Έχετε πάει σε οίκους ανοχής έτσι για την εμπειρία;

Έχετε πάει σε οίκο ανοχής;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 57)
  • Πάω συχνά!

    Ψήφοι: 3 5.3%
  • Μία φορά μόνο από περιέργεια..

    Ψήφοι: 2 3.5%
  • Καμιά φορά μπορεί.. αν δεν έχω σχέση.

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Είμαι γυναίκα/ομοφυλόφιλος/ανήλικος, τι λες τώρα;

    Ψήφοι: 21 36.8%
  • Κουμπάκιας

    Ψήφοι: 3 5.3%
  • Δεν έχω πάει ποτέ.

    Ψήφοι: 28 49.1%

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
α ρε palladinaki, στην επόμενη σου σχέση, θυμίσου να ρωτήσεις:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

arfi-gorgona o

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο arfi-gorgona o αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 150 μηνύματα.
Tο θέμα δεν είναι να ρωτήσει,αλλα να κατανόηση ότι το πρόβλημα δεν είναι μονο αν θα πάει το αγόρι τις η όχι,αλλα γενικότερα η όλη κατάσταση ;) Τι στο καλο τσάμπα τον έκανα τον παραλληλισμό,δεν "πιάσατε" τίποτα ;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
ωχου, σιγά την όλη κατάσταση δηλ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
Προφανώς μου έχει πει ότι δεν έχει πάει και, αν και για τίποτα δεν κόβω το κεφάλι μου, τον πιστεύω:) . Τώρα αν με κάποιον τρόπο μάθω ότι έχει πάει, τότε θα με πειράξει πάρα πολύ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
εγώ λέω να του κόψεις το πουλάκι:D:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
Άουτς!Αυτό πονάει!
...
Μωρέ λες?:hmm: :devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

arfi-gorgona o

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο arfi-gorgona o αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 150 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από dooo:
ωχου, σιγά την όλη κατάσταση δηλ.

Μου φαίνεται πως δεν κατάλαβες την ένσταση μου αγαπητή dooo.Δεν είναι δυνατών να λέμε δεν με ενοχλούν οι πουτάνες αλλα με ενοχλούν όσοι πάνε σε αυτές.Δεν στέκει...Αυτό και ήθελα να δείξω με τον παραλληλισμό που έκανα ;)

Palladin μην προβείς σε τόσο extreme μετρα,άσε το πουλάκι του πεδίου:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Πάντως κοπελιές ελάχιστοι δεν έχουν πάει.
Απειροελάχιστη δεν έχουν πάει έστω και για βόλτα! Στην δική μου εποχή όταν τα συζητάγανε μου λέγανε φάσεις που τους είχε πάει και ο πατέρας τους!
Είστε πολλές που έχετε πρόβλημα με τον να έχουν πάει (πάει πάει όχι επίσκεψ) και λίγοι αυτοί που δεν έχουν πάει! Μήπως κάποιο λένε ψέματα! Μήπως στην μέση είναι η αλήθεια ειδικά αν συμμετέχει και η άγνοια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
μήπως κάτι τρέχει στα γύφτικα τελικά?:P

εμένα δε με νοιάζει ποιος το βάζει που. Δικό του είναι ας το βάζει και στο ακουστικό του τηλεφώνου.

Ο δικός μου γκόμενος, για όσο είναι δικός μου γκόμενος, εξαιρείται:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από arfi-gorgona o:
Δεν είναι δυνατών να λέμε δεν με ενοχλούν οι πουτάνες αλλα με ενοχλούν όσοι πάνε σε αυτές.Δεν στέκει...:P

Αυτό που εννοώ είναι ότι δεν είμαι απ'αυτους που πιστεύουν ότι πρέπει να απαγορευτούν τα πορνεία, ούτε ότι οι πόρνες είναι υπαίτιες επειδή "υπάρχουν".
Αυτές κάνουν την δουλειά τους όπως όλος ο κόσμος, και δεν με ενοχλούν. Απλά αν ο δικός μου είχε πάει, θα "έπεφτε" πολύ στα μάτια μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
τι να σας πω ρε παιδιά.....

νομίζω ότι έχει γίνει ξανά παρόμοια κουβέντα?
Τες πα....
θα σας πω τι γνώμη μου.....

Δε θα με ενοχλούσε αν ο σύντροφος μου πριν από μένα είχε πάει κάποιες φορές σε οίκο ανοχής για να βγάλει τα αποθημένα του....
Με κάποιες προϋποθέσεις βέβαια οι οποίες είναι οι εξής...
1) ότι φυσικά πήρε τις όποιες προφυλάξεις
2) ότι όταν το έκανε το προτιμούσε σαν επιλογή απ το να πάει και να ψωνιστεί σε ένα μπαρ
3) ότι δεν ήταν σύστημα και ότι έχει συμβεί κάποιες Χ (όπου Χ καλύτερα να είναι μονοψήφιος ο αριθμός αλλά και διψήφιος να είναι δεν θα πεθάνουμε) φορές στη ζωή του κατ επιλογή του 2) και όχι επειδή δεν ήθελε να βρεθεί μέσα σε σχέση

Θα με ενοχλούσε αν
1) πήγαινε σε οίκους ανοχής ενόσο είναι και μαζί μου σε ολοκληρωμένη σχέση
2) το είχε σύστημα


Γενικά όλα σαν εμπειρίες είναι καλά για όποιον ενδιαφέρεται να την αποκτήσει την εμπειρία (εμπειρία είναι να πας και με ζώο αλλά δε νομίζω ότι όλοι ενδιαφερόμαστε :P )
Η αλήθεια είναι ότι για πολλά χρόνια από περιέργεια και μόνο ήθελα να μπω μέσα σε ένα να δω πως είναι...
Πηγαίνοντας Άμστερνταμ και βλέποντας τις εκδιδόμενες γυναίκες στις βιτρίνες μου πέρασε η κάψα....
Ένοιωσα μια λύπηση για αυτές τις γυναίκες (πράγμα που γενικώς κατ εμέ είναι λάθος, είναι λάθος να λυπάσε τους άλλους... όλοι πράτουν και εισπράτουν επιλογές της ζωής τους) αλλά απ την άλλη ειλικρινά τους αναγνωρίζω σε μεγάλο βαθμό το λειτούργημα που κάνουν δεδομένου ότι δεν μπορούν όλοι οι άνθρωποι να συνάψουν ερωτικές σχέσεις με άλλους ανθρώπους, ο καθένας για τον δικό του λόγο όπου δεν μου πέφτει κανένας απολύτως λόγος να κατακρίνω.

Γενικά απ ότι έχω ακούσει από άντρες φίλους μου που είχαν την εμπειρία αυτή, μιας που πάντα ήθελα να μάθω πως είναι, τι νοιώθεις, πως πάει το κόλπο κι όλες τις ανατριχιαστικές λεπτομέρειες.... οι περισσότεροι έχουν πει ότι καλύτερα να σε φάει η μαμακία παρα να πας δεύτερη φορά σε "σπίτι"....
Γενικά οι περισσότεροι έχουν άσχημη εμπειρία...
Χαρακτηριστικά δεν θα ξεχάσω όταν φίλος στην εφηβία μας, έκλαιγε στην αγκαλιά μου λέγοντας ότι είχε πάει και η γυναίκα όσο αυτός προσπαθούσε... στο μεταξύ έτρωγε πασατέμπο :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Τελικά,εμένα που δεν με πειράζει αν έχει πάει στο παρελθόν (πραγματικά, δεν την έχω κάνει ΠΟΤΕ αυτήν την ερώτηση), λέτε να έχω πρόβλημα?

Άντε και πήγε όταν ήταν 15 χρονών....Και? Τι αλλάζει για μένα?

Θα με ενοχλούσε αν πήγαινε σήμερα, που έχει σχέση μαζί μου. Θα σήμαινε ή ότι κάπου δεν τον καλύπτω σεξουαλικά ή ότι είναι ανωμαλάρα και την βρίσκει να πληρώνει τις γυναίκες που κάνει σεξ!

Στην 1η περίπτωση, η λογική λέει ότι κάθεσαι με τον σύντροφό σου και συζητάς πού βρίσκεται το λάθος (εγώ απλά θα του έβγαζα τα μάτια) προκειμένου να λυθεί και στην 2η περίπτωση, του κάνω μια συμφέρουσα οικονομική προσφορά και είμαστε όλοι ευχαριστημένοι! :P (ξέρετε πόσο έχουν φτάσει οι τιμές στα καλλυντικά????)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από ΚΑΚΗ ΕΠΙΡΡΟΗ:
Ένοιωσα μια λύπηση για αυτές τις γυναίκες (πράγμα που γενικώς κατ εμέ είναι λάθος, είναι λάθος να λυπάσε τους άλλους... όλοι πράτουν και εισπράτουν επιλογές της ζωής τους)

Είναι οφφτόπικ αλλά θα το πω. Χτες βράδυ ήμουν σε γνωστό μπουζουκομάγαζο της Θεσ/νίκης. Πρώτο τραπέζι πίστα, ένα "ζευγάρι". Αυτή πολύ ωραίο πρόσωπο, ωραίο σώμα, ημίγυμνη, πρέπει να ήταν ξένη, Ρωσσίδα ή κάτι τέτοιο. Αυτός απαίσιος, άσχημος και τουλάχιστον 200 κιλά. (Δεν έχω τίποτα με τους χοντρούληδες, αλλά ο τύπος ήταν αντιαισθητικός.) Ήταν 5 φορές όσο αυτή.

Λοιπόν, ίσως δεν θα πρεπε, αλλά την λυπήθηκα. Πραγματικά αναρωτιέμαι, βγάζουν τόσα χρήματα από αυτή τη δουλειά, ώστε να αξίζει να εξευτελίζουν έτσι τον εαυτό τους;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Palladin:
Λοιπόν, ίσως δεν θα πρεπε, αλλά την λυπήθηκα. Πραγματικά αναρωτιέμαι, βγάζουν τόσα χρήματα από αυτή τη δουλειά, ώστε να αξίζει να εξευτελίζουν έτσι τον εαυτό τους;

Τι σου είναι το χρήμα και το κύρος όμως.......
Έχω στο μυαλό μου μία επώνυμη νεαρά, την οποία όμως την αποκαλούμε Κυρία, γιατί είναι η σύζυγος του Τάδε, ενώ στην πραγματικότητα είναι μεγαλύτερη πουτ@ν@ από την κοπέλίτσα που είδες στα μπουζούκια, η οποία στο κάτω κάτω της γραφής μπορεί με τα λεφτά που βγάζει εκδιδόμενη να τρέφει μια ολόκληρη φαμίλια στη Ρωσία! Η παραπάνω Κυρία ποιούς τρέφει? Τους Οίκους μόδας στο Μιλάνο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από crazyhelen:
Τι σου είναι το χρήμα και το κύρος όμως.......
Έχω στο μυαλό μου μία επώνυμη νεαρά, την οποία όμως την αποκαλούμε Κυρία, γιατί είναι η σύζυγος του Τάδε, ενώ στην πραγματικότητα είναι μεγαλύτερη πουτ@ν@ από την κοπέλίτσα που είδες στα μπουζούκια, η οποία στο κάτω κάτω της γραφής μπορεί με τα λεφτά που βγάζει εκδιδόμενη να τρέφει μια ολόκληρη φαμίλια στη Ρωσία! Η παραπάνω Κυρία ποιούς τρέφει? Τους Οίκους μόδας στο Μιλάνο?
Έτσι ακριβώς. Και είναι γνωστό τι γίνεται στη showbiz

Αρχική Δημοσίευση από ΚΟΥΕ:
Θα με ενοχλούσε αν
1) πήγαινε σε οίκους ανοχής ενόσο είναι και μαζί μου σε ολοκληρωμένη σχέση
2) το είχε σύστημα
Και εγώ μαζί σου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Συμφωνω απολυτα με ΚΕ και ΤρελοΕλενη. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

briki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η briki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 220 μηνύματα.
να σας πω...
πηγα μια φορα και εγινε ως εξης: για να πας στο Υποθηκοφυλακείο Θεσσαλονίκης ο πιο σύντομος δρόμος είναι αυτός που είναι απέναντι απο την κεντρική εισοδο των δικαστηρίων όπου ονομάζεται οδός Σαπφούς. Ετσι λοιπον κι εγω, ξεκινώντας τον πρωτο καιρο στο γραφειο πηρα την τσαντα μου και ξεκινησα τον δρόμο για το υποθηκοφυλακείοοοοο, εκει που περπαταγα λοιπον εβλεπα ολη την ωρα δεξία κι αριστερά μου πορτούλες με φωτάκια αναμμένα πρωτί πρωι, αλλα ήτανε μπλε, αλλα κοκκινα κλπ και καπου...πονηρεύτηκα, τί ειναι τωρα αυτα είπα στον εαυτό μου και το πα στο αφεντικο και με κατατόπισε. όμως εγω η κυρία είχα περιέργια και μια μερα πηγαίνοντας στο υποθηκοφυλακείο απλως πηγα μπροστα σε μια απο αυτές τις πορτες με τα λαμπακια που ηταν ορθάνοιχτη και ειδα προς τα μεσα αλλα δεν επιασε τιποτα το ματι μου, μονο μια γρια που καθοταν πισω απο ενα σαν ρεσεψιον και ειχε σκοτάδι μεσα.. ε και χ...στηκα πανω μου κι εφυγα παραυτα...:redface::D:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Αλλο να εχει παει στα 15 επειδη ο πατερας του ηθελε να τον κανει αντρα (τα εχω ακουσει και αυτα, δεν παμε καλα) και αλλο στα 20-22-25 και οσο μεγαλωνει και χειροτερα. Ε, στην πρωτη περιπτωση θα με χαλαγε λιγο αλλα θα το προσπερνουσα μαλλον, στην δευτερη θα ηταν εως και απαγορευτικο για να συνεχισω με καποιον. Δεν μπορω να φανταστω πως ενας ωριμος (εστω και σχετικα) αντρας δεν νιωθει υποτιμητικα να πληρωνει μια πουτανα για σεξ. Ε και στην εποχη μας, δεν ειναι και δυσκολο να κανεις εστω και μια ελευθερη σχεση αν θες μονο σεξ! Το προτιμω προσωπικα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Συγνώμη io-io αλλά το πληρώνω έχει πολλές μορφές και εκφάνσεις! Και πέρα από τον άνδρα κατακριτέα είναι και η αυτουργός γυναίκα!
Ένας γνωστός είχε πετάξει δύο ατάκες στην ζωή του.
Η μία ήταν αφού θα πληρώσεις που θα πληρώσεις! Νομίζω ότι είναι μια πραγματικότητα που απλά πολύ προσπαθούμε να αποφύγουμε! Αλλά όταν τα λεφτά ήταν και είναι δυστυχώς ακόμα σημαντικό κριτήριο στην επιλογή άνδρα, απλά αλλάζει μόνο η μορφή που παρουσιάζεται το φαινόμενο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Demelene:
Συγνώμη io-io αλλά το πληρώνω έχει πολλές μορφές και εκφάνσεις! Και πέρα από τον άνδρα κατακριτέα είναι και η αυτουργός γυναίκα!
Ένας γνωστός είχε πετάξει δύο ατάκες στην ζωή του.
Η μία ήταν αφού θα πληρώσεις που θα πληρώσεις! Νομίζω ότι είναι μια πραγματικότητα που απλά πολύ προσπαθούμε να αποφύγουμε! Αλλά όταν τα λεφτά ήταν και είναι δυστυχώς ακόμα σημαντικό κριτήριο στην επιλογή άνδρα, απλά αλλάζει μόνο η μορφή που παρουσιάζεται το φαινόμενο!

Με το να μου παραθετεις παρομοια προβληματα και κατακριτεες καταστασεις δεν μου αποδεικνυεις οτι ειμαι λαθος! Σε ολα αυτα συμφωνω αλλα δεν θεωρησα οτι ειναι η σωστη στιγμη και το σωστο τοπικ να συζητηθουν. Εγω απλα ειπα τη γνωμη μου για τους αντρες που επισκεπτονται τετοια μερη!

Και μπαι δε γουει, υπαρχουν και γυναικες (και αρκετες θελω να ελπιζω) που δεν τις ενδιαφερει το πορτοφολι του υποψηφιου δεσμου. Και ουτε προσπαθουν να του φανε τα λεφτα οσο ειναι μαζι του.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top