Fitness Thread!

fmarulezkd

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο fmarulezkd αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Δημόσιος υπάλληλος και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,775 μηνύματα.
Θα σας τιμήσω και εγώ μάλλον. Για κάποιον λόγο όντας κορωνοπληκτος αποφάσισα να πιάσω το τζιμ συστηματικά, μιας κ το ειχα παρατήσει εδω και καιρό. Ελπίζω σε 3 προπονήσεις (+ποδήλατο οταν φτιάξει ο καιρος) και 5 μερες με σωστα γεύματα. Δεν εχω κάποιον στόχο, πέρα απο το να τηρώ τις μέρες, αλλα καλα θα ηταν να βαλω 3-4 κιλα.

Ήρεμη αρχη 1η μέρα μετα τη καραντίνα σημερα με πλάτη, τυχαίο προγραμμα:

- Pullups 4x8
- Widegrip cable rows 4x8
-underhand Lat pull down 4x8
- incline dumbbell curls 4x8
- Προγράμματακι 5λεπτο athlean-x για κοιλιακούς.



Μετα τη προπόνηση, καπου στα 71kg πρέπει να είμαι, αν φτάσω 75 μέχρι το καλοκαίρι καλα θα είναι.

IMG_20220208_022453.jpg


Απο φαγια περιληπτικά, γιαούρτι-φασολια-στηθος κοτόπουλο-αμύγδαλα. Τώρα πρέπει να φτιάξω και τον υπνο βέβαια...
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,788 μηνύματα.
Θα σας τιμήσω και εγώ μάλλον. Για κάποιον λόγο όντας κορωνοπληκτος αποφάσισα να πιάσω το τζιμ συστηματικά, μιας κ το ειχα παρατήσει εδω και καιρό. Ελπίζω σε 3 προπονήσεις (+ποδήλατο οταν φτιάξει ο καιρος) και 5 μερες με σωστα γεύματα. Δεν εχω κάποιον στόχο, πέρα απο το να τηρώ τις μέρες, αλλα καλα θα ηταν να βαλω 3-4 κιλα.

Ήρεμη αρχη 1η μέρα μετα τη καραντίνα σημερα με πλάτη, τυχαίο προγραμμα:

- Pullups 4x8
- Widegrip cable rows 4x8
-underhand Lat pull down 4x8
- incline dumbbell curls 4x8
- Προγράμματακι 5λεπτο athlean-x για κοιλιακούς.



Μετα τη προπόνηση, καπου στα 71kg πρέπει να είμαι, αν φτάσω 75 μέχρι το καλοκαίρι καλα θα είναι.



Απο φαγια περιληπτικά, γιαούρτι-φασολια-στηθος κοτόπουλο-αμύγδαλα. Τώρα πρέπει να φτιάξω και τον υπνο βέβαια...

Μάγκας φίλε, μπράβο.

Σε άλλα νέα ακυρώθηκε χθες βράδυ το σημερινο πανηγύρι οποτε έχω φαει ηδη πρωινό και ειμαι έτοιμος για τη προπονησούλα μου.

Απλά ο προπονητης μου ειπε οτι θα ειναι μετά τις 4 εκεί και ισως πάω τοτε να δουμε εκτελεσεις άρσεων με σωστή ανάσα.
 

Αλκης Κ.

Δραστήριο μέλος

Ο Αλκης Κ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 630 μηνύματα.
Χθες ειχα PR καθισμα μονη για 120 με καλο βαθος. Δεν κανω σχεδον ποτε μονες αλλα χθες ειδα οτι πηγαινε καλα η προπονηση οποτε το δοκιμασα. Για την ακριβεια ηταν 2 τα PR γιατι πρωτα μπηκα 115 τα οποια και αυτα δεν ειχα ξαναδοκιμασει ποτε μου και καπακι 120. Πολυ ικανοποιημενος αν σκεφτω οτι τελος ιουλιου εκανα στα 70 κιλα 10 επαναληψεις με ζορι.
 

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.
Θα σας τιμήσω και εγώ μάλλον. Για κάποιον λόγο όντας κορωνοπληκτος αποφάσισα να πιάσω το τζιμ συστηματικά, μιας κ το ειχα παρατήσει εδω και καιρό. Ελπίζω σε 3 προπονήσεις (+ποδήλατο οταν φτιάξει ο καιρος) και 5 μερες με σωστα γεύματα. Δεν εχω κάποιον στόχο, πέρα απο το να τηρώ τις μέρες, αλλα καλα θα ηταν να βαλω 3-4 κιλα.

Ήρεμη αρχη 1η μέρα μετα τη καραντίνα σημερα με πλάτη, τυχαίο προγραμμα:

- Pullups 4x8
- Widegrip cable rows 4x8
-underhand Lat pull down 4x8
- incline dumbbell curls 4x8
- Προγράμματακι 5λεπτο athlean-x για κοιλιακούς.



Μετα τη προπόνηση, καπου στα 71kg πρέπει να είμαι, αν φτάσω 75 μέχρι το καλοκαίρι καλα θα είναι.



Απο φαγια περιληπτικά, γιαούρτι-φασολια-στηθος κοτόπουλο-αμύγδαλα. Τώρα πρέπει να φτιάξω και τον υπνο βέβαια...
Γιατί να ανέβεις? Κιλά πρέπει να χάσεις ή να μείνεις στα ίδια κιλά αλλά να σχηματίσει v στους κοιλιακούς
 

Nelliel

Περιβόητο μέλος

Η Nelliel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,061 μηνύματα.
Πεθανα.
2 circuits 4 ασκησεις, 4 φορές το καθένα
1
10 Bulgarian squats κάθε ποδι με 7κιλα στο κάθε χέρι
15 Bulgarian jump squats στο κάθε πόδι
25 γέφυρες γλουτών με 15 κιλά βαράκι
15 box jumps

2
15 burpees με box jumps
10 burpees με 7 κιλά στο κάθε χέρι
25 lunges με 7 κιλά στο κάθε χέρι
25 step ups με 7 κιλά στο κάθε χέρι

RIP ☠️
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Θα σας τιμήσω και εγώ μάλλον. Για κάποιον λόγο όντας κορωνοπληκτος αποφάσισα να πιάσω το τζιμ συστηματικά, μιας κ το ειχα παρατήσει εδω και καιρό. Ελπίζω σε 3 προπονήσεις (+ποδήλατο οταν φτιάξει ο καιρος) και 5 μερες με σωστα γεύματα. Δεν εχω κάποιον στόχο, πέρα απο το να τηρώ τις μέρες, αλλα καλα θα ηταν να βαλω 3-4 κιλα.

Ήρεμη αρχη 1η μέρα μετα τη καραντίνα σημερα με πλάτη, τυχαίο προγραμμα:

- Pullups 4x8
- Widegrip cable rows 4x8
-underhand Lat pull down 4x8
- incline dumbbell curls 4x8
- Προγράμματακι 5λεπτο athlean-x για κοιλιακούς.



Μετα τη προπόνηση, καπου στα 71kg πρέπει να είμαι, αν φτάσω 75 μέχρι το καλοκαίρι καλα θα είναι.



Απο φαγια περιληπτικά, γιαούρτι-φασολια-στηθος κοτόπουλο-αμύγδαλα. Τώρα πρέπει να φτιάξω και τον υπνο βέβαια...
Ωραίος και ωραίο τατουάζ. Αν βρεις τρόπο να φτιάξεις τον ύπνο στείλε το μυστικό. Δεν μπορώ να χτυπήσω πάνω από 1.5 ώρα deep sleep 🥲
 
Τελευταία επεξεργασία:

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,788 μηνύματα.
maingain στα 83.5 κιλά , 1.80 ύψος.

1.JPG

:D

η φώτο δεν ειναι μετά απο γυμναστήριο. Ειχα να πάω 2 ημέρες.

Το πιο "ευκολο" ειναι να κάνω κοιλιάκους και να κόψω λίπος συντηρώντας την ηδη υπαρχουσα μυική μάζα.

φαντάζομα το τατουαζ με τον μαυρο πάνθηρα στο στήθος χαχα

το παραπάνω ειναι άλλο πρότζεκτ. Έλλειμα με σκοπο το κοψιμο λίπους κ ανέβασμα στο πάγκο δεν μπορουν να πάνε μαζί. Οποτε μεινε και αυτο το καλοκαιρι εδώ.... να παιξεις 80 κιλάκια πάγκο για επαναληψεις να ανέβεις αρκετα δηλαδη κ τους κοιλιακους τους βλέπουμε απο του χρονου.

Ετσι και αλλιως δεν προτιθεμαι να βγαλω γκομενα δειχνοντας κοιλιακους. Για τη δική μου καύλα το κάνω.

Απλα δεν εχω κοιλια αλλα ουτε και κοιλιακους κλαιν. Μια μέση κατασταση στα 83.5 κιλα σχετικά αξιοπρεπη θα την έλεγα (στη κοιλια). Κανενας λογος να λιμοκτονήσω για 3-4 μήνες.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Paragontas7000

Διάσημο μέλος

Ο Paragontas7000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 2,638 μηνύματα.
maingain στα 83.5 κιλά , 1.80 ύψος.


:D

η φώτο δεν ειναι μετά απο γυμναστήριο. Ειχα να πάω 2 ημέρες.

Το πιο "ευκολο" ειναι να κάνω κοιλιάκους και να κόψω λίπος συντηρώντας την ηδη υπαρχουσα μυική μάζα.

φαντάζομα το τατουαζ με τον μαυρο πάνθηρα στο στήθος χαχα

το παραπάνω ειναι άλλο πρότζεκτ. Έλλειμα με σκοπο το κοψιμο λίπους κ ανέβασμα στο πάγκο δεν μπορουν να πάνε μαζί. Οποτε μεινε και αυτο το καλοκαιρι εδώ.... να παιξεις 80 κιλάκια πάγκο για επαναληψεις να ανέβεις αρκετα δηλαδη κ τους κοιλιακους τους βλέπουμε απο του χρονου.

Ετσι και αλλιως δεν προτιθεμαι να βγαλω γκομενα δειχνοντας κοιλιακους. Για τη δική μου καύλα το κάνω.

Απλα δεν εχω κοιλια αλλα ουτε και κοιλιακους κλαιν. Μια μέση κατασταση στα 83.5 κιλα σχετικά αξιοπρεπη θα την έλεγα (στη κοιλια). Κανενας λογος να λιμοκτονήσω για 3-4 μήνες.
Ωραιος.Μεινε ετσι.
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,788 μηνύματα.
Ωραιος.Μεινε ετσι.

Απίστευτη καύλα η γυμναστική δικιέ μου.

Γενικα γουσταρω και την προπονηση που κάνω.... με τις επαναλήψεις και την αργη σταθερη εκτέλεση νιώθεις ωραια την άσκηση.

Το συναισθημα να χεις πάνω σου 75-80 κιλα στο πάγκο και να τα κατεβάζεις ωραία δεν συγκρίνεται !!!
Στη τελευταια επανάληψη δυσκολευει το πράγμα και βγάζω και μια φωνή UUUP μέχρι να τα φτασω στις ασφάλειες και να κλειδώσει εκει η μπάρα.

Τις προαλλες οταν ειχα τελειώσει αρσεις θανατου 100 κιλα για 6 επαναλήψεις , ουρλιαζα ουυυυυυυ ειχαν ανέβει οι ορμονες στα ύψη! παλι καλα που ειμαι μονος στο γυμναστηριο αλλιως θα φώναζαν να με μαζέψουν.

Δεν είμαι καλα, μα στο γυμναστηριο βρισκω τη γιατρειά! Στο γυμναστηριο και στο φλέρτ. χαχα :alljumpy:
 

fmarulezkd

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο fmarulezkd αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Δημόσιος υπάλληλος και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,775 μηνύματα.
Γιατί να ανέβεις? Κιλά πρέπει να χάσεις ή να μείνεις στα ίδια κιλά αλλά να σχηματίσει v στους κοιλιακούς
Είμαι αρκετά λεπτός (1,77 ~70 κιλά), απλά είναι κοντινή η πικ (μικρό το μπάνιο στο τζιμ...) και δε φαινεται τόσο.
Πεθανα.
2 circuits 4 ασκησεις, 4 φορές το καθένα
1
10 Bulgarian squats κάθε ποδι με 7κιλα στο κάθε χέρι
15 Bulgarian jump squats στο κάθε πόδι
25 γέφυρες γλουτών με 15 κιλά βαράκι
15 box jumps

2
15 burpees με box jumps
10 burpees με 7 κιλά στο κάθε χέρι
25 lunges με 7 κιλά στο κάθε χέρι
25 step ups με 7 κιλά στο κάθε χέρι

RIP ☠️
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Ωραίος και ωραίο τατουάζ. Αν βρεις τρόπο να φτιάξεις τον ύπνο στείλε το μυστικό. Δεν μπορώ να χτυπήσω πάνω από 1.5 ώρα deep sleep 🥲
Τον τρόπο -για μένα- τον έχω βρει, απλά πάει κόντρα στη βιολογία (night owl) και τους εθισμούς μου. Πρωινό ξύπηνα με ξυπνητήρι μακριά (για να μη κάνω σνουζ) και το βράδυ 30-60 λεπτά πριν τον ύπνο κομμένα όλα τα blue screens και χαλάρωμα με βιβλίο. Λογικά λιγότεροι καφέδες, ίσως και κανα τσάι (βουνού, λεβάντα κτλ) το απογευματάκι βοηθάνε.
 

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Γιατί βάζουν μόνο οι άνδρες progress pics. Για πάμε και οι κοπέλες λίγο.
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,788 μηνύματα.
ΣΗμερινή πλάτης... άρσεις θανατου ανέβηκα αλλα με δυσκόλεψε το σέτ.

110 κιλά για 6 επαναληψεις. Δοκιμασα εξαρχης αλλα εκανα μονο μια επαναληψη καθως γλιστρουσε η μπάρα.

Έβαλα στράψ , και μπορεσα να τραβήξω 6 φορές. Την επομενη φορά θα δοκιμάσω και με κιμωλία.

Θα επανέλθω αναλυτικά. 45-50 κιλα στις τροχαλίες.

Με καίει η πλάτη και οι γλουτοί. Προσπαθησα να βάλω μεγαλη πιεση στα πόδια για να αποφυγω την πιεση στη κοιλιά.
 

Nelliel

Περιβόητο μέλος

Η Nelliel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,061 μηνύματα.
Είμαι αρκετά λεπτός (1,77 ~70 κιλά), απλά είναι κοντινή η πικ (μικρό το μπάνιο στο τζιμ...) και δε φαινεται τόσο.

Τον τρόπο -για μένα- τον έχω βρει, απλά πάει κόντρα στη βιολογία (night owl) και τους εθισμούς μου. Πρωινό ξύπηνα με ξυπνητήρι μακριά (για να μη κάνω σνουζ) και το βράδυ 30-60 λεπτά πριν τον ύπνο κομμένα όλα τα blue screens και χαλάρωμα με βιβλίο. Λογικά λιγότεροι καφέδες, ίσως και κανα τσάι (βουνού, λεβάντα κτλ) το απογευματάκι βοηθάνε.
οντως ακουγεσαι λεπτος. Τα ποσα κιλα εχεις στοχο;
Σνουζ δεν κανω ποτε γιατι ηδη ξυπναω οριακα για να προλαβω να ειμαι στην ωρα μου. Με εχει βολεψει το fitbit που με ξυπναει με δονηση. Δεν πεταγεσαι απο τον ηχο που κανουν τα κλασσικα ξυπνητηρια. Θα δοκιμασω τσαι. Εγω κανω το λαθος και γυμναζομαι αργα και μου προκαλει υπερενταση. Πρεπει να καθιερωσω να ειμαι στο κρεββατι στις 10.30 το αργοτερο 11. Δεν γινεται αλλιως. Ο υπνος ειναι πιο σημαντικος και απο την διατροφη κατ εμε.
 

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.
Ενταξα στο πρόγραμμα μου κάθε μέρα curve traidmil.... 23.3 km/h και θέλω να ανέβω και εκεί επίπεδο

Το μόνο κακό είναι ότι ακούγεται σε όλο το γυμναστήριο και γυρνάνε και σε κοιτάνε όλοι
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Ελπίζω να φτάσω τα 30km/h μια μέρα
 
Τελευταία επεξεργασία:

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,788 μηνύματα.
Μήνυμα απο coach σημερα , σε επομενη προπονηση στηθους να μπώ στα 80 κιλά πάγκο πιέσεις στηθους μια και τα 75 τα εκανα για 8.

Με γάμησε χθές στις άρσεις που βάλαμε 110 κιλά θέλει να ανεβω και στον πάγκο τωρα. πφφφφ

εκανα και εγώ μαλακια οταν με ρωτησε αν έχω ενοχλησεις σε χέρια ή ώμους. Του ειπα μπά τίποτα νιωθιω περδίκι.
 

Wonderkid

Περιβόητο μέλος

Ο Wonderkid αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,027 μηνύματα.
Από τη σημερινή προπόνηση... Κάποια συμπεράσματα-συμβουλές να δώσετε;
Screenshot_2022-02-11-16-24-36-312_com.xiaomi.hm.health.jpg
Screenshot_2022-02-11-16-25-00-722_com.xiaomi.hm.health.jpg
 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,862 μηνύματα.

Wonderkid

Περιβόητο μέλος

Ο Wonderkid αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,027 μηνύματα.

Nelliel

Περιβόητο μέλος

Η Nelliel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,061 μηνύματα.
Από τη σημερινή προπόνηση... Κάποια συμπεράσματα-συμβουλές να δώσετε;
View attachment 96497View attachment 96498
Δεν θα σου αρεσουν αυτα που θα πω αλλα θα τα πω.
33 λεπτα στο VO2max ειναι πολλα και κινδυνευεις με τραυματισμο. Επισης δειχνει οτι εισαι σε κακη φυσικη κατασταση.
Τα 55 λεπτα για 7χλμ ειναι πολλα. Εγω τα βγαζω σε 65 λεπτα περπατωντας. Για την ηλικια σου εισαι αργος (φανταζομαι εισαι 20-22?)
Ο δε σφυγμος σου στο 175 μεσο ορο ειναι πολυ υψηλος για τρεξιμο σε τετοια ταχυτητα. Αν εισαι 20 ετων, το max σου ειναι 200 (220-20), εσυ το ξεπερασες. Φανταζομαι εισαι αρχαριος, οποτε συστηνω να το πας λιγο πιο χαλαρα και ας σου παρει περισσοτερο χρονο. Στοχος σου ειναι να γυμναζεσαι στο 70-80% του max HR σου, δηλαδη 140-160.
Θα σου πεσει ο σφυγμος αν συνεχισεις την προπονηση. Ετσι ημουν και εγω, χτυπουσα το max μου για την πλακα μου. Εχω πανω απο χρονο να χτυπησω το μεγιστο, οποτε συνεχισε την προπονηση. Δωσε επισης εμφαση στην αναπνοη σου. Αν τρεχεις και κουραζεσαι τοσο που δεν μπορεις να μιλησεις, πρεπει να κοψεις ταχυτητα.
 

Wonderkid

Περιβόητο μέλος

Ο Wonderkid αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,027 μηνύματα.
Δεν θα σου αρεσουν αυτα που θα πω αλλα θα τα πω.
33 λεπτα στο VO2max ειναι πολλα και κινδυνευεις με τραυματισμο. Επισης δειχνει οτι εισαι σε κακη φυσικη κατασταση.
Τα 55 λεπτα για 7χλμ ειναι πολλα. Εγω τα βγαζω σε 65 λεπτα περπατωντας. Για την ηλικια σου εισαι αργος (φανταζομαι εισαι 20-22?)
Ο δε σφυγμος σου στο 175 μεσο ορο ειναι πολυ υψηλος για τρεξιμο σε τετοια ταχυτητα. Αν εισαι 20 ετων, το max σου ειναι 200 (220-20), εσυ το ξεπερασες. Φανταζομαι εισαι αρχαριος, οποτε συστηνω να το πας λιγο πιο χαλαρα και ας σου παρει περισσοτερο χρονο. Στοχος σου ειναι να γυμναζεσαι στο 70-80% του max HR σου, δηλαδη 140-160.
Θα σου πεσει ο σφυγμος αν συνεχισεις την προπονηση. Ετσι ημουν και εγω, χτυπουσα το max μου για την πλακα μου. Εχω πανω απο χρονο να χτυπησω το μεγιστο, οποτε συνεχισε την προπονηση. Δωσε επισης εμφαση στην αναπνοη σου. Αν τρεχεις και κουραζεσαι τοσο που δεν μπορεις να μιλησεις, πρεπει να κοψεις ταχυτητα.
Καλησπέρα! Σε ευχαριστώ πολύ για τις παρατηρήσεις σου! 20 χρονών είμαι. Και εμένα μου γεννάει σκέψεις αυτό, γιατί ανεβάζω αρκετά παλμούς, στο τρέξιμο, παρόλο που τρέχω συχνά και μάλιστα από το 2020, αλλά με μεγάλα κενά ενδιάμεσα και όχι σταθερό πρόγραμμα. Αυτό που έχω παρατηρήσει, είναι ότι με το που κόβω ταχύτητα πέφτουν αμέσως οι παλμοί. Μάλιστα όταν σταμάτησα σήμερα που ήμουν γύρω στους 170, έπεσα στους 76 αμέσως. Όμως, εκεί που έτρεχα είδα και εγώ τους 200 και φοβήθηκα να σου πω την αλήθεια και έκοψα ταχύτητα.. μου φαίνεται περίεργο να ανεβάζω τόσους παλμούς, ενώ τρέχω συχνά...θα μου πεις τρέχω και σε ανηφορικό έδαφος με κλίση, αλλά δε νομίζω να παίζει και σημαντικό ρόλο αυτό. Το μόνο καλό είναι ότι με το που σταματάω ή ελαττώνω πέφτουν αμέσως
 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,862 μηνύματα.
Από αρχάριους έχω δει πολύ χειρότερα. Είναι θέμα τακτικής εξάσκησης, προγραμματισμού και διατροφής.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top