Sex με περισσότερα από 2 άτομα στην πράξη;

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
Αυτα ειναι για τους μεγαλους fun αυτου του σπορ.
Εγω θα εκανα με μια ψιλο-αγνωστη κοπελα κατι τετοιο, ποτε με την κοπελα μου. Ετσι κι αλλιως καθαρα για λογους σαρκιστικους θα το εκανα.
Δεν θα με πειραζε αν ηταν αντρας ή γυναικα το τριτο προσωπο. Με τον αντρα ετσι κι αλλιως δεν θα εκανα τιποτα, γιατι να φοβαμαι; Ενω αμα ειναι δυο γυναικες... :galliko: :vroum: ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
πριν καποια χρονια,οταν ημουν ελευθερος,ειχα ζησει αυτη την εμπειρια. το καλο ηταν οτι μου το ζητησε η τοτε κοπελα μου.
ηταν απ τις εμπειριες που μου εχουν μεινει στο μυαλο και που θα θελα να ξανα ζησω!


Προφανως θα εννοει οτι πλεον ειναι παντρεμενος, ενω εκεινην την εποχη ηταν απλα σε σχεση...;)

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

υδωρ

Νεοφερμένος

Η Δεσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 67 μηνύματα.
εχετε κανει τριο; η αληθεια ειναι οτι τον τελευταιο καιρο το σκεφτομαι συνεχεια........................
οπως ειπα σε αλλο θεμα ειμαι bi........ποιαα θα ηταν η καλυτερη επιλογη;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φυσικός. Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
εχετε κανει τριο; η αληθεια ειναι οτι τον τελευταιο καιρο το σκεφτομαι συνεχεια........................
οπως ειπα σε αλλο θεμα ειμαι bi........ποιαα θα ηταν η καλυτερη επιλογη;
Για το "τρίο" υπάρχουν διάφορες επιλογές, που όμως μπορούν να δημιουργήσουν προβλήματα ανισότητας. Καλύτερα να προτιμήσεις το "κουαρτέτο" και από εκεί μπορούν άνετα να παίξουν και όλοι οι συνδυασμοί του "τρίο" και μάλιστα με παρατηρητή.


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DarthFederer

Διάσημο μέλος

Ο DarthFederer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,281 μηνύματα.
εχετε κανει τριο; η αληθεια ειναι οτι τον τελευταιο καιρο το σκεφτομαι συνεχεια........................
οπως ειπα σε αλλο θεμα ειμαι bi........ποιαα θα ηταν η καλυτερη επιλογη;

Βρισκεις μια φιλη σου ακομα bi κι ενα φιλο σου και παιρνει φωτια το δωματιο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimpaokara

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 344 μηνύματα.
Σήμερα θα έχεις πολλά αιτήματα φιλίας στο e-steki :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Αφού είσαι bi το θέμα είναι απλό: Εσυ, μια γυναίκα κι ενας άνδρας ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

υδωρ

Νεοφερμένος

Η Δεσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 67 μηνύματα.
το προβλημα ειναι πως δεν θελουν τριο :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
το προβλημα ειναι πως δεν θελουν τριο :/

Ναι είμαι σίγουρος πως κανένας μας δεν θέλει να το κάνει με δυο γυναίκες, σωστά παίδες; :look:

Επικεντρώσου στο να βρεις γυναίκα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

youhou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο takis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 352 μηνύματα.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Sail Beg

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Sail Beg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 319 μηνύματα.
δεν πιστευω τι διαβαζω απο 30 σχεδον χρονων ανθρωπους...
Αν θες να κανεις τριο,πηγαινε καν'το ,οι διαθεσιμοι θα ειναι αρκετοι πιστευω...
Ασχοληθειτε με κατι πιο ουσιωδες...θες να παρουμε και το ποστ στα σοβαρα...παμε καλα ρε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

υδωρ

Νεοφερμένος

Η Δεσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 67 μηνύματα.
συγγνωμη σε πειραζει το θεμα?γιατι απαντας τοτε?καποια αλλα προσωπικα θεματα εχουν πιο πολυ αξια?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DarthFederer

Διάσημο μέλος

Ο DarthFederer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,281 μηνύματα.
Το ζητημα ειναι ποσες γυναικες ειναι ανοιχτες να κανουν τριο με μια γυναικα και εναν αντρα...

edit: Το ιδανικο ειναι 2 bi και ενας αντρας. Τωρα ειδα το τελευταιο μηνυμα σου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sail Beg

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Sail Beg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 319 μηνύματα.
συγγνωμη σε πειραζει το θεμα?γιατι απαντας τοτε?καποια αλλα προσωπικα θεματα εχουν πιο πολυ αξια?
Ναι με ενοχλουν πολυ τετοιου ειδους δημοσιευσεις πιστεψε με...Αρχικα αν θες να κανεις τριο κοπελα μου,κανε δεν σε εμποδιζει κανεις και τιποτα,οτι και να σου πουμε δεν νομιζω πως μπορει να σε βοηθησει
και επειτα δεν βρισκω τον λογο καποιος να μιλαει σε αλλους για το τι κανει στο κρεβατι του,εχω διαβασει σε αυτο το φορουμ πολυ αξιολογες δημοσιευσεις σεξουαλικου περιεχομενου αλλα διαφορετικης βαρυτητας(προφυλαξη,συμβουλες στην πρωτη επαφη κ.α)
Το να διαβαζω τι θελει να κανει μια γυναικα 30 χρονων στο κρεβατι της πραγματικα ουτε με νοιαζει και πιστευω κανεναν αλλον απο μας,απλα ιντριγκαρει
Υ.Γ:Μαγκες ποτε κανεις δεν γαμησε απο internet οποτε η τοση σημασια δεν ειναι απαραιτητη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anwnymos

Δραστήριο μέλος

Ο anwnymos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 424 μηνύματα.
λενε επειδη οι γυναικες ειμαστε bi, δηλαδη εγω bi και η κοπελα λεσβια. οποτε κολανε εκει

αμα τους αρεσετε δεν νομιζω να πειραζει κανεναν αν ειστε λεσβιες :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
το προβλημα ειναι πως δεν θελουν τριο :/
Οι άνδρες θα πουλούσαν την ψυχή τους στο διάολο για να κάνουν τρίο με 2 γυναίκες :P

Τώρα, το δύσκολο είναι να βρεις γυναίκα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Ναι με ενοχλουν πολυ τετοιου ειδους δημοσιευσεις πιστεψε με...Αρχικα αν θες να κανεις τριο κοπελα μου,κανε δεν σε εμποδιζει κανεις και τιποτα,οτι και να σου πουμε δεν νομιζω πως μπορει να σε βοηθησει
και επειτα δεν βρισκω τον λογο καποιος να μιλαει σε αλλους για το τι κανει στο κρεβατι του,εχω διαβασει σε αυτο το φορουμ πολυ αξιολογες δημοσιευσεις σεξουαλικου περιεχομενου αλλα διαφορετικης βαρυτητας(προφυλαξη,συμβουλες στην πρωτη επαφη κ.α)
Το να διαβαζω τι θελει να κανει μια γυναικα 30 χρονων στο κρεβατι της πραγματικα ουτε με νοιαζει και πιστευω κανεναν αλλον απο μας,απλα ιντριγκαρει
Υ.Γ:Μαγκες ποτε κανεις δεν γαμησε απο internet οποτε η τοση σημασια δεν ειναι απαραιτητη.

Οκκκκκκέι άραξε λίγο. Για τρίο μίλησε, δε σου ζήτησε και δανεικά.
Μην έχετε τόσα ταμπού, εξελιχθείτε λίγο, και δε σου λέω εξέλιξη = κάνε τρίο, απλά ανοίξτε λίγο το μυαλουδάκι σας και μην κλείνεστε τόσο σε σημείο που θεωρείς ''κακό'' να μιλάει κάποιος για τρίο σεξ και βία (:P).

Αν είναι δυνατόν στο 2014 είμαστε, ας μιλάμε λίγο ελεύθερα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
εχετε κανει τριο; η αληθεια ειναι οτι τον τελευταιο καιρο το σκεφτομαι συνεχεια........................
οπως ειπα σε αλλο θεμα ειμαι bi........ποιαα θα ηταν η καλυτερη επιλογη;

Γυναίκα - Γυναίκα - Άντρας το ιδανικό για εσένα

Γυναίκα - Άντρας - Άντρας η δεύτερή σου επιλογή, ομολογουμένως πιο εύκολη να στηθεί από την πρώτη. Υποψήφιοι γιαμιάδες του πληκτρολογίου αυτή είναι η ευκαιρία σας.

Γυναίκα - Γυναίκα - Γυναίκα αυτό είναι σαν hot dog χωρίς λουκάνικο αλλά άμα σ'αρέσουν τα ψωμάκια γίνεται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,790 μηνύματα.
Ενδεχόμενα η επιλογή "Γυναίκα - Άντρας - Άντρας"

ίσως προκαλέσει κάποιο «ψυχολογικό» πρόβλημα στους Άντρες λόγω μεγέθους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top