Microsoft Windows Live Messenger

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Εγω να δειτε που ανοιξα προχτες το μσν και ολες οι επαφες ηταν μπλοκαρισμενες!Μηπως είναι γενικό πρόβλημα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Επιβεβαιώνω ότι υπάρχει πρόβλημα.
Εμένα μου πρότειναν να το εγκαταστήσω από την αρχή.

Άντε, καλή δουλειά. :baby:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Εγώ πάλι δεν έχω δει πρόβλημα. Μπορεί να 'ναι βέβαια γιατί έχω παλιότερη έκδοση, την 8.5 :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria....

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 1,970 μηνύματα.
Εγω να δειτε που ανοιξα προχτες το μσν και ολες οι επαφες ηταν μπλοκαρισμενες!Μηπως είναι γενικό πρόβλημα;
Πρόβλημα δεν έχει το msn σου αλλά η εταιρεία του messenger,λογικά κάτι θα τους έχει μπλοκάρει.Το μοναδικό που έχεις να κάνεις είναι να καταργήσεις τον αποκλείσμο στις επαφές σου αν το ξαναεγκαταστήσεις το ίδιο πρόβλημα θα έχεις και θα χάσεις και όλες σου τις επαφές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Πρόβλημα δεν έχει το msn σου αλλά η εταιρεία του messenger,λογικά κάτι θα τους έχει μπλοκάρει.Το μοναδικό που έχεις να κάνεις είναι να καταργήσεις τον αποκλείσμο στις επαφές σου αν το ξαναεγκαταστήσεις το ίδιο πρόβλημα θα έχεις και θα χάσεις και όλες σου τις επαφές.

Σε περίπτωση επανεγκατάστασης γιατί να χάσεις όλες σου τις επαφές; :confused:
Αφού το πρόγραμμα εγκαταστείς ξανά, e-mail & κωδικός είναι ίδια...

Ή κάνω μέγα σφάλμα.:redface:

Επίσης, είχα δει κάπου ότι έχει βγει νέα έκδοση του messenger, αν απεγκαταστηθεί η ήδη υπάρχουσα θα βρω την ίδια ή θα αναγκαστώ να κατεβάσω την καινούρια; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Επίσης, είχα δει κάπου ότι έχει βγει νέα έκδοση του messenger, αν απεγκαταστηθεί η ήδη υπάρχουσα θα βρω την ίδια ή θα αναγκαστώ να κατεβάσω την καινούρια; :hmm:
Κάποια στιγμή η Microsoft κλείνει τις παλιές εκδόσεις και σε "αναγκάζει" να πας στην καινούρια. Η δικιά μου η έκδοση απενεργοποιήθηκε ... πέρσι (άσχετα που εγώ μπαίνω ακόμα :whistle:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria....

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 1,970 μηνύματα.
Σε περίπτωση επανεγκατάστασης γιατί να χάσεις όλες σου τις επαφές; :confused:
Αφού το πρόγραμμα εγκαταστείς ξανά, e-mail & κωδικός είναι ίδια...

Ή κάνω μέγα σφάλμα.:redface:

Επίσης, είχα δει κάπου ότι έχει βγει νέα έκδοση του messenger, αν απεγκαταστηθεί η ήδη υπάρχουσα θα βρω την ίδια ή θα αναγκαστώ να κατεβάσω την καινούρια; :hmm:
Bασικα συγνωμη για το λαθος που εκανα παραπανω δεν χανεις τις επαφες.Απλως αν εχεις παλια εκδοση του msn τοτε δεν σε αφηνουν να μπεις μεσα γιατι σε υποχρεωνουν να εγκατατησεις την νεα εκδοση...Αλλα ειναι ολοκληρη διαδικασια να ξαναεγκαταστησεις το msn...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Τελικά δε παίζει να είναι καν πρόβλημα.
Πρέπει να είναι χαρακτηριστικό του νέου μσν. Κάνεις αντ>αποδέχεται ο άλλος>πας τον ψάχνεις στις επαφές>είναι blocked>τον κάνεις unblocke> βουαλά
Το ίδιο κάνει και ο άλλος.

Αν και θυμάμαι ότι πριν κάνα μήνα δεν γινόταν έτσι. -.-'
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

element skate

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βρασιδας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 950 μηνύματα.
αυτο που λεει η κυρια μπουμ να σημειωθει ο οτι ο mr element το βρηκε (ευχαριστω):P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Τελικά δε παίζει να είναι καν πρόβλημα.
Πρέπει να είναι χαρακτηριστικό του νέου μσν. Κάνεις αντ>αποδέχεται ο άλλος>πας τον ψάχνεις στις επαφές>είναι blocked>τον κάνεις unblocke> βουαλά
Το ίδιο κάνει και ο άλλος.

Αν και θυμάμαι ότι πριν κάνα μήνα δεν γινόταν έτσι. -.-'

Ε, ναι δεν γινόταν αυτό.
Όταν λέμε νέο msn εννούμε αυτό που είχε πει και ο exposed bone; https://www.e-steki.gr/showthread.php?t=58712

Γιατί εγώ τόσο καιρό δεν είχα πρόβλημα, και δεν έχω κατεβάσει κάτι καινούριο.:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Όχι, εγώ δεν έχω αυτό.

Αυτό έχω, και το κάνει.:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Όχι, εγώ δεν έχω αυτό.
Αυτό έχω, και το κάνει.:/:

Αχα και εγώ αυτό.
Τώρα στα ''τελευταία'' του έβγαλε πρόβλημα; :s

Πφ.:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Κι εγώ το ίδιο πρόβλημα είχα πριν μερικές μέρες, νέες επαφές μου τις έδειχνε αποκλεισμένες, χωρίς να πατήσω εγώ κάτι. Αφήστε που προσπαθούσα να προσθέσω μια επαφή και τελικά το κάναμε και οι δύο μέχρι να βγάλει τη μια στην άλλη. :worry:
Επίσης όταν πηγαίνω στο Contact List Clean-up δείχνει ότι όσοι έχω προσθέσει τον τελευταίο μήνα δε με έχουν στη δική τους λίστα επαφών. Κι αυτό είναι ψέμα :pfff:
O messenger μου είναι κακός. :pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Πώς και δεν έχει γράψει κανείς για το νέο downgrade
που βγήκε, το Live 2011; Ή δεν το 'χετε βάλει καν; :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Μου το βγάζει στις ενημερώσεις αλλά δεν μπήκα στον κόπο να το βάλω γιατί δεν άκουσα θετικά σχόλια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Εγώ με το που το εγκατέστησα το έβγαλα κι έβαλα πάλι το παλιό. :spasiklas:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ceres Victoria

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ceres Victoria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,934 μηνύματα.
εβαλα και εγω το καινουριο πριν λιγο καιρο και μετα απο λιγες μερες εκανα downgrade. Μου την εσπασε περισσοτερο το οτι πρεπει να αλλαξεις το ονομα στον λογαριασμο σου για να αλλαξει και το ονομα σου στο msn.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Μια χαρά είναι ο καινούργιος messenger της microsoft. Εμένα δε μου άρεσε που έχει το όνομα του προφίλ και όχι αυτό που θέλεις εσύ:/:

Κατα τα άλλα, έχει πλήθος χρήσιμων, νεών δυνατοτήτων:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Υπαρχει καποιο site για να κατεβασω παλιες εκδοσεις?Επισης,ποια εκδοση μου προτεινετε?Οι καινουριες δε μου πολυαρεσουν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Συνήθως η microsoft δε σε αφήνει να μπεις σε παλιές της εκδόσεις. Βέβαια, ρώτα το Γιώργο. :angelnot:
Eγώ χρησιμοποιούσα το 2009, καλό αν και δημιούργησε πολλά προβλήματα στην πορεία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
    • *
  • Φορτώνει...
Top