Youth pass

Micro

Συντονιστής

Ο Micro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άνεργος/η. Έχει γράψει 2,987 μηνύματα.

Kate1914

Διάσημο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,553 μηνύματα.
Τελικά τα πήρα ξέρετε σε ποια βιβλιοπωλεία μπορώ να το χρησιμοποιήσω;
Λογικά σε όλα, αφού σκέτο βιβλιοπωλεία αναφέρει στη λίστα με τα όσα μέρη και υπηρεσίες μπορείς να χρησιμοποιήσεις.
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 18,818 μηνύματα.
Τελικά τα πήρα ξέρετε σε ποια βιβλιοπωλεία μπορώ να το χρησιμοποιήσω;
images.jpg
 

Kate1914

Διάσημο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,553 μηνύματα.
Τι ωραία πάντως, μια βδομαδούλα έμεινε για να μπει και η άλλη δόση για το Youth pass
 

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο Poirot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,891 μηνύματα.
Μόλις μπήκα στην πλατφόρμα της Eurobank και είδα ότι ανεφοδιάστηκε η κάρτα. Πάνω που είχα χαλάσει τα προηγούμενα :P
 

Kate1914

Διάσημο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,553 μηνύματα.
Μόλις μπήκα στην πλατφόρμα της Eurobank και είδα ότι ανεφοδιάστηκε η κάρτα. Πάνω που είχα χαλάσει τα προηγούμενα :P
Μπήκαν δηλαδή; Γιατί και εγώ αυτήν είχα δηλώσει

Αα τώρα το είδα και εγώ ότι μπήκαν, τέλειαααα!!!
 

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο Poirot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,891 μηνύματα.

BaSO4

Δραστήριο μέλος

Η BaSO4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 637 μηνύματα.
Χθες πρέπει να μπήκαν σε αρκετ@ς :D
 

Kate1914

Διάσημο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,553 μηνύματα.
Καλά έτσι και αλλιώς εγώ δεν μπορώ να τα ξοδέψω σε βιβλία, μάλλον όλα στα εισιτήρια θα φύγουν ξανά, αλλά και πάλι μια χαρά
 

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο Poirot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,891 μηνύματα.
Καλά έτσι και αλλιώς εγώ δεν μπορώ να τα ξοδέψω σε βιβλία, μάλλον όλα στα εισιτήρια θα φύγουν ξανά, αλλά και πάλι μια χαρά
Εγώ ήθελα να κλείσω εισιτήρια με ξένη αεροπορική οπότε απλά πήγα σε ταξιδιωτικό πρακτορείο :lol:
Χθες πρέπει να μπήκαν σε αρκετ@ς :D
Ναιι κι εμένα απ' ό,τι είδα χθες μπήκαν, απλά δεν το είχα πάρει χαμπάρι. Περίμενα ότι θα μου έστελναν e-mail, αγρόν ηγόρασα :lol:
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 18,818 μηνύματα.

Micro

Συντονιστής

Ο Micro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άνεργος/η. Έχει γράψει 2,987 μηνύματα.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 28,182 μηνύματα.

Kate1914

Διάσημο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,553 μηνύματα.
Εγώ ήθελα να κλείσω εισιτήρια με ξένη αεροπορική οπότε απλά πήγα σε ταξιδιωτικό πρακτορείο :lol:
Εγώ ιδανικά θα τα έτρωγα σε βιβλία αλλά ας όψονται τα Γιάννενα

Καλοφάγωτα επίσης!
€150 δεν σας έβαλαν συνολικά σε 1 δόση??
Ναι, τόσο είναι κάθε δόση
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 28,182 μηνύματα.
Εγώ ιδανικά θα τα έτρωγα σε βιβλία αλλά ας όψονται τα Γιάννενα

Καλοφάγωτα επίσης!

Ναι, τόσο είναι κάθε δόση

Εντωμεταξύ μόνο Eurobank και Alpha bank όπου είναι ο τράπεζες που δεν τις χρησιμοποιούν και πολλοί, το 90% Εθνική και Πειραιώς έχουμε 😅😅.

Καλοφαγωτα πάντως παιδιά, σήμερα τα έλαβε και ο αδελφός μου.😁😁
 

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο Poirot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,891 μηνύματα.
πού πετάμε ;
Τζιμπουτί να ησυχάσουμε :lol: (Θα σας πω πιο κοντά στο ταξίδι, τώρα είναι μακριά και δεν θέλω να το ανακοινώνω ακόμα)

Εγώ ιδανικά θα τα έτρωγα σε βιβλία αλλά ας όψονται τα Γιάννενα

Καλοφάγωτα επίσης!
Merci bien! Κι εγώ μπορεί αυτά να τα χαλάσω σε βιβλία. Να σου πω, γιατί δεν κάνεις παραγγελία από Πολιτεία διαδικτυακά; Απ' ό,τι διάβασα τώρα, το δέχονται.
 

Kate1914

Διάσημο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,553 μηνύματα.
Να σου πω, γιατί δεν κάνεις παραγγελία από Πολιτεία διαδικτυακά; Απ' ό,τι διάβασα τώρα, το δέχονται.
Γιατί είμαι υποχρεωμένη να τα κρατήσω για τις μεταφορές (αν και αυτή τη φορά θα πάρω και κανένα βιβλίο, επιβάλλεται).
Ενδιαφέρον αυτό για την Πολιτεία, θα το κοιτάξω. Ευχαριστώ για την πληροφορία!
 

Shine

Νεοφερμένος

Η Shine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 53 μηνύματα.
Γεια σας, ήθελα να ρωτήσω εάν έχετε κάνει αγορές με το youth pass. Πήγα να κλείσω εισιτήρια και σε διάφορες αεροπορικές εταιρίες δεν έγινε δεκτή.
 

Κάμπια

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ελευθερία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,579 μηνύματα.
Γεια σας, ήθελα να ρωτήσω εάν έχετε κάνει αγορές με το youth pass. Πήγα να κλείσω εισιτήρια και σε διάφορες αεροπορικές εταιρίες δεν έγινε δεκτή.
Το έχω χρησιμοποιήσει σε ταξί και σε ΚΤΕΛ. Έχω ακούσει όμως και από άλλα άτομα ότι αντιμετώπιζαν πρόβλημα με αεροπορικά. Μήπως φταίει το ότι το ποσό είναι μεγάλο;
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top