Tattoo: Σχέδια, ιδέες και ό,τι θα θέλαμε να ξέρουμε!

Proudqueen

Δραστήριο μέλος

Η Proudqueen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
δεν ποναει και τοσο πολυ...μια ενοχληση θα νιωσεις
(εξαρταται βεβαια και απο το τι θεωρει πονο ο καθενας )
αλλα η μαμα μου που εκανε στην κοιλια μου ειπε δεν πονεσε :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Καλό ακούγεται τότε :D Εσύ που άνοιξες και το θέμα δεν απάντησες πάντως :P :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Proudqueen

Δραστήριο μέλος

Η Proudqueen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
ναι εγω θα κανω παραπανω απο ενα...
σκεφτομαι κατι σαν κι ΑΥΤΟ στο ποδι (στο περιπου ετσι )
ισως κατι σαν ΑΥΤΟ σε πιο μικρο μεγεθος με τετοιους χαρακτηρες ή με κινεζικα γραμματα (στο χερι οπως στην φωτογραφια)
καποια συμβολακια στα δαχτυλα (εκει που μπαινουν τα δαχτυλιδια) δεν βρηκα καποια φωτο με αυτο που σκεφτομαι
στο σωμα κατι ΤΕΤΟΙΟ με χρωμα ομως
σε 1.5 χρονο περιπου θα τα κανω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
εγω θελω να κανω πολυ{οταν γινω 18}κατι tribal στη μεση μου ή χαμηλα στην κοιλια...κατι τετοιο περιπου https://i20.photobucket.com/albums/b242/OldiesButGoldies/TribalTattoo700.jpg
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΓΙΟΥΛΗ22136

Νεοφερμένος

Η Γιούλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Μεταμόρφωση (Αττική). Έχει γράψει 85 μηνύματα.
Θέλω να κάνω ένα αιγυπτιακό μάτι στην μέσα μεριά του καρπού, αλλά έχω ακούσει πως οι εκπαιδευτικοί περνάνε απο πειθαρχικό αν έχουν τατουάζ ή piercing... Πρέπει να το ψάξω το θέμα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nellufo

Νεοφερμένος

Η nellufo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 118 μηνύματα.
Μου αρεσουν παρα πολυ.
Θα ηθελα να κανω ενα στο χερι μου πιο χαμηλα απο τον αγκωνα, ενα μικρο και διακριτικο. Το μονο που με χαλαει ειναι η μονιμοτητα.Καλα, θα δουμε.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
ναι εγω θα κανω παραπανω απο ενα...
σκεφτομαι κατι σαν κι ΑΥΤΟ στο ποδι (στο περιπου ετσι )
ισως κατι σαν ΑΥΤΟ σε πιο μικρο μεγεθος με τετοιους χαρακτηρες ή με κινεζικα γραμματα (στο χερι οπως στην φωτογραφια)
καποια συμβολακια στα δαχτυλα (εκει που μπαινουν τα δαχτυλιδια) δεν βρηκα καποια φωτο με αυτο που σκεφτομαι
στο σωμα κατι ΤΕΤΟΙΟ με χρωμα ομως
σε 1.5 χρονο περιπου θα τα κανω

Θα είσαι κινούμενο έργο τέχνης :D
Μ'άρεσει πολύ αυτό στο πόδι :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orlando

Δραστήριο μέλος

Ο Αποστολης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 612 μηνύματα.
Οι γονείς μου είναι εντελώς αντίθετοι, αλλά έτσι κι αλλιώς σκοπεύω να το κάνω μετά τα 18 άρα δεν έχω πρόβλημα (για πριν χρειάζεται να πας με τον κηδεμόνα σου, κι εμένα δεν παίζει να ρθουν :D)
Σιγα μη σου ζητησει και ταυτοτητα.
-----------------------------------------
δεν ποναει και τοσο πολυ...μια ενοχληση θα νιωσεις
(εξαρταται βεβαια και απο το τι θεωρει πονο ο καθενας )
αλλα η μαμα μου που εκανε στην κοιλια μου ειπε δεν πονεσε :D
Αναλογα το δερμα και το σημειο που το κανεις.Καποιος γνωστος μου που εχει λιπαρο δερμα σφαδαζε.Και καποιος αλλος δεν πονεσε και τοσο.Εκει που ποναει περισσοτερο ειναι κατω απ΄τον αντιχειρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Proudqueen

Δραστήριο μέλος

Η Proudqueen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
σωστα αναλογα και το σημειο...πχ τα πλευρα και η παλαμη ειναι δυσκολα σημεια..!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

neni

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η neni αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 341 μηνύματα.
Ωραίο ήταν και αυτό με τη νεράιδα... Μπορεί να κάνω κανα μικρό tatto, μετα τα 18. Γιατί τους εκπαιδευτικούς τους περνάνε από πειθαρχικό αν έχουν τατουάζ ή πιρσινγκ?

Χριστιάννα^^, τι είναι το "tragus" που έγραψες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mavro Provato

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Mavro Provato αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 343 μηνύματα.
Ωραίο ήταν και αυτό με τη νεράιδα... Μπορεί να κάνω κανα μικρό tatto, μετα τα 18. Γιατί τους εκπαιδευτικούς τους περνάνε από πειθαρχικό αν έχουν τατουάζ ή πιρσινγκ?

Χριστιάννα^^, τι είναι το "tragus" που έγραψες?

...σιγά μην τους περνάνε και από την Ιερά εξέταση,,,,,,,,,,,,,,,!!!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

internet_robber

Νεοφερμένος

Ο internet_robber αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 97 μηνύματα.
Εγώ έχω χτυπήσει έναν σταυρό στην πλάτη , θέλω να βαρέσω κιάλλα αλλά ποτέ δεν καταλήγω σε κάτι και έτσι έχω μείνει σε αυτό ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mavro Provato

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Mavro Provato αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 343 μηνύματα.

internet_robber

Νεοφερμένος

Ο internet_robber αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 97 μηνύματα.
είναι top popular tattoo. γιαυτό ο μόνος τρόπος να το βγάλεις ξεχωριστό είναι Freestyle ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mavro Provato

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Mavro Provato αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 343 μηνύματα.
είναι top popular tattoo. γιαυτό ο μόνος τρόπος να το βγάλεις ξεχωριστό είναι Freestyle ..


...κααααααααααπως έτσι?

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgi@_17

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Γωγω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 123 μηνύματα.
Μ αρεσουν αλλα δν νομιζω οτι θα ηθελα να κανω..! Μ αρεσει να τ βλεπω στους αλλους αλλα εγω φοβαμαι λιγο να κανω...!:P:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alkmini

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Αλκμήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Πεύκα (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 163 μηνύματα.
Τα λατρεύω, αλλά δυσκολεύομαι όσον αφορά τις βελόνες... όμως είναι πιθανό να κάνω...πολύ πιθανό!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Σιγα μη σου ζητησει και ταυτοτητα.
-----------------------------------------

Αναλογα το δερμα και το σημειο που το κανεις.Καποιος γνωστος μου που εχει λιπαρο δερμα σφαδαζε.Και καποιος αλλος δεν πονεσε και τοσο.Εκει που ποναει περισσοτερο ειναι κατω απ΄τον αντιχειρα.

Κι όμως.. άμα πας σε ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑ θα σου ζητήσει. Και το λέω γιατί όταν έκανα pierc ήρθε ένας τύπος μ'ένα παιδί συνομίλικό μου και ο ιδιοκτήτης του το ξεκαθάρισε πως αν δεν έρθουν οι γονείς του, να δώσουν συγκατάθεση και να τους εξηγήσει όλη τη διαδικασία δεν πρόκειται να του κάνει. Γιατί απλά μετά θα μπορούσαν κάλλιστα να του κάνουν μήνυση.

Ωραίο ήταν και αυτό με τη νεράιδα... Μπορεί να κάνω κανα μικρό tatto, μετα τα 18. Γιατί τους εκπαιδευτικούς τους περνάνε από πειθαρχικό αν έχουν τατουάζ ή πιρσινγκ?

Χριστιάννα^^, τι είναι το "tragus" που έγραψες?

https://images.auctionworks.com/hi/69/68831/tragus.bmp

Εγώ βάζω μπάρα ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Proudqueen

Δραστήριο μέλος

Η Proudqueen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
Εγώ έχω χτυπήσει έναν σταυρό στην πλάτη , θέλω να βαρέσω κιάλλα αλλά ποτέ δεν καταλήγω σε κάτι και έτσι έχω μείνει σε αυτό ..
βαλε και καμια φωτο...:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lola_29

Νεοφερμένος

Η Aγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Μ αρεσουν αλλα δν νομιζω οτι θα ηθελα να κανω..! Μ αρεσει να τ βλεπω στους αλλους αλλα εγω φοβαμαι λιγο να κανω...!:P:)
+φωνώ...:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top