Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,343 μέλη και 2,430,775 μηνύματα σε 75,883 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 330 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Tattoo: Σχέδια, ιδέες και ό,τι θα θέλαμε να ξέρουμε!

Proudqueen

Πολύ δραστήριο μέλος

H Proudqueen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 539 μηνύματα.

H Proudqueen έγραψε: στις 22:19, 27-11-08:

δεν ποναει και τοσο πολυ...μια ενοχληση θα νιωσεις
(εξαρταται βεβαια και απο το τι θεωρει πονο ο καθενας )
αλλα η μαμα μου που εκανε στην κοιλια μου ειπε δεν πονεσε
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Χριστιάννα ^^ (Ίδιο με το ψεύτικο.)

Διακεκριμένο μέλος

H Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,027 μηνύματα.

H Χριστιάννα ^^ ..όταν βλέπω τον κοσμάκη πάντα θλίβομαι. έγραψε: στις 22:49, 27-11-08:

Καλό ακούγεται τότε Εσύ που άνοιξες και το θέμα δεν απάντησες πάντως
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Proudqueen

Πολύ δραστήριο μέλος

H Proudqueen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 539 μηνύματα.

H Proudqueen έγραψε: στις 14:03, 28-11-08:

ναι εγω θα κανω παραπανω απο ενα...
σκεφτομαι κατι σαν κι ΑΥΤΟ στο ποδι (στο περιπου ετσι )
ισως κατι σαν ΑΥΤΟ σε πιο μικρο μεγεθος με τετοιους χαρακτηρες ή με κινεζικα γραμματα (στο χερι οπως στην φωτογραφια)
καποια συμβολακια στα δαχτυλα (εκει που μπαινουν τα δαχτυλιδια) δεν βρηκα καποια φωτο με αυτο που σκεφτομαι
στο σωμα κατι ΤΕΤΟΙΟ με χρωμα ομως
σε 1.5 χρονο περιπου θα τα κανω
Παράθεση

~Λένα~

Περιβόητο Μέλος

H ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,166 μηνύματα.

H ~Λένα~ έγραψε: στις 15:09, 28-11-08:

εγω θελω να κανω πολυ{οταν γινω 18}κατι tribal στη μεση μου ή χαμηλα στην κοιλια...κατι τετοιο περιπου http://i20.photobucket.com/albums/b2...lTattoo700.jpg
Παράθεση

ΓΙΟΥΛΗ22136 (Γιούλη)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Γιούλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Μεταμόρφωση (Αττική). Έχει γράψει 74 μηνύματα.

H ΓΙΟΥΛΗ22136 έγραψε: στις 15:20, 28-11-08:

Θέλω να κάνω ένα αιγυπτιακό μάτι στην μέσα μεριά του καρπού, αλλά έχω ακούσει πως οι εκπαιδευτικοί περνάνε απο πειθαρχικό αν έχουν τατουάζ ή piercing... Πρέπει να το ψάξω το θέμα...
Παράθεση

nellufo (Νέλλη)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Νέλλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών . Έχει γράψει 107 μηνύματα.

H nellufo έγραψε: στις 15:57, 28-11-08:

Μου αρεσουν παρα πολυ.
Θα ηθελα να κανω ενα στο χερι μου πιο χαμηλα απο τον αγκωνα, ενα μικρο και διακριτικο. Το μονο που με χαλαει ειναι η μονιμοτητα.Καλα, θα δουμε.....
Παράθεση

Διακεκριμένο μέλος

H Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,027 μηνύματα.

H Χριστιάννα ^^ ..όταν βλέπω τον κοσμάκη πάντα θλίβομαι. έγραψε: στις 16:01, 28-11-08:

Αρχική Δημοσίευση από proudqueen
ναι εγω θα κανω παραπανω απο ενα...
σκεφτομαι κατι σαν κι ΑΥΤΟ στο ποδι (στο περιπου ετσι )
ισως κατι σαν ΑΥΤΟ σε πιο μικρο μεγεθος με τετοιους χαρακτηρες ή με κινεζικα γραμματα (στο χερι οπως στην φωτογραφια)
καποια συμβολακια στα δαχτυλα (εκει που μπαινουν τα δαχτυλιδια) δεν βρηκα καποια φωτο με αυτο που σκεφτομαι
στο σωμα κατι ΤΕΤΟΙΟ με χρωμα ομως
σε 1.5 χρονο περιπου θα τα κανω
Θα είσαι κινούμενο έργο τέχνης
Μ'άρεσει πολύ αυτό στο πόδι
Παράθεση

Orlando (Αποστολης)

Διάσημο Μέλος

Ο Αποστολης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 603 μηνύματα.

O Orlando έγραψε: στις 19:36, 28-11-08:

Αρχική Δημοσίευση από Χριστιάννα ^^
Οι γονείς μου είναι εντελώς αντίθετοι, αλλά έτσι κι αλλιώς σκοπεύω να το κάνω μετά τα 18 άρα δεν έχω πρόβλημα (για πριν χρειάζεται να πας με τον κηδεμόνα σου, κι εμένα δεν παίζει να ρθουν )
Σιγα μη σου ζητησει και ταυτοτητα.
-----------------------------------------
Αρχική Δημοσίευση από proudqueen
δεν ποναει και τοσο πολυ...μια ενοχληση θα νιωσεις
(εξαρταται βεβαια και απο το τι θεωρει πονο ο καθενας )
αλλα η μαμα μου που εκανε στην κοιλια μου ειπε δεν πονεσε
Αναλογα το δερμα και το σημειο που το κανεις.Καποιος γνωστος μου που εχει λιπαρο δερμα σφαδαζε.Και καποιος αλλος δεν πονεσε και τοσο.Εκει που ποναει περισσοτερο ειναι κατω απ΄τον αντιχειρα.
Παράθεση

Proudqueen

Πολύ δραστήριο μέλος

H Proudqueen έγραψε: στις 01:58, 29-11-08:

σωστα αναλογα και το σημειο...πχ τα πλευρα και η παλαμη ειναι δυσκολα σημεια..!
Παράθεση

neni

Δραστήριο Μέλος

H neni αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 306 μηνύματα.

H neni έγραψε: στις 07:34, 29-11-08:

Ωραίο ήταν και αυτό με τη νεράιδα... Μπορεί να κάνω κανα μικρό tatto, μετα τα 18. Γιατί τους εκπαιδευτικούς τους περνάνε από πειθαρχικό αν έχουν τατουάζ ή πιρσινγκ?

Χριστιάννα^^, τι είναι το "tragus" που έγραψες?
Παράθεση

Mavro Provato

Δραστήριο Μέλος

H Mavro Provato αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 323 μηνύματα.

H Mavro Provato έγραψε: στις 09:33, 29-11-08:

Αρχική Δημοσίευση από neni
Ωραίο ήταν και αυτό με τη νεράιδα... Μπορεί να κάνω κανα μικρό tatto, μετα τα 18. Γιατί τους εκπαιδευτικούς τους περνάνε από πειθαρχικό αν έχουν τατουάζ ή πιρσινγκ?

...σιγά μην τους περνάνε και από την Ιερά εξέταση,,,,,,,,,,,,,,,!!!!
Παράθεση

internet_robber

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο internet_robber αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών . Έχει γράψει 88 μηνύματα.

O internet_robber έγραψε: στις 09:34, 29-11-08:

Εγώ έχω χτυπήσει έναν σταυρό στην πλάτη , θέλω να βαρέσω κιάλλα αλλά ποτέ δεν καταλήγω σε κάτι και έτσι έχω μείνει σε αυτό ..
Παράθεση

Mavro Provato

Δραστήριο Μέλος

H Mavro Provato αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 323 μηνύματα.

H Mavro Provato έγραψε: στις 09:35, 29-11-08:

Αρχική Δημοσίευση από internet_robber
Εγώ έχω χτυπήσει έναν σταυρό στην πλάτη ,
....βοήθεια μας....΅
Παράθεση

internet_robber

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο internet_robber αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών . Έχει γράψει 88 μηνύματα.

O internet_robber έγραψε: στις 09:42, 29-11-08:

είναι top popular tattoo. γιαυτό ο μόνος τρόπος να το βγάλεις ξεχωριστό είναι Freestyle ..
Παράθεση

Mavro Provato

Δραστήριο Μέλος

H Mavro Provato έγραψε: στις 09:47, 29-11-08:

είναι top popular tattoo. γιαυτό ο μόνος τρόπος να το βγάλεις ξεχωριστό είναι Freestyle ..

...κααααααααααπως έτσι?

Παράθεση

georgi@_17 (Γωγω)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Γωγω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών , επαγγέλεται κομμωτρια-αισθητικος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 114 μηνύματα.

H georgi@_17 έγραψε: στις 09:54, 29-11-08:

Μ αρεσουν αλλα δν νομιζω οτι θα ηθελα να κανω..! Μ αρεσει να τ βλεπω στους αλλους αλλα εγω φοβαμαι λιγο να κανω...!
Παράθεση

alkmini (Αλκμήνη)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Αλκμήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και μας γράφει απο Πεύκα (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 86 μηνύματα.

H alkmini Enter personal life <here>. έγραψε: στις 16:34, 30-11-08:

Τα λατρεύω, αλλά δυσκολεύομαι όσον αφορά τις βελόνες... όμως είναι πιθανό να κάνω...πολύ πιθανό!
Παράθεση

Διακεκριμένο μέλος

H Χριστιάννα ^^ ..όταν βλέπω τον κοσμάκη πάντα θλίβομαι. έγραψε: στις 16:54, 30-11-08:

Αρχική Δημοσίευση από Orlando
Σιγα μη σου ζητησει και ταυτοτητα.
-----------------------------------------

Αναλογα το δερμα και το σημειο που το κανεις.Καποιος γνωστος μου που εχει λιπαρο δερμα σφαδαζε.Και καποιος αλλος δεν πονεσε και τοσο.Εκει που ποναει περισσοτερο ειναι κατω απ΄τον αντιχειρα.
Κι όμως.. άμα πας σε ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑ θα σου ζητήσει. Και το λέω γιατί όταν έκανα pierc ήρθε ένας τύπος μ'ένα παιδί συνομίλικό μου και ο ιδιοκτήτης του το ξεκαθάρισε πως αν δεν έρθουν οι γονείς του, να δώσουν συγκατάθεση και να τους εξηγήσει όλη τη διαδικασία δεν πρόκειται να του κάνει. Γιατί απλά μετά θα μπορούσαν κάλλιστα να του κάνουν μήνυση.

Αρχική Δημοσίευση από neni

http://images.auctionworks.com/hi/69/68831/tragus.bmp

Εγώ βάζω μπάρα
Παράθεση

Proudqueen

Πολύ δραστήριο μέλος

H Proudqueen έγραψε: στις 18:08, 30-11-08:

Εγώ έχω χτυπήσει έναν σταυρό στην πλάτη , θέλω να βαρέσω κιάλλα αλλά ποτέ δεν καταλήγω σε κάτι και έτσι έχω μείνει σε αυτό ..
βαλε και καμια φωτο...
Παράθεση

lola_29 (Aγάπη)

Νεοφερμένος

H Aγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 41 μηνύματα.

H lola_29 Σιγα μην κλαψω,σιγα μην φοβηθω έγραψε: στις 18:27, 30-11-08:

Αρχική Δημοσίευση από georgi@_17
Μ αρεσουν αλλα δν νομιζω οτι θα ηθελα να κανω..! Μ αρεσει να τ βλεπω στους αλλους αλλα εγω φοβαμαι λιγο να κανω...!
+φωνώ...
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος