Ανασφάλεια για σχέση

Kitkat28!

Νεοφερμένος

Η Kitkat28! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 60 μηνύματα.
θα ηθελα να ακουσω αποψεις σχετικα με το πως να σταματησω να σκεφτομαι οτι θα μεινω μονη μ μια ζωη για να μπω λιγο στο θεμα μετά από εφτά χρόνια Χώρισα από μία τοξική σχέση και το μόνο που σκέφτομαι συνεχώς εδώ και ένα χρόνο από τότε που χώρισα είναι όχι να τα ξαναβρώ μαζί του σε καμία περίπτωση αλλά σκέφτομαι συνεχώς ότι θα μείνω μόνη μου ήταν η πρώτη μου σχέση να πω , Το μόνο που σκέφτομαι συνέχεια είναι γιατί όλοι να έχουν από ένα ταίρι και εγώ δεν αξίζω να έχω έναν άνθρωπο δίπλα μου να μου συμπεριφέρεται όμορφα να κάνει πράγματα για μένα τελοσπάντων γενικά να ενδιαφέρεται για μένα Να πηγαίνουμε βόλτες να βγαίνουμε για φαγητό κάτι το οποίο η προηγούμενη μου σχέση δεν το έκανε και θελω επιτελους ν ειμαι με καποιον που θα μ σεβεται και στεναχωριέμαι γιατί κάθομαι και το σκέφτομαι και λέω τι Κάνω λάθος συν Ότι είμαι ντροπαλός άνθρωπος και δεν ανοίγομαι εύκολα ώστε να πω στον άλλον ότι μου αρεσει Ενώ σαν άτομο γενικά όταν βγαίνω με τους φίλους μου είμαι έξω καρδιά κομπλάρω όταν κάποιος μου αρέσει γιατί ξέρω ότι θα φάω Χ πφφφφφ
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,050 μηνύματα.
θα ηθελα να ακουσω αποψεις σχετικα με το πως να σταματησω να σκεφτομαι οτι θα μεινω μονη μ μια ζωη για να μπω λιγο στο θεμα μετά από εφτά χρόνια Χώρισα από μία τοξική σχέση
Όλες οι σχέσεις τοξικές πια, τεσπα μπορεί η δική σου να ειναι. Αμα μας πεις περισσοτερες λεπτομέρειες θα καταλάβουμε τι και γιατί.


και το μόνο που σκέφτομαι συνεχώς εδώ και ένα χρόνο από τότε που χώρισα είναι όχι να τα ξαναβρώ μαζί του σε καμία περίπτωση αλλά σκέφτομαι συνεχώς ότι θα μείνω μόνη μου
Όλοι το σκεφτόμαστε αυτό στις χειρότερες στιγμές μας, δεν σημαίνει πως θα συμβεί απαραίτητα.

Το μόνο που σκέφτομαι συνέχεια είναι γιατί όλοι να έχουν από ένα ταίρι και εγώ δεν αξίζω να έχω έναν άνθρωπο δίπλα μου να μου συμπεριφέρεται όμορφα να κάνει πράγματα για μένα τελοσπάντων γενικά να ενδιαφέρεται για μένα Να πηγαίνουμε βόλτες να βγαίνουμε για φαγητό κάτι το οποίο η προηγούμενη μου σχέση δεν το έκανε και θελω επιτελους ν ειμαι με καποιον που θα μ σεβεται και στεναχωριέμαι γιατί κάθομαι και το σκέφτομαι και λέω τι Κάνω λάθος
Δες τα υπογραμμισμένα και θα καταλάβεις. Μπορει αυτα που ζητας με πρώτη ανάγνωση να είναι σεβαστά και απαραιτητα μη σου πω για μια ευτυχισμένη σχέση, αλλα το κοιτας το θεμα απο το πως θα αντηχει ο άλλος τη συμπεριφορά του σε μια σχέση με βάση το τι θα νιώθεις εσυ.

Πχ δεν ακούσαμε τι είσαι ετοιμη να προσφέρεις εσυ σε έναν καλό άνθρωπο ή τι χαρίσματα θα ηθελες να εχει εγγενώς ο καλός άνθρωπος. Πχ να ειναι γυμνασμένος, χαρισματικός, έξυπνος, επιδέξιος, με ενσυναίσθηση, τι θα ήθελες να θαυμάζεις σε αυτόν κλπ.

Είσαι αντίθετα:

Εμένα να σέβεται
Εμένα να κανει πράγματα
Εμένα να βγάζει για φαγητό,
εμένα εμένα εμένα η κοινη λέξη σε όλα.

Και εχω μια ερωτηση πάντα σε κάθε γυναικα, γιατι με διάλεξες.

Αμα μου απαντησει γιατι εισαι γλυκος, έξυπνος, αισθηματικός, χοντρός, βλαμμένος οτιδήποτε που να σχετιζεται με μένα, green flag

Αμα αρχίσει τα "γιατι κανεις εμενα να νιωθω ευτυχισμενη" που ειναι πολύ καλό μεν αλλά συνεχίζει μονο με "εμενα εμένα εμένα" ώπα εκει χτυπανε καμπανακια οτι η άλλη βλέπει τον αντρα οχι γι αυτο που ειναι αλλά για το πως την κανει να νιωθει, με ενα εγωιστικο πρίσμα αναγκών. Η αλλη δηλαδή θέλει χρόνο ακόμα και δουλίτσα μέσα της όταν σκέφτεται έτσι, δεν ειναι έτοιμη.


συν Ότι είμαι ντροπαλός άνθρωπος και δεν ανοίγομαι εύκολα ώστε να πω στον άλλον ότι μου αρεσει Ενώ σαν άτομο γενικά όταν βγαίνω με τους φίλους μου είμαι έξω καρδιά κομπλάρω όταν κάποιος μου αρέσει γιατί ξέρω ότι θα φάω Χ πφφφφφ
Γιατι θα φας Χ; Τι πιστευεις ότι ειναι ενα μεγάλο αρνητικό επάνω σου;
 

Kitkat28!

Νεοφερμένος

Η Kitkat28! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 60 μηνύματα.
Όλες οι σχέσεις τοξικές πια, τεσπα μπορεί η δική σου να ειναι. Αμα μας πεις περισσοτερες λεπτομέρειες θα καταλάβουμε τι και γιατί.



Όλοι το σκεφτόμαστε αυτό στις χειρότερες στιγμές μας, δεν σημαίνει πως θα συμβεί απαραίτητα.


Δες τα υπογραμμισμένα και θα καταλάβεις. Μπορει αυτα που ζητας με πρώτη ανάγνωση να είναι σεβαστά και απαραιτητα μη σου πω για μια ευτυχισμένη σχέση, αλλα το κοιτας το θεμα απο το πως θα αντηχει ο άλλος τη συμπεριφορά του σε μια σχέση με βάση το τι θα νιώθεις εσυ.

Πχ δεν ακούσαμε τι είσαι ετοιμη να προσφέρεις εσυ σε έναν καλό άνθρωπο ή τι χαρίσματα θα ηθελες να εχει εγγενώς ο καλός άνθρωπος. Πχ να ειναι γυμνασμένος, χαρισματικός, έξυπνος, επιδέξιος, με ενσυναίσθηση, τι θα ήθελες να θαυμάζεις σε αυτόν κλπ.

Είσαι αντίθετα:

Εμένα να σέβεται
Εμένα να κανει πράγματα
Εμένα να βγάζει για φαγητό,
εμένα εμένα εμένα η κοινη λέξη σε όλα.

Και εχω μια ερωτηση πάντα σε κάθε γυναικα, γιατι με διάλεξες.

Αμα μου απαντησει γιατι εισαι γλυκος, έξυπνος, αισθηματικός, χοντρός, βλαμμένος οτιδήποτε που να σχετιζεται με μένα, green flag

Αμα αρχίσει τα "γιατι κανεις εμενα να νιωθω ευτυχισμενη" που ειναι πολύ καλό μεν αλλά συνεχίζει μονο με "εμενα εμένα εμένα" ώπα εκει χτυπανε καμπανακια οτι η άλλη βλέπει τον αντρα οχι γι αυτο που ειναι αλλά για το πως την κανει να νιωθει, με ενα εγωιστικο πρίσμα αναγκών. Η αλλη δηλαδή θέλει χρόνο ακόμα και δουλίτσα μέσα της όταν σκέφτεται έτσι, δεν ειναι έτοιμη.



Γιατι θα φας Χ; Τι πιστευεις ότι ειναι ενα μεγάλο αρνητικό επάνω σου;
Εχω περασει πολυ δυσκολα απο το πρωην μου κ Καθώς δεν είχα άλλη σχέση στη ζωή μου γιατί ήμουν από το 19 μαζί του δεν Δεν ξέρω πώς να προσεγγίσω κάποιον που μου αρέσει ήδη είχα κάνει για πρώτη φορά πριν λίγους μήνες την προσπάθεια μου με έναν γνωστό μου φίλο σε εισαγωγικά που μου άρεσε προφανώς έφαγα Χ ε αλλά γενικά δεν έχω αυτοπεποίθηση διοτι ενω ειμαι μια χαρα κοπελα κ εμφανισιακα (νταξει οχι και η ζιζελ ) Δεν ξέρω που το χάνω και δεν προσεγγίζω κανέναν. Και αυτό έχει σαν Αποτέλεσμα Να νιώθω ότι θα μείνω μόνη μου Forever
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,050 μηνύματα.
Εχω περασει πολυ δυσκολα απο το πρωην μου
Χέσε τον πρωην σου καμάρι μου. Ή θα αναλύσεις τι σου έκανε να ξερουμε αν ειναι καθικι, ή άστον πίσω να ξεχαστεί. Ενα απο τα δυο θα κάνεις. Όχι και τα δυο. Δε μπορεις δηλαδή να τον φέρνεις σα μπαμπούλα στη ζωή σου και να σου κοβει τα φτερά για το μέλλον.

Πολλοι ειναι ετσι. Κι άλλους θα δεις να φερονται σε σενα ασχημα. Οχι όλοι οι άντρες, αλλα αρκετοί. Τι θα κάνεις θα πεθάνεις ή θα κατσεις άλλα 7 χρόνια;

Για παρτο πιο θετικά. Δεν εισαι δέντρο ούτε μωρό να περνάς δυσκολα απο τον πρώην σου λες και ησουν το παιδι του. Ήθελες, έμεινες. Δεν ήθελες άλλο γιατι ήταν ντολμάς, έφυγες και καλά έκανες. Τοσο απλά.

κ Καθώς δεν είχα άλλη σχέση στη ζωή μου γιατί ήμουν από το 19 μαζί του δεν Δεν ξέρω πώς να προσεγγίσω κάποιον που μου αρέσει ήδη είχα κάνει για πρώτη φορά πριν λίγους μήνες την προσπάθεια μου με έναν γνωστό μου φίλο σε εισαγωγικά που μου άρεσε προφανώς έφαγα Χ
Πολύ καλά έκανες και προσέγγισες εσυ πρώτη. Θέλουμε να κανετε κι εσείς βήματα, να δειχνετε κι εσεις πρωτοβουλίες.

Σε συγχαίρω, αλήθεια! Είσαι ήδη πιο ξεχωριστή από το 95% των γυναικών εκεί έξω.

ε αλλά γενικά δεν έχω αυτοπεποίθηση διοτι ενω ειμαι μια χαρα κοπελα κ εμφανισιακα (νταξει οχι και η ζιζελ ) Δεν ξέρω που το χάνω και δεν προσεγγίζω κανέναν
Αυτο αστο να το κρινουμε εμείς αν εισαι μια χαρά κοπέλα, 2 σελίδες ακομα ανάλυση να μας κανεις και θα καταλάβω αν εισαι ενταξει ή όχι. Μάλλον είσαι οντως εντάξει, αλλά θα δουμε.

Γιατι πιστευεις πως έφαγες Χ; Τι αιτιολογια σου έδωσε ο άλλος;
 
Τελευταία επεξεργασία:

Kitkat28!

Νεοφερμένος

Η Kitkat28! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 60 μηνύματα.
Εχεις δικιο οντως πρεπει να σταματησω να σκεφτομαι ποσο μαλακας ηταν εχω καταφερει πολλα πραγματα κ λιγο πριν χωρισω αλλα και μετα πραγματα οπως ν σπουδασω το κυριοτερο αλλα εκει κολλημενη οτι θα μεινω μονη μου μονο κ μονο επειδη δεν εχω επιτυχια στους αντρες.
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,050 μηνύματα.
Εχεις δικιο οντως πρεπει να σταματησω να σκεφτομαι ποσο μαλακας ηταν εχω καταφερει πολλα πραγματα κ λιγο πριν χωρισω αλλα και μετα πραγματα οπως ν σπουδασω το κυριοτερο αλλα εκει κολλημενη οτι θα μεινω μονη μου μονο κ μονο επειδη δεν εχω επιτυχια στους αντρες
Θαυμάσια. Κατάφερες κατι πολύ σημαντικό. Τη σπουδή.

Άρα έχεις ήδη προηγούμενο επιτυχίας απο το μηδέν.

Γιατι να μην ισχυσει το ιδιο μελλοντικά και με τους άντρες; Δώσε μου 1 (έναν) μονο λόγο γιατι ΔΕΝ αξίζεις να έχεις άντρα.
 

Aura

Διάσημο μέλος

Η Aura αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,036 μηνύματα.
Ότι είμαι ντροπαλός άνθρωπος και δεν ανοίγομαι εύκολα ώστε να πω στον άλλον ότι μου αρεσει Ενώ σαν άτομο γενικά όταν βγαίνω με τους φίλους μου είμαι έξω καρδιά κομπλάρω όταν κάποιος μου αρέσει γιατί ξέρω ότι θα φάω Χ πφφφφφ

Άμα σου αρέσει ένας γνωστός και του στείλεις ένα μήνυμα , κάπου δεν αρχίζει να φαίνεται ότι ενδιαφέρεσαι ;

Γιατί και το να πούμε ''μ αρέσεις'' λίγο extreme μου φαίνεται .
 

Kitkat28!

Νεοφερμένος

Η Kitkat28! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 60 μηνύματα.
Θαυμάσια. Κατάφερες κατι πολύ σημαντικό. Τη σπουδή.

Άρα έχεις ήδη προηγούμενο επιτυχίας απο το μηδέν.

Γιατι να μην ισχυσει το ιδιο μελλοντικά και με τους άντρες; Δώσε μου 1 (έναν) μονο λόγο γιατι ΔΕΝ αξίζεις να έχεις άντρα.

Άμα σου αρέσει ένας γνωστός και του στείλεις ένα μήνυμα , κάπου δεν αρχίζει να φαίνεται ότι ενδιαφέρεσαι ;

Γιατί και το να πούμε ''μ αρέσεις'' λίγο extreme μου φαίνεται .
Χαχα τοκανα πριν μηνες εφαγα χυλοπιτα η προσπαθεια μετραει ξερω
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,050 μηνύματα.
Άμα σου αρέσει ένας γνωστός και του στείλεις ένα μήνυμα , κάπου δεν αρχίζει να φαίνεται ότι ενδιαφέρεσαι ;

Οχι.

Ξέρεις πόσοι/ες time wasters υπάρχουν εκει έξω που στέλνουν απλά γιατι δεν ειχαν κατι αλλο να κανουν;
 

Kitkat28!

Νεοφερμένος

Η Kitkat28! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 60 μηνύματα.
Οχι.

Ξέρεις πόσοι/ες time wasters υπάρχουν εκει έξω που στέλνουν απλά γιατι δεν ειχαν κατι αλλο να κανουν;
Θαυμάσια. Κατάφερες κατι πολύ σημαντικό. Τη σπουδή.

Άρα έχεις ήδη προηγούμενο επιτυχίας απο το μηδέν.

Γιατι να μην ισχυσει το ιδιο μελλοντικά και με τους άντρες; Δώσε μου 1 (έναν) μονο λόγο γιατι ΔΕΝ αξίζεις να έχεις άντρα.
Εχεις δικιο …
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,050 μηνύματα.

Kitkat28!

Νεοφερμένος

Η Kitkat28! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 60 μηνύματα.
Ρε οτι εχω δίκιο, το χω. Σε καμια ερωτηση να σε βοηθησω θα μου απαντήσεις; :bleh:Γ

Ρε οτι εχω δίκιο, το χω. Σε καμια ερωτηση να σε βοηθησω θα μου απαντήσεις; :bleh:
Πως προσεγγιζουμε καποιον που μας αρεσει ;οτι δεν μου την πεφτουν οταν βγαινω εξω ο κυριως λογος ειναι μηπως επειδη η παρεα μου αποτελειτε απο αγορια;( παω σε ενα συγκεκριμενο ροκ μπαρ κ δεν ερχονται φιλες μου)οποτε παω μαζι τους
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,798 μηνύματα.
Πως προσεγγιζουμε καποιον που μας αρεσει ;οτι δεν μου την πεφτουν οταν βγαινω εξω ο κυριως λογος ειναι μηπως επειδη η παρεα μου αποτελειτε απο αγορια;( παω σε ενα συγκεκριμενο ροκ μπαρ κ δεν ερχονται φιλες μου)οποτε παω μαζι τους

Eσυ τι λές ; :P

αυστηρά οταν βγαινουμε για να γνωρίσουμε κόσμο πάμε εμεις και άλλο ενα άτομο.

Πχ εσυ και μια φίλη σου. Και κοιτάς διακριτικά αν σ αρέσει κάποιος.

Αν ερθει να σ μιλήσει νορμάλ κ σ αρέσει να του δώσεις το κινητο σου. Αν ειναι μαλάκας ριξτου Χ.

Πρέπει να σέβονται τις γυναικες.
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,050 μηνύματα.
Πως προσεγγιζουμε καποιον που μας αρεσει ;οτι δεν μου την πεφτουν οταν βγαινω εξω ο κυριως λογος ειναι μηπως επειδη η παρεα μου αποτελειτε απο αγορια;( παω σε ενα συγκεκριμενο ροκ μπαρ κ δεν ερχονται φιλες μου)οποτε παω.
Τωρα ξεκινάς να μου τα λες τα σημαντικά.

Λουκανικερί λοιπόν η έξοδος, περιστοιχίζεσαι από αρσενικά και δεν εχεις γυναικες φίλες μαζί σου.

Ε δε θελει και κατι άλλο ένας άντρας για να μεινει μακριά.
 

Kitkat28!

Νεοφερμένος

Η Kitkat28! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 60 μηνύματα.
Τωρα ξεκινάς να μου τα λες τα σημαντικά.

Λουκανικερί λοιπόν η έξοδος, περιστοιχίζεσαι από αρσενικά και δεν εχεις γυναικες φίλες μαζί σου.

Ε δε θελει και κατι άλλο ένας άντρας για να μεινει μακριά.
Χαχα αρα η μανα μ ειχε δικιο
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,798 μηνύματα.
Τωρα ξεκινάς να μου τα λες τα σημαντικά.

Λουκανικερί λοιπόν η έξοδος, περιστοιχίζεσαι από αρσενικά και δεν εχεις γυναικες φίλες μαζί σου.

Ε δε θελει και κατι άλλο ένας άντρας για να μεινει μακριά.


Η πακουρόπαρέα πάντα ηταν πρόβλημα Απλά τωρα εχει και μια γυναικα της οποίας της κοβουν τη τύχη όπως ειναι. ΔΙκιο έχεις.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Χαχα αρα η μανα μ ειχε δικιο

Τι λέει η μαμά ;

τις συμπαθώ τις μαμάδες των γυναικών :P
 

Kitkat28!

Νεοφερμένος

Η Kitkat28! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 60 μηνύματα.
Eσυ τι λές ; :P

αυστηρά οταν βγαινουμε για να γνωρίσουμε κόσμο πάμε εμεις και άλλο ενα άτομο.

Πχ εσυ και μια φίλη σου. Και κοιτάς διακριτικά αν σ αρέσει κάποιος.

Αν ερθει να σ μιλήσει νορμάλ κ σ αρέσει να του δώσεις το κινητο σου. Αν ειναι μαλάκας ριξτου Χ.

Πρέπει να σέβονται τις γυναικες.
Λιγο δυσκολο με φιλη μου μονο μ τη κουμπαρα μου μπορω αλλα ειναι παντρεμενη
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,798 μηνύματα.
Λιγο δυσκολο με φιλη μου μονο μ τη κουμπαρα μου μπορω αλλα ειναι παντρεμενη

E kala τους παντρεμένους αστους εχουν άλλα προγράμματα.... καλα μην αγχώνεσαι και εσύ.

Ποσο καιρό έχεις που χώρισες ;
 

Kitkat28!

Νεοφερμένος

Η Kitkat28! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 60 μηνύματα.
Η πακουρόπαρέα πάντα ηταν πρόβλημα Απλά τωρα εχει και μια γυναικα της οποίας της κοβουν τη τύχη όπως ειναι. ΔΙκιο έχεις.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:



Τι λέει η μαμά ;

τις συμπαθώ τις μαμάδες των γυναικών :P
Οτι πως θα βρω κανεναν αμα βγαινω με 5 αγορια εν τω μεταξυ περναω τελεια μαζι τους στις φιλες μ δεν αρεσει εκει μεσα
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,050 μηνύματα.
Χαχα αρα η μανα μ ειχε δικιο
Ναι η μανούλα εδω έχει δίκιο.

Λιγο δυσκολο με φιλη μου μονο μ τη κουμπαρα μου μπορω αλλα ειναι παντρεμενη
Κάνε καινουριες φίλες λοιπόν γι αρχή. Μεινε λιγο καιρο μονη, πάρε τις ανάσες σου και γνωρισε καμια φιλενάδα.

Η πακουρόπαρέα πάντα ηταν πρόβλημα Απλά τωρα εχει και μια γυναικα της οποίας της κοβουν τη τύχη όπως ειναι. ΔΙκιο έχεις.
Ναι ρε μλκ βλεπει ο άλλος προβοσκίδες γύρω γυρω που θα πάει να χωθεί σαν τον τζέρυ το ποντικι στο ελαφαντοστάσι να πουμε.

Της εχουν κοψει τα φτερά της κοπέλας κι αναγκαζεται να φαει απο φιλικά και τρωει Χ φυσικά.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top