Αρέσουν στις γυναίκες τα γένια;

Πώς προτιμάτε τα γένια;
Multiple votes are allowed. Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 388)

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
και με το φιλι θα γινει το μαγουλο σας κοριτσια

γραβιερα..:hehe::hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

enrose

Δραστήριο μέλος

Η enrose αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 643 μηνύματα.
Βρε Αγγελε όχι καθημερινό ξύρισμα, άλλωστε είπαμε τα γένια είναι ωραία! Μην το παρακάνουμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yperoxi

Δραστήριο μέλος

Η yperoxi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 526 μηνύματα.
Γένια 2-3 ημερών =must στον άνδρα!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mercury

Επιφανές μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,611 μηνύματα.
Τα γενια μου,τα αφηνω το πολυ εβδομαδας.Ισα ισα για να μην τριβω το κοριτσι μου σαν γυαλοχαρτο.Αλλα μεχρι εκει.Μετα οπως μου λεει η μανα μου,μοιαζω με Αλγερινο τρομοκρατη!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
μοιαζω με Αλγερινο τρομοκρατη!!!

α,,λευκος εισαι εσυ

εγω ειμαι σαν κουρδος του PKK!:hehe::hehe::hehe::kill:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
2-3 ημερών!!! Σουπερ σεχε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,008 μηνύματα.
Είμαι ακριβώς στις 2 μέρες και δε μπορώ να καταλάβω τι σας αρέσει από αυτό το πράγμα το γκρι το γρατσανιστό που με τρώει και μου κάνει μπιμπικάκια απ' τη φαγούρα... Μια χαρά ήμουν με τα γένια, τι τα πήρα...;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Morelo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Morelo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,475 μηνύματα.
Όντως των 2 ημερών είναι σαν γυαλόχαρτο,τρίβεις τυρί πάνω τους
Το καλύτερο είναι 3-5 ημερών ή και περισσότερο σε όσους ταιριάζει..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Ε υποθέτω όταν κάποιος αφήνει γένια, δε τα ξυρίζει με ξυράφι από τη ρίζα, αλλά με μηχανή, οπότε η τρίχα δεν είναι τόσο σκληρή.
Δεν έχω γένια, υποθετικά μιλάω.:hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,008 μηνύματα.
Ε υποθέτω όταν κάποιος αφήνει γένια, δε τα ξυρίζει με ξυράφι από τη ρίζα, αλλά με μηχανή, οπότε η τρίχα δεν είναι τόσο σκληρή.
Δεν έχω γένια, υποθετικά μιλάω.:hehe:

Πιό αναποτελεσματικό πράγμα από τη μηχανή δεν έχω ξαναδεί. Σαν τη δουλειά του ξυραφιού τίποτα. Δέρμα βούτυρο. Ούτε ριζούλες, ούτε νεκρά κύτταρα ούτε τίποτα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Σαν τη δουλειά του ξυραφιού τίποτα. Δέρμα βούτυρο.
το βουτυρο ειναι ανθυγιεινό..:P

εγω βασικα ποναω πολυ οταν πηγα να τα ξυρισω κανονικα
δεν μουλιαζουν με τιποτα με αφρο κλπ,,οποτε τα παρατησα,,και εβαλα τη μηχανη..

δεν ξερω τι φταιει,,εχω πολυ μαλακο δερμα ή πολυ σκληρα γενια?:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,008 μηνύματα.
το βουτυρο ειναι ανθυγιεινό..:P

Δεν έχεις ακούσει που λένε ότι τα καλυτερα πράγματα σ' αυτό τον κόσμο είναι ή παράνομα, ή ανήθικα, ή παχαίνουν;

εγω βασικα ποναω πολυ οταν πηγα να τα ξυρισω κανονικα
δεν μουλιαζουν με τιποτα με αφρο κλπ,,οποτε τα παρατησα,,και εβαλα τη μηχανη..

δεν ξερω τι φταιει,,εχω πολυ μαλακο δερμα ή πολυ σκληρα γενια?:worry:

Δοκίμασες να βάλεις πριν τον αφρό, πολύ ζεστό νερό; (πχ. αμέσως μετά από μπάνιο)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
πχ. αμέσως μετά από μπάνιο)

τοτε δεν θα ξυριζομαι ποτέ..:hehe::hehe::hehe::lol::jumpy:


βασικα ειναι πολυ μπελας,πετσετες καφτα νερα, κλπ οποτε απλα αφηνω τα γενια κανα μηνα το πολυ,,γινομαι παπας,,και οταν αρχιζουν να με τρωνε και γινω σαν κουρδος:P

τα ξουριζω σε 2 λεπτα με ην κουρευτικη remington και τελειωσε η υποθεση:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mercury

Επιφανές μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,611 μηνύματα.
Συμφωνω και επαυξανω με τον Βαλντερ.
Και εγω Αγγελε στην ιδια φαση με εσενα.Οποτε ξυριζομουν,λες και με δολοφονουσαν.Παντου αιματα.
Βεβαια εκανα το λαθος να ξυριζομαι σε ακυρες στιγμες,μονο με λιγο βρεξιμο με ζεστο νερο και αφρο.
Ωσπου μια μερα δοκιμασα να ξυριστω την ωρα που εκανα μπανιο.Και ως δια μαγειας,ουτε ενα κοψιμο.
Το ζεστο νερο σε συνδιασμο με τους ατμους κανουν θαυματα.Δοκιμασε το.
Aν και πλεον βαριεμαι να ξυριζομαι και τα παιρνω με μηχανη.Fast and quick!!!

Οσο για την ψηφοφορια....Ειμαι αντρας:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Σκηνοθέτης. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
εγω βασικα ποναω πολυ οταν πηγα να τα ξυρισω κανονικα
δεν μουλιαζουν με τιποτα με αφρο κλπ,,οποτε τα παρατησα,,και εβαλα τη μηχανη..

βασικα ειναι πολυ μπελας,πετσετες καφτα νερα

Οποτε ξυριζομουν,λες και με δολοφονουσαν.Παντου αιματα.

Πω πω τι τραβάτε κι εσείς για ένα ξυρισματάκι, καημένα...

Και μετά παραπονιόμαστε ότι εμείς οι γυναίκες τα τραβάμε όλα!!

:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

IreneGr

Δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 697 μηνύματα.
Πω πω τι τραβάτε κι εσείς για ένα ξυρισματάκι, καημένα...

Και μετά παραπονιόμαστε ότι εμείς οι γυναίκες τα τραβάμε όλα!!

:P

Υπερβολές.Ούτε αποτρίχωση με κερί να έκαναν! Ένα πρόσωπο δεν ισούται με ολική αποτρίχωση που απαιτεί ξόδεμα χρόνου που συνοδεύεται με ατελείωτες κραυγές πόνου:P

Για να μην βγω τελείως οφφ, σε μερικούς άντρες είναι ωραίο το αξύριστο των 2-3 ημερών και σε άλλους το μαγουλάκι μωρού:whistle: Αν νιώθει όμως αυτός καλά, δεν έχω πρόβλημα όπως και ναναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Aν και πλεον βαριεμαι να ξυριζομαι και τα παιρνω με μηχανη.Fast and quick!!!
εε,εκει κατεληξα και εγω..;)

Ένα πρόσωπο δεν ισούται με ολική αποτρίχωση που απαιτεί ξόδεμα χρόνου που συνοδεύεται με ατελείωτες κραυγές πόνου:P
εχουν τα ποδια σας τις τριχες που εχουν τα γενια?
ουτε καν

πεντε τριχες εχετε,,πιο ασθενεις,,και τις βγαζεται..
εμεις εχουμε γουνα..

οποτε ασε..:P:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

IreneGr

Δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 697 μηνύματα.
εχουν τα ποδια σας τις τριχες που εχουν τα γενια?
ουτε καν

πεντε τριχες εχετε,,πιο ασθενεις,,και τις βγαζεται..
εμεις εχουμε γουνα..

οποτε ασε..:P:worry:

Το ολική δεν περιλαμβάνει μόνο το πόδια :whistle:
Έχεις προσπαθήσει να τα βγάλεις με κερί; Αν αποφασίσεις να το δοκιμάσεις, κάντο όταν θα σαι μόνος γιατί θα ουρλιάζεις :P Θα κοκκινήσεις και θα τσούζει μετά.Όχι μην τρομάζεις, δεν είναι τίποτα τραγικό,αφού περάσει το μούδιασμα.:redface:
Όλο αυτό για ένα μουστάκι...για αλλού,δεν θες να μάθεις :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Μπορει να ειναι εκτος τοπου και χρονου τα ατομα, αλλα εχουν πιασει μερος του νοηματος!




 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
σε μερικούς άντρες είναι ωραίο το αξύριστο των 2-3 ημερών
αχ αυτό πολύπολύ και κάτι παραπάνω από πολύ :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top