Pretty Little Liars

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Ρε έχω θέμα, κι εγώ η ίδια όταν πνίγομαι, με πιάνουν τα γέλια και πνίγομαι ακόμα περισσότερο. Δεν μπορώ να βλέπω τον Noel, μου φαίνεται τόσο αστείο! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Α, γι' αυτό γέλασες ρε;
Νόμιζα ότι γελούσες επειδή το έκανε στα ψέματα. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Στα ψέματα το κάνει; Αλήθεια μου φαίνεται. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Υποθέτω ότι το κάνει για πλάκα λόγω halloween, επειδή κάνουν κάτι τέτοια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Εγώ νόμιζα πως ο Τόμπυ θα τον αρπάξει από πίσω και θ'αρχίσει να κάνει αυτή τη κλασσική κίνηση που κάνουν όταν πνίγεται κάποιος! Θα είχε τόση φάση.. Καλά τι τον ξάπλωσαν χάμω; :D

Άντε, αύριο θα έχουμε dirty secret! :happy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Insomnie

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomnie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,461 μηνύματα.

artemaki

Διάσημο μέλος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 3,249 μηνύματα.
Ζηλευω που τα χετε δει ολα.

Εγω σε λιγο τελειωνω την πρωτη season. :hypno:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Damn, τι μπαλκόνια έχει αυτή η Χάνα?
Κάποιος έπρεπε να το πει.

Ποια να προσέξει μωρό μου τη Χάνα όταν υπάρχει στο πλάνο ένα μαναράκι ύψους 1.85, με καταγάλανα ματάκια; :redface:

@Άρτε μη βιαστείς πολύ, μέχρι να ξαναξεκινήσει η σειρά, θα βρίζεις! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PieMaker

Δραστήριο μέλος

Ο Φιλοποιμην αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 702 μηνύματα.
Ειδα τα 4 πρωτα επεισοδια. Δε μου αρεσε. Το περιμενα πολυ διαφορετικο... Φτιαχνει καθολου στη συνεχεια η τζαμπα την κατεβασα την 1η σεζον??

Επισης υποτιθεται πως ειναι μαθητριες και με μια δοση υπερβολης θα ελεγα πως η Σπενσερ μοιαζει με 30 και η Χανα με 25. Μικροτερες ηθοποιους δεν ειχαν να βαλουν να παιξουν:p??

Τουλαχιστον η Αρια ειναι κουκλαρα, την κοιτας και χαζευεις...

Ζηλευω που τα χετε δει ολα.

Εγω σε λιγο τελειωνω την πρωτη season. :hypno:

Εσενα σου αρεσε εξ' αρχης?? Γιατι εμενα δεν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Εσενα σου αρεσε εξ' αρχης?? Γιατι εμενα δεν...

Κοίτα, κι ο Insomnie που είναι αγόρι, κόλλησε στη μέση της 1ης σεζόν, πιο πριν με το ζόρι τον έβαζα να βλέπει! :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PieMaker

Δραστήριο μέλος

Ο Φιλοποιμην αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 702 μηνύματα.
Κοίτα, κι ο Insomnie που είναι αγόρι, κόλλησε στη μέση της 1ης σεζόν, πιο πριν με το ζόρι τον έβαζα να βλέπει! :redface:

Οκ, θα το συνεχισω λοιπον. Ετσι κι αλλιως, αφου την κατεβασα ολη τη σεζον, θα τη δω καποια στιγμη...
Απλα τι θελω λιγο πιο μαυρη και λιγοτερο σαπουνοπερα, γινεται;

Παντως πρεπει να παραδεχθω πως εχει απο τα πιο ωραια intro που εχω δει:)!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

artemaki

Διάσημο μέλος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 3,249 μηνύματα.
@Άρτε μη βιαστείς πολύ, μέχρι να ξαναξεκινήσει η σειρά, θα βρίζεις! :P
Τωρα δηλαδη ειστε στο περιμενε ;
Καλα, εχω και 2η season. Ειμαι λιγο πισω. :/
Τουλαχιστον η Αρια ειναι κουκλαρα, την κοιτας και χαζευεις...
ΝΑΙ ΝΑΙ ΝΑΙ.
Ειναι οντως πολυ ομορφη ! :D
Εσενα σου αρεσε εξ' αρχης?? Γιατι εμενα δεν...

Εμενα μου αρεσε, ναι.
Απλα σε μια φαση γινεται το απιθανου του απιθανου και μου την εδινε λιγο. :P
Τωρα που τελειωνω την 1η season, ειναι πιοο κουλ.
Εχω παθει εξαρτηση βασικα.:redface:


ρε παιδιά τι αρπαχτή ήταν αυτή με τους red hot , ντροπή και πάλι ντροπή !! τι να πω , έλεος
Εσυ λες για καποιο επεισοδιο το οποιο εχω χασει ;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Insomnie

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomnie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,461 μηνύματα.
Ειδα τα 4 πρωτα επεισοδια. Δε μου αρεσε. Το περιμενα πολυ διαφορετικο... Φτιαχνει καθολου στη συνεχεια η τζαμπα την κατεβασα την 1η σεζον??

Επισης υποτιθεται πως ειναι μαθητριες και με μια δοση υπερβολης θα ελεγα πως η Σπενσερ μοιαζει με 30 και η Χανα με 25. Μικροτερες ηθοποιους δεν ειχαν να βαλουν να παιξουν:p??

Τουλαχιστον η Αρια ειναι κουκλαρα, την κοιτας και χαζευεις...
Join the club. Don't worry, συνήθως μετά από 5-6 επεισόδια, οι σαπουνόπερες σου 'χουν κάμψει όλες τις αντιστάσεις:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Τωρα δηλαδη ειστε στο περιμενε ;
Καλα, εχω και 2η season. Ειμαι λιγο πισω. :/

Είμαστε σ'αναμμένα κάρβουνα. :P
Τελείωσε το Α' μέρος της 3ης σεζόν, θα βγάλουν ένα special Halloween episode στις 23/10 και μετά τον Ιανουάριο πάλι. :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

artemaki

Διάσημο μέλος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 3,249 μηνύματα.
Είμαστε σ'αναμμένα κάρβουνα. :P
Τελείωσε το Α' μέρος της 3ης σεζόν, θα βγάλουν ένα special Halloween episode στις 23/10 και μετά τον Ιανουάριο πάλι. :(

Aααα καλα. Δε βιαζομαι τοτε !
Απο το να περιμενω ποτε θα βγουν, καλυτερα. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PieMaker

Δραστήριο μέλος

Ο Φιλοποιμην αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 702 μηνύματα.
Ειδα αλλα 4 επεισοδια (εχω φτασει στο 8ο) και μπορω να πω πως βλεποντουσαν πιο ευχαριστα απο τα προηγουμενα. Βεβαια ακομα η σειρα δε με εχει συνεπαρει και ουτε θα τα καταφερει νομιζω... Για να περναει η ωρα σου καλο ειναι, αλλα μεχρι εκει. Οσα λεγανε, πως προκειται για το απολυτο guilty pleasure κ.τ.λ, δεν ισχυει.

Τουλαχιστον, αφου με το μυστηριο δεν το πολυεχει η σειρα (σε κανενα επεισοδιο μεχρι τωρα δεν ειχα τρομερη αγωνια για το τι θα δω), τουλαχιστον ας εμβαθυνει στις σχεσεις μεταξυ των πρωταγωνιστων και των προσωπων που τις περιβαλλουν, οπως εγινε κυριως με τα επεισοδια 5,6 και 7. Ετσι η σειρα αποκτα ενα στοιχειωδες ενδιαφερον, για οσους δεν τους εχει ικανοποιησει το κομματι του μυστηριου.

Βεβαια ειναι πολυ νωρις ακομα, αν δω κανα δυο επεισοδια ακομη παιζει να αλλαξω εντελως αποψη, κατι που το ευχομαι ειναι η αληθεια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

padrino

Νεοφερμένος

Η padrino αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 49 ετών, επαγγέλεται Πωλητής/ρια και μας γράφει απο Αργυρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 31 μηνύματα.
Παιδιά ξερει κανείς πότε βγαίνουν πάλι καιρούργια επισόδεια;
Τελείωσα και την τελευταία σεζόν, 2 ή 3 ήταν; Δε θυμάμαι, νομίζω 3.
άντε γιατί θέλω επιτέλους να δω πως θα το λήξουν με την/τον Α
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Παιδιά ξερει κανείς πότε βγαίνουν πάλι καιρούργια επισόδεια;
Τελείωσα και την τελευταία σεζόν, 2 ή 3 ήταν; Δε θυμάμαι, νομίζω 3.
άντε γιατί θέλω επιτέλους να δω πως θα το λήξουν με την/τον Α

Τελείωσε το Α' μέρος της 3ης σεζόν, θα βγάλουν ένα special Halloween episode στις 23/10 και μετά τον Ιανουάριο πάλι. :(
Δλδ έχουμε μείνει στο s03e12 [το γράφω συνέχεια για να ξέρω κι εγώ, μη χάσω το μέτρημα] και συνεχίζεται.
Μεγαλώνει η παρέα btw.:redface:


Ειδα αλλα 4 επεισοδια (εχω φτασει στο 8ο) και μπορω να πω πως βλεποντουσαν πιο ευχαριστα απο τα προηγουμενα. Βεβαια ακομα η σειρα δε με εχει συνεπαρει και ουτε θα τα καταφερει νομιζω... Για να περναει η ωρα σου καλο ειναι, αλλα μεχρι εκει. Οσα λεγανε, πως προκειται για το απολυτο guilty pleasure κ.τ.λ, δεν ισχυει.

Τουλαχιστον, αφου με το μυστηριο δεν το πολυεχει η σειρα (σε κανενα επεισοδιο μεχρι τωρα δεν ειχα τρομερη αγωνια για το τι θα δω), τουλαχιστον ας εμβαθυνει στις σχεσεις μεταξυ των πρωταγωνιστων και των προσωπων που τις περιβαλλουν, οπως εγινε κυριως με τα επεισοδια 5,6 και 7. Ετσι η σειρα αποκτα ενα στοιχειωδες ενδιαφερον, για οσους δεν τους εχει ικανοποιησει το κομματι του μυστηριου.

Βεβαια ειναι πολυ νωρις ακομα, αν δω κανα δυο επεισοδια ακομη παιζει να αλλαξω εντελως αποψη, κατι που το ευχομαι ειναι η αληθεια.
Πφφφ. Εγώ ούτε που θυμάμαι τι έπαιζε 1η σεζόν. Απλά θυμάμαι ότι μου' χε αρέσει πολύ και την είχα τελείωσει τσάκα τσάκα. Αλλα μη περιμένεις πολλά στην αρχή, στη συνέχεια γίνεται ενδιαφέρον.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
καλά έχεις να δεις ακόμα μαναράκια...θα σου φύγουν τα μάτια :angel::angel::angel:
Τέτοια λέγε μου.:D
:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

artemaki

Διάσημο μέλος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 3,249 μηνύματα.
Δηλαδη μεχρι τη 3η season θα μας ταλαιπωρει ο Α ;:eek:

Δεν λεει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top