Greece's Next Top Model 2019

Ποια είναι το Next Top Model;
Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 19)
  • Άννα-Μαρία

    Ψήφοι: 12 63.2%
  • Κάτια

    Ψήφοι: 4 21.1%
  • Κέισι

    Ψήφοι: 3 15.8%

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,610 μηνύματα.
Μα πότε επιτέλους θα φύγει;;;:shifty:

 

_Σταύρος_

Δραστήριο μέλος

Ο Σταύρος, χωρίς _ _ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 701 μηνύματα.
Εμένα αυτή που με έχει εντυπωσιάσει είναι η Ζενεβιέβ Μαζαρί, art director του GNTM...θυμίζει καταπληκτικά τον
περιβόητο Freddy Kruger και όχι μόνο οπτικά :cold:
 

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Χορογράφος και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Τα ρούχα του Μπράτη μόνο εμένα δε μου άρεσαν εκτός από δύο (Όλγα και Μαρτίνα)? Ο εκθειασμός της Καγιά πολύ ψεύτικος και η τσαλακωμένη τσουβάλα που έβαλε στη γυναικάρα Έλενα ασχολίαστα.

Επίσης ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ ΣΗΚΩΣΕ ΤΟ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΝΟΥΜΕ.
 

Zilda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Zilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,042 μηνύματα.
Τα ρούχα του Μπράτη μόνο εμένα δε μου άρεσαν εκτός από δύο (Όλγα και Μαρτίνα)? Ο εκθειασμός της Καγιά πολύ ψεύτικος και η τσαλακωμένη τσουβάλα που έβαλε στη γυναικάρα Έλενα ασχολίαστα.

Επίσης ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ ΣΗΚΩΣΕ ΤΟ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΝΟΥΜΕ.


Ούτε εμένα μου άρεσαν τα ρούχα του. Ούτε ένα δεν μου άρεσε.
Η καγια αν και την συμπαθώ, κάνει έντονες εκφράσεις σαν να προσπαθεί πολύ για κάτι. Στο shopping star -όσο προλαβαίνω να δω δλδ- έχω παρατηρήσει πτι δεν είναι έτσι.
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Τα ρούχα του Μπράτη μόνο εμένα δε μου άρεσαν εκτός από δύο (Όλγα και Μαρτίνα)? Ο εκθειασμός της Καγιά πολύ ψεύτικος και η τσαλακωμένη τσουβάλα που έβαλε στη γυναικάρα Έλενα ασχολίαστα.

Επίσης ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ ΣΗΚΩΣΕ ΤΟ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΝΟΥΜΕ.

Η Όλγα φορούσε ένα κίτρινο; Γιατί αν θυμάμαι καλά, τότε μας άρεσαν ακριβώς τα ίδια.

Εγώ παιδιά την Καγιά, ενώ παλιά τη συμπαθούσα, πλέον μου φαίνεται τελείως ψώνιο. Λίγο το μιξ ελληνο-αγγλικο-γαλλικων όταν μιλάει, λίγο τα "WOW! Exotic! Show girl!" κτλ που πετάει για να εκφράσει τον ενθουσιασμό της, καταντάει σπαστικό. Ενώ ο Σκουλός πχ, λέει "πόζα γαλοπούλα" και έχουμε καταλάβει ακριβώς τι θέλει να πει. :lol:

Εγώ ήμουν Κάτια team στην αρχή, αλλά τώρα που έχουν αρχίσει να συμβαδίζουν και οι υπόλοιπες μου φαίνεται μέτρια. Πλέον θέλω να το πάρει η Κωνσταντίνα. <3



Η Άννα-Μαρία εξακολουθεί να με τρομάζει.
 

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Χορογράφος και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Ούτε εμένα μου άρεσαν τα ρούχα του. Ούτε ένα δεν μου άρεσε.
Η καγια αν και την συμπαθώ, κάνει έντονες εκφράσεις σαν να προσπαθεί πολύ για κάτι. Στο shopping star -όσο προλαβαίνω να δω δλδ- έχω παρατηρήσει πτι δεν είναι έτσι.

Εκεί που του έλεγε τι ωραία που είναι, τα θέλω όλα κλπ ήταν σαν κακιά ερμηνεία ρόλου και έβλεπες την Ηλιάννα απέναντι να είναι σε φάση " και γω πρέπει να πω ότι είναι ωραία τώρα, ας χαμογελάσω". Στο shopping star που το έβλεπα πιο πολύ πέρυσι δεν είναι έτσι, όντως αλλά είναι κολλημένη στη δικιά της αισθητική θεωρώ και δεν δέχεται εύκολα κάτι διαφορετικό.

Η Όλγα φορούσε ένα κίτρινο; Γιατί αν θυμάμαι καλά, τότε μας άρεσαν ακριβώς τα ίδια.

Εγώ παιδιά την Καγιά, ενώ παλιά τη συμπαθούσα, πλέον μου φαίνεται τελείως ψώνιο. Λίγο το μιξ ελληνο-αγγλικο-γαλλικων όταν μιλάει, λίγο τα "WOW! Exotic! Show girl!" κτλ που πετάει για να εκφράσει τον ενθουσιασμό της, καταντάει σπαστικό. Ενώ ο Σκουλός πχ, λέει "πόζα γαλοπούλα" και έχουμε καταλάβει ακριβώς τι θέλει να πει. :lol:

Εγώ ήμουν Κάτια team στην αρχή, αλλά τώρα που έχουν αρχίσει να συμβαδίζουν και οι υπόλοιπες μου φαίνεται μέτρια. Πλέον θέλω να το πάρει η Κωνσταντίνα. <3



Η Άννα-Μαρία εξακολουθεί να με τρομάζει.

Ναι ένα μουσταρδί κάπως μίντι που αν κάνει σβούρες θα ανοίγει πολύ όμορφα. Ωραία το εξήγησα. :clapclap:

Πιστεύω από τότε που παντρεύτηκε αυτόν που έχει τώρα είναι έτσι. Πιο συντηρητικό ντύσιμο, πιο και καλά αυστηρή και δήθεν, κάτι άκυρα "Strike a pose! Yeah, baby!" και ένα κάποιο ύφος που δεν θα το 'χει ούτε η πρώην κουνιάδα της αν και θα 'πρεπε.

O Σκουλός μ'αρέσει όπως τα λέει και μένα.
 

Zilda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Zilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,042 μηνύματα.
Και μένα κορίτσια μαρεσει ο Σκουλος. Και πολλες φορές τα σχόλια που κάνει είναι αυτά που έχω σκεφτεί. Διέκρινα ωστόσο ότι έχει και ένα ψιλοκολλημα με το ύψος του ( που δεν έχει ανάγκη είναι πολύ ψηλός) στις οντισιόν. Θυμάστε που πήγαινε δίπλα σε πολλες κοπέλες και σύγκρινε πχ 1,80 της κοπέλας με το 1,90 το δικό του για να δει αν όντως είναι τόσο ψιλές η λένε την αλήθεια;!
 

Guest 875331

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Εγώ ήμουν Κάτια team στην αρχή, αλλά τώρα που έχουν αρχίσει να συμβαδίζουν και οι υπόλοιπες μου φαίνεται μέτρια. Πλέον θέλω να το πάρει η Κωνσταντίνα.

Κοίτα, η Κάτια έχιε αποδειχθεί αρκετά ανταγωνιστή, με την κακή έννοια της ζηλιάρας.
Εγώ παιδιά την Καγιά, ενώ παλιά τη συμπαθούσα, πλέον μου φαίνεται τελείως ψώνιο. Λίγο το μιξ ελληνο-αγγλικο-γαλλικων όταν μιλάει, λίγο τα "WOW! Exotic! Show girl!" κτλ που πετάει για να εκφράσει τον ενθουσιασμό της, καταντάει σπαστικό. Ενώ ο Σκουλός πχ, λέει "πόζα γαλοπούλα" και έχουμε καταλάβει ακριβώς τι θέλει να πει.
Καλά τώρα λογικό δεν είναι; Είναι δυνατόν άτομο που δουλεύει στη μόδα τόσα χρόνια να μην τρελάινεται γι' αυτά; Να μην τρελένεται για τις ξενόφερτες "μόδες"; :P
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Κοίτα, η Κάτια έχιε αποδειχθεί αρκετά ανταγωνιστή, με την κακή έννοια της ζηλιάρας.

Καλά τώρα λογικό δεν είναι; Είναι δυνατόν άτομο που δουλεύει στη μόδα τόσα χρόνια να μην τρελάινεται γι' αυτά; Να μην τρελένεται για τις ξενόφερτες "μόδες"; :P

Η Κάτια ήθελα να πιστεύω ότι το παίζει κακιά για την τηλεθέαση, αλλά τελικά είναι απλά ψωροπερήφανη επειδή έχει μια άλφα εμπειρία σε σχέση με τις άλλες. Πολύ μιεχ προσωπικότητα, την είχα για πιο έξυπνη και ενδιαφέρουσα.

Όσο για την Καγιά και την κάθε Καγιά, είμαι γενικά της άποψης ότι οι ο άνθρωπος που αισθάνεται επιτυχημένος, είναι και ο πιο απλός. Ξέρω ότι χώροι όπως της μόδας και της τέχνης υποφέρουν περισσότερο απ'τη δηθενιά, αλλά θεωρώ ότι και εκεί, ακόμη, ισχύει αυτό που λέω.
 

Guest 875331

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Η Κάτια ήθελα να πιστεύω ότι το παίζει κακιά για την τηλεθέαση, αλλά τελικά είναι απλά ψωροπερήφανη επειδή έχει μια άλφα εμπειρία σε σχέση με τις άλλες. Πολύ μιεχ προσωπικότητα, την είχα για πιο έξυπνη και ενδιαφέρουσα.

Όσο για την Καγιά και την κάθε Καγιά, είμαι γενικά της άποψης ότι οι ο άνθρωπος που αισθάνεται επιτυχημένος, είναι και ο πιο απλός. Ξέρω ότι χώροι όπως της μόδας και της τέχνης υποφέρουν περισσότερο απ'τη δηθενιά, αλλά θεωρώ ότι και εκεί, ακόμη, ισχύει αυτό που λέω.


Εγώ πιστεύω πως φέρεται έτσι επειδή όντως είναι πάρα πολύ αμερικανάκι και βρίσκεται στο χώρο της μόδας που είναι αποδεκτό, δλδ απ' όσο έχω δει όταν κάνει διαφορετικές εμφανίσεις στη τιβί που δεν έχουν σχέση με μόδα δεν είναι έτσι, γτ όντως θα ήταν δήθεν. Δήθεν τελείως είναι ο ξανθός με τα τακούνια, π.χ.
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Εγώ πιστεύω πως φέρεται έτσι επειδή όντως είναι πάρα πολύ αμερικανάκι και βρίσκεται στο χώρο της μόδας που είναι αποδεκτό, δλδ απ' όσο έχω δει όταν κάνει διαφορετικές εμφανίσεις στη τιβί που δεν έχουν σχέση με μόδα δεν είναι έτσι, γτ όντως θα ήταν δήθεν. Δήθεν τελείως είναι ο ξανθός με τα τακούνια, π.χ.

Ναι, τι πάει να πει είναι πάρα πολύ αμερικανάκι; Ότι έχει μεγαλώσει στο εξωτερικό και δυσκολεύεται με τα ελληνικά; Ή με την υποτιμητική έννοια που έλεγαν οι παππούδες μας;

Επίσης, για να θίξουμε λίγο (λιγάκι, με μέτρο) τη συμβολή της στον χώρο της μόδας, η Καγιά έχει εργαστεί 5 χρόνια ως μοντέλο σε ελληνικές διαφημίσεις (όπως είναι τώρα η Υπαπαντή Βασιλά, η Νάσια Πλαντζοπούλου και άλλες πολλές), 8 χρόνια στο εξωτερικό ως μοντέλο πασαρέλας και 14 χρόνια στην αθάνατη ελληνική τιβί ως παρουσιάστρια, κριτής, ηθοποιός και δεν ξέρω κι εγώ τι άλλο. Τα συμπεράσματα δικά σου. :P
 

Guest 875331

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ναι, τι πάει να πει είναι πάρα πολύ αμερικανάκι; Ότι έχει μεγαλώσει στο εξωτερικό και δυσκολεύεται με τα ελληνικά; Ή με την υποτιμητική έννοια που έλεγαν οι παππούδες μας;

Επίσης, για να θίξουμε λίγο (λιγάκι, με μέτρο) τη συμβολή της στον χώρο της μόδας, η Καγιά έχει εργαστεί 5 χρόνια ως μοντέλο σε ελληνικές διαφημίσεις (όπως είναι τώρα η Υπαπαντή Βασιλά, η Νάσια Πλαντζοπούλου και άλλες πολλές), 8 χρόνια στο εξωτερικό ως μοντέλο πασαρέλας και 14 χρόνια στην αθάνατη ελληνική τιβί ως παρουσιάστρια, κριτής, ηθοποιός και δεν ξέρω κι εγώ τι άλλο. Τα συμπεράσματα δικά σου. :P


Εννοώ πως της αρέσει πάρα πολύ αυτή η κουλτούρα καί για αυτό πετάει συνέχεια ξένες εκφράσεις.

Τώρα το ποσό καλή ήταν στο μόντελινγκ το κρίνουν τα αποτελέσματα, όχι τα χρόνια απασχόλησης. Νομίζω πως είχε φτάσει πολύ ψηλά, νο;
 

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
Επίσης, για να θίξουμε λίγο (λιγάκι, με μέτρο) τη συμβολή της στον χώρο της μόδας, η Καγιά έχει εργαστεί 5 χρόνια ως μοντέλο σε ελληνικές διαφημίσεις (όπως είναι τώρα η Υπαπαντή Βασιλά, η Νάσια Πλαντζοπούλου και άλλες πολλές), 8 χρόνια στο εξωτερικό ως μοντέλο πασαρέλας και 14 χρόνια στην αθάνατη ελληνική τιβί

well, νομιζω ειναι αρκετα λογικο
η καριερα καποιου-ας ως μοντελο δεν διαρκει και για πολυ γενικα λογω ηλικιας, στα 23-24 ενα μοντελο θεωρειται οτι εινα "στα τελευταια του" (και πολυ λεω βασικα)
(μακαβριοτατο)
τα περισσοτερα μοντελα μετα ασχολουνται με τηλεοραση ή με το να φτιαχνουν δικα τους καλλυντικα/ρουχα κλπ ή με γυμναστικες περσοναλ τρεινινγκ και τετοια γιατι οι καμπανιες που μπορουν να αναλαβουν μετα απο καποια ηλικια ειναι πολυ περιορισμενες
 

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Όσο για την Καγιά και την κάθε Καγιά, είμαι γενικά της άποψης ότι οι ο άνθρωπος που αισθάνεται επιτυχημένος, είναι και ο πιο απλός. Ξέρω ότι χώροι όπως της μόδας και της τέχνης υποφέρουν περισσότερο απ'τη δηθενιά, αλλά θεωρώ ότι και εκεί, ακόμη, ισχύει αυτό που λέω.
Στο πρώτο ntm του 2009 ήταν με διαφορά πιο νορμάλ από ότι τώρα. Πέρσι και φέτος απλώς τσιρίζει "ουάου". :look:
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Στο πρώτο ntm του 2009 ήταν με διαφορά πιο νορμάλ από ότι τώρα. Πέρσι και φέτος απλώς τσιρίζει "ουάου". :look:

Εεε, γι αυτό λέω ότι παλιά τη συμπαθούσα αλλά τώρα κάτι έχει πάθει και χάλασε. :lol:

well, νομιζω ειναι αρκετα λογικο
η καριερα καποιου-ας ως μοντελο δεν διαρκει και για πολυ γενικα λογω ηλικιας, στα 23-24 ενα μοντελο θεωρειται οτι εινα "στα τελευταια του" (και πολυ λεω βασικα)
(μακαβριοτατο)
τα περισσοτερα μοντελα μετα ασχολουνται με τηλεοραση ή με το να φτιαχνουν δικα τους καλλυντικα/ρουχα κλπ ή με γυμναστικες περσοναλ τρεινινγκ και τετοια γιατι οι καμπανιες που μπορουν να αναλαβουν μετα απο καποια ηλικια ειναι πολυ περιορισμενες

Απλά, με εξαίρεση το shopping star και τα 2 gntm (το παλιό και το τωρινό), όλη η υπόλοιπη καριέρα της στην τηλεόραση δε βασίζεται καν στη μόδα. Και δε λέω ότι δεν έχει κάνει τίποτα στη ζωή της, απλά τη θεωρώ υπερτιμημένη, τουλάχιστον σε σύγκριση με άλλες.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Εεε, γι αυτό λέω ότι παλιά τη συμπαθούσα αλλά τώρα κάτι έχει πάθει και χάλασε. :lol:
Αυτό είναι λίγο περίεργο πάντως στο ntm 10 χρόνια πριν ήταν πιο "σοβαρή" και τώρα μόνο τσιρίζει κάτι άκυρα αγγλικά και κάνει σαν ηλίθια. Θα περίμενε κανείς να είναι αντίθετα. :hehe:
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Αυτό είναι λίγο περίεργο πάντως στο ntm 10 χρόνια πριν ήταν πιο "σοβαρή" και τώρα μόνο τσιρίζει κάτι άκυρα αγγλικά και κάνει σαν ηλίθια. Θα περίμενε κανείς να είναι αντίθετα. :hehe:

Τουλάχιστον βγάζουν ωραία memes:

:rofl:
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,610 μηνύματα.
Τουλάχιστον βγάζουν ωραία memes:


:rofl:


Σ'εμένα πάντως αυτή η προκάτ έκφραση με γουρλωμένα μάτια και το στόμα να χάσκει, που συνηθίζει τόσο στο GNTM, όσο και κατά την αναγγελία της νικήτριας Shoppin'Star, μου θυμίζει λιγότερο έκπληξη και περισσότερο την αντίδραση της γάτας στη θέα (και όχι μόνο ) ενός συγκεκριμένου ζαρζαβατικού.:P

 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 0 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 14 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top