[Άνδρες] Ανδρικό Σαλόνι

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,059 μηνύματα.

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,478 μηνύματα.
Το φέσι το θέλει στο μόριό του, γι αυτό το φώναζε Κεμαλ προχτές.

Πάρτε του μια 12άδα total contact, σας το λέει διακριτικά ο άνθρωπος.
Αν έχει να τα χρησιμοποιήσει να του πάρουμε. Άκου εκεί δωδεκάδα να λήξουν!
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,059 μηνύματα.
Αν έχει να τα χρησιμοποιήσει να του πάρουμε. Άκου εκεί δωδεκάδα να λήξουν!
Παίζουν μπάλα και λίγο μετά την ημερομηνια λήξης αν τα φυλάς σε δροσερό και σκιερό μέρος.

Έχω 3 δωδεκάδες και λήγουν το 2026, σιγά μη τα καταναλώσω μέχρι τότε, αν τα θέλει ο Γιάννης του τα δίνω, ή τον γαμάω και με αυτά, ότι θέλει, είμαι πρόσχαρος άνθρωπος εγω δεν παρεξηγώ.
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,478 μηνύματα.
Παίζουν μπάλα και λίγο μετά την ημερομηνια λήξης αν τα φυλάς σε δροσερό και σκιερό μέρος.

Έχω 3 δωδεκάδες και λήγουν το 2026, σιγά μη τα καταναλώσω μέχρι τότε, αν τα θέλει ο Γιάννης του τα δίνω, ή τον γαμάω και με αυτά, ότι θέλει, είμαι πρόσχαρος άνθρωπος εγω δεν παρεξηγώ.
Τσιγκουνιές με τέτοια πράγματα δεν κάνουμε, ό,τι λήγει πετιέται!
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,059 μηνύματα.
Τσιγκουνιές με τέτοια πράγματα δεν κάνουμε, ό,τι λήγει πετιέται!
Νταξει μωρέ, τι θα παθεις άμα σε ερωτευτούν με ληγμένο σκούφο; Θα κάτσει βαρύ στο στομάχι ή θα κάνει καμια γαστρεντερίτιδα σαν κομμένο γάλα;


...το πολύ πολύ να βγει κανα μπεμπέ, ψιλοπράγματα, πεχχχ... νεα γενιά, τελείως pussies
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,824 μηνύματα.
Το βρήκα σε καλή τιμή. Αξίζει;

Screenshot_8.png
 

kamekiwii23

Νεοφερμένος

Ο kamekiwii23 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 70 μηνύματα.
Υπάρχει καμία καλή μηχανή για το μούσι; Δεν έχω χρησιμοποιήσει ποτε ως τώρα και επειδή έχω πολύ σκληρά γένια το ξύρισμα είναι πολύ μπελαλιδικο... αξίζει λετε;
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,824 μηνύματα.
Παίζει να μπορείς έτσι σε συνδυασμό με παλτό και έτσι να φορέσεις καπέλλο καβουράκι (στυλ ρεπούμπλικα) ή παραείναι ρεζίλι;
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top