Αποτρίχωση

Hlianna

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Hlianna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 286 μηνύματα.
Eγω παω μονο σε αισθητικο κι ενω δεν ποναω, μια φορα που επιχειρησα να το κανω μονη μου, εκτος οτι πονεσα πολυ εκανα κι αιματωμα.
Επισης στο μπικινι με ποναει να κανω με ρολετα, ευτυχως μου κοψε γρηγορα κι αλλαξα αισθητικο κι εδω και 6 χρονια περιπου μου κανει με σπατουλα. Αποτι εχω διαβασει ειναι πολυ καλυτερο για το μπικινι και ποναει λιγοτερο απο τη ρολετα(το τελευταιο οντως).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Είμαι η μόνη που δεν πονάει με το κερί, δεν κάνει ερεθισμούς και τα λοιπά, έτσι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hlianna

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Hlianna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 286 μηνύματα.
Είμαι η μόνη που δεν πονάει με το κερί, δεν κάνει ερεθισμούς και τα λοιπά, έτσι;

Δεν μπορω να πω οτι παω και περναω τελεια, αλλα σε καμια περιπτωση δεν ποναω οπως στην αρχη..απο 1 εως 10 ενα 2-3. στη γαμπα με ενοχλει/ποναει πολυ περισσοτερο.
Ερεθισμο ευτυχως δεν κανω ουτε κι εγω, επισης δεν μου γυρνανε οι τριχες οπως γινοταν με το ξυραφι ή τη ρολετα στη συγκεκριμενη περιοχη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

koukimanster

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η koukimanster αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 298 μηνύματα.
Γενικώς δεν πονάω ούτε γω, όχι. Κι εμένα η γάμπα με πονάει/ενοχλεί πιο πολύ απ' το μπικίνι. Οκ δεν είναι η καλύτερή μου αλλά δεν πονάω-πονάω.

Και ναι για μπικίνι μόνο κερί με σπάτουλα, η ρολέτα δε βολεύει καθόλου όμως. Ρολέτα κάνω μόνη μου στα πόδια (για οικονομία και πρακτικότητα, πώς να περιμένεις το καλοκαίρι να μακρύνει η τρίχα για να ξαναπας αισθητικό;!) και τα έχω ξεσκίσει τα καημένα, όποτε με βλέπουν οι αισθητικές μου με κράζουν :P Γυρνάνε οι τρίχες μέσα, είμαι άγαρμπη και μου κάνω μίνι αιματώματα κλπ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

EnnisDelMar!

Δραστήριο μέλος

Η EnnisDelMar! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Διαιτητής. Έχει γράψει 768 μηνύματα.
Κερί με σπάτουλα λέτε εκείνο το σκληρό, της μέλισσας που είναι σε τσίγκινο/μεταλλικό/ο,τι διαολοειναι ή το κλασσικό καραμελοκερί που είναι σε βαζάκια?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

koukimanster

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η koukimanster αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 298 μηνύματα.
Κερί με σπάτουλα λέτε εκείνο το σκληρό, της μέλισσας που είναι σε τσίγκινο/μεταλλικό/ο,τι διαολοειναι ή το κλασσικό καραμελοκερί που είναι σε βαζάκια?

Καραμελοκερί σίγουρα δεν είναι γιατί η καραμέλα είναι άλλο πράμα. Κερί μέλισσας σίγουρα δεν είναι επίσης, στανταρ είναι συνθετικό (ρητίνη μάλλον). Πχ κλικ

Και συνήθως, ναι, είναι σε τσίγκινο δοχείο!

εντιτ: για πες λίγο τι είναι το καραμελοκερί, ακούγεται ενδιαφέρον. Η καραμέλα δεν είναι αυτό που δουλεύεται με το χέρι και όχι με ταινίες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

EnnisDelMar!

Δραστήριο μέλος

Η EnnisDelMar! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Διαιτητής. Έχει γράψει 768 μηνύματα.
Καραμελοκερί σίγουρα δεν είναι γιατί η καραμέλα είναι άλλο πράμα. Κερί μέλισσας σίγουρα δεν είναι επίσης, στανταρ είναι συνθετικό (ρητίνη μάλλον). Πχ κλικ

Και συνήθως, ναι, είναι σε τσίγκινο δοχείο!

εντιτ: για πες λίγο τι είναι το καραμελοκερί, ακούγεται ενδιαφέρον. Η καραμέλα δεν είναι αυτό που δουλεύεται με το χέρι και όχι με ταινίες;

Μωρε καραμελοκέρι το λέω εγώ, δεν είναι γενικός όρος :P Είναι σαν χαλάουα σκέψου (έχει δηλαδή βάση την ζάχαρη) αλλά όταν ζεσταίνεται γίνεται πιο ρευστή απο χαλάουα και βαζεις απο πάνω ταινία, όπως με ρολέτα. Απλά είναι πιο μαλακό και απο χαλάουα και από το κερί σε ρολέτα, αυτό π.χ. . Μια ακόμα διαφορά είναι ότι αυτό φεύγει με χλιαρό νερό ενώ το κερί θέλει κάτι με βάση το λάδι για να φύγει

P.S. Για σένα που μένεις εις την ξενιτιά μπορείς να κάνεις και DIY, το 'χω δοκιμάσει και είναι πολύ καλό το αποτέλεσμα, σχεδόν σαν το έτοιμο, αρκεί να το 'χεις λίγο με την ζαχαροπλαστική για να μην αρπάξει η ζάχαρη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Φάννυ

Νεοφερμένος

Η Φάννυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 35 μηνύματα.
Αφού δεν έχεις γιατί πας και το βγάζεις; Επειδή κι εγώ ξανθές τρίχες έχω - ας μην είμαι ξανθιά - και δε το πολυβγάζω, εκτός κι αν το δω περίεργο και μου καρφωθεί άσχημα, αλλά δε φαίνεται τίποτα, οπότε τζάμπα κόπος και ταλαιπωρία.
Όπως και στα πόδια, έχω πολύ λιγες φύτρες και μόνο στη γάμπα διάσπαρτες, το μπούτι είναι άδειο, κι όταν ήμουν μικρή άκουγα όλες τις φίλες μου, που λέγανε ότι αποτριχώνουν και το μπούτι, και αισθανόμουν άσχημα που εγώ δε το' κανα και το έκανα κι εγώ χωρίς να το έχω ανάγκη, αλλά πλέον δεν έχει νόημα. :hehe:
Το ίδιο είχα κάνει και με τα φρύδια μου. Όλες οι φίλες μου έβγαζαν τα φρύδια τους, εγώ ούτε παχύ φρύδι έχω, ούτε έντονο και έχει σχήμα από μόνο του, έβγαζα μόνο 3 τρίχες μετρημένες από το κάθε φρύδι.
Δηλαδή είχα πολύ κόμπλεξ τώρα που το σκέφτομαι. Αλλά πλέον ό,τι δεν χρειάζεται, δε το αγγίζω, βαρέθηκα.
ελα ντε αυτό μου λεει και μια φιλη, η αισθητικος όταν βλέπει το ονομα σου, λεει τωρα θα ξεκουραστω, ηταν να πληρωσω τσαμπα λεφτα και μετα να βαζω λιποσαν συνεχεια γιατι εγινε το χειλη, λες και ηταν ξεροσκασμενο!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hlianna

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Hlianna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 286 μηνύματα.
Και ναι για μπικίνι μόνο κερί με σπάτουλα, η ρολέτα δε βολεύει καθόλου όμως. Ρολέτα κάνω μόνη μου στα πόδια (για οικονομία και πρακτικότητα, πώς να περιμένεις το καλοκαίρι να μακρύνει η τρίχα για να ξαναπας αισθητικό;!) και τα έχω ξεσκίσει τα καημένα, όποτε με βλέπουν οι αισθητικές μου με κράζουν :P Γυρνάνε οι τρίχες μέσα, είμαι άγαρμπη και μου κάνω μίνι αιματώματα κλπ :P

Bαλε καποια φιλη σου να στα κανει γιατι δεν ειναι καλο να δημιουργεις αιματωματα. Εγω τα ποδια τα κανω με την κουμπαρα μου, εχουμε παρει μια κεριερα-ρολετα της veet κι εχουμε καταβολευτει. Μια φορα που προσπαθησα μονη μου, εγινα σαν εσενα :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

EnnisDelMar!

Δραστήριο μέλος

Η EnnisDelMar! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Διαιτητής. Έχει γράψει 768 μηνύματα.
Αφού δεν έχεις γιατί πας και το βγάζεις; Επειδή κι εγώ ξανθές τρίχες έχω - ας μην είμαι ξανθιά - και δε το πολυβγάζω, εκτός κι αν το δω περίεργο και μου καρφωθεί άσχημα, αλλά δε φαίνεται τίποτα, οπότε τζάμπα κόπος και ταλαιπωρία.
Όπως και στα πόδια, έχω πολύ λιγες φύτρες και μόνο στη γάμπα διάσπαρτες, το μπούτι είναι άδειο, κι όταν ήμουν μικρή άκουγα όλες τις φίλες μου, που λέγανε ότι αποτριχώνουν και το μπούτι, και αισθανόμουν άσχημα που εγώ δε το' κανα και το έκανα κι εγώ χωρίς να το έχω ανάγκη, αλλά πλέον δεν έχει νόημα. :hehe:
Το ίδιο είχα κάνει και με τα φρύδια μου. Όλες οι φίλες μου έβγαζαν τα φρύδια τους, εγώ ούτε παχύ φρύδι έχω, ούτε έντονο και έχει σχήμα από μόνο του, έβγαζα μόνο 3 τρίχες μετρημένες από το κάθε φρύδι.
Δηλαδή είχα πολύ κόμπλεξ τώρα που το σκέφτομαι. Αλλά πλέον ό,τι δεν χρειάζεται, δε το αγγίζω, βαρέθηκα.

Ισχύει, άμα είναι ξανθές και δεν φαίνονται, η αποτρίχωση ειναι πεταμένα λεφτά ουσιαστικά!

Μιας και λες για φρύδι, εγώ δεν καταλαβαίνω τον λόγο να πηγαίνεις σε μόνιμη βάση σε αισθητικό για αυτά (γενικά δεν καταλαβαίνω τον λόγο να πας σε αισθητικό για το φρύδι βασικά, αλλά ντάξει). Αφού με ένα τσιμπιδάκι ή με κλωστή βγαίνει άψογα, γιατί να πετάς λεφτά έτσι; Δεν παίρνεις μια τσάντα καλύτερα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

koukimanster

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η koukimanster αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 298 μηνύματα.
Μιας και λες για φρύδι, εγώ δεν καταλαβαίνω τον λόγο να πηγαίνεις σε μόνιμη βάση σε αισθητικό για αυτά (γενικά δεν καταλαβαίνω τον λόγο να πας σε αισθητικό για το φρύδι βασικά, αλλά ντάξει). Αφού με ένα τσιμπιδάκι ή με κλωστή βγαίνει άψογα, γιατί να πετάς λεφτά έτσι; Δεν παίρνεις μια τσάντα καλύτερα;

Ή, ακόμα καλύτερα, το αφήνεις να μεγαλώνει όπως εγώ :P:redface::D Δεν αντέχω να βγάζω το φρύδι, πονάω ανελέητα. Δε μεγαλώνει ιδιαίτερα, οκ γίνεται λίγο πιο κάπως προφανώς αλλά τίποτα φοβερό. Οπότε το αγνοώ πλήρως :D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

EnnisDelMar!

Δραστήριο μέλος

Η EnnisDelMar! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Διαιτητής. Έχει γράψει 768 μηνύματα.
Όντως; Εγώ δεν το αφήνω, μια φορά το μήνα το κάνω γιατί (ευτυχώς) είναι πολύ πυκνό οπότε αν το αφήσω μετά απο 1μιση μήνα θα είμαι σαν κοριτσάκι δημοτικού :p Αν και πλέον με τα χρόνια, εχουν ασθενήσει οι τρίχες εκτός του κύριου φρυδιού και δεν βγαίνουν τόσο πολύ. Και αυτά είναι τα προβλήματα των πυκνόφρυδων κοριτσιών

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

koukimanster

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η koukimanster αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 298 μηνύματα.
Το βγάζω μια φορά το χρόνο ή ανά 6 μήνες το πολύ. Κάτι τέτοιο. Λολ!!

Το γαμάτο είναι ότι όποτε το βγάζω πάω σε αισθητικό για να το κάνω κουκλίστικο. Ε μια φορά το χρόνο ή το εξάμηνο είναι, 5 ευρώ κάνει, λέω χαλάλι! Και γίνεται όντως άλλο πράμα. Και καμαρώνω. Και ο φίλος μου δεν το καταλαβαίνει καν. Την πρώτη φορά του έλεγα "παρατηρείς κάτι;". "Φοράς καινούριο φόρεμα!". ΟΧΙ.

Αλλά και η αισθητικός μου το μόνο που κάνει είναι ότι βάζει μια λεπτή γραμμούλα κερί και καθαρίζει την περιοχή ανάμεσα στο μάτι και το φρύδι. Με το τσιμπιδάκι μετά μου βγάζει 5 τρίχες σε κάθε φρύδι και τέρμα. Λέει ότι έχω ωραία φρύδια γενικά :confused: Εγώ δεν ξέρω απ' αυτά αλλά βλέπω ότι το αριστερό μου φρύδι έχει ωραίο σχήμα και τόξο ενώ το δεξί είναι σαν αραχτό σκουλήκι :D

Αν τα αφήσω φουλ φουλ άβγαλτα απλά δε μεγαλώνουν άλλο, δηλαδή βγαίνουν τρίχες ανάμεσα στο μάτι και το φρύδι, δλδ δεν είναι "καθαρό" το σημείο εκεί, αλλά δε χοντραίνει/μακραίνει το φρύδι ή κάτι όσο και να το αφήσω ανεξέλεγκτο. Καμία σχέση το πάχος του φρυδιού δλδ με της κοπελιάς που έβαλες. Ναι εμένα είναι προφανώς με όχι τόσο καθαρό το σχήμα αλλά όχι τόσο χοντρό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

EnnisDelMar!

Δραστήριο μέλος

Η EnnisDelMar! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Διαιτητής. Έχει γράψει 768 μηνύματα.
Ε ντάξει αν είναι μια-δυο φορές το χρόνο είσαι οκ, συνήθως ακούω κοπέλες που πάνε κάθε μήνα και σκέφτομαι "ρε γαμώτο, ένα τσιμπίδι είναι, κράτα τα 9 ευρώ και σε ένα 4μηνο έχεις πάρει τσάντα!". Εμένα είναι λίγο πιο λεπτά απ'της Κάρας (Cara Delevinge) και πιο σκούρα, όντας καστανή δηλαδή :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Χορογράφος και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Το φρύδι υποφέρω κυριολεκτικά να το βγάλω. :mad: Εκτός από οτι πονάει πολύ στην 3η τρίχα αρχίζουν να τρέχουν τα μάτια μου σαν να κλαίω κανονικά. Σπάνια κάνω κάτι παραπάνω από το να αφαιρώ ότι περισσεύει υπερβολικά γιατί δεν αντέχω. Ευτυχώς δεν έχω τραγικό πρόβλημα και παλεύεται και έτσι. :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Το φρύδι υποφέρω κυριολεκτικά να το βγάλω. :mad: Εκτός από οτι πονάει πολύ στην 3η τρίχα αρχίζουν να τρέχουν τα μάτια μου σαν να κλαίω κανονικά. Σπάνια κάνω κάτι παραπάνω από το να αφαιρώ ότι περισσεύει υπερβολικά γιατί δεν αντέχω. Ευτυχώς δεν έχω τραγικό πρόβλημα και παλεύεται και έτσι. :/:
Και΄γω κλαίω αλλά κλείνω τα μάτια και κπανω υπομονή.
Γενικά,είμαι πάρα πολύ παράξενη και δε θέλω ουδεμία τρίχα στα φρύδια εκτός σχήματος.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Χορογράφος και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Και΄γω κλαίω αλλά κλείνω τα μάτια και κπανω υπομονή.
Γενικά,είμαι πάρα πολύ παράξενη και δε θέλω ουδεμία τρίχα στα φρύδια εκτός σχήματος.:redface:

Να ρθεις να μου τα βγάλεις γιατί εγώ είμαι πολύ φυγόπονη :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Το φρύδι υποφέρω κυριολεκτικά να το βγάλω. :mad: Εκτός από οτι πονάει πολύ στην 3η τρίχα αρχίζουν να τρέχουν τα μάτια μου σαν να κλαίω κανονικά. Σπάνια κάνω κάτι παραπάνω από το να αφαιρώ ότι περισσεύει υπερβολικά γιατί δεν αντέχω. Ευτυχώς δεν έχω τραγικό πρόβλημα και παλεύεται και έτσι. :/:
Με κερί έχεις δοκιμάσει να τα βγάλεις; Δεν πονάει σχεδόν καθόλου.. Με τσιμπιδάκι πονάω και εγώ και παθαίνω αυτό που λες να είμαι σαν να κλαίω. Τραγικό. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Χορογράφος και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Με κερί έχεις δοκιμάσει να τα βγάλεις; Δεν πονάει σχεδόν καθόλου.. Με τσιμπιδάκι πονάω και εγώ και παθαίνω αυτό που λες να είμαι σαν να κλαίω. Τραγικό. :P

Με κερί έχω κάνει κάμποσες φορές το ενδιάμεσο και οκ παλεύεται. Τις χαζές τρίχες που βγαίνουν όπου τους κάτσει πως τις βγάζεις με κερί? :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Με κερί έχω κάνει κάμποσες φορές το ενδιάμεσο και οκ παλεύεται. Τις χαζές τρίχες που βγαίνουν όπου τους κάτσει πως τις βγάζεις με κερί? :confused:
Τι εννοείς; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top