Άσκηση σωματικής βίας σε γυναίκες

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
αν υπάρχει διαιτητής υπάρχει δικαιολογία:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Embrance

Νεοφερμένος

Ο Embrance αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει 37 μηνύματα.
1)Πως προσδιοριζεις το γυναικα? ;)
2)Μωρα?Κρεμα με φρουτα,τα ταιζεις καθολου?
3)Εγω δεν χρισιμοποιω ζονες/κατηγοριες.Μπουρδες.Θελω απλως να τελιωποησω το θνητο σωμα μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

High_Voltage

Νεοφερμένος

Η High_Voltage αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 102 μηνύματα.
Panos δεν ειμαι σε καποια κατηγορια... ειμαι αρχάρια ακομα. Ο δασκαλος πάντως θέλει να κάνουμε αγώνες με γυμναστηρια της Αθηνας κάποια στιγμη! Αλλα... δε νομιζω να μπορω συμμετεχω ακομα εγω! Αχ παντως θα θελα να εβλεπα το δάσκαλο μου σε αγώνες ρε γαμώτο η τον αδελφό του τον "Απίστευτο" οπως τον βάφτησα!:P

embrance εννοω κατι ωραία αγορακια οπως καταλαβες... Γιατι δυστυχως οι αντρες σπανίζουν! οπου να ναι θα πάρω το μπολ με τη φρουτόκρεμα και θα τους κυνηγαω απο πισω! :lol:

εγω το ξεκινησα γιατι ήθελα ανέκαθεν να ασχοληθω με πολεμικές τέχνες και όταν ημουν μικρη δε με αφηναν αφενος. κι αφεταιρου με τόσους μαλάκες που κυκλοφορούν καλα είναι να μαθαίνεις να φυλάγεσαι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Βρε παιδιάαα, υπάρχει ήδη θέμα για τις πολεμικές τέχνες! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Embrance

Νεοφερμένος

Ο Embrance αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει 37 μηνύματα.
Αν τους ταιζεις τζαμπα,ερχομαι και εγω!ΛΟΛ
Τεπα,απο οτι καταλαβαινω οι πιο πολοι εδω ειμαστε κατα.Αυτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.

panraf

Νεοφερμένος

Ο panraf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 44 μηνύματα.
Ποτέ δεν θα μπορούσα να ασκήσω βία γενικά και ειδικά σε γυναίκα. Θεωρώ πως η οποιαδήποτε παρεξήγηση μπορεί να λυθεί πολιτισμένα με λόγια και επιχειρηματολογία. Άλλωστε τα λόγια είναι αυτά που "πονάνε" περισσότερο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Covenant

Δραστήριο μέλος

Ο Covenant αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 677 μηνύματα.
Προσωπικα ειμαι κατα της βιας σε καθε μορφη,ιδιως οταν ασκειται πανω σε γυναικες.
Μια φορα εχω χτυπησει (σφαλιαρισα) γυναικα στην ζωη μου ,στα 17 μου φιλη μου που με ειχε προσβαλλει χωρις να υπαρχει λογος μπροστα σε κοσμο.
Περα οτι ειναι ανανδρο για μενα να καταφευγεις στην βια,ιδιως ειναι πολυ διαφορετικα τα πραγματα γιατι ο αντρας πανω στα νευρα του μπορει και να την αφησει την αλλη στον τοπο.
Πολλοι δεν μπορουν να ελεχξουν την δυναμη και τα νευρα τους και μπορει να αποβει μοιραιο.
Εαν μου επιτεθει γυναικα πολυ απλα θα χρησιμοποιησω την δυναμη μου να την καθηλωσω και να την σταματησω.Η βια ποτε δεν οδηγησε πουθενα

Προτιμω εκατομυρια φορες να δερνω αλλιως :

"Η γλωσσα κοκκαλα δεν εχει,αλλα κοκκαλα τσακιζει"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Embrance

Νεοφερμένος

Ο Embrance αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει 37 μηνύματα.
Συγγνωμη ρε Πανο,αλλα η κοπελια που της την πεφτουν,δεν μπορει μονη της να τουσ ξαποστειλει?Πρεπει ντε και καλα,να τους δειρεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Δεν νομίζω να της την έπεφτε ενώ ήσασταν αγκαλιά, τότε είναι απλά ηλίθιος αν και πάλι δεν συμφωνώ με το ξύλο. Επειδή κάποιος είναι βλάκας δεν σημαίνει οτι πρέπει να γινόμαστε πρωτόγονοι ;)
Αν όμως δεν έδειχνε κάτι τη δεδομένη στιγμή οτι είστε ζευγάρι? Μη μου πεις οτι είστε ΣΥΝΕΧΕΙΑ αγκαλιά! :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Κοίτα που γράψαμε την ίδια ώρα το ίδιο πράγμα!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από crazyhelen:
Η απάντηση είναι απλή....
Ή προκαλείς ή κυκλοφορείς πάντα με απίστευτα μωρά!!!!

Ή ένας συνδυασμος αυτών των δύο :κυκλοφορείς πάντα με απίστευτα μωρά που προκαλούνε:D :D
Αστειεύομαι αλλα για να σου συμβαίνει συχνά κάποιος είναι ο λόγος δεν μπορεί όλοι οι μαλ*κες του ντουνιά να τυχαίνουν σε εσένα;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Kαλα κι εσυ βρε Πανο τι υφος εχεις τελικα;;;
Εαν κοιτας τον αλλο και εχεις το υφος του ειμαι ο γα-Μao Tse Tung...τι να σου κανει και ο αλλος...:/:
Λιγο θερμοαιμος να ειναι κι αυτος...δεσαμε!:P
Στο λεω γιατι εχω δει τετοια παιδια που πραγματικα κοιτανε με ενα υφακι "Πισω και σας εφαγα"...
Και αλλο απλως να κοιτανε ετσι.
Το κακο ειναι οταν καρφωνουν και ασχετους στο φλου χωρις λογο.:|
*Δεν μιλαω για σενα ε!*
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle:
Έλεος δηλαδή, κάτι τέτοιοι δεν είναι άνθρωποι αλλά ΖΩΑ. :mad:

Τι σου φταινε τα "μαυρα" τα ζωα....:P;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Ξέρεις τη φράση που λεει "Γνώρισα τους ανθρώπους και αγάπησα τα ζώα"? Την έχω υπογραφή στο φόρουμ της σχολής μου... :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nessa NetMonster

Δραστήριο μέλος

Η Nessa NetMonster αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 400 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle:
Ξέρεις τη φράση που λεει "Γνώρισα τους ανθρώπους και αγάπησα τα ζώα"? Την έχω υπογραφή στο φόρουμ της σχολής μου... :(
Ναι, και ακριβώς από κάτω γράφεις e-steki...

E-steki: Γνώρισα τους ανθρώπους και αγάπησα τα ζώα!

Εμ πώς να έρθει κόσμος μετά; :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Xαχαχαχαχαχαχα πιο σιγά αυτά βρε Νέσσα θα πέσω απο την καρέκλα καμιά ώρα :rofl: :laugh: :lol:

Δεν το είχα σκεφτει έτσι!! Πως να το κάνω ώστε να έχω και τα 2 και να μην δίνει τέτοια εντύπωση? :hmm::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
..γνώρισα τους ανθρώπους και ΑΓΑΠΗΣΑ τα ζώα στο e-steki :bleh::bleh:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giostau

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο giostau αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από dooo:
..γνώρισα τους ανθρώπους και ΑΓΑΠΗΣΑ τα ζώα στο e-steki :bleh::bleh:


τώρα μας είπε ζώα ή μου φάνηκε;;;:hmm: :hmm:
να προσβληθώ ή όχι;;;;:P :P :P :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
αφού μας αγάπησε:P:P:P:P δατς γκουντ!!:P:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top