Tι σας αρέσει στο MyCat; Ή τι δεν σας αρέσει;

alice

Νεοφερμένος

Η alice αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Interior designer. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Μονο ξωφαλτσα δεν εχει περασει το δευτερο θεμα... :lol::lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roulsydney

Νεοφερμένος

Η roulsydney αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 63 μηνύματα.
Οι γονείς μου δεν εγκρίνουν τη συμμετοχή μου σε οποιοδήποτε forumΑλλά εγκρίνουν τη συμμετοχή μου σε αυτό το forum.Τώρα για το πως γράφω υπάρχουν 4 λόγοι:
1ον)η διάθεσή μου
2ον)ανάλογα το θέμα
3ον)άμα μιλάω σε έναν μεγάλο,θέλω να του δίξω ότι μπορώ να μιλάω και εγώ σαν και αυτόν,ενώ άμα μιλάω σε παιδιά(δηλαδή της ηλικίας μου) μιλάω πιο παιδικά.
4ον)δεν έχω διαμορφώσει ακόμα τρόπο γραφής!
Αγνή όπως έχεις ήδη διαβάσει και στο άλλο θέμα για "το όριο ηλικίας στο φόρουμ" δεν είμαι ούτε η πρώτη ούτε η μόνη που αμφισβητώ την πραγματική σου ηλικία.Συγγνώμη αλλά δεν μπορείς να με πείσεις γι' αυτό (επειδή κι εγώ ανήκω ηλικιακά στις "γιαγάδες" του φόρουμ).Πέρα όμως απο αυτό, η δική μου η διαφωνία εστιάζεται γενικότερα σε θέματα ασφάλειας του διαδικτύου για τα ανήλικα παιδιά γενικότερα.Και για να μην επαναλαμβάνομαι δες και ένα σχετικό πόστ της Κρίστεν εδώ :https://mycat.e-steki.gr/showthread.php?t=32117&page=4 το οποίο με βρίσκει απόλυτα σύμφωνη.Σε κάθε περίπτωση θα χαρώ να συζητήσουμε κάθε απορία σου ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anima

Νεοφερμένος

Η Anima αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 77 ετών, επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 59 μηνύματα.
Μονο ξωφαλτσα δεν εχει περασει το δευτερο θεμα... :lol::lol::lol:
Ευχαριστώ για την ενημέρωση! τα βρήκα κι έγραψα κάτι εκεί ... Προφανώς έχω χάσει επισόδεια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alice

Νεοφερμένος

Η alice αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Interior designer. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Βλε παιδακια, το ξεχειλωσαμε το θεμα με τα ανηλικα.
Οσο και να συμφωνω με τη Βαρβαρα και την Kristen, εγω πιστευω οτι η Αγνη ειναι 12 χρονων.
Αυτο ομως Αγνη μου που με βρισκει αντιθετη, ειναι οτι περνας αρκετες ωρες μπροστα στον υπολογιστη. Και οχι μονο εσυ, η πλειοψηφια των παιδιων.
Ξανατονιζω, να ειστε προσεκτικοι με τις συμβουλες που δινετε.
Και κατι τελευταιο. Ο τροπος γραφης της Αγνης δεν με εντυπωσιαζει καθολου, μερικες φορες ειναι απιστευτο τι μπορει να γραψει και να πει ενα παιδι. Εχω ζησει με παιδακια απο 8 εως 12 χρονων για δυο χρονια (του πρωην αφεντικου μου τα οποια τα εβλεπα καθημερινα) και μου εκανε απιστευτη (θετικη) εντυπωση πως εκφραζονται. Ειναι στο παιδι, στην παιδεια του, στις γνωσεις του, στον τροπο που μιλανε σπιτι κλπ. Εγω στα 12 ηξερα πολλες λεξεις που ενα παιδι ηταν αδυνατο να γνωριζει γιατι η μαμα μου γυρνουσε ολη μερα στο σπιτι με ενα λεξικο... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ιβανα

Νεοφερμένος

Η ιβανα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 47 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 97 μηνύματα.
Εγω στα 12 ηξερα πολλες λεξεις που ενα παιδι ηταν αδυνατο να γνωριζει γιατι η μαμα μου γυρνουσε ολη μερα στο σπιτι με ενα λεξικο... :P

μα ποια εισαι, παιδι του μπαμπινιωτη εισαι ? η του τεγοπουλου-φυτρακη ?:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alice

Νεοφερμένος

Η alice αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Interior designer. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Παιδι της μανας μου, το ιδιο κανει. Ακομα και τωρα αν τη ρωτησω τι σημαινει κατι, μου λεει εκει ειναι το λεξικο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny

Νεοφερμένος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 58 μηνύματα.
Οι γονείς μου δεν εγκρίνουν τη συμμετοχή μου σε οποιοδήποτε forumΑλλά εγκρίνουν τη συμμετοχή μου σε αυτό το forum.Τώρα για το πως γράφω υπάρχουν 4 λόγοι:
1ον)η διάθεσή μου
2ον)ανάλογα το θέμα
3ον)άμα μιλάω σε έναν μεγάλο,θέλω να του δίξω ότι μπορώ να μιλάω και εγώ σαν και αυτόν,ενώ άμα μιλάω σε παιδιά(δηλαδή της ηλικίας μου) μιλάω πιο παιδικά.
4ον)δεν έχω διαμορφώσει ακόμα τρόπο γραφής!
Aγνή,υπάρχουν πάρα πολλά άτομα που είναι κατά των ανηλίκων στο forum.:)Δεν χρειάζεται να εναντιώνεσαι και να χάνεις χρόνο με τον κάθε ένα που έχει αυτή την άποψη.:) Υπάρχουν πολλές γνώμες και πρέπει να τις σεβαστούμε.;)Χαλάρωσε και απόλαυσε το site.:cool:

Υ.Γ.:Αγνή μετά τα γεννέθλιά σου έγινες 11 ή 12 γιατί τα μπέρδεψα λίγο...:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 828 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από bunny;301922[I:
]Aγνή,υπάρχουν πάρα πολλά άτομα που είναι κατά των ανηλίκων στο forum.:)Δεν χρειάζεται να εναντιώνεσαι και να χάνεις χρόνο με τον κάθε ένα που έχει αυτή την άποψη.:) Υπάρχουν πολλές γνώμες και πρέπει να τις σεβαστούμε.;)Χαλάρωσε και απόλαυσε το site.:cool:[/I]

Υ.Γ.:Αγνή μετά τα γεννέθλιά σου έγινες 11 ή 12 γιατί τα μπέρδεψα λίγο...:confused:


Απλά όταν κάποιοι έχουν απορίες θέλω να τους τις λύσω!:D
Έκλεισα τα 12.Δηλαδή τώρα είμαι 12 χρονών!:up:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny

Νεοφερμένος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 58 μηνύματα.
Απλά όταν κάποιοι έχουν απορίες θέλω να τους τις λύσω!:D
Έκλεισα τα 12.Δηλαδή τώρα είμαι 12 χρονών!:up:
Όπως θέλεις!:)
Κι εγώ 12,5 γιατί έχω γεννέθλια τον Αύγουστο...:cool:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top