Έχετε πάει σε οίκους ανοχής έτσι για την εμπειρία;

Έχετε πάει σε οίκο ανοχής;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 57)
  • Πάω συχνά!

    Ψήφοι: 3 5.3%
  • Μία φορά μόνο από περιέργεια..

    Ψήφοι: 2 3.5%
  • Καμιά φορά μπορεί.. αν δεν έχω σχέση.

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Είμαι γυναίκα/ομοφυλόφιλος/ανήλικος, τι λες τώρα;

    Ψήφοι: 21 36.8%
  • Κουμπάκιας

    Ψήφοι: 3 5.3%
  • Δεν έχω πάει ποτέ.

    Ψήφοι: 28 49.1%

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Υπάρχει και σχετική σελίδα για φαν του είδους.

https://www.bourdela.com/
:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από io-io:
Με το να μου παραθετεις παρομοια προβληματα και κατακριτεες καταστασεις δεν μου αποδεικνυεις οτι ειμαι λαθος! Σε ολα αυτα συμφωνω αλλα δεν θεωρησα οτι ειναι η σωστη στιγμη και το σωστο τοπικ να συζητηθουν. Εγω απλα ειπα τη γνωμη μου για τους αντρες που επισκεπτονται τετοια μερη!
Ποιος είπε ότι είσαι λάθος!

Αρχική Δημοσίευση από io-io:
Και μπαι δε γουει, υπαρχουν και γυναικες (και αρκετες θελω να ελπιζω) που δεν τις ενδιαφερει το πορτοφολι του υποψηφιου δεσμου. Και ουτε προσπαθουν να του φανε τα λεφτα οσο ειναι μαζι του.
Ευτυχώς.Και εγώ σε αυτές προσδοκώ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

arfi-gorgona o

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο arfi-gorgona o αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 150 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από io-io:
Δεν μπορω να φανταστω πως ενας ωριμος (εστω και σχετικα) αντρας δεν νιωθει υποτιμητικα να πληρωνει μια πουτανα για σεξ. Ε και στην εποχη μας, δεν ειναι και δυσκολο να κανεις εστω και μια ελευθερη σχεση αν θες μονο σεξ! Το προτιμω προσωπικα!

Καλά λέει η ιο-ιο,γιατί να πληρώσει την πουτάνα ενώ υπάρχουν πουτάνες που δεν πληρώνονται;Μην πιάνεστε κορόιδα βρε,στις μέρες μας κυκλοφορούν τόσες πολλές έξω,που είναι χαζομάρα να τα ακουμπάς στις επί χρήμασι.Όταν υπάρχουν άλλες που το προσφέρουν τσάμπα.;) Χρειάζεται να πω την γνώμη μου για τις ελεύθερες σχέσης;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από arfi-gorgona o:
Καλά λέει η ιο-ιο,γιατί να πληρώσει την πουτάνα ενώ υπάρχουν πουτάνες που δεν πληρώνονται;Μην πιάνεστε κορόιδα βρε,στις μέρες μας κυκλοφορούν τόσες πολλές έξω,που είναι χαζομάρα να τα ακουμπάς στις επί χρήμασι.Όταν υπάρχουν άλλες που το προσφέρουν τσάμπα.;) Χρειάζεται να πω την γνώμη μου για τις ελεύθερες σχέσης;:P

Αν αυτες που ειναι εξω και δεν πληρωνονται ειναι πουτανες, τοτε ειναι και ο αντρας που παει μαζι τους ζιγκολο, γιατι προφανως δεν υπαρχει καμια διαφορα μεταξυ τους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

arfi-gorgona o

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο arfi-gorgona o αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 150 μηνύματα.
Είπα εγώ το αντίθετο;(αν και αρσενική πουτάνα είναι πιο σωστό ) αλλα για τους άντρες ας μιλήσετε εσείς,εγώ μιλώ μονο για τις γυναίκες ;) Το θέμα είναι όμως ότι τις πουτάνες δεν τις διαχωρίζουμε/ξεχωρίζουμε ανάλογα πως μας βολεύει,πουτάνες είναι και οι μεν και οι δε.Και όσο και να μην αρέσει η αλήθεια,και όσο και να προσπαθούμε να την καλύψουμε πίσω από λεξούλες,δεν καλύπτεται..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Ok...για να καταλάβω κάτι...όποια έχει κάνει ελεύθερη σχέση είναι πουτάν@;!;!;! :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Vkey:
Ok...για να καταλάβω κάτι...όποια έχει κάνει ελεύθερη σχέση είναι πουτάν@;!;!;! :hmm:

Οχι φυσικα, και δεν ειπα αυτο! Απλα επειδη πολλοι λενε τις γυναικες πουτανες και τους αντρες μαγκες και τα σχετικα, τονισα οτι αν καποιος το θεωρει κακο για την γυναικα, οφειλει να το θεωρει εξισου πουτ@νιστικο και για τον αντρα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Βρε ιο-ιο κατάλαβα εσύ τι λες :P Για το άρφι το λέω...και επείδη ήμουν ακριβώς από κάτω του δεν έκανα quote :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Α, οκ τοτε! Απλα το ξεκαθαρισα σε περιπτωση που παρεξηγησες!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από arfi-gorgona o:
Το θέμα είναι όμως ότι τις πουτάνες δεν τις διαχωρίζουμε/ξεχωρίζουμε ανάλογα πως μας βολεύει,πουτάνες είναι και οι μεν και οι δε.Και όσο και να μην αρέσει η αλήθεια,και όσο και να προσπαθούμε να την καλύψουμε πίσω από λεξούλες,δεν καλύπτεται..

Εγω παλι γιατι νομιζω οτι ο ορισμος της πουτανας ειναι αυτη που πληρωνεται για να παει με καποιον?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

arfi-gorgona o

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο arfi-gorgona o αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 150 μηνύματα.
Vkey
Πριν σου απαντήσω τι νομίζω εγώ, θα ήθελα να μου πεις εσύ τι ορισμό δίνεις για κάτι τέτοιο.Αν και νομίζω ότι κατάλαβες καλά τι πιστεύω εγώ(ειδικά αν γίνετε κατ επανάληψη και δεν είναι ένα λάθος τις στιγμής..).Και δεν είμαι το καλο μου ο είμαι :P

EDIT:Λοιπών ας αναλύσω λιγάκι..Πως λέγανε τις πουτάνες πριν πάρουν αυτήν την ονομασία;Ελευθερων ηθών έτσι δεν τις λέγανε;Πως ονομάζεται μια γυναικα (η και ένας άντρας )όταν κάνει ελεύθερη σχέση; (δηλαδή σχέση πηδήματος; ) Bingo ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Έχω μάθει να μην κρίνω στην ζωή μου τους ανθρώπους με το τι κάνουν στο κρεββάτι τους και με ποιον 'η πόσους....Προσωπικά δεν με αφορά ΚΑΘΟΛΟΥ και δεν με νοιάζει!
Ούτε θεωρώ μια ελεύθερη σχέση λάθος....Βασικά που είναι το λάθος όταν δύο ώριμοι και ενήλικοι άνθρωποι αποφασίζουν να έχουν ένα σεξουαλικό πάρε-δώσε; :worry: Στο σεξ όλα επιτρέπονται φτάνει να το θέλουν και οι δύο...Εκτός αν είμαι λάθος :P

Τις λέγανε εταίρες βασικά...αλλά ας μην ανατρέξουμε στην ιστορία γιατί θα βρούμε κι άλλους χαρακτηρισμούς :P

'Οπως και να έχει διαφωνώ με την ορολογία πουτάν@ όχι μόνο για τις γυναίκες που κάνουν ελεύθερη σχέση- ποια είμαι εγώ στην τελική για να κρίνω;- αλλά και για αυτές που πληρώνονται....Προτιμώ το ιερόδουλη...είναι πιο σικ...Και αν ανατρέξεις σημασιολογικά και ιστορικά θα καταλάβεις από που ακριβώς προέρχεται ;)

Edit: μου ξέφυγε ένα ν -->τον άρφι...τα ονόματα κλίνονται :P
P/s:Εύκολη θεωρεί ο άντρας μια γυναίκα που έχει την δική του ηθική...8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

arfi-gorgona o

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο arfi-gorgona o αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 150 μηνύματα.
Όλοι έχουν το δικαίωμα να κρίνουν και να κριθούν ανάλογα με τις πράξις τους :)

Ένταξη δεν είπαμε να συμφωνήσεις,απλά άποψης ανταλλάσσουμε ;)

P/s:Είδες ποσο καλός είμαι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Insomniac

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomniac αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 876 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Vkey:
Έχω μάθει να μην κρίνω στην ζωή μου τους ανθρώπους με το τι κάνουν στο κρεββάτι τους και με ποιον 'η πόσους....Προσωπικά δεν με αφορά ΚΑΘΟΛΟΥ και δεν με νοιάζει!
Ούτε θεωρώ μια ελεύθερη σχέση λάθος....Βασικά που είναι το λάθος όταν δύο ώριμοι και ενήλικοι άνθρωποι αποφασίζουν να έχουν ένα σεξουαλικό πάρε-δώσε; :worry: Στο σεξ όλα επιτρέπονται φτάνει να το θέλουν και οι δύο...Εκτός αν είμαι λάθος :P

Τις λέγανε εταίρες βασικά...αλλά ας μην ανατρέξουμε στην ιστορία γιατί θα βρούμε κι άλλους χαρακτηρισμούς :P

'Οπως και να έχει διαφωνώ με την ορολογία πουτάν@ όχι μόνο για τις γυναίκες που κάνουν ελεύθερη σχέση- ποια είμαι εγώ στην τελική για να κρίνω;- αλλά και για αυτές που πληρώνονται....Προτιμώ το ιερόδουλη...είναι πιο σικ...Και αν ανατρέξεις σημασιολογικά και ιστορικά θα καταλάβεις από που ακριβώς προέρχεται ;)

Edit: μου ξέφυγε ένα ν -->τον άρφι...τα ονόματα κλίνονται :P
P/s:Εύκολη θεωρεί ο άντρας μια γυναίκα που έχει την δική του ηθική...8)

[off topic] Κοιτα, θεωρητικα, οσα λες ειναι πολυ φυσιολογικα και ιδανικα...Ομως μαλλον ειναι υπερβολικα ιδανικα. Θελοντας και μη, σχηματιζεις μια εντυπωση για καποιον ανθρωπο αν αυτος καθε βραδυ εχει διαφορετικο σεξουαλικο παρτενερ, και μετα δεν τον/την ξαναβλεπει. Δεν λεω οτι βγαζεις αυτοματα συμπερασμα για την προσωπικοτητα/μορφωση/ ενδιαφεροντα/κτλ του, αλλα αν ας πουμε γνωριζει καθε βραδυ διαφορετικο ατομο και κανουν σεξ παραλληλα με ουρολαγνεια και κοπρολαγνεια, ε ενταξει δεν πω κιολας οτι δεν με αφηνει παγερα αδιαφορο. ;)

Το putan - puta ειναι ξενικη λεξη και αρα πιο chic! Το ιεροδουλη ειναι πιο λαικο! :P Περαν της πλακας παντως, ο ορος πουτανα υπαρχει ακριβως για αυτες τις περιπτωσεις, και ειναι δηλωτικος της καταστασης. Δεν εχει σημασια η λεξη που θα χρησιμοποιησεις, αλλα η ουσια της. :)

Υ.Γ: BTW διαφωνω καθετα με το οτι καποια/ος που κανει ελευθερη σχεση ειναι πουτανα. Αλλα αυτο ειναι ασχετο με τα παραπανω. [/off topic]

[on topic] Δεν εχω καταλαβει το νοημα της ερωτησης "ετσι για την εμπειρια" :worry: Το βρισκω αναλογο (ισως και να μην ειναι το καταλληλο παραδειγμα αλλα αυτο μου ηρθε τωρα! :redface: ) με το να ταξιδευει καποιος με αεροπλανο. Κανενας δεν θα παρει αεροπλανο μονο και μονο για να δει πως ειναι, αλλα γιατι εχει να παει καπου. Το οτι μπορει παραλληλα να ειναι και εμπειρια δεν σημαινει οτι το κανει για αυτο. Αφηστε που οι περισσοτεροι περνουν συχνα αεροπλανο, και δεν το δοκιμαζουν μονο μια φορα (και κυριως γιατι υπαρχει καποιος ισχυρος λογος - οι αποστασεις) :P [/on topic]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Insomniac:
[off topic] Κοιτα, θεωρητικα, οσα λες ειναι πολυ φυσιολογικα και ιδανικα...Ομως μαλλον ειναι υπερβολικα ιδανικα. Θελοντας και μη, σχηματιζεις μια εντυπωση για καποιον ανθρωπο αν αυτος καθε βραδυ εχει διαφορετικο σεξουαλικο παρτενερ, και μετα δεν τον/την ξαναβλεπει. Δεν λεω οτι βγαζεις αυτοματα συμπερασμα για την προσωπικοτητα/μορφωση/ ενδιαφεροντα/κτλ του, αλλα αν ας πουμε γνωριζει καθε βραδυ διαφορετικο ατομο και κανουν σεξ παραλληλα με ουρολαγνεια και κοπρολαγνεια, ε ενταξει δεν πω κιολας οτι δεν με αφηνει παγερα αδιαφορο. ;)
Υ.Γ: BTW διαφωνω καθετα με το οτι καποια/ος που κανει ελευθερη σχεση ειναι πουτανα. Αλλα αυτο ειναι ασχετο με τα παραπανω. [/off topic]


Καλά βρε δεν πήγα τόσοοοοοοοοο μακρία...Κι εγώ θα σοκαριζόμουν αν μάθαινα ότι γινόταν κάτι τετοιο :P Αυτό ξεπερνά κάθε μέτρο! Από την άλλη αν κάποιος την βρίσκει έτσι οκ εγώ τι να πω; :P Ε...δεν θα σκάσω κι όλας (γκομενός μου να μη είναι μόνο :P)....Απλά είμαι αντίθετη κι εσύ όπως είπες το να θεωρηθεί μια γυναίκα πουτάν@ επειδή έχει κάνει ελεύθερη σχέση...Το θεωρώ απλά υπερβολικό 8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Insomniac

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomniac αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 876 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Vkey:
Καλά βρε δεν πήγα τόσοοοοοοοοο μακρία...Κι εγώ θα σοκαριζόμουν αν μάθαινα ότι γινόταν κάτι τετοιο :P Αυτό ξεπερνά κάθε μέτρο! Από την άλλη αν κάποιος την βρίσκει έτσι οκ εγώ τι να πω; :P Ε...δεν θα σκάσω κι όλας (γκομενός μου να μη είναι μόνο :P)....Απλά είμαι αντίθετη κι εσύ όπως είπες το να θεωρηθεί μια γυναίκα πουτάν@ επειδή έχει κάνει ελεύθερη σχέση...Το θεωρώ απλά υπερβολικό 8)

Προφανως το εθεσα ως extreme παραδειγμα απλα για να δειξω οτι τα πραγματα δεν ειναι απολυτα. Φυσικα στο δευτερο συμφωνω. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Κάποιος ή κάποια που γ@@@ται για την πόρωση δεν είναι πουτάνα ή αντίστοιχος αρσενικός!
Σώμα του/της είναι, απόλαυση του είναι/της, ΑΣ κάνει ότι θέλει!! Για μένα είναι και εξαιρετικά μάγκας ή μάγκισα που με πλήρη αυτογνωσία επιδιώκει κάτι κοινωνικά κατακριτέο (λιγότερο σήμερα) για την απόλαυση του/της!

Για μένα ο όρος πουτάνα (από εδώ και πέρα περιλμβάνεται πάντα και ο αντίστοιχος αρσενικός) στα κριτήρια επιλογής εισέρχεται ο παράγοντας οικονομικά ωφέλη που μπορεί να αποκομίσει ο πρωταγωνιστής! Και αυτά μπορεί να είναι από τα πλέον απλοικά μέχρι τους αρσενικούς προικοθήρες! Και είναι κάτι εξαιρετικά σύνηθες!! Και αυτή η κατάσταση δεν έχει να ζηλέψει τίποτα από την ιερόδουλη!! Και μάλιστα για μένα ο επαγγελματίας έχει μεγαλύτερη αξία στα μάτια μου καθώς το κάνει για να επιζήσει!

Και δεν είναι τυχαίο ότι οι πιο θεές είναι με τους πιο ματσό! Τώρα θα αρχίσετε να λέτε ότι δεν σου κάθεται έτσι εύκολα μια γυναίκα και πολλά άλλα ρομαντικά για μένα όμως αφελή. Αν κοιτάξεις λίγο γύρω του ο καθένας θα δεί ότι το χρήμα ένα πράγμα δεν αγοράζει σίγουρα, την ευτυχία και υγεία (θέτει όμως τις βάσεις). Τις γυναίκες ή τους άνδρες σίγουρα τους αγοράζει! Και δεν είναι κάτι καινούργιο αυτό!! Το προξενιό είχε τεράστια συσχέτιση από την οικονομική δύναμη των συμμετεχόντων ή από κάποια πιθανά άλλα συμφέροντα! Και μάλιστα οι κινόντες τα νήματα των προξενιών ήταν οι pimps της εποχής!Απλά σήμερα γίνεται πιο επαναστατημένα και πιο φιλελεύθερα καθώς έχουμε ξεπεράσει το απαρχαιωμένο θεσμό του προξενιού! Πλήρως ειρωνικό το σχόλιο καθώς το μόνο που άλλαξε κάπως είναι ότι ο πωλυώμενος διαλέγει ποια σε ποιον/α θα πωληθεί!

Και για να μιλήσω με βάση το αρσενικό φύλλο που γνωρίζω κιόλας!! Ξέρεται πόσο αγόρια γνωστοί μου κιόλας σκέφτονται να βρουν μια κοπέλα με λεφτά και ας μην είναι ακριβώς της αρεσκείας τους? Λίγο συμβιβασμό θέλει. (Και αυτό είναι μια πολύ καλοπισμένη εκδοσχή του τι λένε). Και είμαι σίγουρος ότι ακριβώς το ίδιο είναι και στο μυαλό των γυναικών!

Φυσικά οι εξαιρέσεις υπάρχουν και είναι θαυμαστές! Η αλήθεια είναι όμως δυστυχώς ότι όλοι κάτι έχουμε να πωλήσουμε από την επιφανειακή εμφάνιση μας,την εξυπνάδα μας,τα λεφτά του μπαμπά μας μέχρι το character integrity και ηθική μας και τον συναισθηματισμό μας αν θέλετε ή και το μαγείρεμα της;) ! (Big Kahuna μεγάλο έργο)

Συγνώμη προκαταβολικά για τον κυνισμό μου αλλά έχει μαυρίσει η ψυχή μου από το ΣΚ και έτσι μου βγήκε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Demelene:
Κάποιος ή κάποια που γ@@@ται για την πόρωση δεν είναι πουτάνα ή αντίστοιχος αρσενικός!
Σώμα του/της είναι, απόλαυση του είναι/της, ΑΣ κάνει ότι θέλει!! Για μένα είναι και εξαιρετικά μάγκας ή μάγκισα που με πλήρη αυτογνωσία επιδιώκει κάτι κοινωνικά κατακριτέο (λιγότερο σήμερα) για την απόλαυση του/της!

:worship::worship::worship:

(ομολογω οτι δεν διαβασα παρακατω τι γραφεις -σορυ, βαριεμαι- αλλα με αυτο καλυφθηκα.)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Demelene

+1 :thumbup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Demelene με εντυπωσίασες!:P
Παίζει να είναι το πρώτο ποστ σου τον τελευταίο καιρό που συμφωνώ τόσο μα τόσο πολυ :D

Καλύφθηκα πλήρως!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top