Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,571 μέλη και 2,432,587 μηνύματα σε 76,239 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 439 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

[Γυναίκες] Σαλόνι ομορφιάς

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11,604 μηνύματα.

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε: στις 22:24, 12-03-09:

Σου 'στειλα κι εγώ, Ρεζ. Κι εγώ προτιμώ άντρα. ΜΟΝΟ στο θέμα της αποτρίχωσης θα 'μουν ίσως λίγο πιο *στα τέτοια μου που βλέπετε*.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

H Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,725 μηνύματα.

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε: στις 09:30, 13-03-09:

εχω τον ίδιο γυναικολόγο 20 χρόνια τώρα οπότε δεν με πολυνοιάζει πως θα πάω
όταν πηγαίνω είναι τόσο άνετο και οικείο το συναίσθημα που το θέμα τρίχες δε με απασχολεί
ΟΚ δε θα πάω με θάμνο αλλά αυτό δε θα το κάνω όχι επειδή πάω στο γιατρό αλλά επειδή γενικώς δεν αφήνω να φυτρώσει θάμνος (είτε είμαι μόνη μου είτε σε σχέση είτε σε γάμο κλπ)

Ο γιατρός ο οποίος σε έχει ξεγεννήσει, λίγο σε ενδιαφέρει το πως ακριβώς θα σε δει
Επιπλέον, κανένας γυναικολόγος δεν βλέπει την ασθενή/πελάτισσα του ως "γυναίκα" ώστε να τον νοιάζουν οι τρίχες (μεταφορικά και κυριολεκτικά)
Για το γιατρό είσαι ένα κομμάτι "κρέας" που πρέπει να τσεκάρει αν τα εσωτερικά σου όργανα είναι όλα οκ! Τώρα αν έχει απ έξω τρίχες ή όχι... δε φαντάζομαι καν να το προσέχουν
Εχουν δει κι έχουν δει τα μάτια τους....

Ρεζουλιν, τον γιατρό μου στον συστήνω ανεπιφύλακτα και είναι ο μοναδικός γιατρός που συστήνω
Τον ίδιο απέκτησε και η dooo αν θες να τσεκάρεις δεύτερη γνώμη
Αν θες να σου δώσω στοιχεία του, πες μου
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Palladin

Περιβόητο Μέλος

H Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,368 μηνύματα.

H Palladin έχω ένα μυστικό που όλα τα ομορφαίνει, έγραψε: στις 09:48, 13-03-09:

Αρχική Δημοσίευση από Kakerlak
Επειδή το έχω συζήτηση κ με φίλες, είμαι η μόνη που είμαι ποιο άνετη με άντρα γυναικολόγο?
όχι, κι εγώ με άντρα αισθάνομαι πιο άνετα, και πιο ασφαλής
Αρχική Δημοσίευση από Κακή Επιρροή
Ρεζουλιν, τον γιατρό μου στον συστήνω ανεπιφύλακτα και είναι ο μοναδικός γιατρός που συστήνω
Τον ίδιο απέκτησε και η dooo αν θες να τσεκάρεις δεύτερη γνώμη
χμου.
no offence, αλλά αν κατάλαβα καλά από κάτι που είχε πει η dooo την έβαλε για καισαρική χωρίς λόγο; Γιατί θυμάμαι ότι μου είχε κάνει πολύ κακή εντύπωση (αν κατάλαβα καλά)
Παράθεση

e-sofia (Σοφια)

Δραστήριο Μέλος

H Σοφια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών , επαγγέλεται Designer και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 403 μηνύματα.

H e-sofia Προσωπικά εγώ τρελένομαι.......!!!!! έγραψε: στις 10:18, 13-03-09:

κορίτσια πως σας φένεται το νυφικό που διαλεξα τελικα;
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Isiliel : 23-03-09 στις 04:08. Αιτία: διόρθωση image tags
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Ηρώ (Μαρούλι)

Διακεκριμένο μέλος

H Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας . Έχει γράψει 2,129 μηνύματα.

H Ηρώ πλέκει μενεξέδες και έγραψε: στις 10:37, 13-03-09:

Αρχική Δημοσίευση από e-sofia
Εσύ είσαι;
χμμ προσωπικά με χαλάει λίγο ο φιόγκος. Βγαίνει;
Κατά τα άλλα έχει ωραία γραμμή.
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

e-sofia (Σοφια)

Δραστήριο Μέλος

H Σοφια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών , επαγγέλεται Designer και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 403 μηνύματα.

H e-sofia Προσωπικά εγώ τρελένομαι.......!!!!! έγραψε: στις 10:39, 13-03-09:

Αρχική Δημοσίευση από Ηρώ
Εσύ είσαι;
χμμ προσωπικά με χαλάει λίγο ο φιόγκος. Βγαίνει;
εγώ είμαι!!!!!
Ο φιόγκος; μα εμένα αυτό είναι που μου άρεσε στο απο πάνω!!!
Παράθεση

Ηρώ (Μαρούλι)

Διακεκριμένο μέλος

H Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας . Έχει γράψει 2,129 μηνύματα.

H Ηρώ πλέκει μενεξέδες και έγραψε: στις 10:45, 13-03-09:

Καλά μη με λαμβάνεις υπόψιν, έχω ένα θέμα με τους φιόγκους γενικά.

Σου πάει, θα βάλεις κι ένα ψηλό παπούτσι να δείξει, θα βγάλεις το κομποσκοίνι απ΄το χέρι , θα φτιάξεις τα μαλλιά σου και θα είσαι κούκλα!
Παράθεση

dimitral

Δραστήριο Μέλος

H dimitral αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών . Έχει γράψει 209 μηνύματα.

H dimitral έγραψε: στις 10:50, 13-03-09:

εμενα μου αρεσει.ειναι απλο και ωραιο.ο φιογκος βρε ειναι ολη η τσαχπινια!ελπιζω να το νιωθεις και ανετο επανω σου!
Παράθεση

e-sofia (Σοφια)

Δραστήριο Μέλος

H e-sofia Προσωπικά εγώ τρελένομαι.......!!!!! έγραψε: στις 10:50, 13-03-09:

Ναι βρε θα το βγάλω το κομποσκοίνι, σιγουρα θα φτιάξω και το μαλλί.

όσο για το τακούνι φοράω....απλά είμαι αρκετά κοντή... το νυφικό θα φτιάχτεί στα μέτρα μου...
κάτσε γιατι θα το ξαναβάλω τις τελευταίες μέρες γιατί η κοιλιά μεγαλώνει επικίνδυνα!!!!!

Και είμαι μια κούκλα έτσι και αλλιώς....
Πως να φτιάξω τα μαλλιά λέτε!!!
Παράθεση

Ηρώ (Μαρούλι)

Διακεκριμένο μέλος

H Ηρώ πλέκει μενεξέδες και έγραψε: στις 11:12, 13-03-09:

Αφού το νυφικό είναι στραπλες πιάσ΄τα ψηλά σε έναν ωραίο κότσο.
Παράθεση

ioakos

Νεοφερμένος

H ioakos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών . Έχει γράψει 59 μηνύματα.

H ioakos ακυρο έγραψε: στις 11:19, 13-03-09:

καλημέρα θα με ενδιέφερε θέλω να αλλάξω γιατρό στείλε αν θες πμ
Παράθεση

dimitral

Δραστήριο Μέλος

H dimitral αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών . Έχει γράψει 209 μηνύματα.

H dimitral έγραψε: στις 11:41, 13-03-09:

ψηφιζω κοτσο κι εγω!
Παράθεση

e-sofia (Σοφια)

Δραστήριο Μέλος

H e-sofia Προσωπικά εγώ τρελένομαι.......!!!!! έγραψε: στις 12:04, 13-03-09:

Κότσο λέτε ε;
Ελεγα κάτι σε να τα αφήσω ανεμελα και ποιασμένα από την μία πλευρά- έτσι ώστε να κυλάει το μαλλί από την άλλη.. πέπλο δεν θα βάλω.
Κάτι σαν λουλουδι εκεί που θα ποιαστουνε τα μαλλια.
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11,604 μηνύματα.

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε: στις 12:16, 13-03-09:

Χμ, εγώ δεν είμαι απόλυτα υπέρ του κότσου... Ίσως ένα ωραίο μισά-μισά; Άλλωστε το φόρεμα δεν είναι φορτωμένο, αν βλέπω καλά.
Παράθεση

fielda

Πολύ δραστήριο μέλος

H fielda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται IT . Έχει γράψει 479 μηνύματα.

H fielda έγραψε: στις 13:02, 13-03-09:

Εμένα μου αρέσει πολύ ο κότσος με το στραπλες. Θεωρώ ότι έτσι δείχνει καλύτερα το νυφικό. Έχεις και μακριά μαλλιά άρα θα γίνει πολύ ωραίος. Κοίτα τι επιλογές εχεις βέβαια, πάρε κάποια περιοδικά με νύφες για να δεις τι άλλο χτένισμα μπορείς να κάνεις. Πάντως με αυτο το νυφικό θα μου άρεσε πολύ ένας κότσος αλλά το θέμα είναι τι αρέσει σε σένα, εσύ είσαι η νύφη
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

e-sofia (Σοφια)

Δραστήριο Μέλος

H e-sofia Προσωπικά εγώ τρελένομαι.......!!!!! έγραψε: στις 13:28, 13-03-09:

Ελα ντε εγώ είμαι η νύφη... χιχιι

Θα δω και με την κομμώτρια τι θα κάνουμε... είναι και φίλη μου... μια χαρά/
Τωρα έμεινε να πάρω τα παπούτσια.. ακομα δεν είδα.
Παράθεση

fielda

Πολύ δραστήριο μέλος

H fielda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται IT . Έχει γράψει 479 μηνύματα.

H fielda έγραψε: στις 14:24, 13-03-09:

Όταν πας να ψάξεις για παπούτσια καλύτερα να μη λες ότι θέλεις νυφικά γιατί τα χρεώνουν διπλάσια και τριπλάσια από το κανονικό ενώ θα μπορούσαν να είναι ένα απλό ζευγάρι παπούτσια. Επίσης κοίτα να είναι άνετα γιατί θα τα φοράς πολλές ώρες και θα κουραστείς.
5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

H Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,725 μηνύματα.

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε: στις 14:59, 13-03-09:

@παλλαντίνι
δεν νομίζω να την έβαλε τσάμπα για καισαρική.... δεν κάνει τέτοια
δεν ξέρω κι όλας αλλά ξέρω καλά ότι δεν είναι το στυλ του αυτό
απλά, δεν διακινδυνεύει ΤΙΠΟΤΑ και δεν αφήνει ΤΙΠΟΤΑ στον αέρα και στην τύχη του
είναι πολύ αυστηρός και σίγουρος για ότι κάνει

@Σοφία
ωραίο το νυφικό σου! με το καλό νυφούλα! θα συμφωνήσω ότι το στράπλες νυφικό θέλει ψηλά τα μαλλιά για να δείξει ο λαιμός και να μη φαίνεσαι "κοντή"
Ενα όμορφο κόσμημα στο λαιμό (αγορασμένο απ την πεθερά κατα το έθιμο) θα είναι τέλειο συμπλήρωμα με δύο σκουλαρικάκια μικρά και διακριτικά
επίσης δεν υπάρχουν άσχημες νύφες! κούκλα θα είσαι! το μόνο που πρέπει να προσέξεις είναι να μη σε βάψουν έντονα λες και πας για τραγούδι
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

kalypso (lily allen)

Διακεκριμένο μέλος

H lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,764 μηνύματα.

H kalypso έγραψε: στις 16:07, 13-03-09:

Σοφάκι κάνε τα μπούκλες και πιάσε τα πάνω, και άφησε δυο τρεις τούφες να πέφτουν να δίνουν χάρη. Μπορείς να κάνεις και λίγες ανταύγειες πιο ανοιχτές να φωτίσεις το πρόσωπό σου- δεν είναι μαύρο το μαλλί σου έτσι; Καστανό με φαίνεται στη φωτογραφία
Μη βάλεις κάτι στο λαιμό σου επειδή θα είναι νομίζω πολύ σε συνδυασμό με τον φιόγκο του φορέματος, βάλε όμορφα σκουλαρίκια- διακριτικά
και βάλε και ένα ωραίο βραχιόλι (στο χέρι που δεν θα κρατάει την ανθοδέσμη), να ταιριάζει με τα σκουλαρίκια.
Παράθεση

zanin

Περιβόητο Μέλος

H zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 936 μηνύματα.

H zanin έγραψε: στις 16:30, 13-03-09:

Αρχική Δημοσίευση από e-sofia
[/img]

παρα πολυ ωραίο
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες