• Σας ενημερώνουμε ότι η κατηγορία δεν αντικαθιστά σε καμία περίπτωση την επίσκεψη σας σε επαγγελματία ιατρό.

    Το σύνολο του περιεχομένου της κατηγορίας αυτής, όπως κείμενα, γραφικά, εικόνες, πληροφορίες που λαμβάνονται από δικαιούχους διαφήμισης, είναι καθαρά και μόνο για ενημερωτικούς σκοπούς και δεν προορίζεται να είναι υποκατάστατο για την επαγγελματική ιατρική συμβουλή, διάγνωση ή θεραπεία. Δεν αποτελεί υποκατάστατο ιατρικής εξέτασης, ούτε αντικαθιστά την ανάγκη για υπηρεσίες που παρέχονται από επαγγελματία ιατρό. Πάντοτε να ζητάτε τη συμβουλή του ιατρού σας πριν πάρετε οποιαδήποτε συνταγή ή φάρμακο. Μόνο ο ιατρός σας μπορεί να σας δώσει συμβουλές για το τι είναι ασφαλές και αποτελεσματικό για σας.

Ανησυχίες ιατρικής φύσεως

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,500 μηνύματα.

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,500 μηνύματα.

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,846 μηνύματα.

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,372 μηνύματα.
Το τελευταίο εγκεφαλικό μου κύτταρο αυτή την στιγμή: :russian_roulette:
 

eukleidhs1821

Διάσημο μέλος

Ο eukleidhs1821 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Καινούργιο (Ηράκλειο). Έχει γράψει 3,657 μηνύματα.
εγω στο εχω πει εδω και καιρο οτι τιποτα δεν εχεις και απλα εχεις αρρωστοφοβια.ε πλεον και με το τελευταιο σου μηνυμα το επιβεβαιωσες 110%.καταρχην το κουφο στην υποθεση λες μετρησα τη θερμοκρασια εχω δεκατα αλλα αισθανομαι καλα.δηλαδη εσυ καθε μερα μετριεσαι στα καλα καθουμενα?το 99.9% μετραει θερμοκρασια αν αισθανθει κατι.δηλαδη αν μεγαλωσεις και πας 40 χρονων τι θα κανεις?
 

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,846 μηνύματα.
εγω στο εχω πει εδω και καιρο οτι τιποτα δεν εχεις και απλα εχεις αρρωστοφοβια.ε πλεον και με το τελευταιο σου μηνυμα το επιβεβαιωσες 110%.καταρχην το κουφο στην υποθεση λες μετρησα τη θερμοκρασια εχω δεκατα αλλα αισθανομαι καλα.δηλαδη εσυ καθε μερα μετριεσαι στα καλα καθουμενα?το 99.9% μετραει θερμοκρασια αν αισθανθει κατι.δηλαδη αν μεγαλωσεις και πας 40 χρονων τι θα κανεις?
Βασικά ποιος σου είπε ότι θέλω να φτάσω τα 40?😂 Το ξέρω ότι έχω αρρωστοφοβία και ναι, μετράω την θερμοκρασία μου κάθε μέρα:)
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Αυτές τις αμπούλες ποιος τις ρίχνει και που ?
 

AfroChem

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η AfroChem αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 138 μηνύματα.
αμπουλες αμπουλενιες γυάλινες που σπανε και διαχέουν το περιεχόμενο τους.
τωρα με τις αμπούλες μου θύμησες έναν συμμαθητή που κλείδωσε παράθυρα πόρτες και πέταξε μια αμπούλα βρώμας.. ούτε αντισφυξιογονα μάσκα δεν σε σώνει
Αλλά παρατραβηγμενο να σου ρίξουν τέτοια μωρε για να κολλήσεις
εσύ αν δεις μαϊμού δώστης μια μπανάνα να την καλοπιάσεις
 

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,846 μηνύματα.
Μόνο εγώ δεν κατάλαβα τι εννοεί αμπούλες? Είμαι και λίγο φυσική ξανθιά, θέλω την ώρα μου😂
 

eukleidhs1821

Διάσημο μέλος

Ο eukleidhs1821 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Καινούργιο (Ηράκλειο). Έχει γράψει 3,657 μηνύματα.
Βασικά ποιος σου είπε ότι θέλω να φτάσω τα 40?😂 Το ξέρω ότι έχω αρρωστοφοβία και ναι, μετράω την θερμοκρασία μου κάθε μέρα:)
ε τι να σου πω.κριμα ειναι παντως.δηλαδη αν αρρωστησεις πραγματικα τι θα κανεις?
 

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,846 μηνύματα.

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,500 μηνύματα.

eukleidhs1821

Διάσημο μέλος

Ο eukleidhs1821 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Καινούργιο (Ηράκλειο). Έχει γράψει 3,657 μηνύματα.

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,500 μηνύματα.
τωρα με τις αμπούλες μου θύμησες έναν συμμαθητή που κλείδωσε παράθυρα πόρτες και πέταξε μια αμπούλα βρώμας.. ούτε αντισφυξιογονα μάσκα δεν σε σώνει
Αλλά παρατραβηγμενο να σου ρίξουν τέτοια μωρε για να κολλήσεις
εσύ αν δεις μαϊμού δώστης μια μπανάνα να την καλοπιάσεις
αφροδιτη οι μαιμουδες θελουν αγκαλιτσες και μπανανες
ε αμα ερθει.. σημαινει οτι δεν ειναι αρωστη.. και θα την παρω αγκαλιτσα.
 

AfroChem

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η AfroChem αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 138 μηνύματα.
αφροδιτη οι μαιμουδες θελουν αγκαλιτσες και μπανανες
ε αμα ερθει.. σημαινει οτι δεν ειναι αρωστη.. και θα την παρω αγκαλιτσα.
κοίτα αν την δεις να μην στραβοπαταει και να μην πέφτει τεζα τότε ναι δεν είναι άρρωστη
την μαϊμού την ρώτησες άμα θέλει να την πάρεις αγκαλίτσα ;
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,500 μηνύματα.
κοίτα αν την δεις να μην στραβοπαταει και να μην πέφτει τεζα τότε ναι δεν είναι άρρωστη
την μαϊμού την ρώτησες άμα θέλει να την πάρεις αγκαλίτσα ;
πως την ρωτανε?
ε ναι αμα θελει αγκαλια ..αμα δεν θελουν σου πετανε τα τσοφλια και σε φτυνουν.
 

Scarlett

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Scarlett αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 135 μηνύματα.
Ευθανασία, πιθανόν.
Καλέ τι κουβέντες είναι αυτές είμαστε και σε κοντινές ηλικίες απ' ότι έχω καταλάβει χαχαχα
Το καλύτερο πάντως θα ήταν να σταματήσεις να θερμομετριεσαι να μην το έχεις καν στο μυαλό σου
Μπορεί να φταίει μέχρι και η ώρα που μετρήθηκες ίσως μόλις είχες σηκωθεί από το κρεβάτι και ήσουν πιο ζεστή
 

AfroChem

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η AfroChem αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 138 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top