[Αρχείο 2009 - 2017] Γενικές σκέψεις για την πολιτική και την επικαιρότητα

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

xristaras9

Διάσημο μέλος

Ο xristaras9 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,554 μηνύματα.
Ετσι να με βλέπεις μέσα σου να γίνονται εκρήξεις ο trump είναι δισεκατομμυριούχος επιτυχημένος επιχειρηματίας και φυσικά πλανητάρχης εσύ άντε στην ΚΝΕ για αφισοκόλληση και άμα μοιράσει κόκκαλα το κόμμα της σαπίλας και της προπαγάνδας έχει μπυρίτσα αλλιώς ξάπλα στα εξάρχεια για φωτοσύνθεση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
οτι υπαρχουν ατομα που τον εκτιμουν τοσο ωστε να τον βαλουν προφιλ θα επρεπε οχι απλα να σε παραξενευει, αλλα να σε θλιβει

Κοίτα είτε διαφωνείς είτε συμφωνείς είναι ο πρόεδρος της Αμερικής οπότε είναι πάρα πολλοί άνθρωποι που τον σέβονται. Αλλά στην τελική ο το avatar δεν παίζει και κάποιον ρόλο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mhtrogoal

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 921 μηνύματα.
μα να μην ειμαι ουτε κνιτης ομως, κοιτα κατι πραματα

δεν παιρνω κοκκαλα απο κανενα κομμα, δεν γλειφω κουληδες και τζημερους, δεν παω 3ημερα με την ΔΑΠαρα.

α και προφανως δεν γινονται εκρηξεις μεσα μου επειδη καποιος χαζουλης εβαλε τον τρομπ προφιλ, jesus, εχω και καλυτερα πραματα να κανω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristaras9

Διάσημο μέλος

Ο xristaras9 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,554 μηνύματα.
μα να μην ειμαι ουτε κνιτης ομως, κοιτα κατι πραματα

δεν παιρνω κοκκαλα απο κανενα κομμα, δεν γλειφω κουληδες και τζημερους, δεν παω 3ημερα με την ΔΑΠαρα.

α και προφανως δεν γινονται εκρηξεις μεσα μου επειδη καποιος χαζουλης εβαλε τον τρομπ προφιλ, jesus, εχω και καλυτερα πραματα να κανω


Αμα δεν πέσει ποντικός στην τσέπη του κνίτη σκοτώνεται που θα μου πεις εσύ δεν τρώς τα ψωροκόκκαλα απο κανένα κόμμα.Δεν είναι άλλωστε τυχαίο οτι η ΚΝΕ προετοιμάζει τον μελλοντικό στρατό κομματόσκυλων του ΣΥΡΙΖΑ και του ΠΑΣΟΚ αφού όσοι παλιάχρηστοι είναι σήμερα στις υψηλές καρέκλες απο εκεί έχουν έρθει (Τσίπρας,Στουρνάρας κτλ)."Εχεις καλύτερα πράγματα να κάνεις αλλά όλο εδώ στους φιλελέδες τριγυρνάς με διακόσους πενήντα λογαριασμούς.'Έλεγες τον ξεχασμένο no lifer 'οταν έφτιαχνε λογαριασμούς ψεύτικους και στην έλεγε αλλά δεν πας πίσω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,873 μηνύματα.
Απολυτος αρνητισμος... Ειτε κνιτης, ειτε χρυσαυγιτης... ο αρνητισμος του ειναι ολοφανερος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Mhtrogoal

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 921 μηνύματα.
Mαριο με λενε,20/3/99 γεννηθεις.

τα φιλια μου ψηλε, παω για κοκτειλαρες, σμουτς

boo fucking hoo xristara, σου ξαναλεω δεν υπαρχουν ψευτικοι λογαριασμοι, δεν ξερω τι κολληματα και φρικες εχεις φαει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

harry akritas

Διάσημο μέλος

Ο harry akritas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,099 μηνύματα.
Mαριο με λενε,20/3/99 γεννηθεις.

τα φιλια μου ψηλε, παω για κοκτειλαρες, σμουτς

boo fucking hoo xristara, σου ξαναλεω δεν υπαρχουν ψευτικοι λογαριασμοι, δεν ξερω τι κολληματα και φρικες εχεις φαει

Μην τα λες αυτά ρε φίλε, εκτίθεσαι. Έλεος δηλαδή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DarthFederer

Διάσημο μέλος

Ο DarthFederer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,281 μηνύματα.
εχω και καλυτερα πραματα να κανω

Apparently not. Αλλιως δεν θα εφτιαχνες ακαουντ για να πεις την παπαρια σου.

Κοίτα είτε διαφωνείς είτε συμφωνείς είναι ο πρόεδρος της Αμερικής οπότε είναι πάρα πολλοί άνθρωποι που τον σέβονται. Αλλά στην τελική ο το avatar δεν παίζει και κάποιον ρόλο :P

Και να μη τον σεβεσαι ή να μην τον θαυμαζεις, δεν μπορεις παρα να τον χειροκροτησεις για τον πονο που μοιραζει σε χιπηδες, αριστερους, οικολογους κλπ. Τους γραφει ξεκαθαρα ολους στα παπαρια του. Το να τους βλεπεις να ουρλιαζουν στο τουιτερ και να κανουν το οικολογικο τους βρακι σφεντονα απο τον "εκνευρισμο" τους, ειναι ερεθιστικο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Mhtrogoal

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 921 μηνύματα.
ω μον ντιε, μονο η Alt-right λειπει τωρα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,873 μηνύματα.
Παντως δε λεω, εχεις ικανοτητες. Καταφερες σε χρόνο ντετε... ολους να τους κανεις φιλελευθερους εδω μεσα. Πλην ελαχιστων εξαιρεσεων που επιβεβαιωνουν τον κανόνα. Αξιος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

damn

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο damn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,771 μηνύματα.

DarthFederer

Διάσημο μέλος

Ο DarthFederer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,281 μηνύματα.
Αν υποθεσουμε οτι οι φιλελεδες του τοπου τουτου θα ψηφισουν Μητσοτακη, νομιζω οτι ειναι θετικα νεα οσο και να παιρνει η ΛΑΕ. Για τον απλο λογο οτι καθε εν δυναμει ψηφοφορος της ΛΑΕ ειναι κοψοχερης Συριζαιος. Δηλαδη απο ενα κομμα εξουσιας θα παει σε ενα κομμα των 10-15 βουλευτων. Τι να τους χαλασει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Δημοσιογράφος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.

αφού είναι κρυφές δημοσκοπήσεις πως σκατα αυτά τ έγκαιρα site ξέρουν τις κρυφές δημοσκοπήσεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.

αυγή όντος

Διάσημο μέλος

Ο Sniffing Joe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Οδηγός ταξί και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,006 μηνύματα.
δε λείπει....

γιατί να λείπει; Εφόσον η alt-right δεν επιβάλλει τις απόψεις τις με την βία (ή τουλάχιστον έτσι λέει) δεν βλέπω κανένα λόγο να μην υπάρχει. Από την άλλη, οι βίαιοι σταλινικοί κάνουν πάρτυ :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
κάνε μια βολτίτσα στις τελευταίες 10 σελίδες να δεις πού πέφτουν όλα τα thumbs up και θα διαπιστώσεις ποιος κάνει party :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,873 μηνύματα.

Mhtrogoal

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 921 μηνύματα.
ετσι, να πεφτουν οι φιλελευθερες μασκουλες, ποσο το χαιρομαι.

τωρα, οτι σου εχει κατσει οτι ειμαι βιαιος σταλινικος ή οτιδηποτε τετοιο, μ'αρεσει παρα πολυ, αν και για κατι τζημερουληδες δεν μπορω να πω, στα γκουλαγκ θα προσεφεραν περισσοτερα απ'οτι προσφερουν με το να περιφερουν το σκατοψυχο κουφαρι τους και να εκφερουν αποψη ^_^
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,873 μηνύματα.
Οι φιλελεύθεροι ειναι φιλοι της ελευθερίας...
Εσύ πνιγεις τη θλιψη σου στα ανελευθερα γκουλαγκ των ποτων σου... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Ιππολύτη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιππολύτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 1,972 μηνύματα.
ετσι, να πεφτουν οι φιλελευθερες μασκουλες, ποσο το χαιρομαι.

τωρα, οτι σου εχει κατσει οτι ειμαι βιαιος σταλινικος ή οτιδηποτε τετοιο, μ'αρεσει παρα πολυ, αν και για κατι τζημερουληδες δεν μπορω να πω, στα γκουλαγκ θα προσεφεραν περισσοτερα απ'οτι προσφερουν με το να περιφερουν το σκατοψυχο κουφαρι τους και να εκφερουν αποψη ^_^

Ρε φιλαράκι, είσαι σίγουρος πως εσύ δίνεις πανελλήνιες; γιατί εγώ από κάτι γυρες που κόβω δηλαδή και μιλάω με συνομηλίκους, το μόνο που ξέρουμε για πολιτική είναι ότι έχουμε πρωθυπουργό τον Τσίπρα. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top