Pretty Little Liars

Insomnie

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomnie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,461 μηνύματα.
Συμπαθείτε την Άλισον?:confused:
Also, τι στο πούτσο κάνω σ'αυτό το θρεντ γυναικωνίτη?:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MaroSter

Νεοφερμένος

Η Μάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 49 μηνύματα.
Συμπαθείτε την Άλισον?:confused:
Also, τι στο πούτσο κάνω σ'αυτό το θρεντ γυναικωνίτη?:confused:
Χαχαχαχαχαχα ειναι bitch με τα ολα της η Alison αλλα σε τραβαει καπως ο χαρακτηρας της!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sweet11

Νεοφερμένος

Η sweet11 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 48 μηνύματα.
α μπραβο ακριβως αυτο!!σε τραβαει η αλι και ολο αυτο το μυστηριο ειναι τρομερα ενδιαφερον!α και μου αρεσει που ειναι πανεξυπνη και πονηρη..μου αρεσουν οι εξυπνοι χαρακτηρες..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Απλα επειδη πριν την σειρα υπηρχαν τα βιβλια υποτιθεται οτι ο Α θα ειναι αυτος του βιβλιου...βεβαια ποτε δεν ξερεις μπορει επειδη ξερουν πολλοι ποιος ειναι να το αλλαξουν αλλα δεν νομιζω γιατι ηδη προς τα εκει το πανε...:confused:

Ναι και στα βιβλία η Έμιλυ
γκαστρώνεται.
:P

Είναι 12 βιβλία, στα οποία πραγματικά γίνεται χαμός απ'ό,τι έχω καταλάβει. Δεν νομίζω πως θα ακολουθήσουν αυτή την πορεία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Εγώ είχα δει στο youtube τον -Α που ανακαλύπτουν στο τελευταίο του 2ου,όταν ήμουν ακόμα στο 6ο του πρώτου.
Είναι όντως ξενέρα..Αλλά τότε δε με ένοιαζε και τόσο. Το καλοκαίρι,τις Τετάρτες,δεν έμπαινα twitter ή σε σελίδες του pll στο facebook για να μην πάρει τίποτα το μάτι μου.Άλλο όμως τι κυκλοφορεί σε spoiler κτλ.,και άλλο τι φαντάζεται ο καθένας.
Οκ, πάω πάσο αν ήσουν σε πορηγούμενη σεζόν και έμαθες για επόμενη. Νόμιζα έλεγες για αυτά που δεν έχουν προβληθεί καν. :P
Ναι και στα βιβλία η Έμιλυ
γκαστρώνεται.
:P

:eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek:
Από ποια ρε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
:loltooth:

Δεν κατάλαβα από ποιον! Δεν ξέρω αν έχουν αλλάξει το όνομά του στη σειρά, ή αν δεν υπάρχει καν. Αλλά είναι ολόκληρο σόου, γεννάει, δίνει το παιδί, το θέλει πίσω, τέτοια πράγματα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
:eek:
Φαντάζεσαι να τη βίαζε ο "υποτιθέμενος" ξάδερφος της Μάγια και να έκανε το παιδί του; ΓΑΜΩΤΟ θα' χε πολύ ενδιαφέρον. :(
Ρε έχεις διαβάσει τα βιβλία;
Λέω από πέρυσι ότι θα αρχίσω, αλλά έχω μείνει στα λόγια.:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Δεν τα 'χω διαβάσει, και για να είμαι ειλικρινής, 10€ το βιβλίο x12 = 120. Λυπάμαι να τα δώσω γιατί κάτι μου λέει πως ούτε τα βιβλία αξίζουν τόσο από ένα σημείο και μετά. :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Όντως είναι και πολλά τα καταραμένα.
Μωρέ εγώ έχω περιέργεια πιο πολύ να δω τι γίνεται και πώς παρουσιάζονται εκεί τα πράγματα, ειδικά το τέλος με ενδιαφέρει πολύ.

Τεςπα, ίσως κάποια στιγμή πάρω μόνο το 12ο να το διαβάσω, κι αν καταλάβω τίποτα, θα πρόκειται για θαύμα. :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sweet11

Νεοφερμένος

Η sweet11 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 48 μηνύματα.
ρε παιδια πραγματικα περιμενω μπροστα απο την τηλεοραση να παιξει τη διαφημηση αλλα τιποτα...εχει κανεις καποιο λινκ?ή τουλαχιστον μπορει καποιος να μου περιγραψει τι λεει η διαφημηση?οπως το ποτε θα παιχτουν ας πουμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sweet11

Νεοφερμένος

Η sweet11 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 48 μηνύματα.
κι ελεγα να το ανεβασω..με προλαβες!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

souzana

Δραστήριο μέλος

Η souzana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 443 μηνύματα.
Αυτη στο επεισόδιο 3 με τον τηλεφωνητη ποια ειναι ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sweet11

Νεοφερμένος

Η sweet11 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 48 μηνύματα.
η μαμα του γκαρετ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
ρε παιδια πραγματικα περιμενω μπροστα απο την τηλεοραση να παιξει τη διαφημηση αλλα τιποτα...εχει κανεις καποιο λινκ?ή τουλαχιστον μπορει καποιος να μου περιγραψει τι λεει η διαφημηση?οπως το ποτε θα παιχτουν ας πουμε...

Εγώ που την έχω δει την διαφήμιση του Star με τις νέες σειρές, δεν έχω δει πουθενά σκηνές από PLL! Έχει όμως σκηνές από 2 Broke Girls!!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sweet11

Νεοφερμένος

Η sweet11 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 48 μηνύματα.
αυτο ειναι ωραιο ;)αλλα τι στο καλο?λαθος πληροφοριες μου δινουν...τι ωρα την ειδες τη διαφημηση?το ξερω πολυ desperate αλλα δεν πειραζει :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Valentina~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Valentina~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,185 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
αυτο ειναι ωραιο ;)αλλα τι στο καλο?λαθος πληροφοριες μου δινουν...τι ωρα την ειδες τη διαφημηση?το ξερω πολυ desperate αλλα δεν πειραζει :P

Εεε.. δεν νομίζω να έχει σχέση τι ώρα το είδα, άσε που δεν κοίταζα! Είχε διαφημίσεις πάντως! :P

Στο σάιτ του καναλιού δεν γράφει τίποτα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Α μα τι ήταν πάλι αυτό;
Τι ρόλο βαράει αυτή πάλι; Και τι σχέση έχει με την Πέιτζ (τη γνωστή υποθέτω);
Οι φωτόζ και η πλέιλιστ πού κολλάνε; πείτε μου.
Αχμ.


Άντε να' ρθει 23 έχω βαρεθεί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

artemaki

Διάσημο μέλος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 3,249 μηνύματα.
2nd season is over.

Παω στη 3η τωρα.
Πως σας φανηκε το σημερινο ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top