Άνοιγμα λογαριασμού μισθοδοσίας

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Όσοι έχετε λογαριασμό eurobank, αυτός ο καθημερινός λογαριασμός plus που βγάζει τι είναι ? Θα με χρεώνει ??? Ή είναι ο κανονικός?
 

yorkie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η yorkie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,468 μηνύματα.

Skiyo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο George αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,820 μηνύματα.
Όσοι έχετε λογαριασμό eurobank, αυτός ο καθημερινός λογαριασμός plus που βγάζει τι είναι ? Θα με χρεώνει ??? Ή είναι ο κανονικός?
Απο το site γράφει ότι πριν λεγόταν λογαριασμός μισθοδοσίας και το άλλαξαν σε καθημερινό λογαριασμός plus και επειδή δουλεύεις και βαζουν μισθό εκεί στο λογαριασμό δεν θα σε χρεώνει και θα έχεις μερικά προνόμια.
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Μήπως δεν το έχω ενεργοποιήσει ? Με το που μπήκα μου βγάζει αυτό
Screenshot_2023-08-14-23-26-18-178_com.google.android.gms.jpg
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Μόλις έκανα μια παραγγελία από ένα ηλεκτρονικό φαρμακείο και επέλεξα καταθέση ως τρόπο πληρωμής. Δεν με αφήνει να βάλω το ακριβές ποσό όμως. Δηλαδή το σύνολο είναι 11,40 και δεν με αφήνει να βάλω το κόμμα μήπως να βάλω τέλεια???. Να γράψω 12?
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Η eurobank χωρίς λόγο και αιτία αποφάσισε να με χρεώσει για ένα πρόγραμμα SILVER ADVANTAGE λέγεται το οποίο ποτέ δεν ζήτησα :) μάλιστα όταν είχα πάει να ανοίξω τον λογαριασμό μου πρότειναν κάποια και είπα όχι , άρα από πού κι ως που με το έτσι θέλω με βάζουν σε αυτό το πρόγραμμα? Πήρα τηλέφωνο λένε πρέπει να πάτε σε φυσικό κατάστημα... έκλεισα ραντεβού την Παρασκευή .... ολόκληρη ταλαιπωρία για κάτι που δεν ζήτησα ποτέ !!!!!!! Η εθνική ποτέ δεν μου έχει κάνει τίποτα τέτοιο ένα χρόνο που είμαι
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top