Fitness Thread!

Wonderful

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,621 μηνύματα.

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,793 μηνύματα.
σε βλέπω να πεθαίνεις από την πείνα :bleh:

Είναι αλήθεια πως αν δεν είσαι τυπικός σε θέματα διατροφής - ξεκουρασης και προπόνησης ΔΕΝ θα δεις το αποτέλεσμα που θέλεις.

Χθες βράδυ αντι να βγω σε κάποιο μπάρ να γκομενίσω.... επέλεξα να πέσω στο κρεβάτι μου απο τις 11.30 το βράδυ να σηκωθω στις 08.30 δηλαδή... 9 ωρες ποιοτικός ύπνος.

Σηκωθηκα το πρωί... εβαλα σε ενα μπώλ 150γρ ασπράδι αυγού παστεριωμένο , 70γρ κουακερ 25 γρ πρωτεινη σε σκονη γευση βανίλια τα ανακάτεψα τα έριξα στο τηγάνι εφτιαξα το πιτάκι μου εβαλα και λιγο σιροπι απο πάνω και μαζί με 40γρ αμύγδαλα το εφαγα και μετά πηγα στη προπόνηση μου

Ουτε ξενύχτια... ουτε ποτά... ουτε πίτσες ουτε βρώμικα τα ξημερώματα ουτε τιποτα.

Χωρις να βάλεις κώλο κάτω και να τον ιδρώσεις ΔΟΥΛΕΙΑ ΔΕΝ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ. Οπουδήποτε.

Θέλει να είσαι τακτικός και συστηματικός.
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,793 μηνύματα.
Σημερινή προπόνηση 2 ασκησεις στήθους - 1 ώμων - 1 γλουτών - 2 κοιλιακών

1. Πιέσεις στήθους σε οριζόντιο πάγκο
85 κιλά για 5
78 κιλά για 9
70 κιλά για 8
70 κιλά για 8


2. Κάμψεις με βάρος στη πλάτη

12 με +10 κιλά
10 με +10 κιλά

3. Εκτάσεις ωμων με αλτήρες

12.5 κιλά / χέρι για 15
το ίδιο
το ίδιο για 12
καπάκι δισέτ με 10κιλους για 9 !

4. Κοιλιακοί σε μηχάνημα
65 κιλά για 20
70 κιλά για 10
65 για 13
60 για 13

5. Ροκανίσματα με δίσκο
+15 κιλά για 20
το ίδιο
το ίδιο για 18


6. Αρσεις θανάτου με αλτήρες
27.5 κιλά / χέρι για 12
25 κιλά / χέρι για 10

Διατάσεις τέλος


Και εδώ ειναι το PR μου στον πάγκο σε βίντεο ->

85 x 5 ειμαι ικανοποιημένος... θα μεινω σε αυτο το βάρος καθολη τη διάρκεια της διαίτας...

απλα θα κατεβαινει το σωματικό βάρος και θα μενει αυτο σταθερό και άντε να αυξησω και 2 επαναλήψεις.

Οπότε αυτη τη στιγμή ειμαι 84.5 κιλά και παίζω λίγο πάνω απο το βάρος μου σε πάγκο για 5 καθαρές επαναληψεις και λέω καθαρές γιατι ο φίλος απλά εβαλε το χέρι απο κάτω δεν το πίεσε καθόλου όπως μου ειπε.


Enjoy !
 

Βασιλης1234

Νεοφερμένος

Ο Βασιλης1234 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών. Έχει γράψει 64 μηνύματα.
Σημερινή προπόνηση 2 ασκησεις στήθους - 1 ώμων - 1 γλουτών - 2 κοιλιακών

1. Πιέσεις στήθους σε οριζόντιο πάγκο
85 κιλά για 5
78 κιλά για 9
70 κιλά για 8
70 κιλά για 8


2. Κάμψεις με βάρος στη πλάτη
12 με +10 κιλά
10 με +10 κιλά

3. Εκτάσεις ωμων με αλτήρες

12.5 κιλά / χέρι για 15
το ίδιο
το ίδιο για 12
καπάκι δισέτ με 10κιλους για 9 !

4. Κοιλιακοί σε μηχάνημα
65 κιλά για 20
70 κιλά για 10
65 για 13
60 για 13

5. Ροκανίσματα με δίσκο
+15 κιλά για 20
το ίδιο
το ίδιο για 18


6. Αρσεις θανάτου με αλτήρες
27.5 κιλά / χέρι για 12
25 κιλά / χέρι για 10

Διατάσεις τέλος


Και εδώ ειναι το PR μου στον πάγκο σε βίντεο ->

85 x 5 ειμαι ικανοποιημένος... θα μεινω σε αυτο το βάρος καθολη τη διάρκεια της διαίτας...

απλα θα κατεβαινει το σωματικό βάρος και θα μενει αυτο σταθερό και άντε να αυξησω και 2 επαναλήψεις.

Οπότε αυτη τη στιγμή ειμαι 84.5 κιλά και παίζω λίγο πάνω απο το βάρος μου σε πάγκο για 5 καθαρές επαναληψεις και λέω καθαρές γιατι ο φίλος απλά εβαλε το χέρι απο κάτω δεν το πίεσε καθόλου όπως μου ειπε.


Enjoy !
Στην τελευταία μπορεί να σου αφαίρεσε κανενα 4αρι κιλά εύκολα λ. Για αυτό δεν ζητάω ποτέ σποτερ παρά μόνο αν τον ξέρω. Σπάνια θα βρεις καλό σποτερ
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,793 μηνύματα.
Στην τελευταία μπορεί να σου αφαίρεσε κανενα 4αρι κιλά εύκολα λ. Για αυτό δεν ζητάω ποτέ σποτερ παρά μόνο αν τον ξέρω. Σπάνια θα βρεις καλό σποτερ

Δίκιο έχεις. Όπως βλέπεις ομως και απο το βίντεο ήταν έτοιμος να πιάσει τη μπάρα απο την 4η επανάληψη και ενω τις είχα άνετα τις 4 πρώτες και επειδή του το είπα δεν το έκανε. Και την 5η είχα... γιατι αν είδες στην αρχή εκανα βλακεία και εκατσα πιο ψηλά στο πάγκο και η 1η επαναληψη κτύπησε στο σίδερο. Και αυτο ηταν επιβάρυνση και μου "χαλασε" λιγο το ρυθμό.

Τωρα οσο για το παιδί εντάξει τον ευχαριστώ που ήρθε και να με βοηθήσει δεν ηταν υποχρεωμένος αλλα επειδή πλέον έπαίζω στα μέγιστα μου... > 80 κιλών, ε χρειάζομαι σπότερ απο πίσω. Ή ασφάλειες που εδω δεν υπάρχουν. Ετσι ωστε αμα δεν μπορούσα να ανεβάσω τη μπάρα να μπορουσα να την αφήσω χωρις να κινδυεύω να μου κάτσει στο λαιμό.
 

Wonderkid

Περιβόητο μέλος

Ο Wonderkid αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,027 μηνύματα.
Καλησπέρα! Upper προπόνηση σήμερα
1 Χ 12 39kg + 2 X 10 39kg lat pulldown τροχαλία
1 Χ 10 41kg + 1 Χ 9 41kg + 1 Χ 6 41kg pec fly
2 X 10 30kg (2 plates των 10 και 5) shoulder press machine
3 X 10 30kg (2 plates των 5 + μπάρα 20kg) πιέσεις πάγκου με μπάρα (όχι επικλινή)
1 Χ 8 14kg + 2 X 6 14kg triceps pressdown με σχοινί
3 Χ 10 41kg abdominal crunch machine
3 X 10 εκτάσεις ραχιαίων
 

Luludaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Luludaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 849 μηνύματα.
Παιδιά εγώ εδώ κ 2 εβδομάδες πηγαίνω 5 φορές την εβδομάδα ,δεννεχω αλλάξει διατροφή κ πήρα δυο κιλά...κλαιωωωωω

Βέβαια έχω σφίξει λιγάκι το νιωθω .. μάλλον πρέπει να κόψω κι άλλες θερμίδες.. φτου.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Έχω ερώτηση, γιατί λένε πως οι πρωτεΐνες σε σκόνη δεν κάνουν καλό? Σκέφτομαι να ξεκινήσω..
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,793 μηνύματα.
IMG_20240128_221355.jpg


Χθεσινό τελευταίο γευμα. Σαλάτα με φιλέτο στήθος κοτόπουλο.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Έχω ερώτηση, γιατί λένε πως οι πρωτεΐνες σε σκόνη δεν κάνουν καλό? Σκέφτομαι να ξεκινήσω..

Ποιος το λέει οτι δεν κάνουν καλό ;

Αν έχεις προβλημα με τα νεφρά οκ. Πρέπει να ρωτησεις το γιατρό σου.

Να ξεκινησεις έξτρα συμπληρωμα πρωτεϊνης.... για ποιο λόγο ; τι νομίζεις οτι θα σου προσφέρει ας πουμε ;
 

Luludaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Luludaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 849 μηνύματα.
View attachment 128833

Χθεσινό τελευταίο γευμα. Σαλάτα με φιλέτο στήθος κοτόπουλο.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:



Ποιος το λέει οτι δεν κάνουν καλό ;

Αν έχεις προβλημα με τα νεφρά οκ. Πρέπει να ρωτησεις το γιατρό σου.

Να ξεκινησεις έξτρα συμπληρωμα πρωτεϊνης.... για ποιο λόγο ; τι νομίζεις οτι θα σου προσφέρει ας πουμε ;
Είμαι vegan και οπως υπολογίζω νομίζω τρώω εδώ και 20 χρόνια λιγοτερη πρωτεΐνη απ όσο θα έπρεπε.. για να ξεκολλήσει ο μεταβολισμός μου..
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Ντεβιλ μου ,πολύ μικρή η σαλάτα σου εγώ δεν θα χόρταινα φίλε !
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,793 μηνύματα.
Είμαι vegan και οπως υπολογίζω νομίζω τρώω εδώ και 20 χρόνια λιγοτερη πρωτεΐνη απ όσο θα έπρεπε.. για να ξεκολλήσει ο μεταβολισμός μου..
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Ντεβιλ μου ,πολύ μικρή η σαλάτα σου εγώ δεν θα χόρταινα φίλε !

Δηλάδη πόση πρωτεϊνη θα έπρεπε να τρως ας πούμε ; το κακο με τις φυτικές ειναι οτι δεν έχουν πλήρες προφίλ αμινοξέων.

Ετσι φαινεται στη φώτο 60-70 γρ μαρουλι εχει - 100γρ κοτοπουλο - 15γρ λάδι λεμονάκι και λίγο αλατι

το γευμα που βλέπεις εχει περίπου 250 θερμίδες.
 

Luludaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Luludaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 849 μηνύματα.
Δηλάδη πόση πρωτεϊνη θα έπρεπε να τρως ας πούμε ; το κακο με τις φυτικές ειναι οτι δεν έχουν πλήρες προφίλ αμινοξέων.

Ετσι φαινεται στη φώτο 60-70 γρ μαρουλι εχει - 100γρ κοτοπουλο - 15γρ λάδι λεμονάκι και λίγο αλατι

το γευμα που βλέπεις εχει περίπου 250 θερμίδες.
Είμαι 157cm και 55 κιλά, κάπου 55-60 γραμμ.πρωτεινης χρειάζομαι από όσο ξέρω.. και νομίζω πως 40 με το ζόρι 50 γραμμάρια φτάνω καθημερινά
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,793 μηνύματα.
Είμαι 157cm και 55 κιλά, κάπου 55-60 γραμμ.πρωτεινης χρειάζομαι από όσο ξέρω.. και νομίζω πως 40 με το ζόρι 50 γραμμάρια φτάνω καθημερινά

Όταν δεν γυμνάζεσαι... οταν γυμνάζεσαι με στοχο τη μυική ανάπτυξη θέλεις το διπλάσιο απο αυτο που λές. Τοτε χρειάζεται το συμπλήρωμα. Τωρα με 200γρ κοτα την ημέρα εχεις κτυπήσει μονο απο αυτο 60γρ πρωτεϊνης για πλάκα.

Απλά εισαι αρχάρια και νέα στο γυμναστήριο και κλασσικά κανείς δεν θα ασχοληθεί σοβαρά να σου πει 4-5 βασικά πράγματα για τη διατροφή και τη προπόνηση.
 

Luludaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Luludaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 849 μηνύματα.
Όταν δεν γυμνάζεσαι... οταν γυμνάζεσαι με στοχο τη μυική ανάπτυξη θέλεις το διπλάσιο απο αυτο που λές. Τοτε χρειάζεται το συμπλήρωμα. Τωρα με 200γρ κοτα την ημέρα εχεις κτυπήσει μονο απο αυτο 60γρ πρωτεϊνης για πλάκα.

Απλά εισαι αρχάρια και νέα στο γυμναστήριο και κλασσικά κανείς δεν θα ασχοληθεί σοβαρά να σου πει 4-5 βασικά πράγματα για τη διατροφή και τη προπόνηση.
Δεν τρώω κρέας αυγά η γάλα.. οποτε πολλά σπόρια άπειρες σαλάτες και λαχανικά ,και προσέχω να μην παίρνω πολλούς υδατάνθρακες, .. δεννθελω να κάνω μπούτια και bubble butt ,είμαι κοντούλα μικροκαμωμενη, μου αρέσει αυτό και μου ταιριάζει, να σφιξω θέλω να κάνω summer body χαχαχαχα ,δεν θέλω τα μπούτια μου να γίνουν τεράστια...
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,793 μηνύματα.
Δεν τρώω κρέας αυγά η γάλα.. οποτε πολλά σπόρια άπειρες σαλάτες και λαχανικά ,και προσέχω να μην παίρνω πολλούς υδατάνθρακες, .. δεννθελω να κάνω μπούτια και bubble butt ,είμαι κοντούλα μικροκαμωμενη, μου αρέσει αυτό και μου ταιριάζει, να σφιξω θέλω να κάνω summer body χαχαχαχα ,δεν θέλω τα μπούτια μου να γίνουν τεράστια...

Δεν θα γίνουν μην ανησυχεις.... θέλει πολύ κόπο και συγκεκριμένη διατροφή και χρονια στ γυμναστηριο. Και σε κάποιες περιπτωσεις και αναβολικά.
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,793 μηνύματα.
Διατροφή σήμερα (28η μέρα - χωρις cheat meal) :

1ο γευμα πιτάκι βρώμης (70γρ κουακερ - 10γρ πρωτεϊνης σε σκονη - 150γρ ασπράδι παστεριωμένο - κανέλα - σιροπι αγαυης) τα κτύπησα στο μίξερ και τα εβαλα απο χθές στο τηγανάκι. Δεν εβαλα λάδι βγηκε πολύ νόστιμο.

2ο γευμα 40γρ αμύγδαλα

3ο γεύμα 200γρ ρύζι με λαχανικά τοματούλα - μελιτζάνα - κολοκυθάκια ψιλοκομμένα λίγη κέτσαπ χωρις ζαχαρη + 150γρ φιλέτο στηθος κοτόπουλο.

αλλα δύο γευματα θα κάνω μέχρι να κοιμηθω σε λιγο θα επιστρέψω σπιτι (κατα τις 17.00)

θα ετοιμάσω το γευμα πριν τη προπόνηση 200γρ γιαούρτι - 50γρ κουάκερ - 100γρ μπανάνα 10γρ σκονη πρωτεϊνης

και για τελευταιο γευμα σαλάτα άφθονη με λαδάκι και φιλέτο κοτόπουλο.

Σημερα έχουμε προπόνηση πλάτης.

*Λέω να μη κάνω cheat meal πριν τις 45-50 ημέρες θα δούμε όμως.... γιατι οταν θα κάνω θα ειναι δυνατό θα κατεβάσω σιγουρα μια μεγάλη πιτσα μονος μου.
 

Wonderkid

Περιβόητο μέλος

Ο Wonderkid αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,027 μηνύματα.
Καλησπέρα! Upper προπόνηση
1 Χ 12 40kg (2 plates των 15 και 5) + 1 X 10 40kg + 1 X 6 50kg (2 plates των 15 και 4 των 5) vertical bench press machine
1 Χ 8 + 2 Χ 6 chin ups, με βοήθεια 30kg
2 X 10 30kg (2 plates των 10 και 5) shoulder press
2 X 10 30kg (2 plates των 10 και 5) seated row
1 X 7 45kg + 1 X 6 45kg pec fly
1 X 8 + 1 X 5 15kg κάμψεις δικέφαλων με μπάρα
2 Χ 12 41kg abdominal crunch machine
2 X 12 εκτάσεις ραχιαίων
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,793 μηνύματα.
Καλησπέρα στην ομάδα.... χθεσινή προπόνηση ΣΤΉΘΟΣ ΧΈΡΙΑ PART I (Το ΙΙ το Σαββάτο).

1. ΠΙΕΣΕΙΣ ΣΤΗΘΟΥΣ ΜΕ ΑΛΤΗΡΕΣ ΣΕ ΕΠΙΚΛΗΝΗ ΠΑΓΚΟ
27.5 κιλα σε κάθε χέρι x 12 x 4 σέτ.

2. ΚΑΜΨΕΙΣ ΔΙΚΕΦΑΛΩΝ ΜΕ ΑΛΤΗΡΕΣ ΟΡΘΙΟΣ
15 κιλά / χέρι για 13
το ίδιο για 11
12.5 για 10
12.5 για 10

3. PEC DEC
35 kg για 12
το ίδιο για 11
30 κιλά για 11
το ίδιο για 11

4. ΚΑΜΨΕΙΣ ΔΙΚΕΦΑΛΩΝ ΣΕ ΕΠΙΚΛΗΝΗ ΜΕ ΑΛΤΗΡΕΣ
10 κιλά σε κάθε χέρι για 12
το ίδιο

5. ΒΥΘΙΣΕΙΣ ΤΡΙΚΕΦΑΛΩΝ ΣΕ ΜΗΧΑΝΗΜΑ
60 Κιλά x 10
55 κιλά χ 10
το ίδιο
50 κιλά x 10

Διατάσεις και τέλος.

Προχωράμε στο 2ο μήνα του προγράμματος.... το θετικό ειναι οτι ενω πέφτω σε βάρος (εχω πέσει στα 84) τα κιλα που σηκώνω παραμένουν τα ίδια με πρίν.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Wonderful

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,621 μηνύματα.
Καλησπέρα στην ομάδα.... χθεσινή προπόνηση ΣΤΉΘΟΣ ΧΈΡΙΑ PART I (Το ΙΙ το Σαββάτο).

1. ΠΙΕΣΕΙΣ ΣΤΗΘΟΥΣ ΜΕ ΑΛΤΗΡΕΣ ΣΕ ΕΠΙΚΛΗΝΗ ΠΑΓΚΟ
27.5 κιλα σε κάθε χέρι x 12 x 4 σέτ.

2. ΚΑΜΨΕΙΣ ΔΙΚΕΦΑΛΩΝ ΜΕ ΑΛΤΗΡΕΣ ΟΡΘΙΟΣ
15 κιλά / χέρι για 13
το ίδιο για 11
12.5 για 10
12.5 για 10

3. PEC DEC
35 kg για 12
το ίδιο για 11
30 κιλά για 11
το ίδιο για 11

4. ΚΑΜΨΕΙΣ ΔΙΚΕΦΑΛΩΝ ΣΕ ΕΠΙΚΛΗΝΗ ΜΕ ΑΛΤΗΡΕΣ
10 κιλά σε κάθε χέρι για 12
το ίδιο

5. ΒΥΘΙΣΕΙΣ ΤΡΙΚΕΦΑΛΩΝ ΣΕ ΜΗΧΑΝΗΜΑ
60 Κιλά x 10
55 κιλά χ 10
το ίδιο
50 κιλά x 10

Διατάσεις και τέλος.

Προχωράμε στο 2ο μήνα του προγράμματος.... το θετικό ειναι οτι ενω πέφτω σε βάρος (εχω πέσει στα 84) τα κιλα που σηκώνω παραμένουν τα ίδια με πρίν.
Φωτό του φαγητού ξεχάσατε..
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,793 μηνύματα.
Φωτό του φαγητού ξεχάσατε..

IMG_20240131_225022.jpg



Εφτιαξα χθες το πρωτο γευμα του σήμερα 😀

100γρ μπανάνα μη βάζετε πολυ ψήνεται δυσκολα σε αντικολλητικό
100γιαουρτι
Σκουπ πρωτεινης
Κανέλα
Κουακερ.

Ωραίο έγινε αλλά μαλακό 😃

Καλά για να το φας σαν κρέμα είναι τρομερό.... Τι να λέμε. Τρομερό.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Το μεσημεριανό τίποτα το τρομερό πατατα κότα φιλέτο και σαλάτα.
 

Wonderful

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,621 μηνύματα.
View attachment 128943


Εφτιαξα χθες το πρωτο γευμα του σήμερα 😀

100γρ μπανάνα μη βάζετε πολυ ψήνεται δυσκολα σε αντικολλητικό
100γιαουρτι
Σκουπ πρωτεινης
Κανέλα
Κουακερ.

Ωραίο έγινε αλλά μαλακό 😃

Καλά για να το φας σαν κρέμα είναι τρομερό.... Τι να λέμε. Τρομερό.
Τι τρως βρε @Devil μου ..είπαμε να κάνεις υγιεινή διατροφή ..αλλα να τρως και καμιά μπριζολιτσα😂
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top