Τι είναι αυτό που όταν το θυμάστε σας χαλάει;

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Τι είναι αυτο που όταν το θυμάστε σας χαλάει;

Τα τελευταία 26 χρόνια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
ο πατσάς.....:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Οχι, δεν εχω μετανιωσει για πραξεις/λογια μου γιατι αυτα με εμαθαν.
Σπανιως αισθανομαι να με χαλαει κατι απο το μακρινο παρελθον, μου συμβαινει κατι στον εγκεφαλο σα να πατω ντιλιτ και να ξεχνω τα ασχημα η τα εχω δουλεψει πολυ ετσι ωστε οταν τα ξαναθυμαμαι να εχουν εξαγνιστει μεσα μου, κι αυτο θελει δουλεια.
Μπορει να σκεφτομαι κατι στα κοντινα μου και να με χαλαει, το στρωνω κι αυτο συνηθως με εκλογικευση των πραματων, σκεπτομενη παντα πως ολα στη ζωη μας/μου γινονται για καλο, ετσι αποδεικνυεται σε μενα τουλαχιστον, και πω εχω ερθει εδω να μαθω και να διδαχτω.

Ακομα και μια κουβεντα που λεει ο λογος να μου χει πει ο φιλος μου και να μη μου χει αρεσει, το λυνω, ειτε συζητωντας σε φαση - γιατι το ειπες?- ειτε δινοντας την αναλογη αξια στο γεγονος και υπολογιζοντας αν ειναι φταιξιμο δικο/του η κανενος. Οσα με χαλανε τα ''λυνω'' μεσα μου κι ετσι δε με χαλανε πια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iwannak

Νεοφερμένος

Η Ιωαννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 42 μηνύματα.
Aυτο π με χαλαει περρισοτερο ειναι ν σκεφτομαι οτι η ΄φιλη΄ μου πηγε κ εκανε φαση μ τν δικο μ......:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

skatoula14

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μυρτω!!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,102 μηνύματα.
εγω θυμαμαι κατι μεγαλα ρεζηλικια...αν και με καποια απο αυτα σκαω στα γελια:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

apaleytos

Νεοφερμένος

Ο apaleytos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 89 μηνύματα.
Το '99 κάποια πήγε να με δολοφονήσει αλλά τελικά τη γλύτωσα (έχω γράψει κάπου -όχι εδώ- την ιστορία αλλά δεν ξέρω αν θέλω να την ξαναγράψω -μάλλον όχι..-).

Δεν με χάλασε αυτό όμως (έμαθα κάτι από αυτό).
Με χάλασε ότι μετά από 2 μέρες εκείνη αυτοκτόνησε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

athinouli

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η athinouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 347 μηνύματα.
η γκρίνια του μπαμπά!!!
gosh! όλα τα 'χει η Μαριορή.. ζντουφ!:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lovesome

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η για σήμερα Debbie ;p αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 316 μηνύματα.
Λοιπόν ας πω και εγώ
βασικά θυμαμαι έναν πρωην μου και θυμωνω και ντρεπομαι με τον εαυτο μου που ταφτιαξα με ένα τόσο βλάκα και μαμάκα και και και!
αμμ,,βασικά μου χαλάει η διαθεση οταν σκεφτομαι και μια ΜΕΓΑΛΗ μαμακια που έκανα περσυ! αλλά πολύ χοντρη μαλακία...
εμμ..για τραγούδι δεν ακουω κατι και να μου χαλά η διαθεση! συνηθως πρώτα μου χαλα η διαθεση και μετά λιωνω στα καψουροτράγουδα και τις μπαλάντες και τα εντεχνα κλπ! ηαηα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jimmaki

Νεοφερμένος

Η Δήμητρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 73 μηνύματα.
βασικά η διαθεση μου χαλάει γενικά όταν ακούω λυπητερά τραγούδια λίγο η μελωδία λίγο οι στίχοι πάει γίνομαι ράκος:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

arte

Νεοφερμένος

Η Άρτεμη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Καποιες ηλιθιες απο το δημοτικο...Αλλα δεν με νοιαζει γιατι τωρα που θα παω γυμνασιο θα βρω καινουργια φιλαρακια!:P
Καταταλλα(το σκωτοσα)εμ...μου την σπαει αυτη η ηλιθια που μας εκανε κοινωνικη και τεχνικα...ΛΟΛ:);)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Περίπου τρία χρόνια από τη ζωή μου, ένα συγκεκριμένο πρόσωπο κι αμέτρητα τραγούδια. :| Άλλοτε μου προκαλούν νεύρα, άλλοτε στεναχώρια, άλλοτε νοσταλγία. Θεέ, τι χαζή που είμαι... Αν έβλεπα λίγο πιο καθαρά θα ήταν αλλιώς. Ποτέ δεν είναι αργά θέλω να πιστεύω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
διαφορα γεγονοτα απο τον περυσινο ιουνιο εως τον νοεμβρη:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
η 6άρα από το γαύρο :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,419 μηνύματα.
η 6άρα από το γαύρο :redface:
Πες μου οτι εισαι και εσυ ΑΕΚ;;:D...σορυ για το οφ..:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marina289

Δραστήριο μέλος

Η μαρινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 47 ετών. Έχει γράψει 687 μηνύματα.
Και μένα με χαλάει η 6άρα από τον γάβρο...
-που δεν ήταν 7άρα- :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ψαραδέλλη

Διάσημο μέλος

Η Ψαραδέλλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,030 μηνύματα.
Το χρωμα του αυτοκινητου μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Περίπου τρία χρόνια από τη ζωή μου, ένα συγκεκριμένο πρόσωπο κι αμέτρητα τραγούδια. :| Άλλοτε μου προκαλούν νεύρα, άλλοτε στεναχώρια, άλλοτε νοσταλγία. Θεέ, τι χαζή που είμαι... Αν έβλεπα λίγο πιο καθαρά θα ήταν αλλιώς. Ποτέ δεν είναι αργά θέλω να πιστεύω.
Αυτό.
:|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yperoxi

Δραστήριο μέλος

Η yperoxi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 526 μηνύματα.
Κανά δυό καταστάσεις με άτομα. Παρεξηγήσεις, τσακωμοί κλπ.
Τι άσχημες αναμνήσεις!:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

penni_k

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Πεννυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νέο Ψυχικό (Αττική). Έχει γράψει 132 μηνύματα.
Στυλιστικα λαθη... ακομα απορω πως δεν το εβλεπα τοτε?!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aristi

Νεοφερμένος

Η aristi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Το ότι δεν είχα σκεφτεί ποτέ να ζήσω όπως έζησα φέτος ... Ανέμελα, με πολύ κόσμο γύρω μου, με μια σχέση που παρ' όλο που μου στοίχισε θα τη θυμάμαι για πάντα ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top