"Kάθε άνθρωπος που συναντάς κάτι φοβάται, κάτι αγαπά και κάτι έχει χάσει"

Paty

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Paty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει 1,385 μηνύματα.
Γιατί βρε Πατούλα μου?Είσαι τόσο νέα για να σου συμβαίνει κάτι τέτοιο και τόσο αξιόλογη..Αν είναι από άντρα πάντως, που κάτι τέτοι μυρίζομαι,:Pάστο να πάει..κρίμα είναι να χαραμίζεσαι..

νταξει...είμαι στην ανάρωση...νομιζω πως βαζω τα πραγματα στη θεση τους σιγα σιγα:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
αγαπώ την ζωή, τον μωυσή, την βάσω, τον άγγελο, την πάττυ, την ντάφυ, την τουλα, τον ηρακλή.....:P

φοβάμαι τα ταξίδια :|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angie_Ann

Διάσημο μέλος

Η Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,330 μηνύματα.
Φοβάμαι την μέρα που θα χάσω τη θέληση μου για ζωή.
Αγαπώ αυτούς που κάνουν τη ζωή μου όμορφη.
Έχω χάσει ευτυχώς όχι πολλά, το μόνο που μου στοίχισε ήταν ότι έχασα την ευκαιρία να ασχοληθώ με την τέχνη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Kάθε άνθρωπος που συναντάς κάτι φοβάται, κάτι αγαπά και κάτι έχει χάσει"


Αν δηλαδή "φοβάμαι ότι έχασα αυτό που αγαπώ", έχω απαντήσει και στα τρία :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Συναντησα εναν που φοβοταν τις αραχνες, αγαπουσε τη γυναικα του, και ειχε χασει τα κλειδια του. Μια τραγικη ιστορια. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
τελευταια η φοβοι μου εχουν πολλαπλιαστει
εντομα
θανατος δικον μου προσοπων
κλειστοφοβια
σκοτεινοφοβια
φοβαμε το μελλον μου
φοβαμε τον εαυτο μου
φοβαμε την ταχυτητα
τους ελληνικους δρομους/οδηγους
κ.α. που δεν μου ερχονται τωρα
....
αγαπω την οικογενεια μου
κ το μωρο μου
κ οσους με κανουν να γελω
.....
εχω χασει την παιδικη μου ηλικια κ τα νιατα μου
κ μην μου πειτε εισαι 22 χρ ναι τα εχω χασει
κ δεν εχω την δυναμη να τα διεκδικησω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niyia

Διάσημο μέλος

Η Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής. Έχει γράψει 2,858 μηνύματα.
Φοβάμαι... το άγνωστο...
Αγαπώ... όλα...πολύ...
Έχω χάσει... αθωότητα κ ανεμελιά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
φοβαμαι τη μοναξια (μπρρρρ)
αγαπω την καθε στιγμη...
τι εχω χασει...ε?..χμ...τπτ ουσιωδες ....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δανάη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δανάη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 1,127 μηνύματα.
φοβάμαι την απόρριψη, την αρρώστια αλλά και την κακία των ανθρώπων
αγαπώ τη ζωή
χάνω συνεχώς τον χρόνο μου:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Φοβάμαι τα τροχαία και φοβάμαι την υγεία μου.
Αγαπώ τη μοναξιά, συμφιλιώθηκα μαζί της και πολύ χαίρομαι.
Χάνω το χρόνο μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Φοβάμαι μην πληγώσω αυτούς που αγαπώ..
Αγαπώ τα πάντα
Έχω χάσει τη σοβαρότητα μου:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BrokenHeart

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Evris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 963 μηνύματα.
Φοβάμαι να μην πληγώσω αυτούς που αγαπώ, έτσι όπως έχω πληγωθεί!
Έχω "χάσει" τη συμφιλίωση που είχα με την μοναξιά!
Αγαπώ όλους τους ανθρώπους, ακόμα και αυτούς που μου έχουν κάνει κακό!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

invalid

Πολύ δραστήριο μέλος

Η δεν είναι συνδεδεμένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 1,279 μηνύματα.
Φοβάμαι την ανία, το να κάθομαι άπραγη χωρίς να έχω τίποτα να κάνω και τις ακρίδες
Αγαπάω τους φίλους μου, τους δικούς μου και το αγόρι μου
Έχω χάσει το μπαμπά μου :'(:'(:'( και το μυαλό μου, που δεν ξέρω που το ξέχασα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MysteriousWoman

Νεοφερμένος

Η Ζέτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 46 μηνύματα.
Φοβάμαι τη φτώχεια, την ανία, και τα κακά γεράματα...περισσότερο από τον θάνατο!

Αγαπώ τον σύντροφό μου τους φίλους μου και την οικογένεια μου!

Έχω χάσει ευκαιρίες, αλλά...έχω "αρπάξει" τις καλύτερες! :happy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Φοβάμαι τη μοναξιά

Αγαπώ τη ζωή, τον ήλιο, τα χρώματα, το γαλάζιο της θάλασσας, το άρωμα ενός λουλουδιού, τους ανθρώπους γύρω μου

Έχω χάσει τον εαυτό μου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Φοβάμαι ότι δεν θα γίνω ποτέ τελικά αυτό που ονειρεύτηκα για μένα.
Αγαπώ κάθετι που κάνει τη ζωή μας λίγο πιο όμορφη
Έχω χάσει την πίστη μου στο ότι "αν θέλεις κάτι πολύ τότε το σύμπαν θα συνομωτήσει για να το πετύχεις"

...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fielda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fielda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 1,276 μηνύματα.
Φοβάμαι ότι δεν θα γίνω ποτέ τελικά αυτό που ονειρεύτηκα για μένα.
Αγαπώ κάθετι που κάνει τη ζωή μας λίγο πιο όμορφη
Έχω χάσει την πίστη μου στο ότι "αν θέλεις κάτι πολύ τότε το σύμπαν θα συνομωτήσει για να το πετύχεις"

...

Μάλλον έχει γίνει λάθος στα nicks :hmm::P Περιττό να πω ότι νοιώθω ΑΚΡΙΒΩΣ το ίδιο...:redface::)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Circadian

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ηλίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 325 μηνύματα.
Φοβάμαι τα πάντα και άλλες φορές τίποτα.
Αγαπώ....:redface:
Έχασα τον εαυτό μου και το τραίνο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stavros_

Δραστήριο μέλος

Ο mpampis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Βάρη (Αττική). Έχει γράψει 646 μηνύματα.
Φοβάμαι το απρογραμμάτιστο της ζωής
Αγαπώ τον εαυτό μου
Έχω χάσει την πίστη μου στους άλλους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

roza6658

Νεοφερμένος

Η roza6658 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 50 μηνύματα.
Φοβάμαι πολύ μηπως χάσω απ τη ζωή άτομα που υπερ αγαπώ όπως η γιαγιαμου ο παππους μου κ οι γονεις μου!
Αγαπώ πολύ το χαμόγελο και τη ζωή!...
έχω χάσει...... την εμπνευση να γράφω δικα μου ποιηματα όπως παλιά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top