To MyCat και πάλι μαζί σας

ladycat

Δραστήριο μέλος

Η frosso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 48 ετών, επαγγέλεται Χημικός και μας γράφει απο Χίος (Χίος ). Έχει γράψει 437 μηνύματα.
αχ κ εγω επιτελους μπορω να γραψω ουφ ουφ αυτη η χολ πολυ αργη να δωσει της ιρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aspasiapef

Νεοφερμένος

Η aspasiapef αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 54 ετών. Έχει γράψει 102 μηνύματα.
Εμένα πάλι είχε πρόβλημα!!!:mad: Μπήκα από το σπίτι αλλά μόνο από τη νέα διεύθυνση που έδωσε η Μισέλ και όποτε πάω να γράψω μου ξαναζητάει κωδικό πρόσβασης ή με πετάει έξω... Τα νεύρα μου!!!....:mad: :mad: :mad: :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ladycat

Δραστήριο μέλος

Η frosso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 48 ετών, επαγγέλεται Χημικός και μας γράφει απο Χίος (Χίος ). Έχει γράψει 437 μηνύματα.
κ εγω απο εκει που εδωσε η μισελ γραφω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mimikaki

Νεοφερμένος

Η mimikaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 49 ετών και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 117 μηνύματα.
και εγώ από το blog το είδα πάλι καλά!!!!αλλιώς τίποτα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cloud

Νεοφερμένος

Η cloud αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Εγώ στην αρχή το μεσημέρι μπορούσα να μπω μόνο από το έμμεσο link, αλλά τώρα μπορώ κανονικά :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

myrtos

Νεοφερμένος

Η Αμαλια :) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νέα Πεντέλη (Αττική). Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Μεγιά μας :up: :up:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cris

Νεοφερμένος

Η cris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Εμένα εκεί που ήταν όλα καλά με πέταξε έξω καί δεν μπορούσα να μπώ πάλι... Μόλις τα κατάφερα! :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΦΛΩΡΑ

Νεοφερμένος

Η ΦΛΩΡΑ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 60 ετών και μας γράφει απο Βύρωνας (Αττική). Έχει γράψει 2 μηνύματα.
:up: :up: :up: ΚΑΛΟΡΙΖΙΚΟ ΤΟ ΝΕΟ ΜΑΣ ΣΠΙΤΙ !! ΜΠΡΑΒΟ ΜΙΣΕΛ!!:up: :up:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Εμένα εκεί που ήταν όλα καλά με πέταξε έξω καί δεν μπορούσα να μπώ πάλι... Μόλις τα κατάφερα! :(
Τι σου έβγαζε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cris

Νεοφερμένος

Η cris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Τι σου έβγαζε;
Μου έβγαζε page cannot be displayed κτλ. ενώ δεν είχα πρόβλημα με την σύνδεση μου γενικά.... Δεν είμαι και εξπερ πάντως...:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aspasiapef

Νεοφερμένος

Η aspasiapef αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 54 ετών. Έχει γράψει 102 μηνύματα.
Μισέλ το link που είχες βάλει έβγαζε:
"The following error was encountered:
Unable to determine IP address from host name for www.mycat.gr
The dnsserver returned:
Server Failure: The name server was unable to process this query."
Στην αρχή έμπαινα αλλά με το που πήγαινα ν'αλλάξω θέμα με πέταγε έξω και κάθε φορά που έγραφα ένα μήνυμα και πήγαινα να το στείλω μου έβγαζε ότι δεν είμαι συνδεδεμένος χρήστης ή κάπως έτσι κι έπρεπε να ξαναγράψω username & password. Τώρα μπαίνω κανονικά στο MyCat αλλά δεν ξέρω για πόσο.
Μπες αν θες στο https://waitingformycat.blogspot.com/ να δεις ότι είναι αρκετοί που έχουν αυτό το πρόβλημα και ποιος ξέρει πόσοι άλλοι οι οποίοι δεν έχουν ούτε την εναλλακτική του blog γιατί δεν το γνωρίζουν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ψιψίνος

Νεοφερμένος

Ο Ψιψίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Μισέλ το link που είχες βάλει έβγαζε:
"The following error was encountered:
Unable to determine IP address from host name for www.mycat.gr
The dnsserver returned:
Server Failure: The name server was unable to process this query."
Στην αρχή έμπαινα αλλά με το που πήγαινα ν'αλλάξω θέμα με πέταγε έξω και κάθε φορά που έγραφα ένα μήνυμα και πήγαινα να το στείλω μου έβγαζε ότι δεν είμαι συνδεδεμένος χρήστης ή κάπως έτσι κι έπρεπε να ξαναγράψω username & password. Τώρα μπαίνω κανονικά στο MyCat αλλά δεν ξέρω για πόσο.
Μπες αν θες στο https://waitingformycat.blogspot.com/ να δεις ότι είναι αρκετοί που έχουν αυτό το πρόβλημα και ποιος ξέρει πόσοι άλλοι οι οποίοι δεν έχουν ούτε την εναλλακτική του blog γιατί δεν το γνωρίζουν!

Αυτό το έκανε κάθε φορά που άλλαζες σελίδα (που φόρτωνε νέα σελίδα) ή τυχαία σε ορισμένες;
Πλέον μπαίνεις ακόμα κανονικά;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yasmin1gr

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η yasmin1gr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ψυχολόγος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 122 μηνύματα.
Εμένα τισ μισες φορες δεν μου το βγαζει , πρεπει να παω τρεισ φορες και για να το πετυχω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aspasiapef

Νεοφερμένος

Η aspasiapef αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 54 ετών. Έχει γράψει 102 μηνύματα.
Τα κατάφερα επιτέλους!Από το μεσημέρι προσπαθώ να μπω και τίποτα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Έχω ανοίξει επικοινωνία με τον host και περιμένω απάντηση τώρα παιδιά. Ας ελπίσουμε οτι θα λύσουν το πρόβλημα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aretha

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Αλίκη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 348 μηνύματα.
Φαίνεται ότι το πρόβλημα συνεχίζεται... :(
Εγώ τώρα μπαίνω κανονικά, αλλά μάλλον αυτό οφείλεται στο ότι βρίσκομαι στο γραφείο και όχι στο σπίτι. :hmm:
Η Ισμήνη έγραψε πριν λίγο στο blog ότι δεν μπορεί να μπει και, αν κρίνω από το γεγονός ότι είμαστε μόνο 3 μέλη online αυτή τη στιγμή, το ίδιο συμβαίνει και με τους περισσότερους απ' τους υπόλοιπους. :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aspasiapef

Νεοφερμένος

Η aspasiapef αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 54 ετών. Έχει γράψει 102 μηνύματα.
Αλίκη δε νομίζω ότι έχει να κάνει με το που είσαι. Μπαίνω κανονικά από τη δουλειά, αλλά έχει τύχει και να μη μπορώ να μπω. Το ίδιο συμβαίνει και με το σπίτι. Πότε μπαίνω πότε όχι. Όλο το Σ/Κ που ήμουν σπίτι μου είχε σπάσει τα νεύρα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aretha

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Αλίκη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 348 μηνύματα.
Ξέρω γω... τι να πω; Μπορεί να τυχαίνει, αλλά από τη δουλειά δεν είχα ποτέ πρόβλημα (εκτός από τις μέρες της "μετακόμισης" του site). :hmm:
Γμτ, αυτό που μου τη σπάει είναι ότι ακόμα κι αν καταφέρουμε να μπούμε, είναι ερημιά εδώ μέσα και δεν κινείται τίποτα... Κάπως σαν τις πόλεις-φαντάσματα στα γουέστερν, με τον αγκαθωτό θάμνο να κυλάει στον έρημο χωματόδρομο ένα πράγμα... :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aspasiapef

Νεοφερμένος

Η aspasiapef αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 54 ετών. Έχει γράψει 102 μηνύματα.
Πάει! Μας βλέπω να μένουμε οι δυό μας...:( :( :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top