Fitness Thread!

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,809 μηνύματα.
Xθές έφαγα ενα 12ωρακι στη δουλειά :P πρόσθετο καθώς απο το πρωί της Παρασκευής μέχρι και σήμερα το μεσημέρ έκλεισα ενα 20ωρο συνολικά γιατι κ τη Παρασκευη το πρωι ήμουν γραφείο !

έτυχε κάτι έκτακτο... οποτε απο τα μεσάνυχτα χθές μέχρι σημερα το μεσημέρι ήμουν UP-IKO.

Οπως καταλαβαίνουμε όλοι άυπνος όλη νυχτα... με 2 ωρες ύπνο (διακεκομενες) σημερα προπονηση δεν μπορούσε να γινει στο γυμναστήριο... Οποτε θα κάνω αυριο σπιτι μου (μην τη χάσω και τελείως). Θα σηκωθω πρωί.

3 ασκησεις στηθους , 1 κάμψεις με βάρος 10 κιλά προσθετο... 2 ακομη ασκησεις με ανοιγατα λάστιχα κ αλτήρες

και 3 ασκησεις για χέρια, 2 για ώμους και άλλη μια για δικεφάλους.

Θα κάνω μια νορμαλ προπονηση συντήρησης σπίτι κ το άλλο Σαββατο θα παίξω κανονικα πλέον πάγκο για 80κιλά. Θα μπουμε στο 80αρι κ θα ανεβάσω κ βίντεο. Η λογική λέει πως εφοσον έχω τα75-77 για 9-10 , θα έχω τα 80 για 6-7 θα δούμε ομως. Θέλω ενα 25 sec set ! Επειδη θα ειμαι και ξεκουραστος (πχ θα εχω να κάνω πάγκο καμια 10αρια μέρες...) πιστευω θα τις βγάλω τις 6-7 ! Για να δούμε.
 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,809 μηνύματα.
Σε άλλα νέα χθές βράδυ βγηκα κατα τη 1 για ποτό κ γυρισα σπιτι μου στις 5.30 τα ξημερώματα... πέρασα πολυ ωραια πάντως. Στο γυρισμο χάλασα κ τη διατροφη ! Καθως κτυπησα 3 burger απο τα Mac αλλα χρειαζόταν ! Γυρισα σπιτι έπεσα για υπνο ευτυχισμένος με το κινητο αθορυβο σηκωνομαι 11 βλεπω κλησεις απο τις 9.30 !!! Απο τη δουλειά!!! Έπεσε κράξιμο κ με άφησαν ήσυχο ! Άλλος θα το είχε ανοιχτο - θα τον ξυπναγαν και θα ετρεχε με τη μία!

Ειπαμε ισορροπία !

Σημερα εκανα και τη προπονησούλα μου με βαρος του σωματος (καμψεις με βάρος + σακιδιο) και αλτηρες.... αυτη τη βδομάδα θα παιξω χαλαρά γυμναστηριο γιατι το Σαββατο μπαινω δυνατά 80αρι σέτ στο πάγκο το περιμενω πως κ πως... η πρωτεινη πολυ νοστιμη την ανακατεύω και στο γιαουρτι !

Enjoyyyy
 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,809 μηνύματα.
Σημερινή δυνατη προπόνηση πλάτης

1. ΑΡΣΕΙΣ ΘΑΝΑΤΟΥ

Ζέσταμα 40 κιλά για 12
Ζεσταμα 60 κιλά για 11

1ο εργάσιμο (70% της εντασης) 90 κιλά για 12
2ο εργάσιμο 90 κιλά για 10 επαν. - Αψογη τεχνικη χωρις στραψ -
3ο εργασιμο 80 κιλά για 10 επαν.

Προοδος -> Συντήρηση - επομενη προπονηση στα 100 και μεθεπόμενη μπαινω 110 και θα τραβηξουμε και το 120αρι σε σετάκι δυναμης πλέον. Για αυτο κατέβασα εδω και κανα μηνα απο τα 100 στα 70 κ ανεβαινα σιγα σιγα πάλι.

2. PULL DOWN σε τροχαλία.

1ο σέτ 40 κιλά για 10

2ο σέτ 55 κιλά για 11 (η τελευταια δυσκολα)
3ο σέτ 50 κιλά για 10 ( η τελευταια με λιγο κλέψιμο)
4ο σέτ 50 κιλά για 8
5ο σέτ 45 κιλά για 9 (4ο εργάσιμο)
Προοδος -> Σταθερα

3. SEATED ROW

1o σετ 55 κιλά για 9 επαν.
2ο σέτ 50 κιλά για 12
3ο σέτ 45 κιλά για 10
4ο σέτ 40 κιλά για 10

4. ΕΚΤΑΣΕΙΣ ΤΡΙΚΕΦΑΛΩΝ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ
12 επαν. στο 2
13 επαν. στο 4 (+1)
10 επαν. στο 4
10 επαν. στο 3


5. ΒΥΘΙΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΡΙΚΕΦΑΛΟΥΣ ΣΕ ΜΗΧΑΝΗΜΑ

10 επαν. με 5 τουβλάκια
12 επαν. με 7 τουβλάκια
10 επαν. με 8 τουβλάκια.

6. ΑΡΣΕΙΣ ΤΡΑΠΕΖΟΕΙΔΗ ΜΕ ΜΠΑΡΑ
50 κιλά για 14 επαν.
50 κιλα για 11 επαν.
40 κιλά για 10 επαν.

Πιασμένη πλάτη απόψε... λές να το παραέκανα ; :P

Ελαφρες προπονησεις μέχρι το Σαββατο οπου θα μπουμε γερά στον ΠΑΓΚΟ σε σέτ με 80 κιλά συνολο πιέσεις στήθους.

Προηγουμενη προπονηση 77 κιλά για 9. Ηρθε η ωρα να δώσουμε νέο ερέθισμα στο εύρος των 6-7 επαναληψεων.

2 - Αντιγραφή.jpg


γευμα πριν τον ύπνο

300γρ γιαουρτι
1.5 σκουπ πρωτεινης
20γρ καρυδια
10γρ μέλι

δυνατό

μαμμμ.jpg


Ετσι τρωνε οι Πάνθηρες για να ειναι δυνατοι !!!!
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,809 μηνύματα.
Μονο εγω γράφω πλέον εδω μέσα ; :( :P

Λοιπόν απόψε δεν θα βγώ... εκανα μια δυνατη προπόνηση σήμερα και θα κάτσω να πιώ ενα μεγάααλο πρωτεινικο σέηκ και να ξεκουραστώ. Δεν ειμαι για αλκοόλ και άσκοπες βόλτες. Αν ήταν κάτι που θα ηταν σιγουρο οκ θα έβγαινα. Αλλα τωρα θα κανω οικονομια δυναμεων κ θα τη πέσω γιατι νιώθω το στήθος μου να πονάει...

Αναλυτικά

1.ΠΙΕΣΕΙΣ ΣΤΟΝ ΠΑΓΚΟ ΟΡΙΖΟΝΤΙΟ
ΕΡΓΑΣΙΜΑ

1ο σέτ 82 κιλά για 5 επαναλήψεις 25 sec set
2ο σέτ 70 κιλά 8 επαναληψεις
3ο σέτ 60 κιλά 7 επαναλήψεις
Προοδος -> 82 για 5.

2. EΠΙΚΛΗΝΗΣ ΣΕ ΜΗΧΑΝΗΜΑ

1ο σέτ 65 κιλά για 8 επαναληψεις
2ο σέτ 60 κιλά για 9 επαναληψεις 45 sec set
3ο σετ 55 κιλά για 9 επαναληψεις
4ο σέτ 50 κιλά για 8 επαναληψεις
ΠΡΟΟΔΟΣ -> 65 κιλά για 8 επαν.

3. ΑΝΟΙΓΜΑΤΑ ΣΕ ΤΡΟΧΑΛΙΑ

1ο σέτ 13 επαναλήψεις 1 τουβλάκια (σε καθε μεριά)
2ο σέτ 10 επαν. 2 τουβλάκια
3ο σέτ 12 επαν. 1 τουβλάκια
Πρόοδος -> Νέα άσκηση

4. ΕΚΤΑΣΕΙΣ ΩΜΩΝ ME ΑΛΤΗΡΕΣ
1ο σέτ ζέσταμα 7 κιλά για 10.
2ο σέτ 15 επαν. 9.5 κιλά
3ο σέτ 12 επαν. 9.5 κιλ'α drop set 7 κιλά για 9 επαν.
ΠΡΟΟΔΟΣ -> Καλό πιάσιμο.

5. ΚΑΜΨΕΙΣ ΔΙΚΕΦΑΛΩΝ ΜΕ ΑΛΤΗΡΕΣ
7 ΚΙΛΆ ΓΙΑ 12 ΕΠΑΝ.
13 ΚΙΛΑ για 12 επαν.
12 κιλα για 9 επαν.
Προοδος -> 13 κιλά για 12 αρι σέτ.

6. ΚΑΜΨΕΙΣ ΔΙΚΕΦΑΛΩΝ σε μηχανημα απο χαμηλη θέση
1ο σέτ 20 κιλά για 12.
2ο σέτ 11 επαν. με 15 κιλά
3ο σέτ 11 επαν. με 15 κιλά
ΠΡΟΟΔΟΣ -> 2η άσκηση για δικεφάλους.

7. REVERSE CURLS ME ΜΠΑΡΑ ΓΙΑ ΠΗΧΕΙΣ
12.5 κιλά για 15 επαν.
15 κιλά για 12 επαν.
12.5 κιλά για 12 επαν.


ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ -> 82 κιλα για 5 επαναληψεις.
ΣΤΗΘΟΣ -> 10

Το 1ο εργασιμο σέτ στο πάγκο το έχω τραβήξει βίντεο


ήθελα 6-7 επαναληψεις αλλα δεν βγήκε....

Και ενα physique στα 84 κιλά το ύψος σταθερά 1.80 :D

MAIOS (6).JPG

Οσο βραδιάζει... το πιάσιμο γινεται εντονότερο !!! Δεν ειμαι για ξιδια και άσκοπες βόλτες απόψε. Φιλάκια , καληνύχτα.
 

Συνημμένα

  • 82kg 5 reps.mp4
    1.2 MB · Εμφανίσεις: 0

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,809 μηνύματα.
@Ariana2018 γραψε εδω οτι θές να μη σπαμάρουμε. Οταν λές σουπερ φουντς τι εννοεις ;

πχ βιταμίνη C εγω επαιρνα ενα δισκίο την ημέρα.
 

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.
Που θα βρούμε ρύζι το χειμώνα
 

Wonderkid

Περιβόητο μέλος

Ο Wonderkid αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,044 μηνύματα.
Screenshot_2022-05-16-00-38-44-685_com.xiaomi.hm.health.jpg
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,809 μηνύματα.
Πάγκος 82 κιλά για 6 επαναλήψεις. :P

Προπονηση την Τεταρτη που μας πέρασε... αυριο ξανα στήθος - χέρια αλλα δεν θα παιξω πάγκο θα παιξω κανα μηχάνημα με λιγοτερη ενταση και το Σαββάτο θα μπω δυνατά πάγκο πάλι για 82 κιλά στοχος ειναι ειτε να κάνω τις 6 επαναληψεις πιο καλά ειτε να βγάλω και μια 7η !

Δεν θα ανεβάσω άλλο φορτίο μέχρι τον Νοέμβριο - Δεκέμβριο. Και Ιουλιο - Αυγουστο θα τις χαλαρώσω τις προπονησεις πχ 70 κιλα για επαναληψεις 12-13 !
 

Συνημμένα

  • bench 82kg 6 reps.mp4
    1.7 MB · Εμφανίσεις: 0

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,809 μηνύματα.
@Ariana2018 , @Margarita 00

η πρωινάρα μου

prwino.jpg



Κοριτσια στα 85 κιλά ΟΥΤΕ ΕΓΩ εχω κοιλιακους αλλα δεν με ενδιαφέρει ! Η κοιλια δεν ειναι κοιλάρα απλα δεν έχω κοιλιακούς. Οι κοιλιακοι και οι επιδοσεις στα βαρη δεν πάνε μαζι. Το πρωτο αφορα καθαρα καυση λιθπους κ αρα υποθερμιδικη διατροφη κ το δευτερο αφορά καθαρα αυξηση μυικής μάζας που θέλεις τουλάχιστον συντηρηση ισως κ ενα μικρο πλεόνασμα θερμιδων.


Δυο ποστ πιο πάνω εχω τη παρουσα σωματική κατάσταση ! Στη κοιλιτσα ειμαι θολος χωρις να έχω μπάκα αλλα ξέρεις για ποτε γινομαι μοντέλο του Αρμάνι ;;; :P 2 μηνες διαιτα μονο κ έχω φτιάξει ! Αγνώριστος. Τη μυικη μάζα την έχουμε οποτε δεν θα έχω τους κοιλιακους του μπακαλιάρου.

Πρωινο 200γρ γιαουρτι , 60 κουακερ , 38 μια σοκοφρετα , σιροπάκι αγαυης , σκονη πρωτεινης κ καρυδια.

Μ λεει ο γυμναστης σ εβαλα κ καυλωτινη μέσα ! Λέω δεν θελω αλλο απο αυτο... δεν θα βρισκω γυναικα ρε μλκ του λεω.. ΘΑ ΜΕ ΔΙΩΞΟΥΝΕ. Λεει γιατι... λεω ε τι γιατι ειμαι που είμαι αμα βάλεις κ απο αυτο. Καμια δεν προκειται να με ανεχτει :P
 

Guest 528707

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Να σας καταριψω και ενα ακομα μυθο ?

Η μονη περιοδο που ΔΕΝ ειχα κοιλιακους ακομα και μεχρι σημερα ειναι μετα τον 4ο μηνα της εγκυμοσυνης μου ..
30κιλα έκαστος παρακαλω και στις δυο τα οποια ομως εφευγαν μεχρι να σαραντησω και να παω δουλεια ..
Τις ζουσα εγω τις εγκυμοσυνες μου οχι αστεια :laugh:

Δεν ειναι ολα θεμα διατροφης σε ενα ανθρωπο... η κοιλιακη περιοχη σε πολλους δεν εχει καθολου λυποαποθηκες ..

Εγω σε αυτο ειμαι πραγματικα τυχερη γιατι ποτε δεν κοπιασα για να εχω ,ισως βεβαια φταιει οτι αθλουμε απο πολυ μικρη αλλα παλι ,ποιος δεν αθλειται πλεον ..

Υστερα ακουμε καποιους με πολυ ωραια σωματα που λενε οτι κανουν σκληρες διατροφες ..
Μην παρασυρομαστε απο ολοα αυτα και πιεζουμε τον οργανισμο μας ..
Καποιο ειναι ευλογημενοι να τρωνε τα παντα και χωρις ιδιατερο κοπο να ειναι μια χαρα και καποιο να ειναι ατυχοι να τρωνε ελαχιστα και να τα βαζουν ακομα και αυτα ;)

Πλεον μην ξεχναμε και τα μηχανηματα που υπαρχουν ..
Παει καθεται η αλλη μια ωριτσα μια φορα την εβδοδα στο μηχανημα και μετα σου βγαινε ιπαραλια με σωμα να σου πεφτει το σαγονι ,χωρις ιχνος κυτταρίτιδας και σου λεει εκανα μονο διατροφη:laugh:

Ε κουκλιτσα μου και εγω διατροφη κανω αλλα ωρες ωρε το πορτοκαλι ερχεται και καθεται εκει και δεν λεει να φυγει :laugh:
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Να σας καταριψω και ενα ακομα μυθο ?

Η μονη περιοδο που ΔΕΝ ειχα κοιλιακους ακομα και μεχρι σημερα ειναι μετα τον 4ο μηνα της εγκυμοσυνης μου ..
30κιλα έκαστος παρακαλω και στις δυο τα οποια ομως εφευγαν μεχρι να σαραντησω και να παω δουλεια ..
Τις ζουσα εγω τις εγκυμοσυνες μου οχι αστεια :laugh:

Δεν ειναι ολα θεμα διατροφης σε ενα ανθρωπο... η κοιλιακη περιοχη σε πολλους δεν εχει καθολου λυποαποθηκες ..

Εγω σε αυτο ειμαι πραγματικα τυχερη γιατι ποτε δεν κοπιασα για να εχω ,ισως βεβαια φταιει οτι αθλουμε απο πολυ μικρη αλλα παλι ,ποιος δεν αθλειται πλεον ..

Υστερα ακομε καποιους με πολυ ωραια σωματα που λενε οτι κανουν σκληρες διατροφες ..
Μην παρασυρομαστε απο ολοα υατ και πιεζουμε τον οργανισμο μας ..
Καποιο ειναι ευλογημενοι να τρωνε τα παντα και χωρις ιδιατερο κοπο να ειναι μια χαρα και καποιο να ειναι ατυχοι να τρωνε ελεχιστα και να τα βαζουν ακομα και αυτα ;)

Πλεον μην ξεχναμε και τα μηχανηματα που υπαρχουν ..
Παει καθεται η αλλη μια ωριτσα μια φορα την εβδοδα στο μηχανημα και μετα σου βγαινειπαραλια με σωμα να σου πεφτει το σαγονι ,χωρις χωρις ιχνος κυταρριτιδας και σου λεει εκανα μονο διατροφη:laugh:
Ακριβώς !!!! Το πιο σωστό μηνύμα!!!!!!!
 

Ariana2018

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ariana2018 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 1,488 μηνύματα.
Να σας καταριψω και ενα ακομα μυθο ?

Η μονη περιοδο που ΔΕΝ ειχα κοιλιακους ακομα και μεχρι σημερα ειναι μετα τον 4ο μηνα της εγκυμοσυνης μου ..
30κιλα έκαστος παρακαλω και στις δυο τα οποια ομως εφευγαν μεχρι να σαραντησω και να παω δουλεια ..
Τις ζουσα εγω τις εγκυμοσυνες μου οχι αστεια :laugh:

Δεν ειναι ολα θεμα διατροφης σε ενα ανθρωπο... η κοιλιακη περιοχη σε πολλους δεν εχει καθολου λυποαποθηκες ..

Εγω σε αυτο ειμαι πραγματικα τυχερη γιατι ποτε δεν κοπιασα για να εχω ,ισως βεβαια φταιει οτι αθλουμε απο πολυ μικρη αλλα παλι ,ποιος δεν αθλειται πλεον ..

Υστερα ακουμε καποιους με πολυ ωραια σωματα που λενε οτι κανουν σκληρες διατροφες ..
Μην παρασυρομαστε απο ολοα αυτα και πιεζουμε τον οργανισμο μας ..
Καποιο ειναι ευλογημενοι να τρωνε τα παντα και χωρις ιδιατερο κοπο να ειναι μια χαρα και καποιο να ειναι ατυχοι να τρωνε ελαχιστα και να τα βαζουν ακομα και αυτα ;)

Πλεον μην ξεχναμε και τα μηχανηματα που υπαρχουν ..
Παει καθεται η αλλη μια ωριτσα μια φορα την εβδοδα στο μηχανημα και μετα σου βγαινε ιπαραλια με σωμα να σου πεφτει το σαγονι ,χωρις ιχνος κυτταρίτιδας και σου λεει εκανα μονο διατροφη:laugh:

Ε κουκλιτσα μου και εγω διατροφη κανω αλλα ωρες ωρε το πορτοκαλι ερχεται και καθεται εκει και δεν λεει να φυγει :laugh:
Ναι εγώ αυτό ξεκίνησα το μηχάνημα αλλά το σταμάτησα ήταν μάπα
Αλλά σε κάποιες πετυχαινει ναι
Εκανα αυτό που κάνε κ η πισπιριγκου 😂😂😂😂 εο
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Τι μηχάνημα είναι αυτό τι κάνει ?
 

Ariana2018

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ariana2018 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 1,488 μηνύματα.
Miha bodyteck
Τόσα λεφτά για το τίποτα
Καμμια βελτιώση κ το σταματησα
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Τι μηχάνημα είναι αυτό τι κάνει ?
Ψάξε γκουγκλ
Εμένα δε μου κανε δουλεια
Αντίθετα με τουμπανιαζε
Ασε κ αυτα τα κρυα πραγνατα πανω μου
Μπα δεν είμαι γι αυτά
 

Guest 528707

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ναι εγώ αυτό ξεκίνησα το μηχάνημα αλλά το σταμάτησα ήταν μάπα
Αλλά σε κάποιες πετυχαινει ναι
Εκανα αυτό που κάνε κ η πισπιριγκου 😂😂😂😂 εο
Ελα ρε συ γιατι ?

Το εκανε μια φιλη και πραγματικα εκανε θαυματα ...Ποδι λαμπαδα ,ιχνος κυτταριτιδας πλεον μαζι με διατροφη βεβαια και ασκηση αλλα μην φανταστεις κατι τρομερο ..
Στην αρχη απογοητευεσαι γιατι πραγματικα βγαζει πολλα ,εχεις λιγο κυτταρίτιδα θα σου βγαλει περισσοτερο αλλωστε αυτη ειναι και η λογικη του ..
Μετα ομως οτι καλυτερο ,κοστιζει αρκετα αλλα οποιος εχει θεμα αξιζει και με το παραπανω ..
 

Ariana2018

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ariana2018 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 1,488 μηνύματα.
Ελα ρε συ γιατι ?

Το εκανε μια φιλη και πραγματικα εκανε θαυματα ...Ποδι λαμπαδα ,ιχνος κυτταριτιδας πλεον μαζι με διατροφη βεβαια και ασκηση αλλα μην φανταστεις κατι τρομερο ..
Στην αρχη απογοητευεσαι γιατι πραγματικα βγαζει πολλα ,εχεις λιγο κυτταρίτιδα θα σου βγαλει περισσοτερο αλλωστε αυτη ειναι και η λογικη του ..
Μετα ομως οτι καλυτερο ,κοστιζει αρκετα αλλα οποιος εχει θεμα αξιζει και με το παραπανω ..
Απαπα σου λέω χαλί
Ένιωθα σα τον σβατζενεγκερ
 

Guest 528707

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Ariana2018

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ariana2018 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 1,488 μηνύματα.
τι να πω για να το λες εχεις δικιο ,μαλλον δεν δουλευει σε ολους .. :)
Εκανα εφτα φορές εφευγα παγωμενη και πρησμενη. Κ μέχρι να ξαναπαω ήμουν τουμπανο. Δεν έδωσα άλλο χρόνο λέω αντε μωρε κ σταμάτησα
Ε ποσο πια. Εφτα φορές είναι εφτα φορές
 

Guest 528707

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Εκανα εφτα φορές εφευγα παγωμενη και πρησμενη. Κ μέχρι να ξαναπαω ήμουν τουμπανο. Δεν έδωσα άλλο χρόνο λέω αντε μωρε κ σταμάτησα
Ε ποσο πια. Εφτα φορές είναι εφτα φορές
Σε ποιον το εκανες ?

σε παρακολουθουσε διατροφολογος ?
 

Ariana2018

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ariana2018 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 1,488 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top