Fitness Thread!

Nelliel

Περιβόητο μέλος

Η Nelliel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,061 μηνύματα.
Χθες εκανα καμψεις, curl to press, κωπηλατικη, triceps dips και burnout με mountain climbers + dumbbell punches. Σημερα με ενοχλει αρκετα ο ωμος που με ενοχλουσε και θα με δει ορθοπεδικος σε λιγο γα*ω την τυχη μου. Θα επικεντρωθω σε ποδια και ασκησεις μονο στο αλλο χερι πριν γινει καμια στραβη και χειροτερεψει ο ωμος μου. Οποτε ΗΙΙΤ για ενα διαστημα τελος. Μονο βαρη κυριως για ποδια.
 

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.
Είδα αναφορά στο πρόσωπο μου και αποφάσισα να σου λύσω την απορία.

Συνεργάζομαι με team πλέον που εξειδικεύεται στο Powerlifting, οπότε δουλεύω στοχευμένα.
Άσε που τα τριψήφια νούμερα στα φορτία ταιριάζουν περισσότερο στο ταμπεραμέντο μου. So, why not?
Θα κατέβεις σε αγώνες ?
 

SOx

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο SOx αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,242 μηνύματα.
Θα κατέβεις σε αγώνες ?
Ξεκίνησα δειλά δειλά προετοιμασία Powerlifting σε Bench Press/Deadlift/Back Squat. Τώρα το αν θα κατέβω σε αγώνες θα εξαρτηθεί από πολλούς παράγοντες. Είναι όμως πολύ πιθανό σε βάθος 3ετίας να κατέβω, ναι.
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,809 μηνύματα.
Ξεκίνησα δειλά δειλά προετοιμασία Powerlifting σε Bench Press/Deadlift/Back Squat. Τώρα το αν θα κατέβω σε αγώνες θα εξαρτηθεί από πολλούς παράγοντες. Είναι όμως πολύ πιθανό σε βάθος 3ετίας να κατέβω, ναι.

Καλο κουράγιο αμα πάς σε αγώνες :P
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Χθες εκανα καμψεις, curl to press, κωπηλατικη, triceps dips και burnout με mountain climbers + dumbbell punches. Σημερα με ενοχλει αρκετα ο ωμος που με ενοχλουσε και θα με δει ορθοπεδικος σε λιγο γα*ω την τυχη μου. Θα επικεντρωθω σε ποδια και ασκησεις μονο στο αλλο χερι πριν γινει καμια στραβη και χειροτερεψει ο ωμος μου. Οποτε ΗΙΙΤ για ενα διαστημα τελος. Μονο βαρη κυριως για ποδια.

Σε ποιο σημειο σε ποναει ο ώμος σου ;
 

SOx

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο SOx αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,242 μηνύματα.

Nelliel

Περιβόητο μέλος

Η Nelliel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,061 μηνύματα.
Καλο κουράγιο αμα πάς σε αγώνες :P
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:



Σε ποιο σημειο σε ποναει ο ώμος σου ;
Δεν ξερω για αυτο θελω να με δουν. Ποναει καπου αναμεσα στον ωμο και στον δικεφαλο (short/long head του δικεφαλου). Τενοντιτιδα την κοβω ή θλαση. Με ποναει οταν κανω καμψεις ή shoulder presses
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,809 μηνύματα.
Δεν ξερω για αυτο θελω να με δουν. Ποναει καπου αναμεσα στον ωμο και στον δικεφαλο (short/long head του δικεφαλου). Τενοντιτιδα την κοβω ή θλαση. Με ποναει οταν κανω καμψεις ή shoulder presses

Μήπως ειναι στην προσθια επιφάνεια του ώμου... εκει που συνδέει με τον θωρακικο ;
 

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.
Ξεκίνησα δειλά δειλά προετοιμασία Powerlifting σε Bench Press/Deadlift/Back Squat. Τώρα το αν θα κατέβω σε αγώνες θα εξαρτηθεί από πολλούς παράγοντες. Είναι όμως πολύ πιθανό σε βάθος 3ετίας να κατέβω, ναι.
Ανεβασε μια φωτο τωρα να δω πως εισαι
 

Nelliel

Περιβόητο μέλος

Η Nelliel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,061 μηνύματα.
Μήπως ειναι στην προσθια επιφάνεια του ώμου... εκει που συνδέει με τον θωρακικο ;
ιδεα δεν εχω. Δεν μπορω να προσδιορισω που ποναει αλλα για δικεφαλο το κοβω περισσοτερο. Ελπιζω να μην εχω θεμα.
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,809 μηνύματα.
Νίκο ειναι δικη σου σειρά να ανεβάσεις φώτο εδω να σε δουμε... εδω οχι σε πμ.
 

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.
Season 5 Wow GIF by The Fresh Prince of Bel-Air

Δεν έχω κάποια εύκαιρη. Sorry. :P
@Devil μονο πμ μαν .Εχω μεγαλη ντροπη ...βλεπουν κοπελες :P
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,809 μηνύματα.
Season 5 Wow GIF by The Fresh Prince of Bel-Air


@Devil μονο πμ μαν .Εχω μεγαλη ντροπη ...βλεπουν κοπελες :P

Κάνεις λάθος φιλε ! Μια παρέα ειμαστε εδω ολοι εχουμε βάλει κ εγω και ο SoX κ η αγάπη και ο physicscrazy και ο Giii...

Βαλε την σε σποιλερ και οποια δεν γουσταρει δεν την ανοιγει... δικια της ευθυνη.
 

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,809 μηνύματα.

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.

physicscrazy

Δραστήριο μέλος

Ο physicscrazy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 591 μηνύματα.

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,809 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top