Sex με περισσότερα από 2 άτομα στην πράξη;

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Οι άνδρες θα πουλούσαν την ψυχή τους στο διάολο για να κάνουν τρίο με 2 γυναίκες :P

Τώρα, το δύσκολο είναι να βρεις γυναίκα :P

Κρύβε λογια... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μαξέντιος

Νεοφερμένος

Ο Μαξέντιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Γυμναστής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 29 μηνύματα.
Έχετε κάνει sex πέρα από το κλασσικό 1+1?

Θα κάνατε? Με ποιες προυποθέσεις..?

Οχι.
Αυτό δεν είναι σεξ.
Είναι τσίρκο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

transient

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο transient αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,858 μηνύματα.
Έχετε κάνει sex πέρα από το κλασσικό 1+1?

Θα κάνατε? Με ποιες προυποθέσεις..?
Όχι . Αυτά τα θεωρώ ηδονιστικά και κατ'επέκταση αντιχριστιανικά και απρεπή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikolaos p.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο nikolaos p. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 203 μηνύματα.
Δεν έχω δοκιμάσει κάτι τέτοιο και δεν πρόκειται!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lilith's_child

Νεοφερμένος

Η lilith's_child αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 76 μηνύματα.
γενικά δεν έχω δοκιμάσει ποτέ να κάνω τρίο μέχρι τώρα για να πώ την αλήθεια

όμως ποτέ δεν λέω όχι σε νέες εμπειρίες είτε το τρίτο άτομο είναι άντρας είτε γυναίκα, πιστεύω σε αυτή τη ζωή έχουμε έρθει για να βιώσουμε πολλές εμπειρίες και πόσο μάλλον όταν μιλάμε για τη σεξουαλική ζωή:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sonic

Νεοφερμένος

Ο Sonic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Δημοσιογράφος. Έχει γράψει 38 μηνύματα.
Δεν απαντώ χωρίς τον δικηγόρο μου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grtt

Δραστήριο μέλος

Ο grtt αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 425 μηνύματα.
Τρίο στο σεξ;; Δεν ήξερα ότι το σεξ γίνεται και με τόσους λίγους... :teasing:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 647452

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
γενικά δεν έχω δοκιμάσει ποτέ να κάνω τρίο μέχρι τώρα για να πώ την αλήθεια

όμως ποτέ δεν λέω όχι σε νέες εμπειρίες είτε το τρίτο άτομο είναι άντρας είτε γυναίκα, πιστεύω σε αυτή τη ζωή έχουμε έρθει για να βιώσουμε πολλές εμπειρίες και πόσο μάλλον όταν μιλάμε για τη σεξουαλική ζωή:redface:
Άντε με το καλό και με εντεκάδα:beer:.Στην ζωή όμως καλό θα ήταν να μοιραζόμαστε τις εμπειρίες μας με τους άλλους...Έχεις καλή κάμερα στο κινητό σου ή να προχωρήσουμε σε διαδικτυακή διακονία;:cool:

Υ.Γ: Και γω φοβάμαι μην τις θωπεύσω...:dash1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lilith's_child

Νεοφερμένος

Η lilith's_child αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 76 μηνύματα.
Άντε με το καλό και με εντεκάδα:beer:.Στην ζωή όμως καλό θα ήταν να μοιραζόμαστε τις εμπειρίες μας με τους άλλους...Έχεις καλή κάμερα στο κινητό σου ή να προχωρήσουμε σε διαδικτυακή διακονία;:cool:

Υ.Γ: Και γω φοβάμαι μην τις θωπεύσω...:dash1:

δεν καταλαβαίνω τι εννοείς ακριβώς, τι είναι διαδικτυακή διακονία?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φυσικός. Έχει γράψει 10,000 μηνύματα.
Τρίο στο σεξ;; Δεν ήξερα ότι το σεξ γίνεται και με τόσους λίγους... :teasing:
Μέχρι 5 άτομα είναι απλώς αίσθημα.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikoslykos100

Νεοφερμένος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 46 ετών και επαγγέλεται Δημόσιος υπάλληλος. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Φίλοι μου θα σας ομολογήσω ότι έχω κάνει στο κρεβάτι στο παρελθόν, όλους τους δυνατούς συνδυασμούς. Αυτό που έχω να σας μεταφέρω είναι : 1ον το κάθε άτομο αντιμετωπίζει τελείως διαφορετικά το ομαδικό. 2ον Αυτό που σε μένα έμεινε μετά από λίγο καιρό είναι ότι καυχιέμαι (όταν θέλω να νιώσω βαρβάτο αρσενικό) για τις εμπειρίες μου (ματαιότητα το ξέρω) 3ον το καλύτερο σεξ γίνεται μόνο με την ύπαρξη αισθημάτων (δυστυχώς δικαιώνω τις γυναίκες !!!! χαχαχα) 4ον Οι ερωτικές αυτές εμπειρίες σου προσφέρουν ερωτικές αναμνήσεις που λειτουργούν αφροδισιακά για την καθημερινή ερωτική σου ζωή (να λέμε και του στραβού το δίκιο)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lilith's_child

Νεοφερμένος

Η lilith's_child αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 76 μηνύματα.
Φίλοι μου θα σας ομολογήσω ότι έχω κάνει στο κρεβάτι στο παρελθόν, όλους τους δυνατούς συνδυασμούς. Αυτό που έχω να σας μεταφέρω είναι : 1ον το κάθε άτομο αντιμετωπίζει τελείως διαφορετικά το ομαδικό. 2ον Αυτό που σε μένα έμεινε μετά από λίγο καιρό είναι ότι καυχιέμαι (όταν θέλω να νιώσω βαρβάτο αρσενικό) για τις εμπειρίες μου (ματαιότητα το ξέρω) 3ον το καλύτερο σεξ γίνεται μόνο με την ύπαρξη αισθημάτων (δυστυχώς δικαιώνω τις γυναίκες !!!! χαχαχα) 4ον Οι ερωτικές αυτές εμπειρίες σου προσφέρουν ερωτικές αναμνήσεις που λειτουργούν αφροδισιακά για την καθημερινή ερωτική σου ζωή (να λέμε και του στραβού το δίκιο)

όταν λές όλους τους δυνατούς συνδυασμούς;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 647452

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

nikoslykos100

Νεοφερμένος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 46 ετών και επαγγέλεται Δημόσιος υπάλληλος. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
όταν λές όλους τους δυνατούς συνδυασμούς;;;

Με όλους ..... θέλεις να γράψω και "πιπεράτες" λεπτομέρειες; Δεν έχω πρόβλημα, αλλά μην με διαγράψουν για άσεμνες καταχωρήσεις. Αν θέλεις στις γράφω πριβέ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zilda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Zilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,042 μηνύματα.
Πάνω χέρι, κάτω χέρι, τίνος είναι το πάνω πάνω;
Όχι, δεν έχω κάνει ούτε τρίο ούτε όργιο.
Και δεν ξέρω κανέναν που να έχει κάνει. Έτσι λένε επειδή ντρέπονται ή όντως συμβαίνει και στα καλύτερα ζευγάρια;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φυσικός. Έχει γράψει 10,000 μηνύματα.
Όχι, δεν έχω κάνει ούτε τρίο ούτε όργιο.
Και δεν ξέρω κανέναν που να έχει κάνει. Έτσι λένε επειδή ντρέπονται ή όντως συμβαίνει και στα καλύτερα ζευγάρια;
Στο σεξ και στην πολιτική, υπάρχουν πράγματα που γίνονται και δεν λέγονται και πράγματα που λέγονται χωρίς να γίνονται.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,968 μηνύματα.
Αν πω παλι τι ανωμαλα πραγματα ειναι αυτα θα ειμαι ο κυριος περιεργος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Παιδίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Αν πω παλι τι ανωμαλα πραγματα ειναι αυτα θα ειμαι ο κυριος περιεργος.

Κύριο περίεργο θα σε πούμε επειδή τα θεωρείς ανώμαλα κι όμως μπαίνεις σε όλα αυτά τα θέματα και διαβάζεις ανελλιπώς τις απαντήσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,968 μηνύματα.
Ε να μην κράξω λίγο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top