Fitness Thread!

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,862 μηνύματα.
Αναφέρομαι στους μεγάλους χουρμάδες από το Ισραήλ. Τους βασιλικούς χουρμάδες.
Το μέλι πάντως έχει την ιδιότητα να απελευθερώνει σιγά σιγά την ενέργεια και νιώθω αρκετά χορτατος.
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,785 μηνύματα.

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,862 μηνύματα.
Ναι ξέρω αυτους παιρνουν κ οι δικοί μ από τη Νέα Ιωνία στην Αθήνα. Για όσους είναι Αθηναίοι από εδώ.
Ναι, δυστυχώς οι άλλοι χουρμάδες συντηρούνται σε γλυκόζη που δεν είναι κι ο,τι καλύτερο.
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,785 μηνύματα.
Ναι, δυστυχώς οι άλλοι χουρμάδες συντηρούνται σε γλυκόζη που δεν είναι κι ο,τι καλύτερο.

εΙΣΑΙ πολυ ψαγμενος παντως στη διατροφη ρε φιλε μπράβο! Αν κατεβεις Αθηνα πάμε να πιουμε κανα καφέ να τα πουμε... θα πω και σε αλλους φιτνεσάκηδες να κανουμε ενα meeting.

Οσοι είναι μέσα να στειλουν.
 

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.
εΙΣΑΙ πολυ ψαγμενος παντως στη διατροφη ρε φιλε μπράβο! Αν κατεβεις Αθηνα πάμε να πιουμε κανα καφέ να τα πουμε... θα πω και σε αλλους φιτνεσάκηδες να κανουμε ενα meeting.

Οσοι είναι μέσα να στειλουν.
Εγώ ψήνομαι να γνωρίσω τον τζουστ από κοντά ,έχω πολύ περιέργεια:P
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,785 μηνύματα.
Εγώ ψήνομαι να γνωρίσω τον τζουστ από κοντά ,έχω πολύ περιέργεια:P

Ωραια οσοι ψηνεστε λοιπον και θέλετε.... ελατε να κανονισουμε κάτι μολις βρεθουμε Αθήνα.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Βασικα εγω ειμαι Αθήνα αυτη τη περίοδο.
 
Τελευταία επεξεργασία:

SOx

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο SOx αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,242 μηνύματα.
Λίγο νωρίς, αλλά στολίσαμε. Εσείς; 😂

1081FC73-A453-453E-A63C-61D65743DE42.jpeg
 

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.
@SOx επιδρά ο καιρός στην ενέργεια σου ?

Εγώ ρε παιδιά το καλοκαίρι αν και είχα σωματική κόπωση ,η προπόνηση έβγαινε μετά ακριβώς την δουλειά

Τώρα πλέον που είμαι στα νοσοκομεία έρχομαι σπίτι και δεν έχω τόση ενέργεια αν δεν κοιμηθώ

Λέτε να φταίει ο καιρός?
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,785 μηνύματα.
@SOx επιδρά ο καιρός στην ενέργεια σου ?

Εγώ ρε παιδιά το καλοκαίρι αν και είχα σωματική κόπωση ,η προπόνηση έβγαινε μετά ακριβώς την δουλειά

Τώρα πλέον που είμαι στα νοσοκομεία έρχομαι σπίτι και δεν έχω τόση ενέργεια αν δεν κοιμηθώ

Λέτε να φταίει ο καιρός?

Η κλιματικη αλλαγη φταιει Νίκο.... οπως τοτε που ειχαν ψοφησει οι κοτες σου κ εμεινες ρεστος απο πρωτεινη.
 

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,785 μηνύματα.

SOx

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο SOx αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,242 μηνύματα.
@SOx επιδρά ο καιρός στην ενέργεια σου ?
Όχι. Οι μόνες επιδράσεις που αφορούν την ενέργεια μου είναι δύο. Η μια οφείλεται στη διατροφή μου πριν από την προπόνηση, και η δεύτερη, στην ποιότητα του ύπνου μου, την προηγούμενη νύχτα.
Επίσης, με επηρεάζει η ψυχολογία μου, αλλά κυρίως στα σετ δύναμης. Όμως, το ελέγχω τελευταία, και το αφήνω έξω από το γυμναστήριο.
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,785 μηνύματα.
Όχι. Οι μόνες επιδράσεις που αφορούν την ενέργεια μου είναι δύο. Η μια οφείλεται στη διατροφή μου πριν από την προπόνηση, και η δεύτερη, στην ποιότητα του ύπνου μου, την προηγούμενη νύχτα.
Επίσης, με επηρεάζει η ψυχολογία μου, αλλά κυρίως στα σετ δύναμης. Όμως, το ελέγχω τελευταία, και το αφήνω έξω από το γυμναστήριο.

Αυτο με τη ψυχολογια το ακούω απο πολλους/πολλές .... αν εισαι υγιής και εχεις τη δουλειά σου και βγαζεις επαρκώς τα προς το ζην και περνάς καλα.... εισαι μια χαρά. Δεν υπάρχει προβλημα ψυχολογιας.
 

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
Επίσης, με επηρεάζει η ψυχολογία μου, αλλά κυρίως στα σετ δύναμης. Όμως, το ελέγχω τελευταία, και το αφήνω έξω από το γυμναστήριο.
Εγώ δυσκολεύομαι πολύ να κάνω γυμναστική όταν δεν είμαι καλά. Δεν χάνω ποτέ προπόνηση αλλά το κόστος είναι ότι δεν την απολαμβάνω τόσο και μερικές φορές ανυπομονώ να τελειώσει #ψυχαναγκασμός
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,785 μηνύματα.
Εγώ δυσκολεύομαι πολύ να κάνω γυμναστική όταν δεν είμαι καλά. Δεν χάνω ποτέ προπόνηση αλλά το κόστος είναι ότι δεν την απολαμβάνω τόσο και μερικές φορές ανυπομονώ να τελειώσει #ψυχαναγκασμός

Ουτε εσυ είσαι καλα;

τι έχετε τελοςπαντων ρε παιδια, πέσαν εξω τα καράβια σας ; :D

με το συμπάθειο.
 

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
Αυτο με τη ψυχολογια το ακούω απο πολλους/πολλές .... αν εισαι υγιής και εχεις τη δουλειά σου και βγαζεις επαρκώς τα προς το ζην και περνάς καλα.... εισαι μια χαρά. Δεν υπάρχει προβλημα ψυχολογιας.
Ντέβιλ, η ανθρώπινη ψυχοσύνθεση δεν είναι 1+1=2. Μακάρι να ήταν φυσικά αλλά υπάρχουν πολλοί παράγοντες που επηρεάζουν την ψυχοσωματική κατάσταση ενός ανθρώπου.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Ουτε εσυ είσαι καλα;

τι έχετε τελοςπαντων ρε παιδια, πέσαν εξω τα καράβια σας ; :D

με το συμπάθειο.
Μίλησα γενικά, όχι για την συγκεκριμένη περίοδο. Δεν είναι όλες οι μέρες ίδιες δυστυχώς.
 

SOx

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο SOx αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,242 μηνύματα.
Εγώ δυσκολεύομαι πολύ να κάνω γυμναστική όταν δεν είμαι καλά. Δεν χάνω ποτέ προπόνηση αλλά το κόστος είναι ότι δεν την απολαμβάνω τόσο και μερικές φορές ανυπομονώ να τελειώσει #ψυχαναγκασμός
Καταλαβαίνω αυτό που περιγράφεις γιατί παλιότερα δε μπορούσα να το διαχειριστώ, και ως αποτέλεσμα είχα χάλια προπονήσεις και ανυπομονούσα να γυρίσω σπίτι μου. Έπειτα, έμαθα να είμαι πειθαρχημένος κι όχι απλά motivated. Πλέον, θα με αποτρέψει μόνο κάποιο οργανικό πρόβλημα. Το focus στην προπόνηση μπορεί να βοηθήσει πολύ να «ξεχάσεις» την κακή ψυχολογία σου. Ακόμη και να στην αλλάξει, σε πολλές περιπτώσεις. Αλλά αυτό, είναι περίπλοκο και εξαρτάται από τον άνθρωπο και τι στόχους θέτει σε κάθε προπόνηση.



τι έχετε τελοςπαντων ρε παιδια, πέσαν εξω τα καράβια σας ; :D
Όπως πολύ σωστά λέει η mmim, η ανθρώπινη ψυχολογία είναι περίπλοκη και πολυεπίπεδη. Δεν είμαι ειδικός, όμως μπορώ να σε διαβεβαιώσω πως δεν εξαρτάται μόνο από τα υλικά αγαθά. (Χρήμα κι ό,τι άλλο τραβάει η ψυχούλα σου.)
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,785 μηνύματα.
Σημερα πάω για ώμους... έχω τιγκαρει στον υδατανθρακα.
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Εγώ δυσκολεύομαι πολύ να κάνω γυμναστική όταν δεν είμαι καλά. Δεν χάνω ποτέ προπόνηση αλλά το κόστος είναι ότι δεν την απολαμβάνω τόσο και μερικές φορές ανυπομονώ να τελειώσει #ψυχαναγκασμός

Η καλύτερη προπόνηση είναι όταν έχεις τσακωθεί/νευριάσει με κάποιον και εκτονωνεις όλο σου τον θυμό, τα νεύρα και το πείσμα εκεί πέρα. Στη στενοχώρια συμφωνώ κι εγώ μαζί σας.
 

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.
Το freedom pass τι το έχετε κάνει ρε παιδιά? Σκεφτόμουν για ταξίδι αλλά δεν έχω κανένα που να ψήνεται

Πιστεύω θα είναι καλή επένδυση σε γυμναστήρια .Αύριο θα πάω να κλείσω 3-4 συνδρομές σε διάφορα γυμναστήρια για κοινωνικότητα κιόλας
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top