Fitness Thread!

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,809 μηνύματα.
Συγκρίνεις ανόμοια πράγματα. Οι βασικές ασκησεις στο σπίτι δεν παρέχουν επαρκή εξοπλισμο για να προοδευεις μετά τον 1 χρόνο. Σε αντιθεση με τις πιεσεις σε πάγκο ή και με αλτήρες.

Οταν μενεις σε 2-3 βασικές ασκησεις γινεσαι πολυ καλος σε αυτές και πετυχαινεις καλυτερα gains.
 

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.
Μα και σπιτι ειχα παγκο και σηκωνα μεχρι 65κγ ειχα φτασει


Θα φτασει ενα καιρος που αυτα που κανεις δεν θα ειναι τιποτα ,θα ειναι συντηρηση απλα ,απλα θα σηκωνεις βαρος χωρις καποιο λογο .Ε δεν μπορει να αυξησεις συνεχεια κιλα ,θα πρεπει να σκεφτεις αλλες εναλλακτικες .....σουπερσετ,δισετ,τρισετ? περισσοτερες ασκησεις ? ντροπσετ?
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Gains δεν πετυχαινεις μονο κανοντας βασικες ακσησεις ,αλλα στοχος ειναι να εξοντωσεις τις μυικες ομαδες με οποιο τροπο
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,809 μηνύματα.
Μα και σπιτι ειχα παγκο και σηκωνα μεχρι 65κγ ειχα φτασει


Θα φτασει ενα καιρος που αυτα που κανεις δεν θα ειναι τιποτα ,θα ειναι συντηρηση απλα ,απλα θα σηκωνεις βαρος χωρις καποιο λογο .Ε δεν μπορει να αυξησεις συνεχεια κιλα ,θα πρεπει να σκεφτεις αλλες εναλλακτικες .....σουπερσετ,δισετ,τρισετ? περισσοτερες ασκησεις ? ντροπσετ?
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Gains δεν πετυχαινεις μονο κανοντας βασικες ακσησεις ,αλλα στοχος ειναι να εξοντωσεις τις μυικες ομαδες με οποιο τροπο

Δουλευεις τα ίδια κιλά με καλυτερη τεχνική και εύρος κίνησης. Τα δισέτ δεν ειναι για συνέχεια.

Εκανα προπονησάρα πάντως χθές. Ανεβάζει τη λίμπιντο το πούστικο το γυμναστηριο ! Ευχαριστιέσαι και το σέξ όσο δεν πάει....

απο ολη αυτη τη Νιρβάνα του σαββατοκυριακου... με ξυπνησε ενα μηνυμα της προισταμενης πριν λιγο

"Η Ταδε διαγνωστηκε θετικη στον κοβιντ... κανε καλου κακου αυριο ενα τέστ " τον ειχα ξεχάσει τελειως τον κοβιντ ΛΟΛ

Εν τω μεταξυ σημερα ευχαριστηθηκα κ ένα φλέρτ στο δρομο... ηταν μια γατουλα (λατρευω τις γατουλες) κ της εκανα ψιψψψψψψ , και τοτε ηταν μια κοπελα εκει κοιταξε τη γάτα κοιταξε κ μένα κ χαμογέλασε... λέω εγω

κανω ψψψψψ στη μικρή γατούλα ! Αλλα βλέπω κ μια μεγάλη. Έφυγε γελώντας.

Εντάξει λιγο εξωστρεφες φλέρτ αλλα μ βγηκε εκεινη την ώρα ! Ημουν ανάλαφρος.

Γελας μωρακι λεω απο μέσα μου. Γλέντι που θές κ εσυ με τη καλή εννοια:P
 

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,809 μηνύματα.
Μετα από αυτό τι θα κάνεις ?

Κοιταξε να δεις δικος μου στοχος ειναι μέχρι τον Αυγουστο να μπορω να παιζω τα 80 κιλάκια για 8-10 επαναληψεις. Τωρα τα παιζω για 6. Και να ειμαι σχετικά άνετος.

Μέχρι τοτε... μπορεις να παιξεις επαναληψεις. Πχ τα 70 εγω τα έκανα για 12. Μπορω να τα κανω για 15.

Μπορω να κανω πιο αργη εκτελεση. Μπορω να εχω καλυτερη ενεργοποιηση να μαθω δηλαδη τις πιεσεις με αλτηρες σε επικληνη να τις κάνω πιο σωστά. Μπορω να κάνω ενα σετ 70 κιλά για 15 και μετα ενα δευτερο 70 για 12. Να ανεβασω την ενταση που ειπες κ εσυ μεσω του συνολικου έργου προπονησης. Και οσο τα κανεις αυτά σωστά και σταθερά θα βλεπεις κ αποτελεσμα.

Οπως ειδα σημερα.... εγω βλέπω οτι απο πέρυσι τέτοιο καιρο εχω βάλει μάζα. Στο στηθος ειδικα αλλα κ στους ωμους. ΝΤαξει τα ποδια μου ειναι τέρατα ετσι κ αλλιως. Στα ποδια ειμαι body buildeρ.
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,809 μηνύματα.
Eχει πάρει κανείς αυτα τα στράψ ;


τα εχω βρει στο X stores 10.90 και επειδη αυριο έχω πλάτη λέω να τα πάρω

αν και ισως πιο βολικά να ηταν αυτα εδω

 

Guest 875331

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Eχει πάρει κανείς αυτα τα στράψ ;


τα εχω βρει στο X stores 10.90 και επειδη αυριο έχω πλάτη λέω να τα πάρω

αν και ισως πιο βολικά να ηταν αυτα εδω

ΓΙατί θες τέτοια; 'Εχω κάτι άλλα εγώ.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Κοιταξε να δεις δικος μου στοχος ειναι μέχρι τον Αυγουστο να μπορω να παιζω τα 80 κιλάκια για 8-10 επαναληψεις. Τωρα τα παιζω για 6. Και να ειμαι σχετικά άνετος.

Μέχρι τοτε... μπορεις να παιξεις επαναληψεις. Πχ τα 70 εγω τα έκανα για 12. Μπορω να τα κανω για 15.

Μπορω να κανω πιο αργη εκτελεση. Μπορω να εχω καλυτερη ενεργοποιηση να μαθω δηλαδη τις πιεσεις με αλτηρες σε επικληνη να τις κάνω πιο σωστά. Μπορω να κάνω ενα σετ 70 κιλά για 15 και μετα ενα δευτερο 70 για 12. Να ανεβασω την ενταση που ειπες κ εσυ μεσω του συνολικου έργου προπονησης. Και οσο τα κανεις αυτά σωστά και σταθερά θα βλεπεις κ αποτελεσμα.

Οπως ειδα σημερα.... εγω βλέπω οτι απο πέρυσι τέτοιο καιρο εχω βάλει μάζα. Στο στηθος ειδικα αλλα κ στους ωμους. ΝΤαξει τα ποδια μου ειναι τέρατα ετσι κ αλλιως. Στα ποδια ειμαι body buildeρ.
Ρε κάνε κάνα άλλο πρόγραμμα και αν δε βγάζεις τα 80 άνετα 2 μήνες πριν τον Αύγουστο θα σε κεράσω protein powder.
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,809 μηνύματα.
ΓΙατί θες τέτοια; 'Εχω κάτι άλλα εγώ.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Αν έχεις αυτα που δένουν τα έχω πάρει και εγω αλλα δεν με βόλεψαν. Τα θέλω για να μην με κόβει η λαβή στο να ανεβάσω λίγο ένταση.
 

Guest 875331

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Αν έχεις αυτα που δένουν τα έχω πάρει και εγω αλλα δεν με βόλεψαν. Τα θέλω για να μην με κόβει η λαβή στο να ανεβάσω λίγο ένταση.
Δεν ξέρω. Πάντως τα δεύτερα φαίνονται καλή φάση. Θα μείνουν για πάντα αυτά, οπότε εγώ θα πήγαινα σε ποιότητα. Σκέφτεσαι κα ιγια ζώνη;
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,809 μηνύματα.
Δεν ξέρω. Πάντως τα δεύτερα φαίνονται καλή φάση. Θα μείνουν για πάντα αυτά, οπότε εγώ θα πήγαινα σε ποιότητα. Σκέφτεσαι κα ιγια ζώνη;

Ζώνη βάζω , εχω μια της Αμίλα αλλα δεν βάζω πολλά κιλά 100-110 παιζω απλα επειδη γαμιέται η λαβή και με κόβει ειπα να πάρω στραψ που κουμπώνουν απευθειας απο το να δένω και να μου γλιστράνε ή να μην τα έχω δέσει σωστά.

Προηγουμενη φορά έπαιξα 5 επαναληψεις στα 100 κιλά ενω παλαιοτερα ειχα 8 :P με έκοψε η λαβή.

Τωρα σχετικά με τη ζωνη πιο πολύ για τη κοιλιά τη φοράω γενικά απο άποψη μέσης εχω πολύ καλή τεχνική.
 

Guest 875331

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ζώνη βάζω , εχω μια της Αμίλα αλλα δεν βάζω πολλά κιλά 100-110 παιζω απλα επειδη γαμιέται η λαβή και με κόβει ειπα να πάρω στραψ που κουμπώνουν απευθειας απο το να δένω και να μου γλιστράνε ή να μην τα έχω δέσει σωστά.

Προηγουμενη φορά έπαιξα 5 επαναληψεις στα 100 κιλά ενω παλαιοτερα ειχα 8 :P με έκοψε η λαβή.

Τωρα σχετικά με τη ζωνη πιο πολύ για τη κοιλιά τη φοράω γενικά απο άποψη μέσης εχω πολύ καλή τεχνική.
Η ζώνη επιβαρύνει λιγότερο τη μέση όπως και τα στραπς τους καρπούς και γι' αυτό τα θεωρώ απαραίτητα μετά από ένα σημείο. Οπότε πάρε λέω. Η "αγαπημένη" μου ζώνη προσωπικά όμως είναι αυτή για να βάζω κιλά για το μονόζυγο. 💪
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,809 μηνύματα.
Η ζώνη επιβαρύνει λιγότερο τη μέση όπως και τα στραπς τους καρπούς και γι' αυτό τα θεωρώ απαραίτητα μετά από ένα σημείο. Οπότε πάρε λέω. Η "αγαπημένη" μου ζώνη προσωπικά όμως είναι αυτή για να βάζω κιλά για το μονόζυγο. 💪

Για αυτο θέλω να πάρω και εγώ στράπς αλλα να κουμπώνουν. Θα πάω να πάρω αυτα που σας λέω θα τα βγάλω φώτο θα τα ανεβάσω και στη χειροτερη θα χάσω ενα 10άρικο.

Θελω να κανω προπόνηση ομως αυριο κ να μη σκέφτομαι οτι ανοίγουν οι γροθιές μου.

Κανονικά η ζώνη ειναι για να σταθεροποιεί τον κορμό αλλα πρέπει κ να ξέρεις πως την βάζεις.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Σε άλλα νέα είδα σημερα πως 85αρισα ζυγισμένος χωρις ρούχα και χωρις φαγητό το πρωι... χθες βραδυ κατα τις 9 εφαγα 300γρ γιαούρτι και 100γρ σοκολατα break με το φυστικι αιγινης (εριξα κ λιγο σιροπι αγαυης μεσα) οκ το γάμησα δεν επρεπε να φάω τη σοκολατα αλλα κ τι να κανουμε τωρα αφου ήθελα. Προς το παρόν κρατάμε πάντως δεν εχω πετάξει κοιλιές.

dumbells.jpg


1.80 υψος 85 κιλά

εδω με 25αρηδες αλτηρες... για επικληνη 3 λειτουργικα σέτ

12 - 9 και 7 επαναληψεις με 60 δευτερολεπτα - 55 και 50 χρονος σέτ συνολικός.

Το άνετα για μενα αν δεν μπορεις να κρατήσεις το σέτ 35-40 δευτερολεπτα δεν υπάρχει με κολλησε ο Greg. :P
 

Guest 875331

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Για αυτο θέλω να πάρω και εγώ στράπς αλλα να κουμπώνουν. Θα πάω να πάρω αυτα που σας λέω θα τα βγάλω φώτο θα τα ανεβάσω και στη χειροτερη θα χάσω ενα 10άρικο.

Θελω να κανω προπόνηση ομως αυριο κ να μη σκέφτομαι οτι ανοίγουν οι γροθιές μου.

Κανονικά η ζώνη ειναι για να σταθεροποιεί τον κορμό αλλα πρέπει κ να ξέρεις πως την βάζεις.
Βασικά αν ανοίγουν οι γροθιές σου έχεις ζήτημα στους πήχεις και σε πάνε πάρα πολύ πίσω στο deadlift, pull-up και σε άλλα λιγότερο.

Οι πήχεις σφίγγονται στο deadlift και το μονόζυγο, δε γυμνάζονται. Ο πήχης σαν μυς δε γυμνάζεται ισομετρικά, πρέπει να κουνάς τον καρπό όπως ακριβώς δε γυμνάζεις δικέφαλα κατεβάζοντας τη μπάρα στον πάγκο(ενώ τα δικέφαλα σφίγγονται).

Είναι πάρα πολύ συχνό πρόβλημα και το είχα και γω. Αν δε γυμνάσεις τους πήχεις, θα σε κρατήσουν πολύ πίσω σε αυτές τις ασκήσεις. Δεν χρειάζεσαι στραπς αυτή τη στιγμή. Αυτό μου φαίνεται το πιο πιθανό με διαφορά.
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,809 μηνύματα.
Βασικά αν ανοίγουν οι γροθιές σου έχεις ζήτημα στους πήχεις και σε πάνε πάρα πολύ πίσω στο deadlift, pull-up και σε άλλα λιγότερο.

Οι πήχεις σφίγγονται στο deadlift και το μονόζυγο, δε γυμνάζονται. Ο πήχης σαν μυς δε γυμνάζεται ισομετρικά, πρέπει να κουνάς τον καρπό όπως ακριβώς δε γυμνάζεις δικέφαλα κατεβάζοντας τη μπάρα στον πάγκο(ενώ τα δικέφαλα σφίγγονται).

Είναι πάρα πολύ συχνό πρόβλημα και το είχα και γω. Αν δε γυμνάσεις τους πήχεις, θα σε κρατήσουν πολύ πίσω σε αυτές τις ασκήσεις. Δεν χρειάζεσαι στραπς αυτή τη στιγμή. Αυτό μου φαίνεται το πιο πιθανό με διαφορά.

Ακριβώς λοιπόν αυτο θέλουμε. Να βγάλουμε τους πήχεις έξω απο το παιχνιδι να απομονώσουμε τη πλάτη στη παρουσα φάση και ταυτοχρονα γυμνάζω και τους πήχεις. Και οχι να περιμένω να γυμνάσω πρώτα τους πήχεις και μετά τη πλάτη που τραβαει περισσοτερο :P

Ειναι σαν το junk volume στο one arm dumbell pulls για το πλατυ ραχιαιο ... κάνεις 12 καλες επαναληψεις με 25 κιλα βάρος αλτηρα και μετά εχει κουραστει η μέση σου για την άλλη πλευρά αλλα ΟΧΙ Η ΠΛΑΤΗ. Εχεις βγει οφφ δηλαδη απο άλλες μυικές ομάδες και αρα δεν μπορεις να κάνεις σωστη ζημιά στη πλάτη !

ΥΓ Τρέλα ήταν η πουτανα η σοκολατα χθές κομμενη τετραγωνάκια μεσα στο γιαουρτι.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Guest 875331

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ακριβώς λοιπόν αυτο θέλουμε. Να βγάλουμε τους πήχεις έξω απο το παιχνιδι να απομονώσουμε τη πλάτη στη παρουσα φάση και ταυτοχρονα γυμνάζω και τους πήχεις. Και οχι να περιμένω να γυμνάσω πρώτα τους πήχεις και μετά τη πλάτη που τραβαει περισσοτερο :P

Ειναι σαν το junk volume στο one arm dumbell pulls για το πλατυ ραχιαιο ... κάνεις 12 καλες επαναληψεις με 25 κιλα βάρος αλτηρα και μετά εχει κουραστει η μέση σου για την άλλη πλευρά αλλα ΟΧΙ Η ΠΛΑΤΗ. Εχεις βγει οφφ δηλαδη απο άλλες μυικές ομάδες και αρα δεν μπορεις να κάνεις σωστη ζημιά στη πλάτη !
Νομίζω πως δεν υπάρχει καμία ανάγκη να πάρεις από τώρα στραπς μέχρι να γυμνάσεις τους πήχεις. Σε 1-2 μήνες θα δεις μεγάλη διαφορά. Υπάρχει πολύ υλικό στο ίντερνετ για το πως νατ ο κάνεις στο σπίτι και το γυμναστήριο. Θα νιώθεις πολύ καλά μετά γιατί χρησιμοποιούμε τους πήχεις μας συνέχεια και όταν τους γυμνάσεις παρατηρείς μια περίσσεια ευχέρεια και νιώθεις μπος.
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,809 μηνύματα.
Επέστρεψα απο οδοντιατρο (ειχα πάει να τον πληρώσω μια βολτα κ να πιούμε και ένα καφεδάκι να πουμε τα νέα μας)... εχει κ θαυμασιο φεγγαρι αποψε.

σΤΟ ΓΥΡΙσμο πεταχτηκα απο ενα καλο ψητοπωλειο και πηρα καλαμακια στηθος κοτοπουλο... 3 τα οποια και τα κατασπάραξα μαζι με τα υπόλοιπα... η βολτα ηταν υπέροχη με το αμαξάκι μου το ωραίο και ζεστό. Οριστε και μια φωτο->

night.jpg




πωπω γυρισα σπιτι κ εφτιαξα ενα πιατο... με χειροποιητο ψωμάκι , πατατουλα τηγανητη , κοτοπουλάκι , τζατζικάκι ... (εχω ενα ραντεβου τη κΥΡΙΑΚΗ ελπιζω να μη μυριζω ως τοτε...) αν και αυτουνου το τζατζικι ειναι ελαφρύ... τυρακι τριμμενο με χαμηλα λιπαρα το οποιο γεμισα το μεσημερι στη μακαρονάδα με τόνο... και διπλα κοκα κολα λαιτ στο καινουργιο μου παγούρι ....

fagara.jpg


παιδια πραγματικα το πιατο ΗΤΑΝ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟ.... βογγουσα απο ηδονή σαν αγριόχοιρος. Πωπω τι γαματο πιατο ειναι αυτο ρε φιλε... καλύτερο κ απο σέξ (σχεδόν) :P

Ηταν απιστευτο... σε κανα δυωράκι θα κοιμηθω γιατι αυριο εχει προπονηση θα δοκιμάσω τα καινουργια που πήρα... δεν ξερω αν με βολέψουν ή αν πέταξα τελικα τα λεφτά μου... εγω νομιζω οτι θα εχω την ιδεα μηπως μου φυγει η μπάρα παλι οποτε @@ προπονηση θα κάνουμε αλλα οκ. Αν δεν δοκιμασεις δεν θα ξέρεις

στραπς.jpg


πάντως αδυναμους πήχεις δεν μπορεις να πείς οτι έχω.... εχουν μια ανάπτυξη εγω νομιζω τα γαμαει όλα η λαβή καθαρά.... και ισως αυτο εδω βοηθήσει... θα το χρησιμοποιήσω και στο pull down εκει πιστευψω θα ειναι πολυ καλό.

Και επειδη στο άλλο θρέντ σας απασχολεί πολύ το θέμα των κιλών να πώ απλά οτι τα κιλα δεν ειναι παρα ένας αριθμός... εγω ειμαι πανω 5-6 κιλα απο το ύψος μου αλλα το θεμα ειναι και μυικά πως είσαι.

tonight.jpg
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,809 μηνύματα.
Απόλαυσα προπονηση σημερα με τα στράψ. Πολυ βολικά.

Έπαιξα 100 κιλα άρσεις θανατου για 9 επαναληψεις ειχα και 10η αλλα ειπα να μη ζοριστώ παραπάνω.

Χωρις στράψ ειχα παιδευτει στα 100 κιλά για 5-7.

Ρίσκαρα την αγορά και δεν το μετάνιωσα. Και δεν τα πηρα καθολου ακριβά 11 ευρώ και το παγουράκι 5 !

Να φτιαχνω μέσα εκει τις πρωτεϊνικές μου κρέμες ειδικα τωρα καλοκαιρι χρειάζονται θα τις βάζω και ψυγειο παγωμένες ! Για να γίνουμε μεγάλοι πάνθηρες με μεγάλο θώρακα κ μεγάλα πόδια ... ουαααααοο , χρρρρρ :D

καθως γυρνουσα απο το γυμναστηριο έκατσα μπροστα σε ενα τροχαιο εκεινη την ωρα ειδα τον άνθρωπο να φευγει απο τη μηχανή , ευτυχως δεν κτυπησε κεφάλι. έκανα το αμάξι δεξιά (ημουν 3 αμαξια πιο πίσω) και κατεβηκα μπας και χρειαζόταν καμια βοήθεια. Ρώτησα αμα πήραν το ΕΚΑΒ και εγω πήρα το 100...

αστυνομια σε 10 λεπτά... το εκαβε σε .... 40!

Μαγειρεψα στα γρηγορα γαριδες με ρυζι και εβαλα απο πανω αφθονι τυρι χαμηλων λιπαρών για έξτρα πρωτεινη.

mamm.jpg


αυτα τα σιδερένια σκευη του ΙΚΕΑ πολυ μ αρεσουν.... θελω και ποτηρια τέτοια σαν Γαλάτης ! Πινεις κρασι απο την κουπα κέρατο.
 

Συνημμένα

  • straps.jpg
    straps.jpg
    120.9 KB · Εμφανίσεις: 65

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.
Χωρις Στραψ γυμναζεις τους πηχεις κιολας

Εγω προσωπικα οταν μπηκα στο προγραμμα που κανω πιανοντουσαν πολυ σε σημειο να μην μπορω να βγαλω σωστα το προγραμμα στο τελος .Τωρα πλεον εχουν συνηθίσει την ενταση και ολα κομπλε
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,809 μηνύματα.
Δεν κάνω άρσεις θανατου για να γυμνάσω τους πήχεις. :P

ειναι σαν κάνεις πάγκο για να γυμνάσεις πλάτη. Και το θεμα δεν ειναι οι πήχεις εμενα ειναι δυνατοι το θεμα ειναι η λαβή... ακομη χειροτερα δηλαδη... να κανεις αρσεις θανατου για να γυμνάσεις τη λαβή σου.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Η μπάρα στην αρχή ήταν κρύα , σκληρη γάμησετα.... γιατι να ταλαιπωρησεις τον εαυτο σου ;

βάλε στραψ και εστιασε στις μυικες ομάδες τις βασικες που κτυπάει η ασκηση δηλάδη ποδια - γλουτους και πλάτη.
 

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.
οχι ρε γενικα εννοω και στις αλλες ασκησεις οχι μονο ντεντελjιφτ
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top