Squirt : γυναικεία εκσπερμάτιση

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Μιλάτε για το squirting που περιέγραψα πιο πάνω; Αυτό με τους πίδακες υγρών; :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xazoulina

Νεοφερμένος

Η xazoulina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Χορευτής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 28 μηνύματα.
μη φανταστεις πως ειναι οπως στις τσοντες, αυτες μαλλον ειναι εκπαιδευμένες να κανουν κατι τετοιο!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

necropethamenos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 203 μηνύματα.
μη φανταστεις πως ειναι οπως στις τσοντες, αυτες μαλλον ειναι εκπαιδευμένες να κανουν κατι τετοιο!!

[φωνή όλο πάθος] ΛΕΡΩΝΕΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ[/φωνή όλο πάθος]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

epote

Διάσημο μέλος

Ο epote αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
αυτες βασικα κατουρανε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φοίβος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Φοίβος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 208 μηνύματα.
μη φανταστεις πως ειναι οπως στις τσοντες, αυτες μαλλον ειναι εκπαιδευμένες να κανουν κατι τετοιο!!
Έχει ακουστεί ότι στις τσόντες το squirt (πίδακες) είναι συνήθως ψεύτικο, ότι είναι νερό που βάζουν λίγο πιο πριν ή κανονικά ουρούν. (άσε που παρουσιάζεται και υπερβολικά εύκολο να γίνει)

EDIT: με πρόλαβες epote :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
παντως και κατι αντιστοιχο να είναι του προστατικου υγρου των ανδρων,μη ξεχναμε ότι το προστατικο υγρο είναι απλα νερο με θρεπτικα συστατικα για την καλυτερη μεταφορα του σπερματος,που παραγει μονο ο άνδρας απο τους όρχεις,οποτε το υγρο αν παραγεται απο τη γυναικα ΔΕΝ ΛΕΓΕΤΑΙ ΕΚΣΠΕΡΜΑΤΙΣΗ.!
φαινεται άλλωστε σε βιντεο που έχω δει ,πολυ αραιο,διαφανες,σαν νερο,σε αντιθεση με το πυκνο,ασπρο,πυκνορευστο σπερμα των ανδρων...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deluxe

Νεοφερμένος

Ο Deluxe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 75 μηνύματα.
Να ρωτησω και κατι αλλο. Αυτο που λετε με το σπερμα για τις γυναικες. Γιατι πολλες φορες ενω το κανουμε, βλεπω κατι σαν σπερμα μεσα στο κολπο της κοπελας μου, και πολλες φορες σε μεγαλη ποσοτητα; Τι ειναι; Παντως δικο μου σπερμα αποκλειεται..! Παντως θυμαμαι οτι και την τελευταια φορα που εγινε αυτο, φορουσα προφυλακτικο. Οποτε δικο της ηταν. Τι ειναι αυτο το πηκτο υγρο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Να ρωτησω και κατι αλλο. Αυτο που λετε με το σπερμα για τις γυναικες. Γιατι πολλες φορες ενω το κανουμε, βλεπω κατι σαν σπερμα μεσα στο κολπο της κοπελας μου, και πολλες φορες σε μεγαλη ποσοτητα; Τι ειναι; Παντως δικο μου σπερμα αποκλειεται..! Παντως θυμαμαι οτι και την τελευταια φορα που εγινε αυτο, φορουσα προφυλακτικο. Οποτε δικο της ηταν. Τι ειναι αυτο το πηκτο υγρο;
Κολπικά υγρά λέγονται και τα έχουν όλες οι γυναίκες. Η απουσία τους μάλιστα είναι ...ανησυχητική. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WhiteDrum

Διάσημο μέλος

Η Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,786 μηνύματα.
Λιπαντικό υγρό που εκκρίνεται για ευκολότερη διείσδυση υποθέτω.

Έδιτ : με πρόλαβαν οι αποπάνω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

epote

Διάσημο μέλος

Ο epote αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
αν ειναι λευκο η υποκιτρινο με την υφη γιαουρτιου πχ αλλα ΧΩΡΙΣ εντονη και ασχημη μυρωδια λεγεται λευκορια και ειναι χαρακτηριστικο γυναικων που εχουν μπολικα οιστρογωνα και ειναι σε αναπαραγωγικη ηλικια.

αν υπαρχει δυσοσμια ειναι μυκητιαση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsipouro

Διάσημο μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,037 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Kalypso:

@Τσιπ- όταν λες "κολπικές" γυναίκες; Εννοείς ότι συγκεκριμένα μόνο αυτές μπορούν να βιώσουν κολπικό οργασμό; Μα είχα την εντύπωση ότι όλες μπορούν. :worry:
Καλυψώ δεν είμαι και... γυναικολόγος (:P) για να είμαι απόλυτα σίγουρος, αλλά έχω διαβάσει σε περιοδικά και sites σχετικά με ιατρική ότι ενώ σχεδόν όλες οι γυναίκες βιώνουν κλειτοριδικό οργασμό, δεν βιώνουν όλες τον κολπικό οργασμό. Είχα διαβάσει επίσης το ότι ένα ποσοστό της τάξης του 5% δεν βιώνει καν οργασμό (δεν ξέρω το κάτα πόσο αυτό είναι έγκυρο, ούτε είδα κάποια εξήγηση σχετικά με αυτό που να μου "κάθεται"). Δεν έχει τύχει να κάνω κάποια συζήτηση σχετικά με το squirt με κάποια πρώην μου ή φίλη μου οπότε προς το παρόν εμπιστεύομαι (σε κάποιον βαθμό) τους ειδικούς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Δε βιώνουν όλες κολπικό οργασμό. Ναι, ο οργασμός είναι ένας, αλλά με κολπικό ερεθισμό δεν πετυχαίνει σε όλες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

necropethamenos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 203 μηνύματα.
αν ειναι λευκο η υποκιτρινο με την υφη γιαουρτιου πχ αλλα ΧΩΡΙΣ εντονη και ασχημη μυρωδια λεγεται λευκορια και ειναι χαρακτηριστικο γυναικων που εχουν μπολικα οιστρογωνα και ειναι σε αναπαραγωγικη ηλικια.

αν υπαρχει δυσοσμια ειναι μυκητιαση

αν έχει κεσεδάκι και ετικέτα με αγελάδες πάλι, πρέπει να ανησυχήσετε σχετικά με το τι κάνει η γυναίκα σας όταν δεν είστε παρόντες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
αυτες βασικα κατουρανε
Πιθανον για πρακτικους λογους, για να τελειωσουν πιο γρηγορα τα γυρισματα.

Παντως το θεμα δεν εχει ξεκαθαριστει, οπότε μην ανησυχειτε. Προσπαθειστε το σαν εξερευνηση,χαλαρά, κι αν ερθει ηρθε. :)

Και 2 λινκια :

Are you sure its not urine?
https://themarriagebed.com/pages/biology/female/fe.shtml
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Eμένα τελικά θα μου εξηγήσει κανείς τι είναι αυτό, ή μιας και δεν ξέρω να μην εκφέρω γνώμη και να αποχωρήσω? :whistle:

[ε, μου βάλατε περιέργεια μιας και δεν το είχα ξανακούσει και από τις ως τώρα περιγραφές και (πορνογραφικές) εικόνες, δεν μπορώ να καταλάβω :redface:]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WhiteDrum

Διάσημο μέλος

Η Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,786 μηνύματα.
Δεν είπε κανείς να μην συζητήσει για το θέμα όποιος δεν το έχει βιώσει. Αλλά συμπεράσματα του τύπου "Αααα!!!Σαν τις τσόντες! Πίδακες υγρού με ούρα! Ααααα! Αηδια καλέ! Γιατί να θέλει κάποια να το ζήσει αυτό το πράγμα; Αααα!" δεν ανταποκρίνονται στην πραγματικότητα. Ο εποτέ , παρέθεσε τα λόγια της κοπέλας του που το εξηγούν επακριβώς.

Και σε περίπτωση που αναφέρεσαι σε δικό μου post, δες:

Αρχική Δημοσίευση από WhiteDrum:
Εαν δεν το παρατηρήσει κάποιος με τα ίδια του τα μάτια (ή για γυναίκα αν δεν της συμβεί) δεν μπορεί να εκφέρει άποψη εαν είναι ωραίο ή όχι,


Δεν διαφέρει πολύ από τον οργασμό όπως βιώνεται χωρίς το squirt. Είναι ελάχιστα πιο έντονο και ίσως μεγαλύτερης διάρκειας ο οργασμός. Η αίσθηση ότι θες να ουρήσεις δεν είναι έντονη, αλλά καταλαβαίνεις ότι εκκρίνεις κάποιο υγρό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
ο epote παρέθεσε το "what" όχι το "how" ;)
Kαι με το "how" δεν εννοώ "στρίψε αριστερά, πίεσε εκεί για 3 sec, πήγαινε από την άλλη και στάσου κρεμασμένος από το πολύφωτο για 12 nsec", αλλά το γιατί αυτό το πράγμα πχ. δεν γίνεται κάθε φορά? Γιατί όχι σε όλες? Αυτό εννοούσα.

Επίσης:
Αρχική Δημοσίευση από Whitedrum:
; Εαν δεν το παρατηρήσει κάποιος με τα ίδια του τα μάτια (ή για γυναίκα αν δεν της συμβεί) δεν μπορεί να εκφέρει άποψη εαν είναι ωραίο ή όχι, αν κάνει πιο έντονο τον οργασμό ή όχι.

όταν λίγο πιο πάνω έχει αναφερθεί
Εγώ πάντως ούτε που ήξερα ότι γίνεται τέτοιο πράγμα :redface:
Και definately αδυνατώ να καταλάβω πως γίνεται
(κοίταξα τα λινκ της Μελιώς και αυτό που είπε ο χελώνας).
Και δεν βρίσκω και τπτ ωραίο σε αυτό που είδα τουλ...

Τεσπα No big deal indeed, καθαρή περιέργεια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Δες και τα λινκς που εβαλα Αθηνα. (ποστ 54)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Squirt, γυναικείος οργασμός: πώς ειναι;
ψιλοαηδία.




με την ευκαιρία... συζήτηση ανδρών:
"γιατί οι γυναίκες υποκρίνονται οργασμό;"
"γιατί νομίζουν ότι μας νοιάζει" :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

unknown

Νεοφερμένος

Ο unknown αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 27 μηνύματα.
note δεν το βιωνω εγω,αλλα το παθαινει η κοπελα μου.
Αυτο που εχω παρατηρησει ειναι οτι χρειαζεται και χερι η υποθεση..να "χτιστει" ο οργασμος ,-οχι με τσιμεντα :P-
απλα δεν ειναι κατι που θα συμβει με μπες βγες μονο,και ουτε θα συμβει αμεσα,δεν ειναι καν σιγουρο οτι θα συμβει!Ειναι καποια "κουμπια" να πατησεις αλλα ο συνδυασμος αλλαζει,και γενικα το χρηματοκιβωτιο ειναι τρελο..:/: γυναικες.LOL

ρε παιδιαααα... λοοοοολλ.. λιγο πριν γινει νιωθεις λες και εισαι μαστουρωμενη και μεθυσμενη και συσπάται ο κόλπος και γενικότερα δεν επικοινωνεις και πολύ με το περιβάλλον και οταν γινει απλως εισαι στον παραδεισο..και μετά απλως εισαι πτωμα γιατι εχει ''ξεχυθει όλος ο εσωτερικός σου κόσμος'' !!!!!

ναι,και μετα σχεδον λιποθυμας.Oποτε ο συντροφος μπορει να βρει επιτελους λιγο χρονο για τον εαυτο του! :D

[φωνή όλο πάθος] ΛΕΡΩΝΕΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ[/φωνή όλο πάθος]

:P indeed καποιες φορες..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top