Shopping Therapy

tserno

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 803 μηνύματα.
Ποιος τρέχει για ψώνια με αυτην την ζέστη???
Γμτ και θέλω να πάρω ενα τζιν και κάτι παπούτσια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
την Δευτέρα πήγα στα χοντος και πήρα 2 σκιες ενα μολύβι για τα μάτια και στρασακια για τα νύχια:)

στο πετ σοπ και του εδωσα και κατάλαβε:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Αγόρασα 1νυχτικό, 1 εσώρουχο, 1 "κόκκινο φουστάνι, εκείνο που με κάνει να μοιάζω πυρκαγιά:D ", βιβλία κι εσώρουχα για τα γενέθλια μιας φίλης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mara

Πολύ δραστήριο μέλος

Η mara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 1,368 μηνύματα.
ενα ζευγαρι γυαλιά ηλιου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Τη Δευτέρα πήγα στα μαγαζιά και πήρα ένα ζευγάρι καφέ μπαλαρινάκια και ένα τζην Levi's bootcut!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
αντε, μεγεια σαςςς!

εχω πηρα ενα ζευγαρι μποτες (ολο το χειμωνα τις εψαχνα και τωρα απο σποντα τις βρηκα,οεοεοοοοοοο!!), ενα μαυρο κολαν, ενα μαυρο σατεν τιραντακι και δυο ψιλοκαθημερινα κιτρινα μπλουζακια... τελεια!

και σημερα κατι ψιλοπραματα απο χοντο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hamsteraki

Δραστήριο μέλος

Η hamsteraki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 743 μηνύματα.
οεο οεο οεο οεο οεο οεο οεο οεο οεο θέλω άσπρο κολάν (ΣΤΕΝΟ) που θα φοράω με μπλουζάκι που πάει ως το κ*λαράκι. ΠΟΥ ΘΑ ΒΡΩ ;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Στον Χόντο! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
k BERSHKA-ZARA!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hamsteraki

Δραστήριο μέλος

Η hamsteraki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 743 μηνύματα.
Στον Χόντο! :D

Στον Hondo σε ποιο κατάστημα ; Ιπποκράτους ας πούμε έχει; Γιατί έχω δει κάτι και θέλω να το χτυπήσω:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hamsteraki

Δραστήριο μέλος

Η hamsteraki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 743 μηνύματα.

Ναι αλλά ρε συ από ποιότητα ;; Όχι Bershka δεν θέλω, αλλά zaraki ίσως .. και από τιμές ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
δεν ειναι η σουπερ ουαου ποιοτητα στη μπερσκα...
το ζαρα ειναι λιγο καλυτερο...

απλα στη μπερσκα εχει ΟΛΑ ΤΑ ΧΡΩΜΑΤΑ και το πιο πιθανο ειναι οτι θα βρεις-ξερω οτι βιαζεσαι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Βασικα και σε καλτσομαγαζα θα βρεις σιγουρα, κι ισως σε περισσοτερη ποικιλια απο ποιοτητες..

Μολις μου ρθε η ειδοποιηση για τη δεματαρα με τα καλλυντικα απο το στροουμπερι..αυριο θα χω ενα καρο καινουρια ψωνια, γιεο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
O Hondos της Γλυφάδας έχει πάντως και κάτω στα είδη γενικής χρήσης και στον δεύτερο στα ρούχα (από εκεί το πήρα εγώ 7? με την έκπτωση ;))
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
πηρα 2 μπλουζακια τα οποια ειναι ιδια:redface:

γιατι μαρεσεσαν πολυ κ δεν μπορουσα να επιλεξω το χρωμα....

ενα μπλουζοφορεμα


α! κ μια τσαντα hunter
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
5 ασπρα μπλουζακια και δυο ασπρα κολαν. ελεος με το ασπρο, τι με επιασε παλι...

βασικα μου χρειαζονται στη δουλεια... αλλα καθολου δε μαρεσουν!

α, κι ενα ασπρο πουκαμισο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Giovanna ....πολυ ασπρο φορας στη δουλεια.....μας ανησυχεις..... :P

Πηγα για ψωνια για κανα παπουτσακι για περπατημα, και καμια βερμουδα για προχειρη και μια καλη για βολτιτσα βραδυ...αλλα τζιφος. Η πολυ κοντες εβρισκα ή πολυ μακριες (αρκετα κατω απο το γονατο).

Στα παπουτσια ειμαι λιγο επιλεκτικος και guess what ! ...ακομα δε βρηκα :P

shoping sucks ! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mara

Πολύ δραστήριο μέλος

Η mara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 1,368 μηνύματα.
2 παντελονάκια κάπρι
3 μπλουζάκια
:clapup: :clapup: :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hamsteraki

Δραστήριο μέλος

Η hamsteraki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 743 μηνύματα.
O Hondos της Γλυφάδας έχει πάντως και κάτω στα είδη γενικής χρήσης και στον δεύτερο στα ρούχα (από εκεί το πήρα εγώ 7? με την έκπτωση ;))

Πήρα από ZIC-ZAC. Έχει και λίγο δαντελίτσα κάτω κάτω και δεν είναι πολύ μακρύ! ΕΊΝΑΙ ΤΕΛΕΙΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ:D :D :D :clapup: :clapup: :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hamsteraki

Δραστήριο μέλος

Η hamsteraki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 743 μηνύματα.
Πήρα μία Πολύ κοντή φούστα λευκή baloon απίστευτη, ένα κολάν άσπρο (που προανέφερα), ένα κοντούλι ζακετάκι όλο δαντέλα που είναι διαφανές και πάει τρελλάαα με το κολάν, ένα κίτρινο πολύ πολύ κοντό σορτσάκι για την παραλία, ένα μαύρο brazilian μόνο από κάτω μαγιό, conditioner, ένα φοβερό κολιέ, ξεβαφτικό, ξυραφάκια, ένα κίτρινο μίνι φόρεμα απίστευτο, χμμμμ:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top