να συμμετέχει όποτε μπορεί!
Η αλληλεπίδραση με διαφορετικούς χαρακτήρες ανθρώπων, ακόμα και διαδικτυακά, παρά τα πιθανά προβλήματά της, είναι θετική τόσο για μας όσο και για τους άλλους.
 

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
Phizer...

Ε νταξει ότι και να γίνει. Αναλαμβάνω το ρίσκο.
Είσαι 35, οι πιθανότητες για μυοκαρδίτιδα/ περικαρδίτιδα στην δική σου ηλικιακή ομάδα είναι μειωμένες.
Είναι λογικό και ανθρώπινο να φοβάσαι. Κι εγώ πήγα με αρκετό άγχος και με αγχώνει κυρίως η δεύτερη δόση. Κι επί της ουσίας δεν υπάρχει η επιλογή να μην εμβολιαστούμε, άρα...
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,798 μηνύματα.
Είσαι 35, οι πιθανότητες για μυοκαρδίτιδα/ περικαρδίτιδα στην δική σου ηλικιακή ομάδα είναι μειωμένες.
Είναι λογικό και ανθρώπινο να φοβάσαι. Κι εγώ πήγα με αρκετό άγχος και με αγχώνει κυρίως η δεύτερη δόση. Κι επί της ουσίας δεν υπάρχει η επιλογή να μην εμβολιαστούμε, άρα...

Βασικά σήμερα που σηκώθηκα δεν νιώθω κανενα άγχος... Θα κοιτάζω και τη βελόνα όταν θα μου τη πατάνε έτσι για σπάσιμο!

Βασικά αυτό δεν είναι προβλημα... Σιγά τι να φοβηθώ μήπως πεθανω;;; πολυ πολυ θα παω στη κόλαση μια ώρα αρχυτερα να ξεκουραστώ να τελειωνουμε. Θα γλιτώσετε κ εσεις από μένα χαχα ορίστε κάνω κ μπλακ χιουμορ με μένα να μη λέτε μετά ότι κράζω μόνο άλλους.

Πέρα από τη πλακα ο πατερας μου τους τελευταιους πρόσφατους μήνες υποβλήθηκε συνολικά σε τεσσερις χειρουργικές επεμβάσεις

Προστάτης ευτυχως δεν είχε καρκίνο - βουβωνοκηλη - συντριπτικό κάταγμα ισχίου και καταρράκτη. Ήταν μια ιδιαίτερα δυσκολη φέτος χρόνια για μένα αλλά οκ. Όποτε τι να μου πςι το τσίμπημα μιας βελόνας; πλακα εκανα.
 

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
Βασικά αυτό δεν είναι προβλημα... Σιγά τι να φοβηθώ μήπως πεθανω;;; πολυ πολυ θα παω στη κόλαση μια ώρα αρχυτερα να ξεκουραστώ να τελειωνουμε. Θα γλιτώσετε κ εσεις από μένα χαχα ορίστε κάνω κ μπλακ χιουμορ με μένα να μη λέτε μετά ότι κράζω μόνο άλλους.

Πέρα από τη πλακα ο πατερας μου τους τελευταιους πρόσφατους μήνες υποβλήθηκε συνολικά σε τεσσερις χειρουργικές επεμβάσεις

Προστάτης - βουβωνοκηλη - συντριπτικό κάταγμα ισχίου και καταρράκτη. Ήταν μια ιδιαίτερα δυσκολη φέτος χρόνια για μένα αλλά οκ. Όποτε τι να μου πςι το τσίμπημα μιας βελόνας; πλακα εκανα.
Ο φόβος του θανάτου είναι βαθιά υπαρξιακός και κατά την γνώμη μου υπάρχει σε όλους τους ανθρώπους ασχέτως του πόσο συνειδητά ή ασυνείδητα τον επεξεργάζονται και βιώνουν. Και η πανδημία ήρθε και τον ξύπνησε για τα καλά. Άρα θα είχες κάθε δικαίωμα να φοβάσαι μέχρι και αυτό.

Ελπίζω ο πατέρας σου να είναι καλύτερα. Κι όσο για το ότι θα γλιτώσουμε από εσένα, εννοείται πως κανείς δεν θέλει να πάθεις κάτι, παρά τις διαφωνίες μας.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top