Έχετε συγκεκριμένο "τύπο" ή όχι;

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,160 μηνύματα.

BeatrixKiddo

Περιβόητο μέλος

Η Trix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,048 μηνύματα.
Συμφωνώ!Ωραια η επικοινωνία!

Η επικοινωνία προϋποθέτει να υπάρχει και ενδιαφερον από τις 2 πλευρές. Αν ο άλλος δε ενδιαφέρεται δε γίνεται να υπάρξει δέσιμο όσο και να ξέρει να μιλάει ο άλλος
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,160 μηνύματα.
Επικοινωνία απλά .

Η επικοινωνία προϋποθέτει να υπάρχει και ενδιαφερον από τις 2 πλευρές. Αν ο άλλος δε ενδιαφέρεται δε γίνεται να υπάρξει δέσιμο όσο και να ξέρει να μιλάει ο άλλος


Αυτό εννοείται.
 

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
με τρομαζει το οτι ολοι το εχουν σκεφτει τοσο διεξοδικα και εχουν καταληξει με λεπτομερεια στο πως ακριβως θελουν το συντροφο τους
την ιδια στιγμη που εγω εδω και 3 ωρες σκεφτομαι το τι θα φαω μετα και ακομα δεν εχω καταληξει


-Αν εχει διαφορα προβληματα στα οποια θελει να την στηριξω, ακομα καλυτερα
daddy issues?
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,160 μηνύματα.
με τρομαζει το οτι ολοι το εχουν σκεφτει τοσο διεξοδικα και εχουν καταληξει με λεπτομερεια στο πως ακριβως θελουν το συντροφο τους
την ιδια στιγμη που εγω εδω και 3 ωρες σκεφτομαι το τι θα φαω μετα και ακομα δεν εχω καταληξει



daddy issues?


Αυτό ήθελα να πω αλλά θα με έλεγαν κακό πάλι.
 

Samael

Τιμώμενο Μέλος

Ο Samael αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,182 μηνύματα.

BeatrixKiddo

Περιβόητο μέλος

Η Trix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,048 μηνύματα.
Εγώ λέω να μη σε τρομάζει .... όλοι λίγο πολύ έχουμε κάποιες 'απαιτησεις' ανεξάρτητα από το φύλο...
Το thread μιλάει για το εάν έχουμε κάποιο τύπο και αν ναι τι...
Εγώ προσωπικά δε το θεωρώ κάτι κακό να έχεις ένα τύπο φτάνει να είναι σε λογικά πλαίσια..
Δλδ μια ψηλή γυναίκα δύσκολα θα μπορέσει να ειναι με εναν άντρα που είναι 15 εκατοστά πιο κοντός...δε λέω ότι δε γίνεται απλά είναι δύσκολο. κάποιος θα νιώθει άβολα από τους δύο...
 

Mhtrogoal

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 921 μηνύματα.
με τρομαζει το οτι ολοι το εχουν σκεφτει τοσο διεξοδικα και εχουν καταληξει με λεπτομερεια στο πως ακριβως θελουν το συντροφο τους
την ιδια στιγμη που εγω εδω και 3 ωρες σκεφτομαι το τι θα φαω μετα και ακομα δεν εχω καταληξει



daddy issues?


Κι αυτα τα διαχειριζομαι, δεν εχω θεμα. Το σημαντικο ειναι το κοκκινο μαλλι και τα ΕΑΑΚ
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,610 μηνύματα.
Βασικά να είναι ορφανός.
Να μην είναι: γυναικάς, τσιγκούνης, χαρτοπαίκτης, φλύαρος, κομματόσκυλο.
Ψηλότερος από μένα, ανοιχτόχρωμα μάτια, μαλλιά κι επιδερμίδα. Βάρος μέτριο (πάντως όχι αδύνατος- κοιλίτσα σε λογικά πλαίσια, δεκτή). Έξτρα προσόν, να φοράει γυαλιά.
Ευφυής, πνευματώδης με (σαρκαστικό) χιούμορ, σπιτόγατος.
Να αγαπάει: εμένα, τα βιβλία, τη θάλασσα (να μην τον πιάνει ναυτία σε ταξίδια με πλοίο)και τα ζώα- ιδιαίτερα τις γάτες.
 

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Βασικά να είναι ορφανός.
Να μην είναι: γυναικάς, τσιγκούνης, χαρτοπαίκτης, φλύαρος, κομματόσκυλο.
Ψηλότερος από μένα, ανοιχτόχρωμα μάτια, μαλλιά κι επιδερμίδα. Βάρος μέτριο (πάντως όχι αδύνατος- κοιλίτσα σε λογικά πλαίσια, δεκτή). Έξτρα προσόν, να φοράει γυαλιά.
Ευφυής, πνευματώδης με (σαρκαστικό) χιούμορ, σπιτόγατος.
Να αγαπάει: εμένα, τα βιβλία, τη θάλασσα (να μην τον πιάνει ναυτία σε ταξίδια με πλοίο)και τα ζώα- ιδιαίτερα τις γάτες.


Αχ αυτό το κόλλημα με τα γυαλιά το έχω και εγώ. Αναλόγως τα γυαλιά πάντα και το γενικότερο στυλ του άλλου, αλλά μου φαίνεται ότι προσθέτουν μια έξτρα...γοητεία να το πω; :hehe: Κάτι τέλος πάντων :P
Εκτός από την επικοινωνία, θεωρώ πολύ σημαντικό το χιούμορ πάντως. Δεν θα μπορουσα να ειμαι με έναν άνθρωπο που δεν έχει χιούμορ.
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,440 μηνύματα.
Αχ αυτό το κόλλημα με τα γυαλιά το έχω και εγώ. Αναλόγως τα γυαλιά πάντα και το γενικότερο στυλ του άλλου, αλλά μου φαίνεται ότι προσθέτουν μια έξτρα...γοητεία να το πω; :hehe: Κάτι τέλος πάντων :P
Εκτός από την επικοινωνία, θεωρώ πολύ σημαντικό το χιούμορ πάντως. Δεν θα μπορουσα να ειμαι με έναν άνθρωπο που δεν έχει χιούμορ.


https://pasteboard.co/IgCkIYr.jpg
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,610 μηνύματα.
Αχ αυτό το κόλλημα με τα γυαλιά το έχω και εγώ. Αναλόγως τα γυαλιά πάντα και το γενικότερο στυλ του άλλου, αλλά μου φαίνεται ότι προσθέτουν μια έξτρα...γοητεία να το πω; :hehe: Κάτι τέλος πάντων :P
Εκτός από την επικοινωνία, θεωρώ πολύ σημαντικό το χιούμορ πάντως. Δεν θα μπορουσα να ειμαι με έναν άνθρωπο που δεν έχει χιούμορ.

Δεν θα μπορούσα να συμφωνήσω περισσότερο. Ιδιαίτερα για το χιούμορ (μιλάμε για το σωστό, ασφαλώς) που είναι από τα κορυφαία στοιχεία γοητείας και μέγα αφροδισιακό.
Και βέβαια τα γυαλιά, ως προέκταση του intellectuelle στιλ, που θεωρώ σέξι.
 

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Βασικά να είναι ορφανός.
Να μην είναι: γυναικάς, τσιγκούνης, χαρτοπαίκτης, φλύαρος, κομματόσκυλο.
Ψηλότερος από μένα, ανοιχτόχρωμα μάτια, μαλλιά κι επιδερμίδα. Βάρος μέτριο (πάντως όχι αδύνατος- κοιλίτσα σε λογικά πλαίσια, δεκτή). Έξτρα προσόν, να φοράει γυαλιά.
Ευφυής, πνευματώδης με (σαρκαστικό) χιούμορ, σπιτόγατος.
Να αγαπάει: εμένα, τα βιβλία, τη θάλασσα (να μην τον πιάνει ναυτία σε ταξίδια με πλοίο)και τα ζώα- ιδιαίτερα τις γάτες.


Aleksa τα καλύπτω όλα εκτός από τα κωλόγατα. Θα συμβιβαστείς?
 

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.

Guest 186240

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Aleksa,αν δεν είναι ορφανός και έχει όλα τα υπόλοιπα?

 

Guest 874453

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Νομίζω ο samael, έχει δίκιο. Αν δεν έχεις επικοινωνία,τι να τον-την κάνεις?

Οπου επικοινωνία εννοώ θέματα επί πάντως του επιστητού. Να μπορείς να συζητήσεις εξίσου ένα σοβαρό θέμα όσο κ μία χαζομάρα.

Αλήθεια εσείς με τα εμφανισιακά σας κριτήρια σε θέματα τύπου "εμφάνιση η προσωπικότητα "τι απαντάτε?
 
Τελευταία επεξεργασία:

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,792 μηνύματα.
Νομίζω ο samael, έχει δίκιο. Αν δεν έχεις επικοινωνία,τι να τον-την κάνεις?

Οπου επικοινωνία εννοώ θέματα επί πάντως του επιστητού. Να μπορείς να συζητήσεις εξίσου ένα πο
Το πρώτο post του θέματος είναι σαφές, και κατά την άποψή μου πολύ λογικό :P

Υπάρχουν στάνταρ στην εμφάνιση που αν κάποιος δεν τα έχει δεν παίζει να τον δείτε ερωτικά;

Μιλάμε για εμφάνιση και για ερωτική / σεξουαλική επιθυμία.

Δεν ξέρω αν είναι κάποιου είδους γυναικεία προσέγγιση το "να υπάρχει επικοινωνία", αλλά εδώ νομίζω μιλάμε για σεξουαλική επιθυμία και όχι για τα υπόλοιπα διαδικαστικά μιας ερωτικής σχέσης. Όταν κάνεις (ωμό ή όχι) σεξ με τον άλλον κοιτάς το σώμα του και τα παράγωγά του, όχι τα ψυχικά - πνευματικά του χαρίσματα. :spasiklas:
 

Guest 874453

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Το πρώτο post του θέματος είναι σαφές, και κατά την άποψή μου πολύ λογικό :P



Μιλάμε για εμφάνιση και για ερωτική / σεξουαλική επιθυμία.

Δεν ξέρω αν είναι κάποιου είδους γυναικεία προσέγγιση το "να υπάρχει επικοινωνία", αλλά εδώ νομίζω μιλάμε γιπουα σεξουαλική επιθυμία και όχι για τα υπόλοιπα διαδικαστικά μιας ερωτικής σχέσης. Όταν κάνεις (ωμό ή όχι) σεξ με τον άλλον κοιτάς το σώμα του και τα παράγωγά του, όχι τα ψυχικά - πνευματικά του χαρίσματα. :spasiklas:
Ισως τότε φταίει που ωμό η κ όχι σεξ επιλέγω να κάνω με τη σχέση μου κ όχι τύπου ανοίξαμε κ σας περιμένουμε.
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,160 μηνύματα.
Νομίζω ο samael, έχει δίκιο. Αν δεν έχεις επικοινωνία,τι να τον-την κάνεις?

Οπου επικοινωνία εννοώ θέματα επί πάντως του επιστητού. Να μπορείς να συζητήσεις εξίσου ένα σοβαρό θέμα όσο κ μία χαζομάρα.

Αλήθεια εσείς με τα εμφανισιακά σας κριτήρια σε θέματα τύπου "εμφάνιση η προσωπικότητα "τι απαντάτε?


Προσωπικότητα εγώ!
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top