Youtube: Απορίες και προβλήματα

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Μπορούμε να βάλουμε στο repeat ένα κομμάτι ή μια λίστα;

Κάτω από το βιντεάκι έχει ένα κουμπί με το σύμβολο + και γράφει Προσθήκη σε, αν πατήσεις το βελάκι δίπλα του θα σου εμφανιστεί μια λίστα με 2 επιλογές και εσύ επιλέγεις Προσθήκη στην ουρά. Έτσι μπορείς να επιλέξεις είτε ένα, είτε πολλά βιντεάκια. Άν θες να επαναλαμβάνονται τα κομμάτια που έχεις επιλέξει, πατάς στο παραθυράκι που έχει ανοίξει στο κάτω μέρος της οθόνης τα 2 βελάκια που σχηματίζουν κύκλο και από εκεί ενεργοποιείς ή απενεργοποιείς την αυτόματη αναπαραγωγή!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Πλέον για να βάλεις βίντεο στην 'ουρά' πρέπει να έχεις λογαριασμό ή κάτι δεν κάνω σωστά;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Ναι έτσι ξέρω.
Δεν έχεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
μπορουμε να βαλουμε αλλα βιντεακια Μη youtube embedded?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Το κουμπάκι για το Pop-Up window έχει εξαφανιστεί; :rolleyes:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
τι εννοεις?:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Μπορώ να φτιάξω μια λίστα αναπαραγωγής στο youtube την οποία να κάνω download;
Δέχομαι και pm. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iGiannis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο iGiannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,762 μηνύματα.
Μπορώ να φτιάξω μια λίστα αναπαραγωγής στο youtube την οποία να κάνω download;
Δέχομαι και pm. :P

Δεν νομίζω.. Μπορείς όμως να φτιάξεις μία λίστα αναπαραγωγής και μετά να αντιγράψεις και να επικολλήσεις το link από κάθε βίντεο και να το κατεβάσεις ένα ένα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Ε τότε ποιος ο λόγος να κάτσω να κάνω τη λίστα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iGiannis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο iGiannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,762 μηνύματα.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Από την στιγμή που ενώθηκε το youtube με την google και πρέπει να έχουμε ένα google account στο youtube αντιμετωπίζω το εξής θέμα:

Κάθε φορά που κάνω sign in στο gmail μου και μετά μπαίνω στο youtube φαίνεται να έχω κάνει sign in με τον λογαριασμό του gmail μου στο youtube. Όμως εγώ θέλω να είμαι μέσα στον παλιό και καλό λογαριασμό μου στο youtube.

Άρα,

1. Πως θα μπορέσω να αποσυνδέσω τον λογαριασμό του gmail μου από το youtube?

ή

2. Πως θα μπορέσω να μεταφέρω τα favorites/uploads μου από τον παλιό λογαριασμό στον καινούργιο? (πράγμα που δεν πιστεύω να μπορεί να γίνει)

:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gademis

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 46 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 1,634 μηνύματα.
πρέπει να κάνεις link το youtube Και google account σου, μια διαδικασία που σε έβαζε κάποια στιγμή να την κάνεις με το ζόρι.
δοκίμασε αυτό.
https://www.google.com/support/youtube/bin/answer.py?answer=69964
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spiros332

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Spiros αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 277 μηνύματα.
Λοιπον ξεθαβω αυτο το θεμα γιατι εχω προβλημα.....Εδω και αρκετο καιρο οταν εβλεπα βιντεο στο youtube πολλες φορες ψιλοαργουσαν να κατεβουν ....Απο χθες με μεγαλη μου λυπη διαπιστωσα πως το θεμα εχει παραγινει τα βιντεο αργουν να κατεβουν παρα πολυ (καλα αμα τα βαλω και σε full screen που ειχα και απο πριν προβλημα ακομα περισσοτερο). Χαμηλωνω την αναλυση ,τα ιδια, εψαξα και για τον flash player και μου λεει οτι ειναι οκ(λεει βασικα οτι οποτε βγαινει νεα εκδοση ο browser το κανει update και εγω δεν χρειαζεται να κανω τιποτα) .(χρησιμοποιω google chrome). Οποια βοηθεια καλοδεχουμενη....!:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
Aπο προχθές έχω παρατηρήσει το εξής:πατάω ορισμένα τραγούδια για να ακούσω, και άλλα παίζουν ενώ σε άλλα εμφανίζεται το μαύρο πλαίσιο και μετά τίποτα. Γιατι συμβαίνει αυτό;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

diotima

Διάσημο μέλος

Ο diotima αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,480 μηνύματα.
Τ'ειν' αυτο το ερρορ;;;
"Http/1.1 Service Unavailable"
Εννοω μονο εγω εχω το θεματακι ή κιαλλοι;

Αν πεθανει το γιουτουμπ..θα παρει και μενα μαζι του
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
Τ'ειν' αυτο το ερρορ;;;
"Http/1.1 Service Unavailable"
Εννοω μονο εγω εχω το θεματακι ή κιαλλοι;

Αν πεθανει το γιουτουμπ..θα παρει και μενα μαζι του
Τους έφαγαν οι διαφημίσεις τρομάρα τους.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Monte Cristo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Mad Max αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,336 μηνύματα.
ΚΑι σε εμένα εμφανίζει προβλήματα...
Μάλλον είναι ένα προσωρινό πρόβλημα του tube
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stavri_

Τιμώμενο Μέλος

Η Stavri_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Barista. Έχει γράψει 4,687 μηνύματα.
Αγαπητοί συμφορουμίστες ! Θα ήθελα τη βοήθειά σας σχετικά με το YouTube. Συγκεκριμένα, πρόσφατα ( δηλαδή χτες:P )έφτιαξα κανάλι στο YT έχοντας ήδη ωστόσο λογαριασμό. Ανέβασα ένα βίντεο αθλητικού περιεχομένου ( παρουσίαση της φετινής ομάδας μπάσκετ του Παναθηναϊκού ), το οποίο είχα φτιάξει στο Windows Movie Maker και επενδύσει με το μουσικό κομμάτι και soundtrack "Breath and Life" - Audiomachine.
Ωστόσο, λίγο μετά την μεταφόρτωση του βίντεο, εκεί που λέει "Διαχειριστής βίντεο" στις "Σημειώσεις πνευματικών δικαιωμάτων" είχε το βιντεάκι μου με τη σημείωση στην ενότητα "Ήχος" :Διαπιστώσαμε ότι το βίντεό σας έχει ήχο που προστατεύεται με πνευματικά δικαιώματα, ο οποίος μπορεί να επηρεάσει τη διαθεσιμότητα του βίντεο.Μπορείτε να διορθώσετε αυτό το πρόβλημα, καταργώντας ένα τραγούδι παρακάτω.:eek:
Συγκεκριμένα λέει πως είναι ένα τμήμα του τραγουδιού γύρω στο 1 λεπτό.
Έχω διαβάσει τις σχετικές πληροφορίες από τη "Βοήθεια" του YouTube αλλά σίγουρο συμπέρασμα δεν έχω βγάλει...:(
Έχω κάνει την επιλογή "Αναγνωρισμένο περιεχόμενο τρίτων" δηλώνοντας δηλαδή ότι το αναγνωρίζω, ενώ επίσης στην περιγραφή του βίντεο έχω τονίσει πως δεν μου ανήκουν τα πνευματικά δικαιώματα της μουσικής.
Παρ'όλα αυτά ... ανησυχώ λίγο. Τι πρέπει να κάνω για να είμαι καθ'όλα νόμιμη;
Υ.Γ : Όποιος φίλαθλος έχει όρεξη και χρόνο ας ρίξει μια ματιά στην μικρή δημιουργία μου.
( είναι η πρώτη μου απόπειρα, να είστε επιεικείς:D. Σχόλια καλοπροαίρετα δεκτά!:clapup: )

youtube.png
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos1889

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο nikos1889 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 269 μηνύματα.
Μηπως ξερεται τον τροπο πληρωμης και εισπραξης απο το Youtube..δηλαδη αμα να τραγουδησω ενα τραγουδι για π.χ του Εμινεμ και ανεβει στις 10.000 προβολες ποσα λεφτα παιρνω? η δεν πληρωνομαι καθολου επειδη η μουσικη και οι στιχοι ανηκουν σε μια συγκεκριμενη εταιρια..!Ευχαριστω εκ των πρωτερων!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 875331

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Πληρώνεσαι ναι! :D
Στα 10,000 views θα βρεις ένα εικοσάρικο και ένα σοκολάτακι από τη Google, κάτω από το μαξιλάρι σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top