To MyCat και πάλι μαζί σας

aretha

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Αλίκη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 348 μηνύματα.
Μισέλ, απ' ό,τι βλέπω φαίνεται ότι για τους περισσότερους η πρόσβαση είναι ευκολότερη από δίκτυα γραφείων, πανεπιστημίων κ.λπ. και δυσκολότερη από τις οικιακές συνδέσεις. Μήπως σημαίνει κάτι αυτό; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nanaki

Νεοφερμένος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Διαιτολόγος/διατροφολόγος. Έχει γράψει 71 μηνύματα.
Για κανένα μισάωρο δε μ εβαζε ούτε εμένα κι ας είμαι στη δουλεια. Αλλά στο σπίτι καθόλου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cleopatra

Νεοφερμένος

Η Cleopatra αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Κι εμένα ενώ μέχρι χτες το μεσημέρι δεν είχε κανένα πρόβλημα (μπαίνω μόνο από το σπίτι), χτες το βραδυ και πριν μισή ώρα μου παρουσίασε πρόβλημα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chouzouris

Νεοφερμένος

Η chouzouris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών. Έχει γράψει 70 μηνύματα.
ΜΠΗΚΑ ΠΑΙΔΙΑ! ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:up:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lactoula

Νεοφερμένος

Η lactoula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Παιδια εγω παλευω εδω και μια ωρα να ανεβασω ενα θεμα αλλα με πεταει εξω :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cleopatra

Νεοφερμένος

Η Cleopatra αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Εμένα πάλι επιμένει να μου δείχνει ότι έχω 1 αδιάβαστο μήνυμα, ενώ δεν έχω κανένα.. :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ladycat

Δραστήριο μέλος

Η frosso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 48 ετών, επαγγέλεται Χημικός και μας γράφει απο Χίος (Χίος ). Έχει γράψει 437 μηνύματα.
οεοεοεοεοεοεο επιτελους εχω παρει τις δοσεις μου τωρα που το διαβαζω καθε μερα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

χριστινα

Νεοφερμένος

Η χριστινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
Εμενα ενω διατηρουσε ταχυτητα χελωνας στο να ανοιξει σελιδα η να δημοσιευσει απαντηση, πηρε τα πανω του.... Φτου του
:) :up: :up:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top