Έχετε πάει σε οίκους ανοχής έτσι για την εμπειρία;

Έχετε πάει σε οίκο ανοχής;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 57)
  • Πάω συχνά!

    Ψήφοι: 3 5.3%
  • Μία φορά μόνο από περιέργεια..

    Ψήφοι: 2 3.5%
  • Καμιά φορά μπορεί.. αν δεν έχω σχέση.

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Είμαι γυναίκα/ομοφυλόφιλος/ανήλικος, τι λες τώρα;

    Ψήφοι: 21 36.8%
  • Κουμπάκιας

    Ψήφοι: 3 5.3%
  • Δεν έχω πάει ποτέ.

    Ψήφοι: 28 49.1%

lost_in_space

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο lost_in_space αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 981 μηνύματα.
Λάθος κρόνε η κοπέλα με το σεξ της μια βραδιάς είναι μάγκισα και ο άντρας πορνούλης ζιγκολό ΕΛΕΟΣ !!!:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Αφού συμφωνήσω απόλυτα με τον DrJ700 και τον άλλον τον doctor :P και αφού έχουμε ξεφύγει από το θέμα ας πω κι εγώ την άποψη μου!

Βασικά δεν μπορούμε να ξέρουμε αν όντως το γουστάρουν ή όχι...Όπως είπε και ο Dr άλλοι γουστάρουν την δουλειά τους και άλλη κάθονται γιατί είναι πολλά τα λεφτά Γιάννη μουυυυυυυυυ!

Απ' όσο ξέρω προφυλάξεις χρησιμοποιούνται πλέον και οι νόμιμες έχουν χαρτιά! Προσωπικά δεν θεωρώ ότι χάνουν την αξιοπρέπεια τους ή είναι χειρότερες από τις κυρίες που δουλεύουν με το ταγιεράκι κι ανοίγουν τα πόδια τους για την εξέλιξη τους! Έχει τύχει π.χ. να είμαι Σαλόνικα, να έχω χαθεί και μία ιερόδουλη να με βοηθήσει να βρω το δρόμο μες την γλυκήτητα και να με ρωτήσει από που πήρα κάτι παπούτσια που φορούσα για το παιδάκι της! Για εμένα τότε ήταν σοκ πως αυτή η γυναίκα είχε παιδί....Τώρα καταλαβαίνω ότι απλά κάνει την δουλειά της...It's a dirty job and someone's has to do it :P

Για να υπάρχει επί τους αιώνες κάποιος σημαντικός λόγος υπάρχει 8)

@Dark: Νομίζεις ότι είναι εύκολα να ρίξεις μια γυναίκα στο κρεβάτι επειδή την κέρασες; Ή να κάνεις γι'αυτό το λόγο μαζί της σεξ; One night stand θα έχεις γιατί κι εκείνη σε γούσταρει επίσης μόνο για σεξ!(πλέον και οι γυναίκες έχουν την πεποίθεση να "χρησιμοποιούν" τους άντρες για να ικανοποιήσουν τις σεξουαλικές τους ορέξεις) Η ηθική μιας οποιασδήποτε κοπέλας δεν είναι αν κάνει σεξ μιας βραδιάς ή όχι, δεν έχει σχέση με το τι κάνει στο κρεβάτι της...Από αλλού φαίνεται!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Vkey:
@Dark: Νομίζεις ότι είναι εύκολα να ρίξεις μια γυναίκα στο κρεβάτι επειδή την κέρασες; Ή να κάνεις γι'αυτό το λόγο μαζί της σεξ; One night stand θα έχεις γιατί κι εκείνη σε γούσταρει επίσης μόνο για σεξ!(πλέον και οι γυναίκες έχουν την πεποίθεση να "χρησιμοποιούν" τους άντρες για να ικανοποιήσουν τις σεξουαλικές τους ορέξεις) Η ηθική μιας οποιασδήποτε κοπέλας δεν είναι αν κάνει σεξ μιας βραδιάς ή όχι, δεν έχει σχέση με το τι κάνει στο κρεβάτι της...Από αλλού φαίνεται!
Πάντως έχει πολύ πλάκα, όταν ακούω ατόμα ηλικιας 1Χ να πιστευουν οτι θα πανε σε κλαμπ και θα βρουν κάποια για σεξ!!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Βρε Πάνο μου μάλλον δεν έχουν πάει τελευταία να δουν πως είναι τα πράγματα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

emufear

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,730 μηνύματα.
Πάω συχνά στα μπουρδέλα, μην το πεις πουθενά
Η Σπεράντζα Βρανά με οδηγεί στην κοπέλα
Αλβανοί, ναύτες, γέροι κι άλλοι μου συγγενείς
Μα κανείς την Κική μου δεν ξέρει...

Όχι, είναι η απάντησή μου στην ερώτηση του thread.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giannisvitara

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο giannisvitara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται CAD/CAM Designer και μας γράφει απο Λυκόβρυση (Αττική). Έχει γράψει 227 μηνύματα.
δυστυχώς ή ευτυχώς τα φαινόμενα τις περισσότερες φορές απατούν. υπάρχουν "π*τ*ν*ς" ιερόδουλές πολύ πιο αξιοπρεπείς από ότι νομίζουν μερικοί /ες,, το ότι λέγονται π*τ*ν*ς είναι άλλο θέμα.Κάθημερινά μπορεί κάποιος να δει τριγύρω του καταστάσεις όπου το "πήδημα" κυριαρχεί ειδικά στις μέρες μας , για επαγγελματική ανέλιξη, θέση CEO κυρίως από γυναίκες, τουλάχιστον αυτές οι γυναίκες οι "π*τ*ν*ς" πηδιούνται ανοιχτά και πρέπει να υποστούν και την κατακραυγή της κοινωνίας. ΄΄Οσο για κάποια κοπέλα που είπε ότι μπορείς να κολλήσεις , αμα παίρνεις προφυλάξεις οι πιθανότητες είναι πολύ λιγότερες , το άμεσως επόμενο βήμα είναι να μην κάνεις σεξ, αλλά άνθρωποι είμαστε. Μόνο Ελληνίδες πλέον εκδίδονται και οι γιατρόι που παιρνάνε είναι σε συχνή βάση.Και όμως πιο ευκολά μπορείς να κολλήσεις σε one night stand λόγω πολλών πραγμάτων έκτος και αν κάνεισ Frottage, όλοι έχουμε κάνει και ξέρουμε, στους οίκους ανοχής στο επιβάλει να βάλεις προφυλακτικό μην την κολλήσεις και τπτ, και αυτή φοβάται από την εμπειρία μου.Αnyway είναι μια εμπειρία όμως , και για αυτούς που ρώτησαν την ηλικία μου είμαι 27.αυτά

και για τις γυναίκες να ξέρετε ότι ένας άντρας που μπορεί να εκσπερματώσει με μια γυναίκα αγνωστή "π*τ*ν*" μπορεί να το κρατήσει όση ώρα θέλει, είναι ένα πείραμα και όσο πιο πολύ το κάνεις τόσο εκπαιδεύεσαι. Τι εννοώ, Από φίλους μου παλαιότερα που πηγαίναμε άλλοι τελείωναν εκσπερμάτωναν πριν καν αρχίσουν το "κυρίως πιάτο"και αλλοί δεν μπορούσαν. Εγώ μπορώ και το κρατάω οοοοοοοοσσσσσσσσσση ωρά θέλω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Γιάννη μου, να χαρείς το βιτάρα σου, σταμάτα, με φρίκαρες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Λοιπον, καταρχην δεν απανταω στον Πετρο γιατι νυσταζω απιστευτα και δεν εχω την δυναμη να διαβασω ολο του το ποστ και να απαντισω, αυριο Πετρο;)

Θα συμφωνισω με τον DrJ7000 σχετικα με την αξιοπρεπεια.

Θα διαφωνησω μαζι σου. Αγαπητε μου δλδ αποκλειεται αυτες οι κοπελες να θελουν ακριβως το ιδιο; δηλαδη σεξ της μιας βραδιας; ή μήπως όποια τολμησει να κανει σεξ της μιας βραδιας ειναι πορνη και οποιος αντρας κάνει κάτι τέτοιο είναι "μεγαλος μεγκας" ; :mad: :confused: :worry:

Δεν εκφραστικα σωστα ισως και με παρεξηγισες. Ενοουσα οτι θα ειναι απλα κατι χωρις συναιστιμα και της μιας φορας. δεν το ελεγα σαν κατι υποτιμιτικο. Κατα αυτην την ενοια και εγω αν κανω σεξ τις μιας βραδιας με μια γυναικα (που καπια στιγμη θα το κανω) ειμαι ζιγκολο οπως λες και εσυ.
Και αν νομιζεις οτι δεν θα βρεις παμε μια μερα μαζι καπου να δεις ποσες θα βρουμε. Το θεμα ειναι να θελεις και να ξερεις πως να την ριξεις. Αν εσυ ψαχνεις για κατι το ιδιετερο τοτε ναι θα ειναι αρκετα δυσκολο, αλλα αμα ψαχνεις απλα για μια ομορφη κοπελα και τπτ παραπερα θα βρεις ;) Εκτος και αν εδω ειναι ολα τα ξ*κ*λ@ που κανουν αμαν για αντρα και εκει εχετε μονο χορταζμενες. Γιατι κακα τα ψεματα, Ελληνιδα δεν ριχνεις ευκολα, αλλα απο τουριστριες αλλο τπτ

@Vkey δεν ξερω ποσο ευκολο η δυσκολο ειναι να ριξεις μια γυναικα, αλλα σιγουρα δεν γινετε με το κερασμα. Σε αυτες της περιπτωσης το πρωτο που μετραει συγουρα ειναι η εμφανιση. Και φυσικα μετραει συμπεριφωρα λεξιλογιο και δεν ξερω και εγω τι αλλο. Σιγουρα για να παει μαζι σου το θελει. Κια για την ηθικη δες αυτο που γραφω στον exp. Μια γυναικα κατα την γνωμη μου δεν θα κριθει απο ενα one night stand. Κατα την γνωμη μου τα one night stand ειναι απολυτος φυσικα, και αν καπιος τα εχει για Taboo εχει μεινει πολυ πισω. Απο την στιγμη που ο πατερας μου κατα το 70 και το 80 εκανε σεξ της μιας νυχτας με διαφορετικη καθε μερα πιστευω οτι σημερα πρεπει να το θεωρουμε απλα μερος της ζωης μας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Dark_kronos:
Και αν νομιζεις οτι δεν θα βρεις παμε μια μερα μαζι καπου να δεις ποσες θα βρουμε.

Γιά ήρεμα εσύ μην πέσει κανένα BAN :devil: :devil: :mad: :P :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Υπαρχουν οικοι ανοχης που πανε γυναικες? :hmm:
Δεν ξερω, αλλα ποτε δεν θα πηγαινα να κανω σεξ με καποιον που περα απο τις αρρωστιες που ανεφεραν οι προηγουμενοι, θα τον πληρωνα κιολας.
Ασε που ετσι οπως εχουν γινει τα πραγματα, το μονο ευκολο που μπορεις να βρεις εκει εξω ειναι σεξ και να ειναι και με καποιον που εσυ επελεξες. ;)
Και ποσες φορες πας για να.. "εμπεδωσεις την εμπειρια"? Οταν καποιος παει συχνα, λεγεται αλλιως.. και οχι εμπειρια. :whistle:

ΠιΕς: Δεν μπορω με ΤΙΠΟΤΑ να δεχτω οτι ολες οσες κανουν αυτο το επαγγελμα το κανουν επειδη τις αναγκαζουν, και ειναι δυστηχισμενες!
Υπαρχουν απειρες δουλειες που μπορει να κανει κανεις, ακομα κι αν ειναι εντελως αγραμματος. Καθαριστρια? ΝΑΙ καθαριστρια? Δεν το καταλαβα δηλαδη.. Ντρεπεται περισσοτερο να καθαριζει σκαλες απο το να ανοιγει τα ποδια στον οποιονδηποτε?
Φυσικα και υπαρχουν κοπελες τις οποιες τις εκμεταλευοντε! Ποσες ομως? 50? 100? 500? Σε σχεση με το νουμερο των γυναικων που κανουν το συγκεκριμενο επαγγελμα, αυτος ο αριθμος ειναι ανυπαρκτος.. (Φυσικα αυτο δεν σημαινει οτι πρεπει να αδιαφορησεις γι αυτες τις γυναικες!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Διευκρινίζοντας ότι δεν έχω πατήσει ποτέ το πόδι μου σε τέτοιο χώρο, να πω ότι οι περισσότεροι εδώ κρίνεται με παροπίδες!
Οι ιερόδουλες που κακώς ονομάζονται πουτάνες είναι ίσως το αρχαιότερο επάγγελμα και μάλιστα είναι από τα λίγα που συναντιέται σε όλους σχεδόν τους πολιτισμούς! Και δεν είναι και τυχαίο κιόλας! Ο καθένας για να επιζήσει, θα πουλήσει αυτό που διαθέτει καλύτερα από άλλους και στην ανάγκη θα κάνει απίστευτα πράγματα! Αν υπάρχει και παιδί εκεί δεν το συζητάμε!

Οι γυναίκες μέχρι και τα πολύ πρόσφατα χρόνια, αυτό που είχαν να πουλήσουν ήταν από την παρουσία τους μέχρι το μ@@νι τους! Ανάλλογα με τις περιστάσεις αλλά και τα προσόντα της, πούλαγε τον εαυτό της διαφορετικά! Αντίστοιχα και οι άνδρες κάναν περίπου το ίδιο! Πουλάγαν στον πωλητή αυτά που διέθεταν να πουλήσουν!

Σήμερα που τα πράγματα έχουν αλλάξει σχετικά με τις δυνατότητες των γυναικών μιλάμε για σεξ και το έχουμε ανάγει το ζήτημα της εποχής (ακόμα και στο φορουμ). Για δείτε όμως τι γίνεται σε πιο επαρχιακές πόλεις με άτομα που δεν έχουν την επιλογή να φύγουν?? Και για δείτε τι γίνεται με τις κοπέλες από πρώην μέλη της ΕΣΣΔ που παντρεύονται αγρότες και κτηνοτρόφους της επαρχίας! Και οι δυο κάτι κερδίζουν.

Οι περιπτώσεις του απίστευτου έρωτα μπλα μπλα ήταν κάτι γενικά σπάνιο και ερχόταν κατόπιν εορτής! Στην τελική και στον έρωτα πάλι κάτι πλασσάρουμε στον άλλον. (όποιος έχει δει το Big Kahuna αν θυμάμαι καλά (παίζει και ο ντεβίτο στον καλύτερο ρόλο του) και το κατάλαβε ξέρει τι εννοώ)

Αυτά γενικά! Πιο συγκεκριμένα για τις ιερόδουλες επιτέλους έχουν κατοχυρωθεί νομικά πολλές! Προσφέρουν κάτι στους άνδρες που πολλές γυναίκες δεν μπορούν ! Τα προσωπικά θέλω του καθενός στο κρεβάτι είναι καμιά φορά όχι πρέπον αλλά πολλοί θέλουν να τα ικανοποιήσουν! Είναι μια ανάγκη που όπως και για άλλες θα χρειαστεί να πληρώσεις! Απλά αυτή την ανάγκη τα στενά πνευματικά όρια που μας έχουν θέσει την βαπτίζουν "κακιά" και συνεπώς μη αποδεκτή και δύστυχο αυτόν που την επιζητεί!

Και στην τελική όπως είπατε πουτάνες είναι αυτές και αυτοί που κάθονται όπουν βρουν για να ικανοποιήσουν τις προσωπικές φιλοδοξίες τους και είναι γνωστά αυτά που γίνονται στην showbiz! Οι ιερόδουλες δεν το κρύβουν και δεν προβάλλονται γι ααυτό που κάνουν για να επιζήσουν! Προβάλλουμε τους παραπάνω που το κάνουν για προσωπικές φιλοδοξίες! Δλδ επικροτούμε το άτομο το οποίο κολυμπάει στον βούρκο για την πόρωση αλλά όχι αυτόν που δεν έχει επιλογή! Βραβείο θα έπρεπε να πάρουν μερικές ιερόδουλες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

giannisvitara

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο giannisvitara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται CAD/CAM Designer και μας γράφει απο Λυκόβρυση (Αττική). Έχει γράψει 227 μηνύματα.
:thumbsup: sto Demelene kai στις αξιοπρεπείς ιερόδουλες:thumbsup: όσο για τις "κυρίες που πηδιούνται :hump: για να ικανοποιήσουν φιλοδοξίες και προβάλλονται:sorry: but έτσι θα κάνετε σε όλη σας τη ζωή:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
Εγώ πάντως δεν έχω κανένα πρόβλημα με τις ιερόδουλες. Το πρόβλημα το έχω με αυτούς που πηγαίνουν με αυτές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Palladin:
Εγώ πάντως δεν έχω κανένα πρόβλημα με τις ιερόδουλες. Το πρόβλημα το έχω με αυτούς που πηγαίνουν με αυτές.
Παρομοίως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrJ7000

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο DrJ7000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 265 μηνύματα.
Φαντάζομαι σας ενοχλεί να πηγαίνουν άτομα που σας ενδιαφέρουν (φίλοι, σχέση...).Για τους υπόλοιπους δε βρίσκω λόγο να σας πειράζει.

ΥΓ:Εγώ πάντως δεν έχω πάει ποτέ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

faithplus1

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο faithplus1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 1,787 μηνύματα.
Ίσως εννοούν ότι ακούγοντας για κάποιον οποιονδήποτε ότι έχει πάει, έχουν μια αρχικά αρνητική στάση απέναντί του.
Προσωπικά, δεν έχω πάει ποτέ και δε βλέπω λόγο να πηγαίνω ούτε στο μέλλον.Ούτε καν "για την εμπειρία", όπως είναι και το θέμα.
Παρεπιπτώντως, συμφωνώ με τους από πάνω που είπαν ότι για την εμπειρία πας μία φορά.Μετά είναι σα να λες ότι δεν καπνίζεις, αλλά κάνεις ένα πακέτο τη μέρα απλά για δοκιμή...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από faithplus1:
Παρεπιπτώντως, συμφωνώ με τους από πάνω που είπαν ότι για την εμπειρία πας μία φορά.Μετά είναι σα να λες ότι δεν καπνίζεις, αλλά κάνεις ένα πακέτο τη μέρα απλά για δοκιμή...:P

΄Ελα πες ότι το είπα εγώ...μην ντρέπεσαι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

arfi-gorgona o

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο arfi-gorgona o αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 150 μηνύματα.
Εγώ πάλι δεν έχω κανένα πρόβλημα με την "σφαίρα",το μονο πρόβλημα που έχω,είναι όταν μου περάσει από το κεφάλι και με αφήσει ξερo...Όταν υπάρχει η "σφαίρα",λογικό είναι και να σκοτώσει,αφού αυτή είναι η "δουλειά" τις.Το θέμα είναι να μην υπήρχε.Το πιάσατε το νόημα;:hmm:Και τελικά από ότι φαίνεται έχετε πρόβλημα και με την "σφαίρα" απλά δεν θέλετε να το παραδεχτείτε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από DrJ7000:
Φαντάζομαι σας ενοχλεί να πηγαίνουν άτομα που σας ενδιαφέρουν (φίλοι, σχέση...)

Εννοείται. Βασικά ούτε για τους φίλους θα με πείραζε, μόνο για το αγόρι μου και για τον αδερφό μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

arfi-gorgona o

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο arfi-gorgona o αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 150 μηνύματα.
Ναι αλλα έχεις σκεφτεί ποτε,ότι το σημερινό αγόρι σου,μπορεί να είχε πάει εχτές που δεν ήταν αγόρι σου;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top