Netflix

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,413 μηνύματα.
Το αναζήτησα και διαπίστωσα ότι το έχω προσθέσει ήδη στη λίστα μου, αλλά ακόμα δεν έχω φιλοτιμηθεί να το δω. Είμαι κι εγώ ένας από εκείνους που κάνουν κανά μισάωρο να αποφασίσουν τι θα ξεκινήσουν στο νέτφλιξ και στο τέλος βαριούνται και πέφτουν για ύπνο.
Αν είναι τόσο καλό, να το βάλω στο πρόγραμμα.
Το τελειωσα.Εψαξα να βρω αν θα εχει και 4ην σεζον,διοτι το τελος ανετα παιζει και να εχει και να μην εχει.Ειδα απο ενα μπλογκ της συμφορας με χαλια μεταφραση οτι ενω θα ειχε τελικα λογω οικονομικων δεν θα εχει.

Πολυ κριμα αν οντως τελειωσε.Να πω οτι ειναι ΟΤΙ ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΟ ΚΑΙ ΩΡΑΙΟ ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ΕΧΩ ΔΕΙ τα τελευταια χρονια.ΣΥΓΚΛΟΝΙΣΤΙΚΟ με απιστευτες ερμηνειες.
Δειτε το πραγματικα αξιζει.
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,575 μηνύματα.
Να το πω; Θα το πω.

Δεν θα το συγχωρέσω ποτέ ότι σκότωσαν τον Έντι
 

BaSO4

Δραστήριο μέλος

Η BaSO4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 634 μηνύματα.
Να το πω; Θα το πω.

Δεν θα το συγχωρέσω ποτέ ότι σκότωσαν τον Έντι
Αυτό ρε, ήταν ο μόνος χαρακτήρας που αγάπησα περισσότερο στη σειρά και τον αποτελείωσαν :cry_x:
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,575 μηνύματα.
Αυτό ρε, ήταν ο μόνος χαρακτήρας που αγάπησα περισσότερο στη σειρά και τον αποτελείωσαν :cry_x:
Ακόμη δεν καταλαβαίνω γιατί… τον αγάπησαν όλοι, και τον σκότωσαν σε μια σεζόν
 

BaSO4

Δραστήριο μέλος

Η BaSO4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 634 μηνύματα.
Ακόμη δεν καταλαβαίνω γιατί… τον αγάπησαν όλοι, και τον σκότωσαν σε μια σεζόν
Δε φτάνει μόνο αυτός, το έχουν κάνει και με τον Billy και με εκείνον τον Ρώσο κατάσκοπο (και με εκείνον που άρεσε στη Joyce στον 1ο κύκλο). Οι αθεόφοβοι δηλαδή. :tongue:
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,575 μηνύματα.
Δε φτάνει μόνο αυτός, το έχουν κάνει και με τον Billy και με εκείνον τον Ρώσο κατάσκοπο. Οι αθεόφοβοι δηλαδή. :tongue:
Ο Billy, παρ’ότι ήταν prick, ήταν τόσο ωραίος, κρίμα να πάει χαμένη τέτοια ομορφιά
 

BaSO4

Δραστήριο μέλος

Η BaSO4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 634 μηνύματα.

BaSO4

Δραστήριο μέλος

Η BaSO4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 634 μηνύματα.
@Joji :hehe: :hehe:
216D6F14-663D-47DB-98AF-548954BD4C53.jpeg
 

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,413 μηνύματα.
Οι 12!
ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΟ!
Και βασικα ειναι σαν να απανταει σε αυτο που ειχα γραψει σε καποια φαση για τους ενορκους και τις δικες,πως ειναι δυνατον να αποφασιζουν απλοι ανθρωποι.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Eclipse

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Έκλειψις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,665 μηνύματα.
Stranger things kai riverdale θεωρώ ότι είναι πολυ overrated σειρές αν και δεν τις εχω δει ποτε.
Μια άλλη σειρά, πολυ ωραια στο νετφλιξ, είναι το Dark. Δυστυχώς δεν την τελειωσα την σειρά (κάτι επεισόδια είχα αφήσει), αλλά άμα σας αρεσουν διάφορες θεωρίες για ταξίδια στο χρόνο και τα σχετικά, αυτή η σειρά είναι κατάλληλη!
 

Cade

Δραστήριο μέλος

Ο Cade αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 788 μηνύματα.
Μια άλλη σειρά, πολυ ωραια στο νετφλιξ, είναι το Dark. Δυστυχώς δεν την τελειωσα την σειρά (κάτι επεισόδια είχα αφήσει), αλλά άμα σας αρεσουν διάφορες θεωρίες για ταξίδια στο χρόνο και τα σχετικά, αυτή η σειρά είναι κατάλληλη!
Πράγματι, ωραία σειρά το dark. Όμως είναι αρκετά μπερδεμένη και απαιτεί τη προσοχή σου συνεχώς, αλλιώς χάνεσαι στο διάστημα. Προσωπικά μου φάνηκε κουραστική, ειδικά στη 3η σεζόν πάρτε κανα λεξοτανιλ ή ο,τι άλλο που να πίνεται γτ δε βγαίνει.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Eclipse

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Έκλειψις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,665 μηνύματα.
Πράγματι, ωραία σειρά το dark. Όμως είναι αρκετά μπερδεμένη και απαιτεί τη προσοχή σου συνεχώς, αλλιώς χάνεσαι στο διάστημα. Προσωπικά μου φάνηκε κουραστική, ειδικά στη 3η σεζόν πάρτε κανα λεξοτανιλ ή ο,τι άλλο που να πίνεται γτ δε βγαίνει.
Αχαχαχαχ ναι, ειδικά εκεί που πάνε σε παράλληλα σύμπαντα δεν καταλαβαίνεις πραγματικά τιποτα.
 

Samael

Τιμώμενο Μέλος

Ο Samael αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,239 μηνύματα.
Πράγματι, ωραία σειρά το dark. Όμως είναι αρκετά μπερδεμένη και απαιτεί τη προσοχή σου συνεχώς, αλλιώς χάνεσαι στο διάστημα. Προσωπικά μου φάνηκε κουραστική, ειδικά στη 3η σεζόν πάρτε κανα λεξοτανιλ ή ο,τι άλλο που να πίνεται γτ δε βγαίνει.
Είχε πραγματικά προοπτικές αυτή η σειρά. Όντως μπερδεύεται πολύ αλλά δεν είχα θέμα επειδή προσπαθούσαν πράγματι να ακολουθήσουν τα implications που θα είχε το ταξίδι στον χρόνο και αυτό το έκαναν πολύ καλά capture θεωρώ.

Στο τέλος της 2ης σεζόν με τα παράλληλα σύμπαντα όμως ομολογώ οτι ξενέρωσα γιατί δεν μπορώ τις μαλακίες :hehe: .
 

Cade

Δραστήριο μέλος

Ο Cade αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 788 μηνύματα.
Είχε πραγματικά προοπτικές αυτή η σειρά. Όντως μπερδεύεται πολύ αλλά δεν είχα θέμα επειδή προσπαθούσαν πράγματι να ακολουθήσουν τα implications που θα είχε το ταξίδι στον χρόνο και αυτό το έκαναν πολύ καλά capture θεωρώ.

Στο τέλος της 2ης σεζόν με τα παράλληλα σύμπαντα όμως ομολογώ οτι ξενέρωσα γιατί δεν μπορώ τις μαλακίες :hehe: .
Ξέφυγε αρκετά είναι η αλήθεια εκεί. Πάντως να πω ότι πάλεψα πολύ για να μην τη σταματήσω, αλλά τελικά κάπου στις αρχές της 3ης σεζόν την άφησα.
 

Samael

Τιμώμενο Μέλος

Ο Samael αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,239 μηνύματα.
Ξέφυγε αρκετά είναι η αλήθεια εκεί. Πάντως να πω ότι πάλεψα πολύ για να μην τη σταματήσω, αλλά τελικά κάπου στις αρχές της 3ης σεζόν την άφησα.
Ναι και εγώ κάπου έκει το βαρέθηκα αρχές με μέση τρίτης σεζόν. Δεν έχω πρόβλημα με τα επιστημονικής φαντασίας, αλλά οκει εκεί έγινε όντως κουραστικό και ήταν μια προσθήκη χωρίς νόημα. Ήδη έτρεχαν τόσες χρονολογίες ταυτόχρονα, so it was too much :P .
 

bovid19

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο bovid19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και επαγγέλεται Σύμβουλος επιχειρήσεων. Έχει γράψει 340 μηνύματα.
Τελείωσε και το better call Saul. Κλασικά πράγματα, δεν περίμενα καλό τέλος.

ο άλλος απέρριψε ντιλ 7 χρόνων για να τα έχει καλά με την Κιμ που θα τον βλέπει μια φορά στα δύο χρόνια ξερωγω 💀
 

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,842 μηνύματα.
Βγήκε το trailer του cobra kai.
 

Eclipse

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Έκλειψις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,665 μηνύματα.
Βγήκε το orphan: first kill. Είναι ουσιαστικά prequel της original ταινίας orphan. Είχε ένα πολυ τουιστ που δεν περιμενα αλλά το sequel (δλδ η πρώτη ταινία που έχουμε δει) θεωρώ ότι ήταν καλύτερη από αυτή που βγήκε τωρα.
 

Lasher

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Lasher αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,918 μηνύματα.
Είναι στο νετφλιξ; :o Θα τη βάλω στη λίστα.
Το 1ο το έχω δει και θεωρώ πως για το είδος του είναι αρκετά καλό. Για το δεύτερο έχω ακούσει ακριβώς τα ίδια που γράφεις κι εσύ, ειδικά για το τουίστ στο φινάλε. Ελπίζω να λειτουργούν καλά το μακιγιάζ, τα εφέ και ό,τι άλλο έχουν κάνει ώστε να δείχνει η...25χρονη πλέον Ιζαμπέλ Φέρμαν μικρό κοριτσάκι. Από το τρέιλερ φαίνεται να έχει γίνει προσπάθεια, αλλά δεν είμαι σίγουρος ότι τα κατάφεραν απόλυτα.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top