To MyCat και πάλι μαζί σας

aretha

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Αλίκη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 348 μηνύματα.
Άστα...:( Και το χειρότερο είναι ότι έτσι αναγκάζομαι να δουλεύω!! Δευτεριάτικα κιόλας! Ανήκουστα πράγματα! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κατερίνα

Νεοφερμένος

Η Κατερίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών. Έχει γράψει 44 μηνύματα.
Καλέ είμαι κι εγώ εδώ...αλλά έχω τόση δουλειά που ίσα που προλαβαίνω που και που να ρίξω καμιά ματιά. :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aretha

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Αλίκη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 348 μηνύματα.
Δεν πειράζει Κατερίνα μου... Και μόνο που δίνεις το παρών κάτι είναι... Τρεις κι ο κούκος μείναμεεεεεεεε :cry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anabou

Νεοφερμένος

Η anabou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 65 μηνύματα.
Σας ομιλεί ο κούκος! Από το κανονικό δεν μπορώ να μπω πάλι. Ευτυχώς μου άνοιξε το εναλλακτικό! Πού θα πάει, πού θα πάει θα το ξεπεράσει κάποια στιγμή, ελπίζω... γρήγορα, ελπίζω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aretha

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Αλίκη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 348 μηνύματα.

spring

Νεοφερμένος

Η spring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 64 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Γεια σας κι από μένα... ''ΚΑΛΟΡΙΖΙΚΟ ΓΕΡΟ κ' ΔΥΝΑΤΟ'' Επιτέλους βρε παιδιά! Μπορεί να μην συμμετέχω ενεργά, αλλά σας διαβάζω φανατικά... Τώρα δεν άντεξα όμως...Εμείς κάναμε και στείρωση προχθές! Ο Μπιάνκο σε λίγες ώρες ανέβαινε και πάλι όπου ήθελε...ούτε εμετούλη έκανε ούτε τίποτα. Αυτό δεν είναι γατί σκυλί είναι...(μην ξεχνάμε και τις δάγκες).
Άντε...ελπίζω να μην ξαναχαθούμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ismini

Νεοφερμένος

Η Ismini αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών. Έχει γράψει 105 μηνύματα.
Πριν λιγο κατάφερα να μπω απο το
https://anonymouse.org/cgi-bin/anon-...m/newreply.php?do=newreply&noquote=1&p=59276& ολο αυτο το μακρυνάρι...
και
1. τρεχει σε ρυθμους χελωνας
2. καθε φορα που αλλαζω σελιδα πρεπει να κανω login
3. δεν εχω smilies
Aυτααααααα!
*Πάντως εγω ακομη κι ετσι (χωρις mycat) δεν δουλευω. Ξεσυνηθισα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aspasiapef

Νεοφερμένος

Η aspasiapef αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 54 ετών. Έχει γράψει 102 μηνύματα.
Μου κάνει εντύπωση που μπαίνεις από το anonymouse! Εγώ μια φορά κατάφερα μόνο να μπω στην αρχή όταν μας το είχε δώσει η Μισέλ. Είχα όλα αυτά τα προβλήματα που είπες και μετά δεν κατάφερα να ξαναμπώ!!!:down:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ismini

Νεοφερμένος

Η Ismini αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών. Έχει γράψει 105 μηνύματα.
Τωρα μπηκα και απο το κανονικό....Θα τρελαθουμε!!!!:|
Σκεφτομαι να μην ξαναβγω, γιατι μερικες φορες βγαινω και μετα δεν μπορω να ξαναμπω...Θα μεινω εδω κολλημένη:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anabou

Νεοφερμένος

Η anabou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 65 μηνύματα.
Εγώ πάλι από το κανονικό με τίποτα! Τα νεύρα μου :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sardela

Νεοφερμένος

Η Ελένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 63 μηνύματα.
Εγω ειμαι μεσα απο το κανονικο τωρα!
Χθες το βραδυ δεν εμπαινε με τιποτα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cleopatra

Νεοφερμένος

Η Cleopatra αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Μου κάνει εντύπωση που δεν μπορείτε να μπείτε.. Εμένα εκτός από τις 2 πρώτες μέρες μετά την μετακόμιση που δεν έμπαινε το πολύ 6-7 φορές, δεν αντιμετώπισα άλλο πρόβλημα.. Μπαίνω κανονικά κάθε φορά..:P Μάλλον είμαι από τις τυχερές... :happy::happy: Λέτε να κάνω το σπίτι μου τόπο συνάντησης όλων των φίλων του mycat σε κατάσταση στέρησης?? :hmm::)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

χριστινα

Νεοφερμένος

Η χριστινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
Παιδια εγω μπαινω κανονικα αλλα αργει να μου ανοιξει τις σελιδες. Ειδικα τα smiles νομιζω τα αντιπαθει, πολυ μεγαλη καθυστερηση.
Δεν παραπονιεμαι βεβαια, απλα το λεω. Απ' οτι διαβαζω, μια χαρα ειμαι!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μελινάκι

Νεοφερμένος

Η μελινάκι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
εμενα καμια φορα μου βγαζει : ''το ιντερνετ δεν μπορει να ανοιξει τη σελιδα'' γιατι γινετε αυτο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rotonda

Νεοφερμένος

Η rotonda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 63 ετών. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Ανάσταση! Κατάφερα να μπω και σήμερα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Όλγα Veggie

Νεοφερμένος

Η Όλγα Veggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
Eγώ προσπάθησα χτες το βραδυ αργά (3 το πρωί) να μπω απο την αδλφή μου αλλά δεν άνοιγε :( (Ωρα που πήγα κι εγώ να μπώ, έ; :P )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nanaki

Νεοφερμένος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Διαιτολόγος/διατροφολόγος. Έχει γράψει 71 μηνύματα.
εμένα στο σπίτι μου παρουσιάζει ακόμα προβλήματα. στη δουλειά μια χαρά είναι... πάλι καλά γιατί δεν εχω και τπτ άλλο να κάνω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spring

Νεοφερμένος

Η spring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 64 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Γεια σας...εγά πότε μπορώ να μπω και πότε όχι. Χθες με τίποτα δεν μπορούσα απ το μεημέρι νομίζω. Το κακό είναι ότι δεν μπορούσα να γράψω κι όχι να μπω στο άλλο site.Δεν έβρισκα που κάνω εγγραφή...Τόσο άσχετη είμαι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Thanasis46

Νεοφερμένος

Ο Thanasis46 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Κατάφερα και μπήκα την Κυριακή το πρωί και μετά από λίγες ώρες κόλλησε γιατί δεν μπορούσε να βρει το διακομιστή. Από τότε κατάφερα να ξαναμπώ τώρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anabou

Νεοφερμένος

Η anabou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 65 μηνύματα.
Είμαι στη σχολή και μπαίνει προς το παρόν κανονικά. Το πρωί όμως από το σπιτι έμπαινε μόνο απο anonymouse.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top