Αποτριχωμένη επίμαχη περιοχή: Ναι ή όχι;

Πως προτιμάτε την επίμαχη περιοχή;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 488)
  • Μου αρέσουν οι άνδρες και θέλω να είναι αποτριχωμένη η επίμαχη περιοχή

    Ψήφοι: 71 14.5%
  • Μου αρέσουν οι άνδρες και θέλω να ΜΗΝ είναι αποτριχωμένη η επίμαχη περιοχή

    Ψήφοι: 19 3.9%
  • Μου αρέσουν οι άνδρες και θέλω να είναι κάπως περιποιημένη η επίμαχη περιοχή

    Ψήφοι: 130 26.6%
  • Μου αρέσουν οι άνδρες και δεν με ενδιαφέρει όπως και να'ναι

    Ψήφοι: 18 3.7%
  • Μου αρέσουν οι γυναίκες και θέλω να είναι αποτριχωμένη η επίμαχη περιοχή

    Ψήφοι: 166 34.0%
  • Μου αρέσουν οι γυναίκες και θέλω να ΜΗΝ είναι αποτριχωμένη η επίμαχη περιοχή

    Ψήφοι: 12 2.5%
  • Μου αρέσουν οι γυναίκες και θέλω να έχει κάποιο σχεδιάκι η επίμαχη περιοχή

    Ψήφοι: 48 9.8%
  • Μου αρέσουν οι γυναίκες και δεν με ενδιαφέρει όπως και να'ναι

    Ψήφοι: 20 4.1%
  • Μου αρέσουν οι γυναίκες και έχω φετίχ! Θέλω να είναι θάμνος! Scary movie στυλ! :P

    Ψήφοι: 4 0.8%

katalinos

Δραστήριο μέλος

Ο katalinos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 700 μηνύματα.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
δεσποινης ροζα αζουλ .
το θεμα μας ειναι ειναι η περιποιηση της επιμαχης περιοχης ....
και οχι για τις σχεσεις μεταξυ των φυλων ..
απο το οτι αρπαχτηκες με την μια μου δειχνει οτι εχεις αρκετες κακες εμπειριες .
αλλα πρωτου με κρινεις πρωτα γνωρισε με καλυτερα. .
1.Κε Κορωνευ...καποιος θα πρεπει να σας πει οτι ο ο ορος ''δεσπινις'' δεν χρησιμοποιηται....ολες οιγυναικες νυμφευμενες και ανυμφευτες αποκαλουνται εδω και χρονια κυριες διοτι ειναι κυριες του εαυτου τους
2.Azul(αθουλ...:)
3.Γνωριζω πολυ καλα ποιο ειναι το θεμα και αν ανατρεξετε παραπανω θα δειτε οτι εχω σαφως τοποθετηθει επ'αυτου....ωστοσο...δεν κρατηθηκα να μην σχολιασω τις αποψεις σας οι οποιες δυστυχως ενω αναφερονται στην περιποιηση της επιμαχης περιοχης ...με τον τροπο που παρουσιαζονται προκαλουν τον αναγνωστη να σχολιασει οχι την ουσια αλλα τα περιξ...:/:
4.Θα σας απογοητευσω...δεν ειχα ποτε κακες εμπειριες...Στον τομεα των στενων διαπροσωπικων σχεσεων ειχα και εχω αριστες εμπειριες διοτι ειμαι ιδιαιτερα εκπιλεκτικη και εκλεκτικη και αποφευγω τα απολιτιστα γαιδουρια τυπου βλαχου ελληναρα πηδηχτουλα ξερωλα ....''εγω ειμαι και κανενας αλλος κλπ κλπ....''' Οι συναναστροφες μου γενικα αφορουν καλλιεργημενους και πολιτισμενους ανθρωπους με τους οποιους ειχα και εχω ευχαριστες και ενδιαφερουσες κοινωνικες και διαπροσωπικες εμπειριες:)
5.Πολυ ευχαριστως να σας γνωρισω καλυτερα ,αυτο δεν το εχω αρνηθει ποτε και σε κανεναν ανθρωπο :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Περιποιημένη γενικότερα, (φρεσκο)ξυρισμένη/αποτριχωμένη εντελώς στους όρχεις. Γιατί δεν υπάρχει επιλογή γι'αυτό; :P

ΥΓ: roza azul, you rock!! Μακάρι να μπορούσα να σου βάλω +10 σε αυτό το τελευταίο μήνυμα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Περιποιημένη γενικότερα, ξυρισμένη εντελώς στους όρχεις. Γιατί δεν υπάρχει επιλογή γι'αυτό; :P

ΥΓ: roza azul, you rock!! Μακάρι να μπορούσα να σου βάλω +10 σε αυτό το τελευταίο μήνυμα!
Α ρε Λια!!!!!!!!!!!!!!! ξυπνησα ορεξατη φαινεται !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!χαχαχααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!thnx!!!!!!!!!!!!!!!Συμφωνω με τους ορχεις!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
ενας τριχωτος σε ολο το σωμα ανδρας,,με αποτριχωμενα οργανα?

χαλια δεν θα ειναι?:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
ενας τριχωτος σε ολο το σωμα ανδρας,,με αποτριχωμενα οργανα?

χαλια δεν θα ειναι?:worry:
Κι εγώ έτσι πιστεύω. Εξ'ου και η άποψη μου παραπάνω. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
ενας τριχωτος σε ολο το σωμα ανδρας,,με αποτριχωμενα οργανα?

χαλια δεν θα ειναι?:worry:
οντως....:(υπαρχουν λυσεις και σ' αυτο...:
1.μενεις οπως εισαι και ψαχνεις για συντροφο που να της αρεσουν οι τριχωτοι:/:
2.μπαινεις στο ειδικο πλυντηριο οπου μπαινεις τριχωτος και βγαινεις ατριχος..;)
3 κανεις λειζερ ριγε σε ολο σου το σωμα φροντιζοντας η μια ριγα να συμπεσει με την ευαισθητη περιοχη(τελειο):D
4.ρωτας τον katalinos για αλλες πιθανες λυσεις...:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,808 μηνύματα.
1.Κε Κορωνευ...καποιος θα πρεπει να σας πει οτι ο ο ορος ''δεσπινις'' δεν χρησιμοποιηται....ολες οιγυναικες νυμφευμενες και ανυμφευτες αποκαλουνται εδω και χρονια κυριες διοτι ειναι κυριες του εαυτου τους

Καλά, μη βάζεις και το χέρι σου στη φωτιά. Υπάρχουν κι εκείνες που ακόμα άγονται και φέρονται αποκλειστικά από τις ορέξεις του αιδοίου τους. Πως λέμε για τους άντρες "Σαφώς και είναι άντρας. Είναι ο άντρας της γυναίκας του!"...ε κάνε την αναγωγή σε όρους αιδοίου.

ενας τριχωτος σε ολο το σωμα ανδρας,,με αποτριχωμενα οργανα?

χαλια δεν θα ειναι?:worry:

Κοίτα, ναι, φαίνεται κάπως αλλά μεταξύ μας τώρα... Η εξωτερική εμφάνιση γενικά είναι για να τραβήξεις την κοπέλα στο να κάνει κάτι μαζί σου. Όταν η κοπέλα έχει έρθει σπίτι σου, σε γουστάρει, τα χει πετάξει όλα, μαζί κι εσύ τα δικά σου, τι άλλο να της τραβήξεις πια; Αφού είστε στο κρεβάτι!

Εντάξει μια ψιλοπλάκα μπορεί να την πάθει άμα δει αυτό που λες, αλλά εκείνη την ώρα πίστεψέ με, καμία δε μου χει κάνει ούτε ένα παράπονο. Σκοπός είναι να γίνει το πατιρντί. Τα υπόλοιπα είναι για να φιλοσοφούμε να χουμε να λέμε ότι είμαστε ριζοσπαστικοί αν θέλουμε το λιθρίνι μας με γεύση κανέλα και μια τρίχα στραβή στην κορφή... Ε βράσε με τώρα. Η προσέχεις την υγιεινή σου και τη σέβεσαι την άλλη και το ξυρίζεις για να μη τις καταπίνει τις τρίχες, ή κάτσε και κάνε τον καλλιτέχνη λες και το κάνεις με καμια κριτικό έργων τέχνης (όχι εσύ, γενικά μιλάω, μη θιχτείς).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΚΟΡΩΝΕΥΣ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΚΟΡΩΝΕΥΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 333 μηνύματα.
ροζ αζουλ .. ( σκετο δεν θελω να ανοιξω αλλο θεμα ) αναφερομαστε στο θεμα της αποτριχωσης .
αν δεν ειναι θεμα απολαυσης τοτε γιατι ξυριζομαστε?? ας ειμαστε σαν το αμαζονιο ολοι και να τελειωνει το θεμα. ..
η αποψη μου ειναι πως για τον αντρα απολαυση να ειναι 'φραπα' .. της γυναικας ( η τουλαχιστον περιποιημενο βρε κοριτσια )
οπως επισης απολαυση ειναι και για την γυναικα το να ειναι περιποιημενο του αντρα (συμφωνω με την αποψη οτι ειναι γελοιο να εισαι τριχωτος και να εχεις φραπα την περιοχη σου σαν αντρας )
αλλα και αντιστροφα .
οσο για την αναλυση που εκανες περι των σχεσεων σου - προφανως και δεν ενδιαφερει κανεναν τα προσωπικα σου
αφετερου για να το λες παει να πει πως οντως εχεις κακες εμπειριες ( η και καθολου )
βασικη αρχη της ψυχολογιας ( αν και ηλεκτρονικος κατι κατεχουμε απο αυτο )

ενας τριχωτος σε ολο το σωμα ανδρας,,με αποτριχωμενα οργανα?

χαλια δεν θα ειναι?:worry:

ασχετο αγγελε σου εχω στειλει μια ερωτηση για το θεμα που μου ειχες πει για κατι φωτοκυτταρα...
σε παρακαλω επειδη ειχα γενικα προβληματα τωρα τελευταια και δεν εμπαινα στο φορουμ
αν εχεις κατι στο μυαλο σου πες μου να το κανουμε ....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Δεν είναι μόνο η απόλαυση, είναι και η υγιεινή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΚΟΡΩΝΕΥΣ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΚΟΡΩΝΕΥΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 333 μηνύματα.
ειναι και αυτο θεοδωρα μου .... και υγιεινη πανω απο ολα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,784 μηνύματα.
αυτές οι ταμπέλες θα μας φάνε λέω γω...ας λύσουμε πρώτα όλα τα άλλα...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kaleidoscope

Επιφανές μέλος

Η kaleidoscope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,248 μηνύματα.
nPb, τι πιο σημαντικό υπάρχει από την εμφάνιση της συγκεκριμένης περιοχής; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
nPb, τι πιο σημαντικό υπάρχει από την εμφάνιση της συγκεκριμένης περιοχής; :P
η χρηση της..:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marina289

Δραστήριο μέλος

Η μαρινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 47 ετών. Έχει γράψει 687 μηνύματα.
Απαντώ στο θέμα με ένα YES! χωρίς πολλές επεξηγήσεις... Για άντρες και γυναίκες... - και ενώ δεν μ'αρέσουν οι αποτριχωμένοι άντρες με την καμία, αλλά γ'αυτή την περιοχή κάνω εξαίρεση...-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Καραγκιόζης

Νεοφερμένος

Ο Καραγκιόζης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 38 μηνύματα.
Περιποιημένη γενικότερα, (φρεσκο)ξυρισμένη/αποτριχωμένη εντελώς στους όρχεις. Γιατί δεν υπάρχει επιλογή γι'αυτό; :P

Επίτηδες το κάνουν, για να μην μπορώ να ψηφίσω. Είναι όλοι εναντίον μου! :)

ενας τριχωτος σε ολο το σωμα ανδρας,,με αποτριχωμενα οργανα?

χαλια δεν θα ειναι?:worry:

Με την ίδια λογική θα έπρεπε να είναι χάλια και η πλειοψηφία των ανδρών - τριχωτοί σε όλο το σώμα με ξυρισμένο πρόσωπο, και όμως δεν είναι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Ciela

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ciela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,758 μηνύματα.
Και καλά, κάντε ότι γουστάρετε, αλλά όχι laser!

TO LASER ΣΚΟΤΩΝΕΙ ΤΗΝ ΕΛΠΙΔΑ...ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ!!!!!:bye::bye:
τι εννοει? (εστω και τοσα χρονια μετα:redface:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.

rea_94

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Rea αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 194 μηνύματα.
Άντρες.... Αν ξέρατε πως μια γυναίκα θα πρέπει από ένα σημείο και μετά να ξυρίζει κάθε 2 μέρες την ευαίσθητη περιοχή γιατί το ξυραφάκι δυναμώνει ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ τις τρίχες Ή αν ξέρατε πόσο πολύ πονάει το κερί στην ευαίσθητη περιοχή θα ήσασταν απίστευτα πιο διαλλακτικοί. Κάποιοσ πρέπει να σας βάλει κερί εκεί κάτω και να αρχίσει να τραβάει μου φαίνεται να δείτε τι ωραία είναι χ0α0χ0αχ0α :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MaryVeg

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η MaryVeg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 133 μηνύματα.
Πάντως ο γυναικολόγος μου μου έχει πει πως δεν είναι υγειηνό να ξυρίζεται τελείως μια γυναίκα από κάτω γιατί οι τρίχες δημιουργούν ένα κενό στρώμα μεταξύ της επίμαχης περιοχής και του εσωρούχου με αποτέλεσμα να αερίζεται καλύτερα. Πέραν τούτου, αν το πάμε βάση αισθητικής... εγώ προσωπικά δεν έχω πρόβλημα είτε είναι είτε όχι ξυρισμένος ο άλλος... αρκεί να ακολουθεί στοιχειώδη κανόνες υγειηνής και να περιποιείται τον εαυτό του !!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top