Αποτριχωμένη επίμαχη περιοχή: Ναι ή όχι;

Πως προτιμάτε την επίμαχη περιοχή;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 488)
  • Μου αρέσουν οι άνδρες και θέλω να είναι αποτριχωμένη η επίμαχη περιοχή

    Ψήφοι: 71 14.5%
  • Μου αρέσουν οι άνδρες και θέλω να ΜΗΝ είναι αποτριχωμένη η επίμαχη περιοχή

    Ψήφοι: 19 3.9%
  • Μου αρέσουν οι άνδρες και θέλω να είναι κάπως περιποιημένη η επίμαχη περιοχή

    Ψήφοι: 130 26.6%
  • Μου αρέσουν οι άνδρες και δεν με ενδιαφέρει όπως και να'ναι

    Ψήφοι: 18 3.7%
  • Μου αρέσουν οι γυναίκες και θέλω να είναι αποτριχωμένη η επίμαχη περιοχή

    Ψήφοι: 166 34.0%
  • Μου αρέσουν οι γυναίκες και θέλω να ΜΗΝ είναι αποτριχωμένη η επίμαχη περιοχή

    Ψήφοι: 12 2.5%
  • Μου αρέσουν οι γυναίκες και θέλω να έχει κάποιο σχεδιάκι η επίμαχη περιοχή

    Ψήφοι: 48 9.8%
  • Μου αρέσουν οι γυναίκες και δεν με ενδιαφέρει όπως και να'ναι

    Ψήφοι: 20 4.1%
  • Μου αρέσουν οι γυναίκες και έχω φετίχ! Θέλω να είναι θάμνος! Scary movie στυλ! :P

    Ψήφοι: 4 0.8%

Iliaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Βανίλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 933 μηνύματα.
Να ρωτησω κάτι άλλο;ειδικα τις γυναικες..δηλ κανετε όλες αποτριχωση και απο πίσω;τους ενοχλει τους άντρες και το πίσω;(δεν λεω να ειναι φουντα)γιατι αυτοί δεν έχουν;:P
Eγώ τα κάνω όλα αλλά για εμένα όχι για το αγόρι:hmm: Και αυτοί έχουν αλλά μπορείς αντίστοιχα να του ζητήσεις να τις ξυρίσει και αυτός.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
Κ εγω παντου κανω,για το αγορι δεν θα μαρεσε και τοσο η ιδεα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Κ εγω παντου κανω,για το αγορι δεν θα μαρεσε και τοσο η ιδεα:P
Μα σερνικό ή θηλυκό είσαι; :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.

parafernalia

Περιβόητο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Πιστευω θα με ξενερωνε η θεα ενος αντρικου αποτριχωμενου πουλιου:P

Μα γιατί; Αφού έτσι φαίνεται πιο μακρύ! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kaleidoscope

Επιφανές μέλος

Η kaleidoscope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,248 μηνύματα.
Το οποίο μπορεί να είναι μειονέκτημα, αν ο άλλος την έχει μεγάλη. Θα την τρομάξει την κοπέλα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hns77

Νεοφερμένος

Η Χαρά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Δε θα με συγκινούσε η θέα ενός αποτριχωμένου αντρικού μορίου (και γύρω περιοχής)...

Μου αρέσει ο άντρας να διατηρεί τις... τρίχες του... αρκεί αυτές να μην είναι στην πλάτη! Οπουδήποτε αλλού, δε με απασχολούν, μου αρέσουν! Δε με ενοχλούν ούτε κατά τη διάρκεια του στοματικού... δε σιχαίνομαι ποτέ τον άντρα με τον οποίο είμαι μαζί!

Όσον αφορά τις γυναίκες, θεωρώ ότι ένα περιποιημένο μπικίνι, επιβάλλεται! Για ο,τιδήποτε περαιτέρω, βοηθούν και οι προτιμήσεις του εκάστοτε συντρόφου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
Μα γιατί; Αφού έτσι φαίνεται πιο μακρύ! :P

τοτε δεν εχεις παρα να...παρεις το κερι και χλααααααααααααααααααααααααααατς:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

taketrance

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο taketrance αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,032 μηνύματα.
Δε θα με συγκινούσε η θέα ενός αποτριχωμένου αντρικού μορίου (και γύρω περιοχής)...

Μου αρέσει ο άντρας να διατηρεί τις... τρίχες του... αρκεί αυτές να μην είναι στην πλάτη!

αυτο ξαναπες το ... εγω δυστυχως τυχαινει να βγαζω εκει στις ωμοπλατες και κατω απο τον αυχενα και το veet καθε βδομαδα ειναι must πλεον ! Για μενα ειναι οτι πιο απαλευτο η τριχα στη πλατη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Polkiu

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Polkiu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 829 μηνύματα.
Δηλαδή το συμπέρασμα για τους άντρες ειναι τριμάρισμα και όχι πλήρης αποτρίχωση αν κατάλαβα καλά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

enrose

Δραστήριο μέλος

Η enrose αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 643 μηνύματα.
αυτο ξαναπες το ... εγω δυστυχως τυχαινει να βγαζω εκει στις ωμοπλατες και κατω απο τον αυχενα και το veet καθε βδομαδα ειναι must πλεον ! Για μενα ειναι οτι πιο απαλευτο η τριχα στη πλατη

Όσο τις πειράζεις τόσο θα βγαίνουν. Η μόνη λύση είναι το λέιζερ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

taketrance

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο taketrance αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,032 μηνύματα.
Όσο τις πειράζεις τόσο θα βγαίνουν. Η μόνη λύση είναι το λέιζερ.

το ξερω , αλλα λεφτα προς το παρον για λειζερ δεν υπαρχουν (απο οσο ξερω δεν ειναι και οτι φθηνοτερο ) οποτε απλα κανω αυτη τη διαδικασια αρκετα συχνα , λιγο παιρνει αλλωστε και ειναι και ανωδυνο .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

enrose

Δραστήριο μέλος

Η enrose αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 643 μηνύματα.
Απλά αν έβρισκες κάποια άλλη λύση που να τις αποδυναμώνει κιόλας θα ήταν καλύτερα, και δεν θα παιδευόσουν τόσο πολύ.

Αν θές ρίξε μια ματια σε σάιτ προσφορών, βγάζουν καλά πακέτα για λέιζερ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

taketrance

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο taketrance αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,032 μηνύματα.
Απλά αν έβρισκες κάποια άλλη λύση που να τις αποδυναμώνει κιόλας θα ήταν καλύτερα, και δεν θα παιδευόσουν τόσο πολύ.

Αν θές ρίξε μια ματια σε σάιτ προσφορών, βγάζουν καλά πακέτα για λέιζερ.

απο οσο ξερω αυτα κυμαινονται σε χιλιαρικο και πανω ε ? Η κανω λαθος ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

enrose

Δραστήριο μέλος

Η enrose αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 643 μηνύματα.
Καπου εκεί κυμαίνονται σαν πακέτο. Μπες λίγο στο γκρουπον, γκολντεν ντιλς και ρίξε μια ματιά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria100000

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ελενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 176 μηνύματα.
Γεια σας...εχω μια απορια ισως ναναι και χαζη..πιστευεται πως την πρωτη φορα που θα σε δει ο αλλος γυμνη και θα ερθεισ σε σεξουαλικη επαφη μαζι του πρεπει να σαι ξυρισμενη???και ποιοσ ο λογος???κοριτσια εσεις την πρωτη φορα εισασταν ξυρισμενεσ??αγορια τι εντιποση σας δινει μια κοπελα ξυρισμενη και μια οχι???:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christinelle

Πολύ δραστήριο μέλος

Η christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,873 μηνύματα.
Μεταφέρθηκε εδώ που μπορείς να δεις ήδη πολλές άλλες απαντήσεις. Η δική μου άποψη είναι ότι γενικά καλό είναι να είναι περιποιημένο και σίγουρα μια καλή πρώτη εντύπωση έχει σημασία. Ο λόγος είναι ότι κάνει πολύ πιό εύκολα όσα...επακολουθήσουν (στοματικά πράγματα) αλλά και είναι πιό καθαρή και προσεγμένη η περιοχή. Δεν ήμουν πάντα φρεσκοξυρισμένη κόντρα, αλλά ούτε και θάμνος. Αντε βαριά βαριά μερικών ημερών.
Για τους άντρες τώρα, στους περισσότερους αρέσει έτσι αλλά σε άλλους όχι. Και αυτό δεν το ξέρεις αν δεν δοκιμάσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Irodis

Δραστήριο μέλος

Ο Irodis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 721 μηνύματα.
Την γυναίκα την θέλω ξυρισμένη ή τουλάχιστουν περιποιημένη , άλλωστε
και οι γυναίκες αυτό θέλουν και από εμάς και αυτό είναι και πιο ωραίο και υγειινό...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Προσωπικά ψηφίζω ναι :P

για λόγους υγιεινής κυρίως, η αισθητική έρχεται δεύτερη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
λοιπόν....






αποτριχωμένα γεννητικά όργανα: κοντά 600 απαντήσεις, κυρίως πρωτόποστες
αγαπημένα έργα τέχνης: 150 απαντήσεις, από τους ίδιους και τους ίδιους

νομίζω βρήκα γιατί σιγά σιγά μετατρεπόμαστε σε δίποδα ζώα
...αποτριχωμένα όμως :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top