Απειρία ανδρών σε μεγάλη ηλικία

Guest 896561

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Μεγάλη Παρασκευή είναι, συγκρατήστε λίγο τις ορμές σας :lol:
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,455 μηνύματα.
Μεγάλη Παρασκευή είναι, συγκρατήστε λίγο τις ορμές σας :lol:
Η μεγάλη κατανάλωση θαλασσινών, μιας και είναι νηστίσιμα φταίει. Ομως καλώς ή κακώς δεν είναι μόνο νηστίσιμα, αλλά και αφροδισιακά. :hehe:
 

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,794 μηνύματα.
Moυ κάνει εντύπωση ότι μόνο οι άντρες έχουν ορμές στην Ελλάδα. Στην Ελλάδα έτσι.. :popeanim:
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,455 μηνύματα.

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,785 μηνύματα.
Moυ κάνει εντύπωση ότι μόνο οι άντρες έχουν ορμές στην Ελλάδα. Στην Ελλάδα έτσι.. :popeanim:

Και οι γυναίκες έχουν , αρκει να πέσεις στην κατάλληλη περιπτωση και κυριως περίσταση. Αν η άλλη έχει αγορι ή ειναι αλλού.... δεν θα ασχοληθει με τη πάρτη σου. Λογικό. Γνωριζεις κάποια άλλη... δεν καθεσαι να ζαλιζεις αυτην... ανασφάλεια λεγεται αυτο κ ειναι κακο ένας άντρας να έχει εμμονή με την απορριψη που στη τελική ειναι κ κάτι φυσιολογικο.
 

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,794 μηνύματα.
H περίπτωση "έχω αγόρι, είμαι αλλού" θυμίζει την αιτιολογία, ότι έχει αγοράσει οικόπεδο: έχει δηλαδή, βρει το κτήμα της. :happy:
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,785 μηνύματα.
H περίπτωση "έχω αγόρι, είμαι αλλού" θυμίζει την αιτιολογία, ότι έχει αγοράσει οικόπεδο: έχει δηλαδή, βρει το κτήμα της. :happy:

Κοιταξε να δεις... θεωρω οτι ένας έμπειρος άντρας καταλαβαινει πότε τον παιρνει να χωθεί και πότε όχι.

Αν η άλλη... δεν πολυ ψηνεται για δικους της λογους το καταλαβαινεις. Τωρα αν εχει αγορι κ την βρισκει με αυτόν δεν έχεις λόγο να το πιέσεις.
 

Guest 896561

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
H περίπτωση "έχω αγόρι, είμαι αλλού" θυμίζει την αιτιολογία, ότι έχει αγοράσει οικόπεδο: έχει δηλαδή, βρει το κτήμα της. :happy:
Άμα είναι σε σχέση, τι θες να κάνει η κοπέλα; Να σου κάτσει επειδή την γουστάρεις;
Από την άλλη είναι μια καλή δικαιολογία για όταν ο άλλος είναι πέφτουλας και ενοχλητικός.
 

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,794 μηνύματα.
Συμφωνώ απλά ο τρόπος που λέγεται "έχω αγόρι, είμαι αλλού" θυμίζει κάτι άλλο. Δεν ξέρω, έχω δει πολλά Ελληνικά σίριαλ, ξένες ταινίες και πάντα το μυαλό μου κάνει αστείους συνειρμούς. Δεν μπορώ να δω σοβαρά τις γελοιότητες του καθενός που τις παίρνει στα σοβαρά. ;) Η ζωή είναι πολύ μικρή για να δεσμεύσεις οικοπεδικής χρήσης. Οι περισσότεροι αναπτύσσουν σχέσεις με νοοτροπία οικοπέδου. Μόνο σε συμβολαιογράφο δεν πάνε.

Δεν είπα αυτό ρε ilias. :P Απλά ο τρόπος που το λέει...
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,785 μηνύματα.
Συμφωνώ απλά ο τρόπος που λέγεται "έχω αγόρι, είμαι αλλού" θυμίζει κάτι άλλο. Δεν ξέρω, έχω δει πολλά Ελληνικά σίριαλ, ξένες ταινίες και πάντα το μυαλό μου κάνει αστείους συνειρμούς. Δεν μπορώ να δω σοβαρά τις γελοιότητες του καθενός που τις παίρνει στα σοβαρά. ;) Η ζωή είναι πολύ μικρή για να δεσμεύσεις οικοπεδικής χρήσης. Οι περισσότεροι αναπτύσσουν σχέσεις με νοοτροπία οικοπέδου. Μόνο σε συμβολαιογράφο δεν πάνε.

Δεν είπα αυτό ρε ilias. :P Απλά ο τρόπος που το λέει...

Πιο κτητικές ειναιι οι γυναίκες κάποιες φορές... αμα βγαινεις ραντεβου με τη δικιά σου κ κοιτάς δεξια αριστέρα εστω κ ασυναισθητα μπορεί να αρχισει τα μούτρα κ τις γκρίνιες.
 

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,794 μηνύματα.
Πιο κτητικές ειναιι οι γυναίκες κάποιες φορές... αμα βγαινεις ραντεβου με τη δικιά σου κ κοιτάς δεξια αριστέρα εστω κ ασυναισθητα μπορεί να αρχισει τα μούτρα κ τις γκρίνιες.

Ναι Ρούλα Πισπιρίγκου. :happy:
 

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ναι αλλά αν θες να μιλήσουμε πιο ειλικρινά κ αληθινά δεν πρεπει να ζείτε με στερεότυπα. Και το να νομίζεις ότι δεν υπάρχουν γυναίκες που φτιάχνονται τόσο με το παρτενερ τους ώστε πριν ακόμη τα βγάλουν να είναι μουσκεμα και να τελειώνουν σε 5-10 λεπτά είναι ένα από αυτά.

Καλά δεν σχολιάζω καν αυτους που όταν γράφουμε ότι τη πεσαμε σε κάποια κ βγήκαμε ραντεβου ενώ ήταν άγνωστη νομίζουν ότι τους λέμε ψέμματα... Να τους ευχηθώ καλή αποφοίτησή από το λυκειο... Γιατι ακόμη η σκέψη τους σε αυτό το επίπεδο είναι. Φιλικά. Μπας κ ζήσουν κ κάτι παραπανω.

Υπάρχουν γυναίκες εκεί έξω πολλες... Που ψάχνονται για πολλα. Αρκεί να μην είναι μπουφος κάποιος κ ξενερωτος. Αν δεν ξέρει να παιζει και να φέρνει τη γυναίκα σε ένα σημείο να ανοιχτεί δεν του φταίνε οι υπόλοιποι. Στη τελική ας αφήσει τις ειρωνίες κ ας αρχίσει να ακουει.

Είσαι εκτός θέματος
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,785 μηνύματα.
Είσαι εκτός θέματος

Καθόλου... σε αυτο το θέμα τα γραψατε. Σε αυτο τα σχολιασα. Γιατι να ειμαι εγω εκτος θέματος που απαντησα σε αυτο που έγραψες εσυ πχ ; μη κοιτας που με κυνηγανε επειδη ειμαι λιγο αντισυμβατικος. Αλλη ιστορια αυτη. Αλλου δεν θα υφιστατο να το ξέρεις :P

Εγραψες οτι ειναι ψεμμα πως μια γυναικα μπορει να τελειωσει στα 5-10 λεπτα και σου ειπα πως αυτο δεν ισχυει οτι ειναι ψέμμα δηλαδή. Το εκτος θεματος που το ειδες ; ενας εμπειρος άντρας το καταλαβαινει. Ενας άπειρος πάλι οχι... εχει την ιδεα που έχεις κ εσυ χωρις να σε λεω άπειρη.

Και λίγο ελεος μπηκες στη διαδικασια να διαβασεις το θεμα μ και να με παραθέσεις για να μ πεις σαν αυστηρη γιατρος οτι ειμαι εκτος θέματος ; :P :p :P

ενταξει γιατρε μου... συγγνωμη θα ακολουθω τις οδηγιες σας εφεξης...
 

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Καθόλου... σε αυτο το θέμα τα γραψατε. Σε αυτο τα σχολιασα. Γιατι να ειμαι εγω εκτος θέματος που απαντησα σε αυτο που έγραψες εσυ πχ ; μη κοιτας που με κυνηγανε επειδη ειμαι λιγο αντισυμβατικος. Αλλη ιστορια αυτη. Αλλου δεν θα υφιστατο να το ξέρεις :P

Εγραψες οτι ειναι ψεμμα πως μια γυναικα μπορει να τελειωσει στα 5-10 λεπτα και σου ειπα πως αυτο δεν ισχυει οτι ειναι ψέμμα δηλαδή. Το εκτος θεματος που το ειδες ; ενας εμπειρος άντρας το καταλαβαινει. Ενας άπειρος πάλι οχι... εχει την ιδεα που έχεις κ εσυ χωρις να σε λεω άπειρη.

Και λίγο ελεος μπηκες στη διαδικασια να διαβασεις το θεμα μ και να με παραθέσεις για να μ πεις σαν αυστηρη γιατρος οτι ειμαι εκτος θέματος ; :P :p :P

ενταξει γιατρε μου... συγγνωμη θα ακολουθω τις οδηγιες σας εφεξης...
Είσαι εκτός θέματος γιατί αυτό που περιγράφεις μπορεί να συμβεί μια στο τόσο.
Οι γυναίκες υποκρίνονται κι αν πιστεύουν οι άντρες ότι το καταλαβαίνουν πάντα είναι αστείο. Οι περισσότεροι κιόλας ούτε καν νοιάζονται για το ότι υποκρίνονται.
Όλοι νομίζουν ότι αν είναι έμπειροι καταλαβαίνουν όταν μια γυναίκα υποκρίνεται.
Όλοι πιστεύουν ότι είναι τόσο καλοί που σε αυτούς δεν έχει υποκριθεί καμία.
Και λες σε μένα για ειλικρίνεια και στερεότυπα;
Γι'αυτό σου λέω ότι είσαι εκτός θέματος και εκτός πραγματικότητας.
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,785 μηνύματα.
Είσαι εκτός θέματος γιατί αυτό που περιγράφεις μπορεί να συμβεί μια στο τόσο.

Τι λες ρε παιδι μου σοβαρα.... και ποιος το λέει αυτο ; σε εμενα συνεβαινε συχνά.
Οι γυναίκες υποκρίνονται κι αν πιστεύουν οι άντρες ότι το καταλαβαίνουν πάντα είναι αστείο. Οι περισσότεροι κιόλας ούτε καν νοιάζονται για το ότι υποκρίνονται.

Α καλά.... ποιος ο λογος να υποκριθει κάποια ενω μπορει πολυ απλά να μην ξαναβγει με κάποιον που δεν την τρελαινει ;
Όλοι νομίζουν ότι αν είναι έμπειροι καταλαβαίνουν όταν μια γυναίκα υποκρίνεται.
Όλοι πιστεύουν ότι είναι τόσο καλοί που σε αυτούς δεν έχει υποκριθεί καμία.
Και λες σε μένα για ειλικρίνεια και στερεότυπα;
Γι'αυτό σου λέω ότι είσαι εκτός θέματος και εκτός πραγματικότητας.


Ναι σε σένα λέω.. γιατι δεν καταλαβα ; εσυ εχεις δικιο σε οτι κ αν γράψεις ;

εσυ εισαι εκτος πραγματικοτητας κ μάλλον δεν έχεις γνωρισει τους κατάλληλους και τις κατάλληλες.

Πολυ αυστηροτητα χαλάρωσε κ λιγο.... δεν κάνει κακό.

Ελπιζω να μην σβησουν οι συντονιστες τη συζητηση γιατι τωρα αποκτάει καλο ενδιαφέρον

για πες μας λοιπον εσυ οτι γράφεις ειναι θέσφατο και μιλας κε μερους ολων των γυναικων κ των αντρων ; :P
 

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Τι λες ρε παιδι μου σοβαρα.... και ποιος το λέει αυτο ; σε εμενα συνεβαινε συχνά.


Α καλά.... ποιος ο λογος να υποκριθει κάποια ενω μπορει πολυ απλά να μην ξαναβγει με κάποιον που δεν την τρελαινει ;



Ναι σε σένα λέω.. γιατι δεν καταλαβα ; εσυ εχεις δικιο σε οτι κ αν γράψεις ;

εσυ εισαι εκτος πραγματικοτητας κ μάλλον δεν έχεις γνωρισει τους κατάλληλους και τις κατάλληλες.

Πολυ αυστηροτητα χαλάρωσε κ λιγο.... δεν κάνει κακό.

Ελπιζω να μην σβησουν οι συντονιστες τη συζητηση γιατι τωρα αποκτάει καλο ενδιαφέρον

για πες μας λοιπον εσυ οτι γράφεις ειναι θέσφατο και μιλας κε μερους ολων των γυναικων κ των αντρων ; :P
Ε πες μας ρε παιδί μου ότι σε σένα συμβαίνει συχνά γιατί το φέρνεις γύρω γύρω αλλά δεν το λες.
Εντάξει αφού σε σένα συμβαίνει συχνά είσαι σπεσιαλ περίπτωση. Δε σε αγγίζουν οι μελέτες μου. Συνέχισε τη ζωή σου κι αγνόησε με.
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,785 μηνύματα.
Ε πες μας ρε παιδί μου ότι σε σένα συμβαίνει συχνά γιατί το φέρνεις γύρω γύρω αλλά δεν το λες.
Εντάξει αφού σε σένα συμβαίνει συχνά είσαι σπεσιαλ περίπτωση. Δε σε αγγίζουν οι μελέτες μου. Συνέχισε τη ζωή σου κι αγνόησε με.

Άσε τις μελέτες Σούζι.... με τα βιβλια μόνο δεν... χαρηκε κανείς. Καλα κ τα βιβλια αλλα χαλάρωσε κ λιγο... συμβουλή απο τον Ντέβιλ. Επειδη σε βλέπω πολυ σφιγμένη κ απόλυτη. Μεταξύ μας.
 

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Άσε τις μελέτες Σούζι.... με τα βιβλια μόνο δεν... χαρηκε κανείς. Καλα κ τα βιβλια αλλα χαλάρωσε κ λιγο... συμβουλή απο τον Ντέβιλ. Επειδη σε βλέπω πολυ σφιγμένη κ απόλυτη. Μεταξύ μας.
Εισαι άκρως κουραστικός και το να συζητάει κάνεις μαζί σου είναι άθλος γιατί κάθε απάντηση σου είναι μια προσπάθεια να αναδειχτεις στον τομέα του επιβήτορα. Ακόμα και για συνταγές να σε βάλω να μιλήσουμε θα μου πεις πόσο καλά τη χτυπάς τη μαρέγκα και τελειώνουν όλες σε 5 λεπτά.
Οπότε κάνε μου τή χάρη, αγνόησε με, μη μου μιλάς. Μην σχολιάζεις τα μηνύματα μου. Μη μου απευθύνεις το λόγο. Βαριέμαι.
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,785 μηνύματα.
Εισαι άκρως κουραστικός και το να συζητάει κάνεις μαζί σου είναι άθλος γιατί κάθε απάντηση σου είναι μια προσπάθεια να αναδειχτεις στον τομέα του επιβήτορα. Ακόμα και για συνταγές να σε βάλω να μιλήσουμε θα μου πεις πόσο καλά τη χτυπάς τη μαρέγκα και τελειώνουν όλες σε 5 λεπτά.
Οπότε κάνε μου τή χάρη, αγνόησε με, μη μου μιλάς. Μην σχολιάζεις τα μηνύματα μου. Μη μου απευθύνεις το λόγο. Βαριέμαι.

Όχι δεν είναι έτσι. Εσυ το βλέπεις έτσι γιατι έχεις κακή ενέργεια. Οταν κάνουμε συζητηση όλοι μας για το σέξ κ τον ερωτα και εσυ ερμηνευεις τα λεγομενα του καθενος με τον δικο σου αρνητικο τροπο οτι δηλαδη δηθεν στο παιζει επιβητορας ενω ο ανθρωπος απλα γουστάρει κ διασκεδάζει να συζητάει δεν σημαινει οτι ο άλλος το παίζει έτσι.

Εγω μια χαρα μπορω να κανω συζητηση χωρις να προσβάλλω τον συνομιλητη και να επιβάλλω τα δικα μου στερεοτυπα εσυ μπορεις να κανεις το ιδιο ; γιατι εγω διακρινω μια προσπαθεια εκ μερους σου να φανεις κ να δειξεις ανώτερη. Ενω δεν υπάρχει καμια τέτοια αναγκη στη κουβέντα. Μη κομπλεξαρίζεσαι απο το πουθενά κυρία μου. Δεν υπάρχει λογος.

Αμα βαριέσαι... ξεκινα να γινεσαι πιο ενδιαφέρουσα. Μελέτες τωρα... και τυπολατριες ... και παπαγαλιες... καθε ανθρωπος ειναι διαφορετικός. Ακου κ καμια άλλη γνώμη.

Τον λογο τον απηυθηνα επειδη εδω μεσα συζηταμε ολοι ειναι δημοσιο φόρουμ. Και αυτο που έγραψες δεν ισχυει κ το παρέθεσα. Απλά.
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,455 μηνύματα.
michael jackson smile GIF
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top