Instant Messengers

giostau

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο giostau αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
To ίδιο πρόβλημα έχω κι εγώ, αλλά μόνο από το σπίτι!
Από τη δουλειά μπαίνει κανονικά!
(ο ίδιος υπολογιστης πάντα...)

Για μένα πιστεύω πως φταίει η σύνδεση...
κάτι δεν πάει καλά εκεί...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Μα έτσι ξαφνικά; Και το πρόβλημα παραμένει για πάνω απο 2 μέρες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sunrise

Δραστήριο μέλος

Η Sunrise αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 643 μηνύματα.
Εγώ το είχα πάντως πάνω από δύο εβδομάδες...Αλλά που 'σαι Μichelle, πάει μου διορθώθηκε μια κ καλή πλέον! Μπορεί να είναι κάτι γενικό!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cancerman

Δραστήριο μέλος

Ο Cancerman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 407 μηνύματα.
μπορει να υπαρχει καποιο προβλημα με τους sharing folders ενας γνωστος μου του εκανε ακριβως το ιδιο πραμα μαλιστα απο το PC το συγκεκριμενο δεν μπορουσε να μπει και κανενας αλλος χρηστησ (πχ εγω οταν το δοκιμασα) εκανε απεγκατασταση και μετα επανεγκατασταση και ομως το προβλημα συνεχιζε....

μεχρι που τελικα πηραξε μου ειπε κατι στους sharing folders και λυθηκε το προβλημα....
δοκιμασε μπαινεις απο αλλο PC sto account σου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Διαβάζοντας σε ένα άλλο site, κάποιος ισχυρίζεται ότι βρήκε τη λύση. Δοκίμασε την:
ΒΡΗΚΑ ΤΗ ΛΥΣΗ
και την παραθετω ετσι ωστε αν καποιος αλλος στο μελλον εχει προβλημα να ξερει τι να κανει.αν και οπως μου ειπαν απο την Μicrosoft εγινε λογω αλλαγων στο msn live. εκεινοι μου ειπαν και τη λυση αλλωστε.

πατατε START και μετα RUN εκει γραφετε REGEDIT και μετα πατατε OK.
θα ανοιξει ενα παραθυρο οπου θα διαλεξετε την επιλογη HEKY_CURRENT_USER μετα πατατε στο software και στη συνεχεια στο microsoft.εκει διαλεγετε το MSNmessenger και πατωντας στην καρτελα Policies την διαγραφετε.

κανετε επανεκκινιση στο PC και μετα γινεται ανετα η συνδεση με το προγραμμα.
link
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Επιτέλους!!!! Μπήκεεε!!!!! Ευχαριστώ πολυυυυυυυυυυυυυ!!! :clapup: :clapup: :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Λοιπόν, εκεί που είχα ανοίξει το msn ωραία και καλά κάποιος από τη λίστα επαφών μου μου στέλνει το μήνυμα
check :P [...]
Αφού μπήκα στο site μου είπε να κατεβάσω κάτι και αφού το κατάβασα και πήγα να το ανοίξω άρχισα να υποπτεύομαι οτι μάλλον δεν είναι και τόσο σοφό αυτό. Τελικά το διέγραψα. Συνέχισα όμως να λαμβάνω το ίδιο μήνυμα χωρίς να το ανοίγω και κάποια στιγμή μου έστειλε αυτός να μην ανοίξω το αρχείο γιατί εκείνος το άνοιξε και περιέχει ιό και ο υπολογιστής του έχει πάθει. Απλά σας ενημερώνω γιατί μπορεί να το λάβετε κι εσείς. Και αν μπορεί κανείς να πει τι γίνεται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Το Link που έδινες οδηγούσε σε ιο. Για αυτό διαγράφτηκε.

Βάλε κάποιο antivirus αλλα και το spybot και προσπάθησε να βγάλεις άκρη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giostau

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο giostau αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Ω, ναι!
Είναι κάτι που συμβαίνει κατά καιρούς!
Ευτυχώς που σου έκοψε και δεν το άνοιξες!:thumbup:

Δεν ξέρω ακριβώς πώς λειτουργεί, αλλά μόλις μολυνθεί το msn κάποιου, αρχίζει και στέλνει το λινκ σε όσους είναι στη λίστα του....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Οκ thank's παιδιά :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikolas17

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,894 μηνύματα.
Μου έχει συμβεί και εμένα να μου το στείλουν, ευτυχώς ποτέ δεν το άνοιξα γιατί πήρα είδηση ότι κάτι ύποπτο συνέβαινε:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Εμένα αν μου ανοίξει παράθυρο με άσχετο λινκ ποτέ δεν το ανοίγω αν δεν μιλήσω πρώτα με εκείνον που μου το έστειλε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Bοήθεια χριστιανοί θα τρελλαθώ ! Παλεύω εδώ και δυο μέρες να κάνω login σε ένα blog που έχω φτιάξει στο msn και είναι αδύνατο. Χθες πολύ αργά έγινε μια αναβάθμιση πάλι στo msn messanger. Μήπως κάποιος από τους θαμώνες του forum έχει blog στην msn και έχει το ίδιο πρόβλημα αυτές τις μέρες ? Μήπως ? S.O.S
ΖΗΤΑΩ ΕΠΙΣΗΣ ΕΝΑΝ ΕΙΔΙΚΟ ΓΙΑ BLOG, ΚΑΠΟΙΟΝ/Α ΠΟΥ ΝΑ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΤΕΧΝΙΚΕΣ ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΑΡΚΕΤΑ ΚΑΛΑ ΤΗΝ MSN. ΕΧΩ ΦΤΙΑΞΕΙ ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΟΛΛΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΕΝΑ ΒLOG ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΖΩ ΣΟΒΑΡΟ ΤΕΧΝΙΚΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ.

Ευχαριστώ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Τι πίκρα είναι αυτή που έφαγες παιδάκι μου? :/:
Ελπίζω να βρεθεί κάποιος να σε βοηθήσει!
Κανα email στη microsoft μήπως να έστελνες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Σώθηκα αν περίμενα από την microsoft. Δεν απαντάνε ποτέ. Κάτι τέτοιες μέρες μετανοιώνω που έμπλεξα με τα pc. Σεληνιάστηκα κι εγώ και η msn με την έκλειψη φαίνεται, κι ύστερα μου λένε μην τα πιστεύω. Και τι ωραίο blog, για μουσική, κρίμα να χαθεί, μακάρι να βρεθεί κανείς χριστιανός να με βοηθήσει. Βαρέθηκα με τις αναβαθμισεις τους κάθε τόσο. ΚΑΝΕΙΣ ΤΕΧΝΙΚΟΣ ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Εγώ πάντως είχα αρκετά προβλήματα παλιά, ήταν και η αρχή των Spaces... και μου είχαν απαντήσει. Δοκίμασε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Εγώ πάντως είχα αρκετά προβλήματα παλιά, ήταν και η αρχή των Spaces... και μου είχαν απαντήσει. Δοκίμασε.

Toυς έστειλα email. Ακόμα τίποτα. Και δείτε τί άλλο κουφό συνέβη. Χθες το βράδυ βρήκα ένα email που μου το είχανε στείλανε πριν 15 μέρες και μου έγραφε ''εχετε γυμνές φωτογραφίες στο space σας και αφαιρέστε τις γιατί αλλιώς σε 48 ωρες θα απενεργοποιηθεί !!!!!'' ΜΑ Η ΠΛΑΚΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΧΩ ΜΟΝΟ 2 ΦΩΤΟΦΓΡΑΦΙΕΣ ΤΟΥ ΗΕLMUT NEWTON !!! EΛEΟΣ, τι ειναι αυτό πάλι ? Και μόλις χθες είδα το email τους γιατί δεν χρησιμοποιώ ποτέ το hotmail. Αυτό δεν σας κάνει πολύ περίεργο και ύποπτο ? Εγώ δεν εχω γυμνό καθόλου. Λες να ειναι χάκερ ή κάτι άλλο ? Δεν το χωράει ο νους μου αυτό. Γυμνό οι 2 καλλιτεχνικές φωτογραφίες του Newton. Το περίεργο μάλιστα είναι ότι το blog δεν είναι public. 'Εχω φτάσει στο αμήν σήμερα. Είναι η 3η μέρα σήμερα. Εχω γραψει ακόμα και σε forum της msn spaces kαι τίποτα. ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΟΠΟΙΟΣ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΠΟΙΟΝ ΚΑΛΟ ΤΕΧΝΙΚΟ ΑΣ ΜΟΥ ΣΤΕΙΛΕΙ ΜΥΝΗΜΑ γιατί νομίζω δεν θα βοηθηθώ από την msn. Και θα ήθελα αν κάποιος γνωρίζει να μου πει τι σημαίνει τροφοδοσία RSS.
----------
το blog είναι αποκλειστικά για μουσική και τέχνες, δεν έχει καμμιά σχέση με γυμνό και τέτοια !!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

MonaXoS

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος. Έχει γράψει 2,470 μηνύματα.
Από blogs ξέρω αρκετά, αλλά δυστυχώς όχι από το MSN spaces γιατί δεν έκατσα και πολύ να το ψάξω μιας και το βρίσκω ιδιαίτερα κακόγουστο για blog hosting :P

Αφου σου κάνουν και διάφορα επεισόδια με τις "γυμνές φωτογραφίες" θα σου πρότεινα να μεταφερθείς σε κανένα wordpress.com να βρεις την υγειά σου. Θα δεις τεράστια διαφορά στην ευκολία να ποστάρεις και στην ελευθερία κινήσεων που σου προσφέρει ;)

Για το RSS ρίξε μια ματιά εδώ και εδώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Δίκιο έχεις, αλλά τώρα είναι αργά. Το msn space εκτός όλων των άλλων είναι πολύ αργό. Αλλά δεν μπορώ να χωνέψω ότι μου κατέστρεψαν δουλειά τόσων μηνών για 2-3 καλλιτεχνικές φωτογραφίες του Νewton ! Αυτό προσπαθώ να δω, πώς θα μπω ξανά να αντιγράψω τη δουλειά μου και να την μεταφέρω αλλού. Είναι απαράδεκτοι. Θα διαβάσω αυτά που μου λες για το RSS αν βρω την ηρεμία, απλά θέλω να σου πω ότι ανοίγοντας όλα τα blogs άλλων χρηστών της msn γράφει σε όλα στο κομμάτι ''ενημερωμένοι χώροι'' ότι υπάρχει προσωρινό πρόβλημα με την τροφοδοσία RSS. Αλλά τα άλλα blogs ανοίγουν κανονικά. Αυτό μόνο με προβλήματίζει μήπως κι άλλοι έχουν το ίδιο πρόβλημα. Αλλά πάλι το μυστήριο είναι το email ! Μόνο ως κακόγουστο αστείο μπορώ να το εκλάβω.

Για το RSS ρίξε μια ματιά εδώ και εδώ.

Κι αυτά για μένα είναι κινέζικα. 'Εχεις πρακτική λύση ? Πες πως έχεις ένα παιδί 5 ετών δίπλα σου ή έναν βλάκα. 'Εχεις δει βλάκα ποτέ ? Ιδιωτία ? Ε τέτοιο πράγμα, πες πως γράφεις σε ιδιώτη. Βήμα βήμα ξέρει κανείς τί να κάνω για να λύσω το πρόβλημα ? Aπλά είναι τα πράγματα. Πάω στο msn live spaces, μου γράφει ''go to your space'' και ''create your space'', κάνω κλικ και στο ενα και στο άλλο, και τίποτα. Μου βγάζει την ένδειξη ''εσωτερικό σφάλμα διακομιστή'' όλη την ώρα αυτό το κολοκύθι. Θα ρωτήσω και μια που είναι εξπέρ αύριο μήπως δω φως, αλλά χάνω την ώρα μου μ'αυτούς τους μπούρδες της msn απ'την αρχή.

Μετά από 3 μέρες ταλαιπωρίας ξεκαθάρισα τι συμβαίνει με το MSN LIVE SPACES. Μου ενεργοποίησαν το space μου μετά από φοβερές πιέσεις και email μου και αφού απαίτησα να μου πουν το λόγο της προσωρινής του απενεργοποίησης, διαβάστε τι μου απάντησαν : Θεωρήσαμε ότι κάποιες φωτογραφίες σας ανήκουν στην κατηγορία ΓΥΜΝΟ και γι'αυτό απενεργοποιήσαμε το Space σας. Μην πιστεύοντας στα μάτια μου τους στέλνω κι άλλη επιστολή και κοιτάξτε ποιές θεώρησαν γυμνό που προσβάλλει τη δημοσία αιδώ : καμιά δεκαριά φωτογραφίες του μεγάλου καλλιτέχνη Helmut Newton, εκ των οποίων οι 3 παρουσιάζουν άντρες να φιλάνε στο στόμα γυναίκες και 4 από αυτές τις διάσημες γυμνόστηθες γυναίκες του Newton σε έξοχες καλλιτεχνικές αθώες και καθόοοοολου πρόστυχες πόζες. Και τώρα κρατηθείτε καλά. Στις γυμνές φωτογραφίες που πρέπει να αφαιρέσω συμπεριέλαβαν έναν πίνακα μοντέρνας τέχνης που παρουσιάζει ολόγυμνη την θεά Αθηνά !!!!!! Φυσικά αφαίρεσα όλες τις φωτογραφίες, κάνω copy το blog μου και τα μαζεύω και πάω σε άλλη εταιρία.
ΠΑΙΔΙΑ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΕΤΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΣΥΝΕΒΗ 'Η ΜΗΠΩΣ ΕΙΜΑΙ ΤΕΛΕΙΩΣ ΕΚΦΥΛΟΣ
ΚΑΙ ΑΥΤΟΙ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΙΕΡΕΣ ΠΑΡΘΕΝΕΣ ΠΟΥ ΠΡΟΣΒΑΛΛΩ ΤΑ ΧΡΗΣΤΑ ΤΟΥΣ ΗΘΗ ?
ΕΛΕΟΣΣΣΣΣΣ !!!!!!! ΙΕΡΑ ΕΞΕΤΑΣΗ ΣΤΟ ΔΙΑΔΙΚΤΥΟ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
ΠΑΙΔΙΑ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΕΤΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΣΥΝΕΒΗ 'Η ΜΗΠΩΣ ΕΙΜΑΙ ΤΕΛΕΙΩΣ ΕΚΦΥΛΟΣ
ΚΑΙ ΑΥΤΟΙ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΙΕΡΕΣ ΠΑΡΘΕΝΕΣ ΠΟΥ ΠΡΟΣΒΑΛΛΩ ΤΑ ΧΡΗΣΤΑ ΤΟΥΣ ΗΘΗ ?
ΕΛΕΟΣΣΣΣΣΣ !!!!!!! ΙΕΡΑ ΕΞΕΤΑΣΗ ΣΤΟ ΔΙΑΔΙΚΤΥΟ.

σου έδωσαν απλά καλό λόγο να τα μαζέψεις και να φύγεις, καθώς επίσης και το επόμενο θέμα για το blog σου :P
κάθε εμπόδιο για καλό ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top