Sex με περισσότερα από 2 άτομα στην πράξη;

kotetsi

Νεοφερμένος

Ο kotetsi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Industrial designer. Έχει γράψει 87 μηνύματα.
Ένα είναι το σύνθημα που όλους μας ενώνει:

Αφήστε τα ούζα και πιάστε την π@ρτούζα! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από kotetsi :
Ένα είναι το σύνθημα που όλους μας ενώνει:

Αφήστε τα ούζα και πιάστε την π@ρτούζα!  :P

Κι εγώ που νόμιζα πως θα έλεγες μικρο μου πόνυυυυ μικρό μου πόνυυυυ :bleh: :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

frosw_

Νεοφερμένος

Η frosw_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Vkey :
Ούτε η λέξη συνουσία μου αρέσει  8)....πάντως το έπιασες το νοήμα!Μπράβο το παιδί μου!Α....και δεν κερνάω μόνο εγώ, με κερνάνε κιόλας!Εσένα πότε θα σε κεράσω; τσίπουρα εννοείται  :tongue: και να ξανατονίσω κάτι...Δεν το έχω κάνει...μην με αφορήσει κανένας εδώ μέσα  :tongue:

Κουμπάρα μου λες ψέματα,ψέματα,ψέματα  :bleh: :bleh: :bleh: Ξεχνας αυτά τα αξεχαστα όργια βλακείας που κάνουμε κάθε βράδυ στο μσν με τον αλεξανδρο?¨ :bleh: Αντε μην του πω οτι μας απαρνήθηκες και πληγωθεί ο άντρας μας  :bleh:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από yiannis :
Κρύο καιρός για τρίο. Είναι καλό να διευρύνεις τους ορίζοντες σου αλλα με προσοχή.

:thumbsup: :thumbsup: :lol: :lol: :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,818 μηνύματα.
Δε νομίζω να το έκανα ποτέ :thumbsdown:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
Δεν μπορώ να πω ότι με χαλάει σαν ιδέα..βέβαια είναι λίγο δύσκολο στην πράξη,αλλά ποτέ δεν ξέρεις...γενικά,είμαι υπέρ της άποψης ότι στον έρωτα τα πάντα επιτρέπονται,αρκεί να αισθάνεσαι καλά με ό,τι γίνεται και να μην είναι καταναγκαστικά..!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MonaXoS

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος. Έχει γράψει 2,470 μηνύματα.
Δεν με ενθουσιάζει καθόλου η ιδέα... Το sex το θεωρώ καθαρά προσωπική υπόθεση και μου αρέσει να βλέπω τις πνευματικές διαστάσεις του μεταξύ των δύο συντρόφων που αγαπιούνται... οπότε... :down::down::down:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

diddle

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η diddle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 291 μηνύματα.
Ο ένας και καλός μου αρκεί!Δεν μου αρέσουν τα πάρτυ με ..ούζα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lilith

Δραστήριο μέλος

Η Ισιδώρα Π. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας. Έχει γράψει 608 μηνύματα.
:) :) :) :) :)

Η ερώτηση είναι αν έχουμε τέτοια εμπειρία...???
Ή τι γνώμη έχουμε για το sex με περισσότερα από δύο άτομα...???

Γιατί αν η ερώτηση είναι τι γνώμη έχω, για το sex με περισσότερα άτομα από δύο..., τότε θα πω ότι...


"περί ορέξεως... κολοκυθόπιττα..." :D :D :D



.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

epote

Διάσημο μέλος

Ο epote αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
ενα παλικαρι μονο ειπε την αληθεια:

το σεξ με περισοτερα απο 2 ατομα εχει γελειο.

δεν πας για την απολαυση, imo τιποτα δεν μπορει να ξεπερασει το σεξ μεταξυ δυο ανθρωπων που γνωριζονται σχετικα καλα (ωστε να ξερουν ο ενας τα κουμπια του αλλου) και εχουν ακομα το παθος του "σε θελω τωρα μεσα πανω στο τραπεζι ασε το νερο να βραζει θα βαλουμε αλλο".

στην περιπτοση τριων η και παραπανω απλα εχει χαβαλε.

επισις το σεξ με δυο κοπελιες ενω εγγεφαλικα ακουγετε ωραιο, αν το εχετε κανει θα διαπιστοσετε οτι again δεν ειναι ΤΟΣΟ εντυποσιακο, ωραιο ειναι να το βιντεοσκοπησεις να το βλεπεις μετα (;P) αλλα εκεινη την ωρα νταααααξ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Stand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Dr Gregory House αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 852 μηνύματα.
Μπα, η όλη ιδέα τώρα πια με κομπλάρει :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Leviathan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Leviathan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 130 μηνύματα.
Βλεπω οι περισσοτερες απαντησεις αφορουν τριο... Και λογικο ειναι, γιατι αν ειναι να συμμετεχουν καμια ντουζινα τοτε θα χανε η μανα το παιδι και το παιδι τη μανα... Ας μεινουμε λοιπον στο απλουστερο δυνατον version του >2 (δηλ 3).

Γενικα εγω νομιζω οτι αφορα recreational/casual sex (τουλαχιστον οσον αφορα το 3ο προσωπο) γιατι διαφορετικο ειναι το σεξ με το τον/την συντροφο με τον/την οποιο/α καποιος ειναι ερωτευμενος και διαφορετικο με καποιον που δεν τον ξερουμε και τοσο καλα και δεν εχουμε 'σχεση' κλπ ... Αν καποιου του αρεσει το σεξ μονο οταν υπαρχουν και συναισθηματα εκατερωθεν κλπ, τοτε τι να το κανει το one night stand, ή το τριο, quarteto κλπ ? Λογικο ειναι να μην τον ενδιαφερει αυτο πραγμα και να μην το κανει ποτε. Οι αλλοι που ειναι του χμμ, ισως, που ξερεις κλπ, φανταζομαι εξαρταται απο τις συνθηκες και τις περιστασεις. Γενικα οι γυναικες λενε, ισως αλλα με τριτΟ, και οι αντρες ισως (μαλλον ναι) αλλα με τριτΗ. Οποτε για ενα ζευγαρι αυτοματως υπαρχει προβλημα, γιατι υπαρχει διαφωνια ως προς την φυλ-ετικη (φύλο, οχι φυλή) συσταση της τριμελους ομαδος... :) Και ακομα και να υπαρξει συμφωνια/συμβιβασμος σε αυτο, υπαρχει για πολλλους το προβλημα του "η κοπελα μου να το κανει με αλλον μπροστα τα ματια μου ??!! Α πα πα" και αντιστοιχα "ο φιλος μου με αλλη κλπ ?! Α πα πα!". Οποτε δυσκολα τα πραγματα για οσον αφορα υφισταμενο ζευγαρι (δηλ 2 ατομα που εχουν σχεση, συν εναν 'περαστικο/η'). Πιο βατο μου φαινεται θεωρητικα το 1 ατομο συν 2 'περαστικους/ες ή συν '1 περαστικο και 1 περαστικη') για να αποφευγονται τα προβληματα 'ζηλειας' (Τα α πα πα..). Και αρα πρακτιτα, μαλλον αφορα περισσοτερο 'ελευθερους σκοπευτες/ριες', και οχι ατομα που βρισκονται σε μια σχεση.

Επισης η εντυπωσις μου ειναι οτι και στα ζευγαρια που επετευχθη 'συμφωνια', η κοπελα συνηθως κανει την 'υποχωρηση' (και αρα, τριτΗ) ... Κακως κατα τη γνωμη μου. Αν καποιος δεν θελει, πρεπει να πατησει ποδι ! Αν θελει βεβαια (ή εστω δεν τη πειραζει - δηλ ουτε κρυο ουτε ζεστη), τοτε φυσικα οκ. Γενικα συμφωνω με αυτο που ειπε η burbuja. Δηλ αμα θελουν και οι τρεις, (ή οι 4 ή οι 5 κλπ) με γεια τους με χαρα τους. Γουστα ειναι αυτα ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zxr

Νεοφερμένος

Ο zxr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 96 μηνύματα.
Επί του θέματος εφαρμόζω το εξής: Καλομελέτα κι έρχεται!!! :P :P :P :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
εχμμμμ... το σκηνικο αλλαξε λιγο εδω!
1. αν το τριτο ατομο ειναι αντρας που μαρεσει, το σκεφτομαι:redface:
2. αν ειναι γυναικα, στον αντρα που αγαπω, θα την ξεμαλλιασω ελεεινα :mad:
3. αν ειναι ζευγαρι παλι το σκεφτομαι- πολυπαραγοντικο βεβαια αυτο
4. αν ειναι 1+1 με αντρα αλλα παιρνει ματι γυναικα (εχμ..!) κι αυτο γινεται! αλλα θα τη δεσω σε καμια καρεκλα να μη κουνιεται! γιατι αλλιως παμε παλι στο 2!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

guabi

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο asterIOS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 258 μηνύματα.
πιστευώ πως είναι καθαρά θέμα φάσης... μπορεί τώρα να λέμε.. απαπα... και αν έρθει η στιγμή...:redface: :P

προσωπικά πάντως πιστεύω πως θα το έκανα.. αν υπήρχε το κατάλληλο timing, scene,people e.t.c! Πάντως αποκλείω το ενδεχόμενο λεσβιακού... οκ με 2 γυναικες και μένα.. αλλά με τπτ να κάνουν κατι μεταξύ τους.. δεν ξέρω.. μου κάθεται όχι απλά στραβά.. θεόστραβα!:tongue:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
είσαι από τους ελάχιστους αντρές που του ενοχλεί το λεσβιακο ... ουουου ... βασικά εγώ πρώτη φορά συναντώ ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,818 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Petros:
Δε νομίζω να το έκανα ποτέ :thumbsdown:
χμμμ, τώρα που το σκέφτομαι.. :hmm:

Μ΄αρέσει η ιδέα :devil: :jumpy: :jumpy: :jumpy:

Αλλά σε καμμία περίπτωση δε θα ήθελα κάποιο από τα δύο άτομα να είναι ο σύντροφός μου.. σε αυτή τη περίπτωση θα προτημώ πάντα 1+1..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

vaguraw

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Βαγγέλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 165 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από exposed_bone:
είσαι από τους ελάχιστους αντρές που του ενοχλεί το λεσβιακο ... ουουου ... βασικά εγώ πρώτη φορά συναντώ ...

Και ο κολλητος μου...οποτε μαζι ξερουμε 2 που δεν τους αρεσει το λεσβιακο...
παιζει να ειναι και μονοι τους σε ολο το συμπαν:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
ΟΝΤΩΣ παιδια! μαλλον ειστε οι μονοι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

guabi

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο asterIOS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 258 μηνύματα.
ε,τι να κάνω.. αφού δε μου κάθεται καλά το σκηνικό να φτιάχνονται δυο γυναικες(όπως και δυο αντρες εννοειται) μεταξύ τους..! Ακόμη και μοναδικός να είμαι.. δεν αλλάζω γνώμη! Εκτος κι αν ζήσω κάτι ανάλογο.. και αναθεωρήσω απόψεις και αντιλήψεις!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top