One night stand

The Stand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Dr Gregory House αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 852 μηνύματα.
Και εγώ άνετα θα έκανα.Σαφώς καλύτερο το sex με συναίσθημα,αλλά και με το one night stand μια χαρά ικανοποιώ τις ορμές μου :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Covenant

Δραστήριο μέλος

Ο Covenant αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 677 μηνύματα.
Στις περιπτώσεις που χρειάζεται να "ζυμώνεις" για πολύ καιρό...πράγμα που το αποφεύγω πλέον διά ροπάλου,σίγουρα το one-night stand είναι η ενθύμιση της πραγματικής απόλαυσης της πράξης να ενώνονται 2 σώματα,όσο "ξένα" και αν είναι...καθώς η ερωτική έλξη τις περισσότερες φορές δεν κάνει λάθος,είναι ένα υπέροχο ένστικτο που έχουμε και πιστεύω ότι μας υπαγορεύει ορθά τις περισσότερες φορές,έχοντας ώς μέγιστο πλεονέκτημα του να μην φθαρείς ψυχολογικά,πρωτού σε "εμπιστευτεί" ο άλλος/άλλη.

Είχα υπέροχες σχέσεις μετά από one-night stands αλλά επίσης απέφυγα πολλές μετέπειτα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giannisvitara

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο giannisvitara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται CAD/CAM Designer και μας γράφει απο Λυκόβρυση (Αττική). Έχει γράψει 227 μηνύματα.
μου έτυχε μια περιπτωσή και δεν την εκμεταλλεύτηκα, (******* μου), πιστεύω ότι είναι στη φύση του αντρά και δεν είναι κατακριτέο:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dare-Devil

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 906 μηνύματα.
Δεν εχω κανει ποτε σεξ της μιας βραδιας αλλα για μενα προσωπικα δεν ειναι οτι καλυτερο διοτι λυπει το συναισθημα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hamsteraki

Δραστήριο μέλος

Η hamsteraki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 743 μηνύματα.
Όπως έχω ξαναπεί κάνω σεξ με κάποιον μόνο αν καταφέρει να το κάνει εγκεφαλικά πρώτα...Οπότε χλωμό το βλέπω να μου συμβεί ποτέ αυτό...Αν και πάντα αναρωτιέμαι πώς θα είναι όταν "τελειώσει" το συμβάν, ξυπνήσεις το πρωί (αν κοιμηθείτε μαζί) και δεις έναν άγνωστο δίπλα σου...Όχι δεν θα μου άρεσε....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prime

Πολύ δραστήριο μέλος

Η prime αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,680 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από burbuja:
Εγώ πιστεύω ότι κατά τη διάρκεια της ζωής μας,πρέπει να δοκιμάζουμε και να βιώνουμε όσα περισσότερα μπορούμε..ειδικά όσον αφορά στο σεξ,οι πειραματισμοί+οι δυνατότητες δεν τελειώνουν ποτέ..!:clapup: Εγώ θα'θελα να αποκτήσω και μια τέτοια "εμπειρία"..δεν συμφωνώ καθόλου με την άποψη ωστόσο ότι όποια κάνει κάτι τέτοιο είναι "πορνίδιο"..:hmm:το σεξ της μιας βραδυάς,μπορεί να γίνει για πολλούς λόγους..είτε μετά από έναν επώδυνο χωρισμό,είτε γιατί μπορεί να περνάς μια "φάση",είτε γιατί πολύ απλά,δύο άτομα έλκονται ερωτικά μεταξύ τους...αυτή η έλξη είναι μέσα στην ανθρώπινη φύση και αν δεν υπάρχει κάποιο ηθικό/πρακτικό εμπόδιο (πχ.αν δεν είσαι ήδη μέσα σε μια σχέση),δεν βλέπω τον λόγο να θεωρείται κατακριτέο...κι εγώ είμαι ρομαντική και πιστεύω ότι είναι τελείως διαφορετικό το συναίσθημα του να κάνεις έρωτα και να ενώνεσαι έτσι,σωματικά και πάνω απ'όλα πνευματικά με τον σύντροφό σου,αλλά θέλω να βιώσω και το "κτηνώδες",πρωτόγονο αίσθημα του να κάνεις σεξ με κάποιον μόνο και μόνο για να ικανοποιήσεις τις κτηνώδεις σεξουαλικές σου ορέξεις..!ούγκ!!! :hump: :P


Τοποθετήθηκε σωστά η burbuja και με κάλυψε ως προς το θεωρητικό σκέλος στα περισσότερα σημεία με μια μόνο παρατήρηση..
Όταν πας καθαρά και μόνο για μπιιπ με έναν άνθρωπο που θα αλληλοχρησιμοποιηθείτε για ένα βράδυ και μετά πάπαλα είναι σχεδόν βέβαιο ότι στην πράξη θα είναι ποιοτικά υποδεέστερο απ' ότι το σεξ σε μια σχέση όπου υπάρχει συναίσθημα..
Αυτό συμβαίνει επειδή σε μια τέτοια φάση σε ενδιαφέρει πρώτιστα να πάρεις και όχι να δώσεις, να ικανοποιηθείς παρά να ικανοποιήσεις...οπότε προσφέρεις και πολύ λιγότερα..
Δεν το έχω κάνει ποτέ και δεν το βλέπω να γίνεται για πολλούς λόγους αλλά κυρίως επειδή προσωπικά δεν θα προέβαινα ποτέ σε κάποια προκαταρκτικά παιχνίδια με έναν άγνωστο γιατί πολύ απλά θα τον σιχαινόμουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SeCtoR

Νεοφερμένος

Ο SeCtoR αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Προτιμω να δωσω τα λεφτα μου σε μια που το χει επαγγελμα + οτι αυτα που θα σου κανει αυτη δε θα στα κανει μια κοινη γυναικα που καθε βραδυ πηγαινει με τον εναν και με τον αλλον,για μενα η δευτερη περιπτωση ειναι λαθος

Ετσι και αλλιως μου εχει τυχει να θελει να κοιμηθει σπιτι μου και να της κλεινω τη πορτα καταμουτρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Νομίζω οτι οι συνέπειες για εμένα τουλάχιστον την επόμενη μέρα δεν θα ήταν και οι πιο ευχάριστες, οπότε δεν θα το έκανα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από burbuja:
Εγώ πιστεύω ότι κατά τη διάρκεια της ζωής μας,πρέπει να δοκιμάζουμε και να βιώνουμε όσα περισσότερα μπορούμε..ειδικά όσον αφορά στο σεξ,οι πειραματισμοί+οι δυνατότητες δεν τελειώνουν ποτέ..!:clapup: Εγώ θα'θελα να αποκτήσω και μια τέτοια "εμπειρία"..δεν συμφωνώ καθόλου με την άποψη ωστόσο ότι όποια κάνει κάτι τέτοιο είναι "πορνίδιο"..:hmm:το σεξ της μιας βραδυάς,μπορεί να γίνει για πολλούς λόγους..είτε μετά από έναν επώδυνο χωρισμό,είτε γιατί μπορεί να περνάς μια "φάση",είτε γιατί πολύ απλά,δύο άτομα έλκονται ερωτικά μεταξύ τους...αυτή η έλξη είναι μέσα στην ανθρώπινη φύση και αν δεν υπάρχει κάποιο ηθικό/πρακτικό εμπόδιο (πχ.αν δεν είσαι ήδη μέσα σε μια σχέση),δεν βλέπω τον λόγο να θεωρείται κατακριτέο...κι εγώ είμαι ρομαντική και πιστεύω ότι είναι τελείως διαφορετικό το συναίσθημα του να κάνεις έρωτα και να ενώνεσαι έτσι,σωματικά και πάνω απ'όλα πνευματικά με τον σύντροφό σου,αλλά θέλω να βιώσω και το "κτηνώδες",πρωτόγονο αίσθημα του να κάνεις σεξ με κάποιον μόνο και μόνο για να ικανοποιήσεις τις κτηνώδεις σεξουαλικές σου ορέξεις..!ούγκ!!! :hump: :P

Τώρα μόλις διάβασα το συγκεκριμένο post και ένα έχω να πω... RESPECT!:worship: :worship: :worship:

Γιατί είναι απόψεις που πολύ δύσκολα μια κοπέλα αν και τις σκέφτεται τις εκφράζει και αυτό είναι πολύ σημαντικό!

Επίσης θα ήθελα να προσθέσω ότι σε ένα one night stand δεν σημαίνει ντε και καλά ότι θα ικανοποιήσεις απλά και μόνο τις κτηνώδεις σεξουαλικές σου ορέξεις, μπορείς να το απολαύσεις. Αυτό που λετε με το συναίσθημα εγώ δεν συμφωνώ! Κάθε φορά που κάνεις έρωτα ακόμα και αν είναι με μια άγνωστη σε one night stand το συναίσθημα πάντα υπάρχει. Τουλάχιστον για εμένα! Σε αντίθετη περίπτωση δεν θα μπορούσα να προχωρήσω, δεν θα έμπαινα καν στην διαδικασία!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Δεν το θεωρω κακο και σαφως εχω κανει. Και εννοειται οτι αν ηθελα να το κανω ξανα, θα το εκανα χωρις δευτερη σκεψη. Οταν δεν εχεις σταθερη σχεση, ασχετα με το διαστημα που εισαι μονος/η, και χρειαζεσαι να "ξεδωσεις" η να βγαλεις αυτο το ζωωδες ενστικτο κανοντας και κατι διαφορετικο γιατι να μην κανεις ONS?!

Ψηφιζω ναι στο one night stand! :clapup:
(εννοειται παντα για περιπτωσεις που ΔΕΝ υπαρχει σχεση και φυσικα ΠΑΝΤΑ με προφυλαξεις!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από burbuja:
το "κτηνώδες",πρωτόγονο αίσθημα του να κάνεις σεξ με κάποιον μόνο και μόνο για να ικανοποιήσεις τις κτηνώδεις σεξουαλικές σου ορέξεις..!ούγκ!!! :hump: :P

Έτσι όπως το παρουσίασες τολμώ να φωνάξω:Παρακαλώ ένα one night stand για εμένα και γρήγορααααααααααα!:clapup:

Συμφωνώ σε όλα όσα είπε η burbuja!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Χμ... Διάβασα όλες τις απόψεις (πρώτη φορά στη ζωή μου δηλαδή) και έχω απλά να τονίσω το εξής.

Κσνείς δεν κάνει σεξ της μιας βραδιάς. Αν πας στο ίδιο μαγαζί την ίδια μέρα την επόμενη εβδομάδα, θα τους βρεις εκεί, να σε κοιτάζουν με το ίδιο βλέμμα πάλι.



Ακόμα και όσοι μίλησαν εδώ, δεν πήγαν με εντελώς αγνώστους, αλλά με άτομα που δεν θα είχαν σχέση κανονικά, και πάντα πάνω από μία φορές.

Εγώ νόμιζα "μιάς βραδιάς" σημαίνει άγνωστος+μια φορά+φτηνά... Ίσως ν' αναθεωρήσω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
τσου. Δεν είναι η μέρα για αναθεωρήσεις.
Απλά σκέψου ότι υπάρχει σεξ της μιας βραδιάς, της άλλης βραδιάς, μεθαύριο, χτες, σε 10 μήνες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SeCtoR

Νεοφερμένος

Ο SeCtoR αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
και το σεξ των 10 λεπτων σε οικο ανοχης και οταν πληρωνεις απαιτεις χεχε :P

Αρχική Δημοσίευση από misslittledevil:
Δεν το θεωρω κακο και σαφως εχω κανει. Και εννοειται οτι αν ηθελα να το κανω ξανα, θα το εκανα χωρις δευτερη σκεψη. Οταν δεν εχεις σταθερη σχεση, ασχετα με το διαστημα που εισαι μονος/η, και χρειαζεσαι να "ξεδωσεις" η να βγαλεις αυτο το ζωωδες ενστικτο κανοντας και κατι διαφορετικο γιατι να μην κανεις ONS?!

Ψηφιζω ναι στο one night stand! :clapup:
(εννοειται παντα για περιπτωσεις που ΔΕΝ υπαρχει σχεση και φυσικα ΠΑΝΤΑ με προφυλαξεις!)

Αμα εχεις σχεση θα το κανεις χωρις προφυλαξη η θα περιμενεις να τραβιεται ο αλλος και θα το παιζεις κορωνα-γραμματα,παντα με durex εκτος και τον παντρευτεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από SeCtoR:
Αμα εχεις σχεση θα το κανεις χωρις προφυλαξη η θα περιμενεις να τραβιεται ο αλλος και θα το παιζεις κορωνα-γραμματα,παντα με durex εκτος και τον παντρευτεις


Δεν το επιασα ακριβως.. Ειναι ερωτηση η συμπερασμα?
Και ποια η σχεση του σχολιου σου με την παραθεση δικης μου απαντησης?
Μπερδευτικα.. :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SeCtoR

Νεοφερμένος

Ο SeCtoR αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από misslittledevil:
Δεν το επιασα ακριβως.. Ειναι ερωτηση η συμπερασμα?
Και ποια η σχεση του σχολιου σου με την παραθεση δικης μου απαντησης?
Μπερδευτικα.. :confused:

Αστο λαθος δικο μου αντε συνεχιζουμε,σημερα το βραδυ οσοι κανετε σεξ να γραψετε στο thread :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Rempeskes:
Κσνείς δεν κάνει σεξ της μιας βραδιάς. Αν πας στο ίδιο μαγαζί την ίδια μέρα την επόμενη εβδομάδα, θα τους βρεις εκεί, να σε κοιτάζουν με το ίδιο βλέμμα πάλι.
Εγώ νόμιζα "μιάς βραδιάς" σημαίνει άγνωστος+μια φορά+φτηνά... Ίσως ν' αναθεωρήσω?

Eκτός αν είσαι διακοπές ή έχεις πάει σε μέρος φίλης επίσκεψη ή είναι η τελευταία μέρα που μένεις κάπου...Έχω πολλά προσωπικά παραδείγματα 8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
αν είσαι διακοπές ή έχεις πάει σε μέρος φίλης επίσκεψη ή είναι η τελευταία μέρα που μένεις κάπου...


Άμα γλυκαθεί, αναβάλλει την αναχώρηση. Έχουμε και μεις προσωπικά παραδείγματα... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Σιγα να μην αναβάλλω την αναχωρησή μου επειδή έκανα σεξ για ένα βράδυ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Eξαρτάται απο το σεχ ρε V...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top