Αποτριχωμένη επίμαχη περιοχή: Ναι ή όχι;

Πως προτιμάτε την επίμαχη περιοχή;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 488)
  • Μου αρέσουν οι άνδρες και θέλω να είναι αποτριχωμένη η επίμαχη περιοχή

    Ψήφοι: 71 14.5%
  • Μου αρέσουν οι άνδρες και θέλω να ΜΗΝ είναι αποτριχωμένη η επίμαχη περιοχή

    Ψήφοι: 19 3.9%
  • Μου αρέσουν οι άνδρες και θέλω να είναι κάπως περιποιημένη η επίμαχη περιοχή

    Ψήφοι: 130 26.6%
  • Μου αρέσουν οι άνδρες και δεν με ενδιαφέρει όπως και να'ναι

    Ψήφοι: 18 3.7%
  • Μου αρέσουν οι γυναίκες και θέλω να είναι αποτριχωμένη η επίμαχη περιοχή

    Ψήφοι: 166 34.0%
  • Μου αρέσουν οι γυναίκες και θέλω να ΜΗΝ είναι αποτριχωμένη η επίμαχη περιοχή

    Ψήφοι: 12 2.5%
  • Μου αρέσουν οι γυναίκες και θέλω να έχει κάποιο σχεδιάκι η επίμαχη περιοχή

    Ψήφοι: 48 9.8%
  • Μου αρέσουν οι γυναίκες και δεν με ενδιαφέρει όπως και να'ναι

    Ψήφοι: 20 4.1%
  • Μου αρέσουν οι γυναίκες και έχω φετίχ! Θέλω να είναι θάμνος! Scary movie στυλ! :P

    Ψήφοι: 4 0.8%

VASILISTIMP

Νεοφερμένος

Ο VASILISTIMP αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Για λόγους υγιεινής και αισθητικής καλό είναι στις γυναίκες μια τουφίτσα.Τίποτα περισσότερο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Αν όμως σου αρέσει ο άλλος, αν μάλιστα σε τρελαίνει ο άλλος... Απλά δεν έχει σημασία...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bianca

Νεοφερμένος

Η Bάσια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Υπεύθυνος marketing. Έχει γράψει 42 μηνύματα.
Αποτριχωμενο και για λογους αισθητικης και για λογους υγιεινης!!!!!!
Οσο για τους ανδρες, το ξυρισμενο ειναι λιγο....τραβηγμενο για μενα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Ρε παιδια να κανω μια ερωτιση; Τις τριχες που ειναι πανω στον "μιτσο" και στα "μπαλακια" πως τις κοβουν; Δεν κοβετε και τπτ αλλο μαζι;:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
εγω πιστευω οτι ειναι απεσιο ξυρισμενο τελειος λιγο περιποιημενο καλο ειναι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Κρόνε, με ψαλιδάκι μπορείς, ίδα να μην είναι πλεξούδες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
ίδα να μην είναι πλεξούδες...

Δεν το επιασα αυτο

Και με το ψαλιδακι πως θα τις κοψω; Θα κοψω και το δερμα μαζι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
"ίσα" εννούσα...

Βρε συ, εννοούμε να έχει μείνει μισό εκατοστό, ή και ένα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Παρτε μια ξυριστικη μηχανη και απλως μην την βαλετε στο μηδεν αφου δεν θελεται να ειναι τελειως ατριχο.:)
Σιγα δεν κοστιζουν πολυ.(τουλαχιστον Ιταλια...:redface: )
Αυτο για οσους δεν εχουν την υπομονη του "ψαλιδιου".
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
ξυριστική μηχανή rulez! ;)
βάλτε τη στο 1 ή στο 2 και είστε κομπλε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
χμμ..πειράζει να διαφωνήσω..?? :redface: :P

Ελευθερα! :P
Κι εγω διαφωνω(οχι με σενα),αλλα αυτα ειναι τα καλα...Η πολυφωνια στις απαντησεις-αποψεις.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

filakhs

Νεοφερμένος

Ο filakhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 52 ετών. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
H γυναικα ,κατα την δικη μου γνωμη ,πρεπει να εχει κανει αποτριχοση 1000% μην τρελαθουμε.:mad:
ο αντρας εχει μεγαλο προβλημα σε αυτο το θεμα !!!!

εγω προσοπικα εχω ακουση πολα απο αντιθετες πλευρες και πολυπλοκες!!:hmm:
την μια τα κοβω γουλι....μου λεει με τσιμπανε την αλλη το καβω λιγο....μου λεει βγαζω κοκκινιλες.την αλλη δεν τα κοβω καθολου μου λεει τρωω τριχες,
στο τελος αφου σκεφτικα ,να τα παρω γουλι απο δεξια ,στην μεση μετρια,και στην αλλη μερια να τα αφησω για ραστα.:clapup:

πειτε μας ρε κοριτσια τι να κανουμε τελικα:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Καλά, εννοείται ότι δεν υπάρχουν κανόνες... Καθεμία όπως έχει συνηθίσει.
Και αυτό ισχύει και για τις δύο πλευρές, άρα και για 0% αποτρίχωση!!
Ακούς εκεί...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
H γυναικα ,κατα την δικη μου γνωμη ,πρεπει να εχει κανει αποτριχοση 1000% μην τρελαθουμε.:mad:
ο αντρας εχει μεγαλο προβλημα σε αυτο το θεμα !!!!

Η χαζή απάντηση: Πως ορίζεις το 1000% αποτρίχωση; Να κάνει 100% αποτρίχωση στον εαυτό της και σε άλλες 9; :P Και η 100% αποτρίχωση; Να κάνει και στα φρύδια; Και στα μαλλιά; Και στις βλεφαρίδες; :P

Η σοβαρή απάντηση: Προσωπικά με ενοχλεί να λέει κάποιος "Το Χ ισχύει για όλα τα μέλη της Υ κοινωνικής ομάδας, πως να το κάνουμε, μην τρελαθούμε κιόλας". Σόρρυ φίλε, αλλά δεν μπορείς να πεις απολύτως τίποτα, ούτε εσύ, ούτε κανένας, που να ισχύει για ΟΛΟΥΣ ανεξαιρέτως τους άνδρες. Δεν υπάρχει κάτι τέτοιο, όπως δεν υπάρχει για τις γυναίκες, πέρα απο τα βιολογικά τους χαρακτηριστικά (που και πάλι δεν ισχύουν για το 100%, πχ δεν μπορείς να πεις ότι ΟΛΟΙ οι άνδρες έχουν όρχεις, γιατί υπάρχουν και μερικόί με αναπηρία). Παρεμπιπτόντως γνωρίζω άρκετούς άνδρες που ξενερώνουν αν σημεία στο σώμα της γυναίκας είναι αποτριχωμένα, άλλος το αιδοίο, άλλος για τις μασχάλες κλπ.

"Όλες οι γενικεύσεις είναι επικίνδυνες, ακόμα και αυτή" -Αλέξανδρος Δουμας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

filakhs

Νεοφερμένος

Ο filakhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 52 ετών. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Η χαζή απάντηση: Πως ορίζεις το 1000% αποτρίχωση; Να κάνει 100% αποτρίχωση στον εαυτό της και σε άλλες 9; :P Και η 100% αποτρίχωση; Να κάνει και στα φρύδια; Και στα μαλλιά; Και στις βλεφαρίδες; :P

Η σοβαρή απάντηση: Προσωπικά με ενοχλεί να λέει κάποιος "Το Χ ισχύει για όλα τα μέλη της Υ κοινωνικής ομάδας, πως να το κάνουμε, μην τρελαθούμε κιόλας". Σόρρυ φίλε, αλλά δεν μπορείς να πεις απολύτως τίποτα, ούτε εσύ, ούτε κανένας, που να ισχύει για ΟΛΟΥΣ ανεξαιρέτως τους άνδρες. Δεν υπάρχει κάτι τέτοιο, όπως δεν υπάρχει για τις γυναίκες, πέρα απο τα βιολογικά τους χαρακτηριστικά (που και πάλι δεν ισχύουν για το 100%, πχ δεν μπορείς να πεις ότι ΟΛΟΙ οι άνδρες έχουν όρχεις, γιατί υπάρχουν και μερικόί με αναπηρία). Παρεμπιπτόντως γνωρίζω άρκετούς άνδρες που ξενερώνουν αν σημεία στο σώμα της γυναίκας είναι αποτριχωμένα, άλλος το αιδοίο, άλλος για τις μασχάλες κλπ.

"Όλες οι γενικεύσεις είναι επικίνδυνες, ακόμα και αυτή" -Αλέξανδρος Δουμας.
Καταρχην michelle αν ξαναδιαβασης καλητερα ειπα....H γυναικα ,κατα την δικη μου γνωμη ,πρεπει να..... και μενα να με συνχορης φιλεναδα αλλα θα λεω την γνωμη οπου,οποτε,οταν θελω χωρησ να παρω την αδεια σου οκ!! απο εκει και περα ο καθενας λεει την γνωμη του ...και εγω γνωριζω πολες γυναικες που ξενερωνουν αν σημεια στο σωμα της γυναικας ειναι τινγκα στην τριχα τι παει να πει αυτο....τωρα αν σε ξενερωνη η γνωμη τον αλλον,τι να πω ,δικαιομα σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
filakhs νομίζω οτι η michelle αναφέρεται στην πρόταση "ο άντρας έχει μεγάλο πρόβλημα σε αυτό το θέμα" κι όχι στην πρόταση που αναφέρεις εσύ (η γυναίκα κατά τη δική μου γνώμη πρέπει να...).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
filakhs νομίζω οτι η michelle αναφέρεται στην πρόταση "ο άντρας έχει μεγάλο πρόβλημα σε αυτό το θέμα" κι όχι στην πρόταση που αναφέρεις εσύ (η γυναίκα κατά τη δική μου γνώμη πρέπει να...).
Ακριβώς. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

filakhs

Νεοφερμένος

Ο filakhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 52 ετών. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
η προταση που ειπα "ο άντρας έχει μεγάλο πρόβλημα σε αυτό το θέμα"κολαει στην παρακατο προταση που εκανα με της τριχες του ανδρα στην επιμαχη περιοχη του ,δεν το ανεφερα στο οτι εχει μεγαλο προβλημα στο αν κανει η γυναικα αποτριχοση η οχι.
δεν ειπα διλαδη οτι ολοι η ανδρες εχουν προβλημα με της γυναικες ,!!!!!
ειπα οτι για μενα 1000%πρεπει να κανει αποτριχοση.

αλλα επρεπε να κατεβασω την προταση πιο κατω απο το" H γυναικα ,κατα την δικη μου γνωμη ,πρεπει να εχει κανει αποτριχοση 1000% μην τρελαθουμε."
απλα εβαλα τελια και εγραψα πλεον για το θεμα τον ανδρικον τριχων!!!!

τι να κανουμε αυτα εχει το νετ
αν δεν εχεις τετατετ τον αλλο οπος και να του γραψης κατι ,θα χανει την ουσια!!!
ισως να πατισα 2 εντερ παραπανο σορρυ.!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Το ίδιο πράγμα λέμε ;) :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top