Απαγορευμένος ύπνος!

souzana

Δραστήριο μέλος

Η souzana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 443 μηνύματα.
Εγω δεν μπορω να κοιμηθω πουθενα έξω δλδ σε πλοία αμάξι κλπ δεν μπορω με τίποτα ακόμα και αν νυσταζω τ θανατά :P
Γενικά κοιμάμαι παρά πολυ μπορω και όλη μέρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

άντζυ

Δραστήριο μέλος

Η άντζυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 651 μηνύματα.
Έχω φρικάρει λίγο μ'αυτά που λέτε μερικοί...!:worry: Εγώ τα κλασικά στο σχολείο κάτι πρώτες ώρες..ειδικά αν το είχα ξενυχτίσει..! Αλλά γενικά δεν έχω θέμα με τον ύπνο..! Ε και καμιά φορά στη θάλασσα αν κάτσω πολύ (αλλά πάρα πολύ) στον ήλιο μετά ζαβλακώνομαι λιγάκι..! Ειδικά κιόλας αν μετά αρχίσω τα ούζα με τον πατέρα μου γίνομαι κομμάτια...! Αλλά με ένα ντουζάκι όλα μου περνάνε..!!
Όχι όχι..! Ευτυχώς δεν με παίρνει ο ύπνος σε δημόσιους χώρους..!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cosa Nostra

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Cosa Nostra αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Barman/Barwoman και μας γράφει απο Κοπανάκι (Μεσσηνία). Έχει γράψει 201 μηνύματα.
Εγω στο στρατο βρηκα μια καβατζα,και κοιμηθηκα πανω σ ενα τσουβαλι με στουπι...:hehe:
και με εψαχνε να με βρει ολος ο λόχος !!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Στο λεωφορείο που πήγαινα κατασκήνωση.Η κολλητή μου με κλώτσαγε μία ώρα για να ξυπνήσω :Ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Polymnia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Polymnia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,253 μηνύματα.
όχι ρε φίλε πάλι ΟΧΙΙΙΙΙ

που λέτε είχε γενέθλια η μικρή μου αδελφή
και όπως είναι λογικό ήπια λίγο κρασί
:sick:
δε μου αρεσει πολύ
γιατί έχει περίεργες παρενέργειες
πήγα λεπόν στο σαλόνι πάλιιι
και ξάπλωσα στο πάτωμα
με πήρε ο ύπνος
(ο άτιμος δε με αφήνει ουτε μια στιγμή μονη)
:worry:
πάλι κοιμόμουν σε μια εξαιρετίκ πόζα
όχι τουταγχαμών
αλλά
....
πώς φτιάχνουν το περίγραμμα γύρω απο το πτώμα;
ε αυτό
:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

souzana

Δραστήριο μέλος

Η souzana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 443 μηνύματα.
Xaxaaxax έλα ρε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Queen of Hearts

Δραστήριο μέλος

Η Queen of Hearts αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 798 μηνύματα.
με είχε ψιλοπάρει ο ύπνος στο θέατρο,σε μία τέρμα βαρετή παράσταση :yawn:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ToxicLips

Δραστήριο μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 770 μηνύματα.
Την ώρα των μαθηματικών εγώ κοιμόμουν πνευματικά και ένας άλλος συμμαθητής μου κανονικά (δεν έχω κάποιο θέμα με το μάθημα ο καθηγητής ήταν η ξενέρα:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
Μου έχει τύχει να κοιμηθώ μόνο στο αυτοκίνητο, όταν ήμουν συνοδηγός.

Ψαραδέλλη μου, με κάθε ευγένεια, δεν πας να κάνεις εξετάσεις?
Δεν είναι φυσιολογικό όλο αυτο.
Εμένα για ναρκοληψία μου ακούγεται.
Ήπια μορφή μεν, αλλα ναρκοληψία.
Γιατί δεν είναι δυνατόν να ακούς την ανιψιά σου και να μην μπορείς να το σταματήσεις.
Πήγαινε βρε συ, θα δεις ότι όλα θα ναι καλά, και μετά θα κοιμάσαι όσο θες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Δάσκαλος/α και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
Β Λυκειου,σε μαθηματα Λατινικων,αν και καθομουν μπροστα,κουτουλουσα στο θρανιο,επειδη βαριομουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Εννοείται πως σε εκκλησίες έχω ρίξει φοβερούς ύπνους αλλά και στο σχολείο μια φορά στο γυμνάσιο καθόμουν στις τελευταίες θέσεις και με είχε πάρει ο ύπνος και ροχάλιζα κιόλας :hehe: :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

silverdog

Δραστήριο μέλος

Ο silverdog αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 550 μηνύματα.
εμενα πανελληνιες την ωρα της εξετασης καθομουν δευτερο θρανιο και με πηρε ο υπνος και με ξυπνησε επιτηρητης και μου ειπε να παω να ριξω στη μουρη μου νερο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Polymnia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Polymnia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,253 μηνύματα.
Άλλοι πίνουν και χορεύουν.
Άλλοι πίνουν και τραγουδούν.
Άλλοι πίνουν και πλακώνονται.
Η Πολύμνια πίνει και νυστάζει.
Πέφτει ξερή κοινώς.
Α,και λέει ασυναρτησίες.
Πφφφφφφφφφφφ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vivicoolgirl

Νεοφερμένος

Η Vivicoolgirl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 104 μηνύματα.
Ναι! Στα μαθηματικά β λυκείου 1η ωρα! Τα λόγια είναι περιττά το γιατί! μαθηματικά+8:30πμ=:sleep:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ψαραδέλλη

Διάσημο μέλος

Η Ψαραδέλλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,030 μηνύματα.
Και όσο σκέφτομαι πως κάποτε οι μανάδες μας μας κυνηγούσαν για να κοιμηθούμε, εμείς ήμασταν μονίμως έτσι :alljumpy:

Τι να πεις....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

timonierhs

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο timonierhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,430 μηνύματα.
2 περιπτωσεις μου ηρθαν. Μια πριν κατι χρονια στο γυμνασιο, στην ωρα της βιολογιας... που βαριεμαι να την πω τωρα γιατι ειναι μπερδεμενη ιστορια. Η άλλη προσφατα, οταν καλεσα κατι φιλαρακια στο σπιτι να αραξουμε και να δουμε καμια ταινια. Τελικά διαλέξαμε ή μαλλον διαλεξαν μια επιστημονικης φαντασιας η οποια μου φανηκε απο την αρχη απιστευτα βαρετη. Στο μισαωρο με ειχε πιασει απιστευτη νυστα, πρωτη φορα μου συνεβαινε αυτο ενω ειχα κοσμο καλεσμενο:confused:. Με προφαση οτι ποναει η πλατη μου ζητησα σ'εναν απ τους φιλους μου να μετακινηθει στην αλλη πολυθρονα για να ξαπλωσω λιγο στον καναπε. Πραγματικα δεν ηθελα να κοιμηθω, απλα να ξεκουραστω λιγο. Ελα ομως που παντα εκει που προσπαθω να μεινω ξυπνιος εκει κοιμαμαι? Το επομενο πραγμα που θυμαμαι, ειναι η ταινια να εχει τελειωσει και τους φιλους μου να βαζουν τα μπουφαν τους και να ετοιμαζονται να φυγουν. Προσπαθησα να βρω δικαιολογιες τυπου "Δεν κοιμομουν, απλα σκεφτομουν κατι δικα μου" κτλ, αλλα φαινεται δεν επιασαν. Δεν μου το παν ευθεως αλλα καταλαβα οτι μαλλον πειραχτηκαν αρκετα. Η αληθεια ειναι οτι το μετανοιωσα πολυ:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

τρελή φιλόσοφος

Πολύ δραστήριο μέλος

Η τρελή φιλόσοφος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 1,290 μηνύματα.
Η Πολύμνια πίνει και νυστάζει.
Πέφτει ξερή κοινώς.
Α,και λέει ασυναρτησίες.
Πφφφφφφφφφφφ

δηλαδή κάθε φορά που γράφεις στο στέκι είσαι πιωμενη :P

ενιγουέι,εγώ δεν έχω τέτοια προβλήματα,μόνο που χασμουριέμαι έντονα εάν βαριέμαι κάτι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dimitris Van

Νεοφερμένος

Ο Dimitris Van αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 59 ετών και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 10 μηνύματα.
:)δε τα έχω καταφέρει αν και πολύ θα ήθελα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
Το πρώτο βράδυ της 3ήμερης σε club στη Σύρο. Όχι, δεν με ενοχλούσε η δυνατή μουσική, ούτε ο κόσμος γύρω μου. Νύσταζα πραγματικά πολύ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φυσικός. Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
Β λυκείου εκδρομή στην Κρήτη. Ταξίδι επιστροφής. Είχαμε και 2 καμπίνες μήπως χρειαστούν. Σιγά, ποιος θα κοιμηθεί σε εκδρομή? Κάναμε τις καμπίνες αποθήκη των αποσκευών μας. Καθώς άφησα τη βαλίτσα μου, κάθησα λίγο στο ένα κρεβάτι. Το επόμενο που θυμάμαι είναι τρεις λέξεις: "Ξύπνα μαλάκα φτάσαμε".


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top